Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40701) -NoVa- válasza FőDudu (#40694) üzenetére


-NoVa-
őstag

Mert nagyon széles Q faktoros a legtöbb droidos SW EQ. A personalise meg tényleg csak egy-egy sávot piszkál.
De az audio ilyen okkult matematikai tudomány:)
Egy 60% Dry/Wet Fletcher-Munson loudness effekt 53Hz-nél egy jól felparaméterezett flexible dynamic range compressorral mindent durván alárak, amit hiányoltál a P1 hangjából, miközben nem piszkálja el a könnyed szellős felső részét.

(#40702) zetor2000 válasza Jahno (#40700) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jaja, általában a support kell, hogy kapjon "áldást". Legyen ihlet :D Ismerős érzés.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#40703) eattila


eattila
csendes tag

Orvos valami bogyot felirt meg fajdalomra az ebnek. Ha hasznal, akkor nyertunk valamennyit. Ha nem, akkor vege.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#40704) FőDudu válasza -NoVa- (#40701) üzenetére


FőDudu
addikt

Lehet, de nem talaltam rendesen mukodo EQ-t androidra.
Macbookon USB-DAC modban meg ki is lehet hozni amit kb. elvarok - Androidnal kurvara elszarodik a hangkep ha nem 'Normal' modban van az EQ. Lehetetlen rendesen beallitani, 2-3 dB barmelyik csuszkan total elbassza az egesz hangkepet.

Sony meg ugy szol ahogy nekem kell OOB. Minden gyari allasban. Meg talan tul sok is a basszus. De legalabb van.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#40705) zetor2000 válasza eattila (#40703) üzenetére


zetor2000
senior tag

Szegény blöki... részvétem.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#40706) Sipi-


Sipi-
tag

Túltot alvázvédelem

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#40707) Phülöp válasza Grillo (#40696) üzenetére


Phülöp
addikt

Csak új előfizetés esetén.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#40708) blueboi69 válasza Sipi- (#40706) üzenetére


blueboi69
csendes tag

ez nekem fájt :W

(#40709) hobizoli válasza #09908736 (#40488) üzenetére


hobizoli
nagyúr

haaaat olvasgatom itt ezt a comingout-t :DDD , de azert errol lehet majd a kollegaidnak mas lesz a velemenye par nap utan....
szoval siman lehet olyan szitu, hogy kollektiven fel fognak lepni ez ellen a fonoknel :U


...es ha utana rendes ferfi ruhaban fognak ujra latni, akkor sem ugy fognak hozzadallni, mintha ez meg sem tortent volna

ez vhol egy ugyanolyan kenyes tema, mint amikor vki melohelyen lopva taperalgatja meg szoban vegzalja, zaklatja a noi kollegait vagy beosztottjait

több drón kell ;P

(#40710) zetor2000 válasza hobizoli (#40709) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én szerintem amíg a munkahelyen a munka el van végezve, addig nagyjából mindegy, hogy ki és hogyan végzi azt. Nyilván van egy általános emberi elvárás, hogy a munkának megfelelő ruházata legyen a dolgozóknak. Értem ez alatt, hogy az árokásók munkásruhában legyenek, az irodisták meg mondjuk "smart casual"-t viseljenek. De felőlem áshat árkot tüllszoknyában (bár itt némi munkavédelmi előírás végett nem biztos,. hogy ez jó ötlet), az irodista is jöhet munkásruhába, csak csinálja meg, amit kell.
Az irodisták közt ha van drescode a munkahelyen, akkor kábé annak megfelelően kell öltözködni. Az ilyen kérdéses szituációkban, amikor a férfi kollega szeret(ne) női ruhában, a nő kollega meg férfi ruhában dolgozni, én egyáltalán nem látom akadályát. Ha esetleg van harmadik/negyedik/x-edik gender is bevezetve a munkahelyen, akkor a dresscode előírásokat felül kell vizsgálni, vagy skippelni. Ez elég toleráns melóhely lenne, a hazai átlag nagyon nem ez.
Szóval én pont letojom, hogy rövidnadrág-pólóban kódol valaki mezítláb, vagy a létra tetején szereli a villanyt pulóverben/síoverálban. Csak legyen elvégezve a meló. Az átlagtól eltérő öltözködés ne legyen már akadálya egy jó munkaerő alkalmazásának...
Ha Pirike dominajelmezben fejleszt olyan weblapokat, amitől előremegy a vállalat, vagy ugyanő markolót kezel, hát tegye. Ha Pistike papucsban érzi jól magát miközben targoncázik, akkor meg kell nézni, az megfelel e a munkavédelmi előírásoknak, és ha nem gáz, akkor hordja azt. Ha Józsika mackóban/atlétában szeretne vagont kirakodni, akkor hajrá.

