Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#54951) zetor2000 válasza ncc1701 (#54949) üzenetére


zetor2000
senior tag

A probléma ott van, hogy ezt a jelenséget / válságot a vírus okozta.
Ha nincs a vírus, az elemzők vakarják a fejüket, hogy a VW konszern a nagyobb, vagy a Toyota. Meg ilyenek.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#54952) Samott válasza ncc1701 (#54949) üzenetére


Samott
addikt

Teljes félreértés, hogy választani lehet a gazdaság megmentése és a járvány feltartóztatása között

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#54953) Grillo válasza ncc1701 (#54949) üzenetére


Grillo
senior tag

És akkor merre tovább? Mi a jó irány, ha nem a kp meg a bankbetét?

(#54954) zetor2000 válasza npera (#54948) üzenetére


zetor2000
senior tag

Hátttööö... a 8 nap nekem utópisztikus. De havernak érkezett villámexpresszel 2 nap alatt távirányító kínából. A 18 nap az szerintem 18 munkanap, ami már-már egy hónap (az 22 munkanap) ami alatt talán megérkezHET. És akkkor ott a vám meg egyéb hatóság (nálatok nem tudom, az adóhatóság ugyanaz e, mint akik a vámon szivatják az embert, vagy más cég-e?, ha igen, és a vámos elkapja, akkor bevonhatja az eljárásba azt a másik szervet, és akkor tolódik...).
De az az egy hónap az már dulván leális.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#54955) zetor2000 válasza Samott (#54813) üzenetére


zetor2000
senior tag

Szerencsére negatív...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#54956) npera válasza zetor2000 (#54954) üzenetére


npera
újonc

Ja, csodálkoznék ha 1 hónap alatt ideérne. Aztán a vám legalább 1 hetet ül rajta vagy többet......

De idővel úgyis kell majd, így akkor vettem.

Most nézem, hogy nagyon tetszik a GEPRC Cinepro 4K, ami majdnem akkora, mint a tervezett Tarot 120-as építkezésem, csak F7-es flight controller van benne és 4K-s kamera is. Szóval most meginogtam.

Azon XT30 van, ami nem teljesen hülyeség, mert az XT60 túl nagy ilyenre.

Akksiból van, aki 500-ast rak rá, vagy 650-est vagy 850-est. Ha vennék 850 mAh-s akksit, akkor az jó lenne erre is (future proofing) és a mostani Avant X3 EVO-ra is. Át kell nézzem, hogy az elviseli-e a 4S feszültségét (vélhetően igen), akkor XT30-as 4S 850 mAh mehet az X3-ra és ha esetleg vennék CinePro-t, akkor arra is.

Most JST csatlakozó van az X3-as gépen, de tudok rá forrasztani egy extra kábelt XT30-al is, aztán akkor lehet többféle akksi is rajta.

(#54957) FőDudu válasza zetor2000 (#54950) üzenetére


FőDudu
addikt

Székely bácsit megállítja a rendőr:
- Jó napot! Mit visz maga ezen a szekéren?
- Hát Banánlét!
- Az meg micsoda? Megkóstolhatom?
- Hát persze!
Kutty..kutty..kutty iszik a rendőr. De hát ez olyan mint a húgy....mondja felháborodottan!
- Tudom! Gyí te Banán, gyí!

FőDudu

(#54958) Samott


Samott
addikt

#animgif topic

nem teljesen ertem a szitut, de ugy tunik aki keresi a bajt az meg is talalja

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#54959) zetor2000 válasza FőDudu (#54957) üzenetére


zetor2000
senior tag

Lyály... :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#54960) Grillo válasza npera (#54956) üzenetére


Grillo
senior tag

Tegnap megcsináltam az FCC hacket a Sparkon, hát baze ezt már rég meg kellett volna lépnek. Sokkal stabilabb a jel sokkal messzebb is, házak között is.

Aztán megkaparintottam a Pahantom 4 Prot, hát bakker, ez rohadt jó. Kolléga azt hiszem kevesebbt fogja használni innentől :DDD

(#54961) npera válasza Samott (#54958) üzenetére


npera
újonc

A nő valami feminista esetleg?

(#54962) WiZARD válasza Samott (#54958) üzenetére


WiZARD
addikt

Csak egy hisztis barátnő, nem?

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#54963) Samott válasza npera (#54961) üzenetére


Samott
addikt

Neked ez beragadhatott valahogy.

Couple's fight at Baytown restaurant goes viral - texasi par, be voltak nem kicst b.szva. Kicsit osszezorrentek. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#54964) npera válasza WiZARD (#54962) üzenetére


npera
újonc

A csaj vagy valami black belt harcmester vagy teljesen elmérte a helyzetet. A mozdulatokból ítélve nem teljesen józanul állt neki a manővernek, a delay és a damping paraméterek nem voltak igazán jól betuningolva....

