Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41701) Gabibácsi válasza Jahno (#41694) üzenetére


Gabibácsi
tag

Hcl

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#41702) Gabibácsi válasza FőDudu (#41698) üzenetére


Gabibácsi
tag

Folyamatosan feldobja, pedig csak fórumozok, a cikkek nagyrésze meg goodspeed szintű szemét, néha elolvasok egyet, nemérdekel.

Lehet ez is a hwsw szintjére jut lassan.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#41703) qnadam válasza FőDudu (#41698) üzenetére


qnadam
veterán

engem nem léptet ki, csak asszem havonta, így nem látom.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#41704) FőDudu válasza qnadam (#41703) üzenetére


FőDudu
addikt

Lehet a kulonbozo eszkozeim miatt csinalja.
Van Androidos telefon, windowsos PC, iPad es meg MAC is akad.

FőDudu

(#41705) Jahno válasza FőDudu (#41698) üzenetére


Jahno
őstag

Engem kb. havonta kiléptet, vagy néha megfejthetetlen dolgok miatt, reklámok nem nagyon verték le az ingerküszöböm. Valamiből ott is élni kell.

(#41706) Phülöp válasza FőDudu (#41698) üzenetére


Phülöp
addikt

telefonon a ph! app-ot használom, abban nincs reklám, desktop-on meg whitelist-en van a domain az adblocker-ben, ahogy NoVa is írta

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#41707) Jahno válasza FőDudu (#41704) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem 4 PC, Win7/Win10, Chrome és Firefox is, mellé droidos mobil.

(#41708) -NoVa- válasza FőDudu (#41697) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az a baj, hogy portable megoldásból csak a BTR5 lenne versenyképes, az is csak a balanced kimenetén. Ott túllőtték az ES100-at, kicsit emiatt magamnak gondolkozok rajta, de kivárok egy kommolyabb akciót. Csak Boba ahhoz a fejhallgatópároshoz nem tud mit kezdeni vele,
A többi meg közel sem annyira mobil megoldás, mint a Red.

Persze ha magamból indulok ki, én már ott elvetném, hogy össze kell dugni a telefonnal, és lóg ki belőle. Ha csak ezt a kényelmi faktort nézem, a BTR5 is sokkal nagyobb teljesítményt ad le a Blackhez képest 3.5mm-en, megy USB DAC-ként és BT-n egyszerre, mikrofon is van rajta, csupa előny, csak kipróbálás nélkül esélytelen kimondani, hogy az elég-e biztosan azokhoz a fejesekhez. Próbálgatni kell, aztán lesz neki is egy fióknyi vacka mire összeáll a P1+E1DA páros:)

(#41709) -NoVa- válasza BobaHWSW (#41700) üzenetére


-NoVa-
őstag

Jahogy, akkor a K3-at nézegesd, mit írnak róla. A K5 teljes overkill az 1.5W-os teljesítményévely majd ha nagyplanár/elektrosztatikus retteneteket nézel de az alá valami jobb illik.

(#41710) npera válasza BobaHWSW (#41689) üzenetére


npera
újonc

Vulkán remélem nem a szomszédban van.

(#41711) ncc1701 válasza FőDudu (#41698) üzenetére


ncc1701
veterán

Melóhelyi virtuális gépen reklám blokkoló off a siteon, ha nagyon meg akarom nézni a főoldalt, erről nézem. Fórumra meg nem panaszkodik az otthoni blokkoló miatt. Teló meg sajna nem rootolt, így átjön minden szemét.

(#41712) -NoVa- válasza npera (#41710) üzenetére


-NoVa-
őstag

Hát, erősítőket nézeget, webezget. This is fine.

(#41713) BobaHWSW válasza npera (#41710) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Kb 600 kilometerre van tolem.

(#41714) BobaHWSW válasza -NoVa- (#41709) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Kiraly, koszi. Holnap ranezek es akkor lehet rendelek egy k3at.

(#41715) Samott válasza FőDudu (#41698) üzenetére


Samott
addikt

Detto, amig be nem lepek jon a macska. De viszonylag ritkan leptet ki.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#41716) WiZARD


WiZARD
addikt

Így pufog ki a sok kiskapun az autók CO2-emissziója

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#41717) Samott válasza ncc1701 (#41711) üzenetére


Samott
addikt

Probald ki az Operat. Chrome motor beepitett reklamblokkoloval, mobilon is. Mondjuk kinaban lehet hogy nezik mit olvasol. De ugye ki kivancsi rank. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#41718) FőDudu válasza WiZARD (#41716) üzenetére


FőDudu
addikt

Csoda, hogy a fingrecirkulaciot meg nem vettek szamitasba a futesre forditott energia csokkentesekent.