A kollegákkal való "összetűzésekre" kell valamit kitalálni, ezért is kérdeztem Anna Crowley-t, hogy mennyier tart ezektől a beszólásoktól / kialakult "macsó" dolgoktól. Egy ideig biztos kapja az "oltást", aztán megszokják, gondolom. Fene tudja, még lehet, hogy jól is áll neki... :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#40711) #09908736 válasza eattila (#40703) üzenetére


#09908736
törölt tag

Nem tudom, melyik megoldás lenne neki jobb. Sajnálom nagyon, szeretem a kutyusokat.

(#40712) #09908736 válasza zetor2000 (#40710) üzenetére


#09908736
törölt tag

Az a helyzet, hogy igen szigorúan veszik a faji, nemi, szexuális irányultság, stb. alapján történő megkülönböztetést. Szóval tényleg az van, hogy ha én szeretnék női ruhában menni dolgozni, akkor megtehetem. Elméletileg még az se lenne kötelező, hogy értesítsem a felettesem, de nyilván megteszem, hiszen azért ez nem mindennapos dolog.
Azt is mondta a felettesem, hogy bármilyen beszólást, negatív megkülönböztetést jelentenem kell neki.
Maximum a hátam mögött fognak osztani.

[ Szerkesztve ]

(#40713) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Ma mar otthon alszunk.

(#40714) #09908736 válasza BobaHWSW (#40713) üzenetére


#09908736
törölt tag

Sok balesetmentest vele.

(#40715) FőDudu válasza BobaHWSW (#40713) üzenetére


FőDudu
addikt

Pont egy szammal nagyobb fejhallgato az enyemnel. Remelhetoleg jo hangja van ;)

FőDudu

(#40716) BobaHWSW válasza #09908736 (#40714) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Koszi!:) Holnap megyek alpine highwayre. Puding probaja az eves.

(#40717) BobaHWSW válasza FőDudu (#40715) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Kizart. Ebben aktov zajkelto van a tiedben aktiv zajszuro. :DD

(#40718) eattila válasza zetor2000 (#40705) üzenetére


eattila
csendes tag

Köszi. Ez van. Öreg, sajnos bármi benne van már a pakliban.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#40719) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Valaki tud olyan asztalost aki csinál egy boltíves ajtót?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#40720) Sipi- válasza zetor2000 (#40710) üzenetére


Sipi-
tag

Ez így nagyon szép elméletben, de magadról sem tudhatod, hogy miként reagálnál arra, hogy a tegnap Józsiként melletted ülő kollégád reggel Juditként mutatkozna be, szolíd sminkkel, szájfénnyel, szoknyában és enyhén magassarkú cipőcskében. Én sem tudom miként reagálnám le :)

Nagy cégnél nagyon kell az ilyen helyzetek kezelésére figyelni, mert különben jelentős bírságot kapnak. Anna/A.J. Crowley is egy multinál dolgozik, Svájcban ráadásul, érthető, hogy elfogadják az ilyen igényt és tudják kezelni a helyzetet (valószínűleg nem ez az első és nem is az utolsó eset).