(#54965) npera válasza Samott (#54963) üzenetére


npera
újonc

Tudtam, hogy feminista! :Y :C

(#54966) Gabibácsi válasza cyberde (#54895) üzenetére


Gabibácsi
tag

Te ma nem lehettél az osanban, vagy már 65 elmúltál

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#54967) Phülöp válasza zetor2000 (#54955) üzenetére


Phülöp
addikt

Figyelgetem a csávó saját néven kiadott muzsikáit, elborultabb, mint a Rammstein.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#54968) Gabibácsi válasza Phülöp (#54911) üzenetére


Gabibácsi
tag

Köszi

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#54969) zetor2000 válasza Gabibácsi (#54966) üzenetére


zetor2000
senior tag

A bejegyzése tegnap esti, azaz előtte volt. A kijárási akármi meg asszem mától, vagy hétfőtől van/lesz életben.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#54970) zetor2000 válasza Phülöp (#54967) üzenetére


zetor2000
senior tag

Hát, a Rammsteint kicsit "unom". Céges kocsiba kollega szervált egy CD-t (abban még olyan van, ilyen ezüstös korong, amin "zene" van), aztán csak a Rammstein szól, mert ugyan mp3at is képes a lejátszó, de CD cserére már nem futja... :D
A koma saját zenéit nem ismerem. Rammsteinből kiindulva ezek is vidám gyerekdalok lehetnek, némi militarista és nemzeti beütéssel, természetesen lágy vonósokra és elektromos gitár riffekre, valamint NDK szintetizátorra hangolva.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#54971) Gabibácsi válasza zetor2000 (#54969) üzenetére


Gabibácsi
tag

Igaz, lemaradtam :) bocs cyberéd, azt hittem nyugdíjas lettél :DDD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#54972) Samott válasza Gabibácsi (#54971) üzenetére


Samott
addikt

Amugy is csak 9-tol delig ovek a vilag. Maskor legalabb nem kell oket kerulgetni.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#54973) npera


npera
újonc

Svédeknél tegnaptól tilos 50 főnél nagyobb gyülekezés. Maximum fél év böri a bünti, pénzbüntetést nem írtak.

Közben itt bedurrant a tavasz, simán van +10 fok is délutánra, gyakorlatilag mindenki kinn van a természetben. Mondjuk nem túl közel egymáshoz, mert a természet nagy, az ember pedig kevés (sok a köcsög), de nem igazán kuksolnak benn a lakásban.

Újabb nyilatkozatot adott a népegészségügyi hatóság. Április elsejére várják a 0. napot Stockholmban, míg Göteborg kábé 2 héttel van lemaradva a fertőzés terjedésében. Jósolni nehéz bármi konkrétabbat ennél, monitorozzák a felfutást és próbálnak készülni gépekkel és kapacitással.

A göteborgi egyetemi kórházban (Sahlgrenska) közben megmondták a dolgozóknak, hogy ne hordjanak maszkot, mert úgysem segít semmit. Ez mondjuk pont szembemegy az egészségügyi hatóság álláspontjával, ők ugyanis javasolják a védőmaszkot az egészségügyi dolgozóknak.

Meglátjuk mi lesz.

(#54974) Jahno válasza Frawly (#54942) üzenetére


Jahno
őstag

"Olaszoknál, spanyoloknál miért ilyen rossz a helyzet? "

Mert ott kezdődött és lazák. Olaszoknál még opció környéke, hogy ott Bergamo és külváros az nem éppen egy fiatalosan belakott részleg.

(#54975) npera


npera
újonc

Dlägaszäääääg.....

(#54976) BobaHWSW válasza Phülöp (#54944) üzenetére


BobaHWSW
újonc

No akkor ezr felteszem jol.

Distant world universe es Endless space2 megy most.

(#54977) eattila


eattila
csendes tag

Én ma rendbe raktam a teraszt. Szép idő van, fülembe üvöltött a wu tang clan meg a cypress hill. Meg 2 pac. Jó volt. Rend is van, levegőztem is.

4-5 körül meg eltépek boltba.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#54978) zetor2000 válasza eattila (#54977) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én holnapra tervezem az erkélyt. Kéne venni virágföldet, pár palántát, meg 1-2 virágládát is.
Ami most van az erkélyen, azt meg levinni egy konténerbe, hogy ne is lássam. De lehet, csak egy szemetes lesz, meg a lenti tárolóm. Végülis a fúrógépem, meg a satu az kellhet. Meg az a pár csavar, ami a szortimentben van... Sokminden azért nem lesz megtartva.
Nem nagy, de átlag erkélyekhez mérve nem is kicsi, mert 6,5 m2.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#54979) npera


npera
újonc

Fjäll Röven póló valakinek?

(röv svédül segget jelent...)

(#54980) Jahno válasza npera (#54973) üzenetére


Jahno
őstag

Alakul ez. Meg akik bezzegsvédekkel példálóztak, annak lehetne mutatni, de ahogy látom teljesen felesleges.

(#54982) eattila válasza zetor2000 (#54978) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem csak szerfujt mindent a szel. Meg a tengelicek szetdobaltak a madareleseget. Macskam nem kis felhaborodasara :D
Most azokat sasolja :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#54983) npera válasza Jahno (#54980) üzenetére


npera
újonc

Most jön a puding próbája. Az evés.