FőDudu

(#41719) Gabibácsi válasza Samott (#41715) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nekem ötpercenként van macska, ipadon

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#41720) WiZARD válasza FőDudu (#41718) üzenetére


WiZARD
addikt

Vicc az egész.

Beteszik a led lámpát, amitől csökken a fogyasztás, így csökken a WLTP-n mért szám is. Ezek után mégegyszer csökkentik a WLTP-n mért eredményt, hisz fogyasztáscsökkentő led van benne :W

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#41721) Samott válasza Gabibácsi (#41719) üzenetére


Samott
addikt

Nem hasznalok IOS-t/Safarit, nem tudom mi lehet vele a gond. Windowson Chromeban/Operaban es mobilon Operaban nics ilyen gond.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#41722) -NoVa- válasza FőDudu (#41718) üzenetére


-NoVa-
őstag

Affelé kár elmozdulni, mert a sofőr nélküli autók unattended közlekedése majd kizáró ok lesz ebből, és a régi modellek számára biztosít előnyt, amikben még ember is volt.

(#41723) FőDudu válasza -NoVa- (#41722) üzenetére


FőDudu
addikt

Azokba valoban nem kell majd futes... :C

FőDudu

(#41724) #09908736 válasza Jahno (#41680) üzenetére


#09908736
törölt tag

Pakoltam rá FTPn GODokat, de iszonytatóan lassú volt. Inkább állandóra rákötni egy külső vinyót, FAT32re formázva.

(#41725) eattila válasza Samott (#41717) üzenetére


eattila
csendes tag

Mobilon a safari nekem nem léptet ki csak ritkán, de amikor az kiléptet, akkor kiléptet a fox is desktopon.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#41726) Jahno válasza #09908736 (#41724) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem nem baj ha lassú. Gép ráér, csak PS2nél már a doksi olvasása és értelmezése is gondot okozott. No meg volt egy penem, az működött sokáig, csináltam egyet, az is. Doksi nélkül :-D Most egyik sem bootol, mondom elolvasom, csinálok pent, bootkártyát nulláról. Az első 10 Googlés találat már a partíció típusokban sem egyezik, aztán ki tudja melyik az igaz? Most akkor az új verziónál lehet a név sem mindegy, vagy valóban ennyire nagy varázslat?

Meg ha már raktunk bele nagy vincsit, akkor nem kell külső sem. Egyéb játékokat szerintem fel is adom rajta, teljesen felesleges, pedig Commandos és hasonló Sega/SNES cuccok mentek rajt, majd kicsit romlott el egy véletlen gomnyomástól, aztán nagyon.

DVDről elvileg egyszerű, csak ahhoz olvasó kell és etetni folyamatosan.

(#41727) Gabibácsi válasza Jahno (#41726) üzenetére


Gabibácsi
tag

Lefrissítettem apukám gepét de gyalulhatom le mert 32 bites lett. Jah és szerintem vehetek új licenzt mert kurvára lekopott.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#41728) Jahno válasza Gabibácsi (#41727) üzenetére


Jahno
őstag

Licenszné ne az elején írd be a kulcsot. Amúgy ez melyik gép, még aza Dell 280as amiből raklappal volt? Hárombetűstől most nyálazom át a selejteket belőle. Csak visszakerültek azok is :-D Ott nem megy 32esnél nagyobb.

(#41729) Gabibácsi válasza Jahno (#41728) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nem, ez másik, de nem emlékszem a számára, kék színű dell business noti

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#41730) WiZARD válasza FőDudu (#41658) üzenetére


WiZARD
addikt

Első körben azt válaszolták, hogy küldenek új kábelt :(((

Végül abban maradtunk, hogy kicserélik az egészet.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#41731) FőDudu válasza WiZARD (#41730) üzenetére


FőDudu
addikt

Eleg erdekes customer service.
Es a kompenzacioval mi lesz? Kovetkezo termek felaron, kupon, akarmi?

FőDudu

(#41732) WiZARD válasza FőDudu (#41731) üzenetére


WiZARD
addikt

Nem úgy tűnt, mintha egyáltalán felmerült volna bennük ilyesmi.
Nem akarok a köcsög féláron vásárló (cybermonday) és utána mindenen kötekedő vevő lenni, ha maguktól nem ajánlják fel akkor ez van. Kapjak egy jó terméket, amit kifizettem.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#41733) zetor2000 válasza WiZARD (#41732) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ha leértékelés van, akkor a vásárló arról nagyon nem tehet. Ha teljes áron vásárolod, akkor lehet oxidos a csatlakozó? Az mennyivel ad nagyobb szabadságot az eladónak, hogy "teljes áron" ad terméket? Ne nézzük egymást madárnak...
Mindezek mellett értem, hogy azt szeretnéd, hogy a pénzedért - legyen az akármennyi is - azt kapd, amit a marketing anyag sugall. Azaz aranyozott csatlakozót, rendes szövetburkolatos kábelt, miazmást. Hogy ez esetleg bármilyen "kiesést" okoz, az MVP (más valaki problémája). Nem az övék, azaz ilyen "kompenzálás" meg "jóvátétel" esélytelen.
De ha itt bementél a Keravillba, hogy betojt "a termék", ők se adtak jóvátételként lófszt se.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#41734) WiZARD válasza zetor2000 (#41733) üzenetére


WiZARD
addikt

Nyilván ne legyen hibás. Cseréljék ki, kapjam meg amiért fizettem és ennyi.