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#40721) ncc1701 válasza BobaHWSW (#40713) üzenetére


ncc1701
veterán

Elég magas az a padka, nem vacak keresztülmenni rajta? Vagy előrébb van felhajtó?

(#40722) qnadam válasza ncc1701 (#40721) üzenetére


qnadam
veterán

dehogy magas.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#40723) Phülöp válasza zetor2000 (#40699) üzenetére


Phülöp
addikt

hát köszi

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#40724) BobaHWSW válasza ncc1701 (#40721) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Na hat egyik indok, hogy miert lett rav4. Egyik oldalrol ha vegigfuzom az autot akkor van felhajto de az nem gyakran megcsinalhato. Exem 2.5 evig ide parkolta a crvt.

Gyok2vel hajtok fel es remenykedek kibirja ez is.

Ujzeland amugyis a huplik buckak kavicsos utak es a magas padkak orszaga. Az az alap, hogy valami terepjarod van es ha nem, akkor jon az "i told you so".

(#40725) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Amit a deli szigeten kap az auto vissza fogja sirni wellingtont es a padkat.

(#40726) -NoVa- válasza BobaHWSW (#40713) üzenetére


-NoVa-
őstag

Unalmas Japán terepjárót rakunk a ház elé világnap van? (nem volt épp hely, majd este átparkolom ténylegesen oda :))

(#40727) Phülöp válasza BobaHWSW (#40724) üzenetére


Phülöp
addikt

Ha már hupli meg bucka: a Qashqai fogyasztása melóba járáshoz a kezdetekkor 5.8/6.2 volt - egyik irányban több a hepe, mint a hupa, visszafelé meg fordítva. Néhány napja kipróbáltam tojással a pedálon: 5.2/5.5 lett a fogyasztás. Ez erősen jobb eredmény, mint az elvárt, mégiscsak egy másfél tonnás, nulla aerodinamikával rendelkező autó. Azon a 35 km-en felváltva vannak 40/60/80-as sebességhatárok.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#40728) eattila válasza Sipi- (#40720) üzenetére


eattila
csendes tag

Én egy "mivan, vesztettél g_ci?" felkiáltással indítanék :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#40729) blueboi69 válasza -NoVa- (#40726) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Wow, grat nekd is és Bobanak is! Hogyhogy egy ilyen lett? a volvo mellé vagy helyett?

(#40730) -NoVa- válasza blueboi69 (#40729) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ez az, amit évek óta csak kerülgetek felbakolva, de mivel eladtuk körülötte a házat, kényszerű újraélesztés/forgalomba állítás alatt áll. Előbbi fele már megvan, már csak a papírmunka jön.

(#40731) #09908736 válasza eattila (#40728) üzenetére


#09908736
törölt tag

:DD :DD

(#40732) -NoVa- válasza #09908736 (#40731) üzenetére


-NoVa-
őstag

Bevallhatod, hogy pár nagyon macerás ticket / user request elől próbálsz rejtőzni ilyen drasztikus eszközökkel, máris mindenki tökéletes átérzéssel elfogadja, és még azt is átgondolja, hogy kövesse a példát.

(#40733) Phülöp válasza -NoVa- (#40726) üzenetére


Phülöp
addikt

frappáns a bináris rendszám
mint Hangya haveromnak az ANT-001 (igen, az a Hangya, akit te is ismersz)

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#40734) ncc1701 válasza -NoVa- (#40726) üzenetére


ncc1701
veterán

Nagyfaternál lomtalanítottunk, szomszéd kérdezgetett az uzukiról, h milyen. A fickó garázsában meg egy ~250 lovas subaru állt. :) Emberünk meg bőven 60 feletti.

(#40735) #09908736 válasza -NoVa- (#40732) üzenetére


#09908736
törölt tag

Ja, egyértelmű. Inkább átkérem magam titkárnőnek, hogy ne kelljen hülye kérésekkel foglalkozni.