Ha nem szkájrákitol a görbe az égbe, akkor van esély valami értelmes lefolyásra. Vélhetően városa válogatja. Malmőről sokat nem írnak, pedig az kábé a Föld egyik segglyukává vált, egyetlen hatalmas gettó az egész város. Ott durván terjedhet. A második legrosszabb Stockholm, aztán Göteborg. Itt is van gettó rendesen.

Az ország többi része elég ritkán lakott. A déli 1/3-ad területen van a lakosság 2/3-a. Főleg a 3 nagy városban és elővárosokban.

Északon mondjuk Kiruna az nem oszt, nem szoroz. Ott olyan távolságok vannak, hogy csak úgy magától nehezen terjed. Meg a social distancing bele van építve az emberekbe. Mindenki szépen csendben főzi a páleszt, aztán issza meg....

(#54984) -NoVa- válasza npera (#54975) üzenetére


-NoVa-
őstag

Drágaszágnak egy 26" NEC LCD2690WUXi került fel az asztalomra dolgozni, asszonynak meg ment a 24" Samsung dokkolóval.

(#54985) Jahno


Jahno
őstag

Naja, Ebay Pennszilvániából:

Egy napos regisztráció Jófogásról:

(#54986) Gabibácsi válasza Jahno (#54985) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ha megveszed mit küld? És ha személyes átvétellel kéred?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#54987) eattila


eattila
csendes tag

Jano! MediaMarkt oldalán van outlet áron om-10 2 obival kitben.
Csak mondom, én majdnem rányomtam.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#54988) Jahno válasza Gabibácsi (#54986) üzenetére


Jahno
őstag

Személyesen nem adja, utalj előre.

(#54989) Jahno válasza eattila (#54987) üzenetére


Jahno
őstag

Nomost ha Te ilyesmiket nézegetsz, akkor bazi nagy a baj.

Viszont mellette ott az EM-1, annak kicsit lefelé ment az ára, alakul ez :C

(#54990) eattila válasza Jahno (#54989) üzenetére


eattila
csendes tag

Mérbaj? :D
Megláttam, hátha van valami ami most olcsóbb, hogy legalább vegyék. De nem.

nikont nem vettem elő Velence óta... És most nem is tuom, hogy ha kimegyek a határba, az eü sétának számít e akkor is ha nem pisálok, csak fotózok.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#54991) Phülöp


Phülöp
addikt

Urak és Úrhölgy!

Jó egy hete tanácsért fordultam hozzátok egy régi program Win7 alatti futtatása okán.
Sajnos a tipp, miszerint használjak kompatibilitási módot, nem vált be.
Igaz, a telepítő lefutott így, de a program nem indítható sem Win98, sem XP kompatibilitási környezetben.
Mindemellett nem aggódom, mert belefutottm a program egy későbbi, fejlettebb (tehát sz.rabb) magyar nyelvű portable verziójába, azt tudom használni.
Köszönöm a segítséget és a lelkesedést, amit a téma iránt mutattatok.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#54992) npera válasza -NoVa- (#54984) üzenetére


npera
újonc

Király! Kitalálom: home office? :C

Én most várom, hogy megjöjjön az elvileg minőségi HDMI kábel, amivel reményeim szerint rá tudom kapcsolni a céges laptopot a meglévő monitorra. A régi HDMI kábelem nem működik valami miatt.

Most egy 2.0-ás kábelt vettem, az már csak működik.

(#54993) npera


npera
újonc

(#54994) -NoVa- válasza npera (#54992) üzenetére


-NoVa-
őstag

Már 2 hete homeoffice, csak most mentem át a másik lakásba a monitorért. 15 éves gamer helyett egyszámjegyű korú pro.

(#54995) Samott


Samott
addikt

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#54996) eattila válasza -NoVa- (#54994) üzenetére


eattila
csendes tag

A villanyóra leolvasó is home office-ban tolja. Komoly, tegap hívott. ÉS meg volt lepve, hogy én nem vagyok otthon és nem tudok neki mondani most egy óraállást.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#54997) Phülöp válasza Samott (#54995) üzenetére


Phülöp
addikt

De hiszen akkor minden rendben van.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#54998) Phülöp válasza BobaHWSW (#54976) üzenetére


Phülöp
addikt

Első próbálkozásra 26 nap, a dungeon kifogott rajtam elsőre.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#54999) Jahno válasza eattila (#54996) üzenetére


Jahno
őstag

Mi ezt valami mobilos cuccal nyomjuk.

(#55000) Jahno válasza -NoVa- (#54994) üzenetére


Jahno
őstag

Még idehaza össze kell rakni valamit, asszony Time crisist szeretne játszani én meg majd valahol helyet keresek a Wiinek. Egyre több a feladat, stb-ben vincsi csere, miazmás.

Szomszéd pince tulaja nem nagyon akar foglalkozni a csótányinvázióval és sík ideg vagyok a tehetetlenség miatt, szóval ha holnapig nem bukik rá a témára, akkor közös képviselőt is megkeresem, vagy csak simán felnyomjuk a pinyót és letojom, bedobok valami koktélt, begipszelem túloldalról a lukat, kész is. Teszkóban meg van Budafoki élesztő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.