(#40736) -NoVa- válasza ncc1701 (#40734) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ezek ilyenek, garázsban kell tartani, mert különben behorpasztja a benzinkút tartályát. Ez is valahol 288hp körül van, és kipufogóval együtt van olyan hangja, mint a Volvonak volt leszakadt dobbal. Elvileg képes véges idő alatt felgyorsulni 100km/h-ig is akár.

Egyébként meg nagyon nagyon jó autó, akárhányszor vezetem, utána sokkal jobban szeretem a Volvomat :D

(#40737) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Kazah benzinkúti koreográfia, ügyes:
[link]

(#40738) Phülöp


Phülöp
addikt

3-as metróval van mostanában valami fennforgás? Holnap délután dolgom akad Kápmegyeren.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#40739) Jahno válasza Phülöp (#40738) üzenetére


Jahno
őstag

Na, mikor iszunk? Kék az szakaszosan jár és hétvégén végig pótlóbusz, ami igazából nem is mindig fennakadás. Újpest központing mennél? 14es villamos a Leheltől esetleg?

(#40740) -NoVa- válasza Phülöp (#40738) üzenetére


-NoVa-
őstag

Kápmegyer környékén semmi gond nincs a 3-as metróval tudtommal, bár egy időben volt szó a vonalhosszabbításról.

Amúgy végig pótlóbusz van hétvégente, ne a föld alatt keresd.

(#40741) Gabibácsi válasza Phülöp (#40738) üzenetére


Gabibácsi
tag

Na, meglátogatod a fiamat is?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#40742) Phülöp válasza Jahno (#40739) üzenetére


Phülöp
addikt

kedd estétől szó lehet inni dolgokról
3-as metró elejétől a végéig kellene, utána meg a 14-es villamos (és ezzel NoVa-nak is válaszoltam)
Gabibácsi: szerintem b. exnejed nem örülne nekünk annyira

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#40743) Gabibácsi válasza Phülöp (#40742) üzenetére


Gabibácsi
tag

Akkor metropótló busz lesz, aztán a 14-es villamos már fasza.
A gyerek most hétvégén amúgy nálam lesz, szóval hülyeséget is kérdeztem :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#40744) hobizoli válasza -NoVa- (#40740) üzenetére


hobizoli
nagyúr

az csak a szokasos kampanyduma volt

több drón kell ;P

(#40745) FőDudu


FőDudu
addikt

Egyre jobb a zarfolyam.
3000 Ft mar csak 8.94 Euro.
Par hete meg kerek 9 volt.

FőDudu

(#40746) FőDudu


FőDudu
addikt

Boba ur: Wellingtonban 100E $ eves fizu az karcsu?
Van egy sef aki oda menne, de nem igazan van kepben az arak/fizuk mertekevel.

Ausztral allampolgarsaga is van, igy tan egyszerubb.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#40747) blueboi69 válasza Jahno (#40739) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Te meg ne igyál addig, amíg nem küldted el a végleges cv-t. Mindent megteszek, hogy végre normálisabb helyen dolgozz, erre ellazázod :))

(#40748) vkp válasza blueboi69 (#40747) üzenetére


vkp
aktív tag

Nem ismered? Közös ismerősnek még mindig nem számlázta ki a 2007-es melót :D

(#40749) FőDudu válasza vkp (#40748) üzenetére


FőDudu
addikt

Lehet a kamatokbol szeretne nyugdijat....

FőDudu

(#40750) BobaHWSW válasza FőDudu (#40746) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Szerintem az nem rossz. Az egy felso kozep/ jobb junior fizu nalunk egy kozepesen suru evben.

Nem ebbol lesz haza es ha tud valami olcsobb helyen lakni akkor szepen ellehet lenni. House share az necces. Prioritas fuggo, 100k talan mar van ott, hogy legyen sajat keco es sajat kocsi.

De atgondolom.

Ausztraloknak nemkell vizum, szoval kiraly.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.