Viszont miért ne adna nagyobb mozgásteret az eladónak kompenzáció téren, ha teljes áron ad el valamit?

Ha egy cég mindenhol felsőkategóriásnak próbálja eladni magát, és utána kiküld egy vastagon összerozsdásodott izét, majd az ugyanúgy nedvességben érlelt fejhallgató mellé csak egy új kábelt küldene, az gáz. Egy sima cserével, bármi akár csak jelképes kompenzáció nélkül bőven rossz szájízt hagy.
Egy keravillba ez belefér, ők nem is írnak ilyet magukról:
"Master & Dynamic is a premium audio brand obsessed with design, sound and creativity. We are a New York City-based company with a deep passion for building beautifully crafted, richly appointed, technically sophisticated sound tools for creative minds. [....] Designed for decades of use, Master & Dynamic products are engineered to last, utilizing only the finest materials, which create the perfect balance of aesthetics, strength, comfort and sound."

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#41735) zetor2000 válasza WiZARD (#41734) üzenetére


zetor2000
senior tag

" utilizing only the finest materials," like ferrous oxide... :))
Háttööö... izé. Ez nerm a RR által szabott út, hogy gyere, itt vannak bőrök, fabetétek, azt melyik tetszik, megkapod... csak fizessed li. (majdnem a Belga - Kalauz ból idéztem)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#41736) zetor2000


zetor2000
senior tag

Vettem a Lidlkben - mint utólag kiderült - saját márkás viszkit. Ben Bracken Speyside Scotch. Sima, érlelési idő nélkül árult, piros dobozos valami. Most utánaolvasva, nem is annyira tré ez a cucc. Pénteken lesz céges akármi, majd ott kiderül, mennyire okés.
Van belőle kék és zöldes dobozos is, de azt itt nem láttam. Értékelések szerint ez a piros aperitifnek való, a kék digestivnek, a zöld meg amikor jólesik... De én nem tartom a normát, amikor van, iszom, amilyen van.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#41737) Samott


Samott
addikt

Már szállít a kínai Tesla gyár

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#41738) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

2. Nap lejárt accal
gazdag a cégem, mert én bizony számlázom

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#41739) Samott válasza Gabibácsi (#41738) üzenetére


Samott
addikt

Nalunk ez meg mokasabb, mert ha lejar az acc torlik is. Az osszes levelevel, kontatktjaval, jogosultsagaval egyutt. Es nem visszaallitjak, hanem ujat kap.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#41740) Gabibácsi válasza Samott (#41739) üzenetére


Gabibácsi
tag

Tegnap approveolták, de a jó indiaiak dolgoznak rajta. 4-5 nap is lehet azt mondták, prioritások...

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#41741) Sipi- válasza Gabibácsi (#41740) üzenetére


Sipi-
tag

Nálunk ez 3-4 napba telt, utána role-ok újrarendelése, azokat míg approve-olták... Effektív 5-6 munkanap kiesés volt.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#41742) Gabibácsi válasza Sipi- (#41741) üzenetére


Gabibácsi
tag

Frusztráló

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#41743) -NoVa- válasza Gabibácsi (#41742) üzenetére


-NoVa-
őstag

Akkor lenne az, ha nem kapnál érte fizetést.

(#41744) npera válasza -NoVa- (#41743) üzenetére


npera
újonc

+1

(#41745) Jahno válasza Samott (#41739) üzenetére


Jahno
őstag

Pedig ezt már hány helyen feltalálták a múltban, hogy a leveleire lehet másnak is szüksége van, vagy pár év múlva kell kibogozni belőle valamit és egyszerűbb inkatívra, osztott fiókra nyomni és kész. Az meg bármikor visszaadható akár saját magának is.

(#41746) Gabibácsi válasza -NoVa- (#41743) üzenetére


Gabibácsi
tag

Engem ez is frusztrál, utálok itt szenvedve ülni

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#41747) Sipi- válasza Gabibácsi (#41746) üzenetére


Sipi-
tag

Jaa, hogy irodában? :) Én otthonról "dolgoztam" :D

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#41748) -NoVa- válasza Gabibácsi (#41746) üzenetére


-NoVa-
őstag

Telefonod van, PUBG meg Call of Duty battle royale van rá, megy az idő :)

(#41749) Gabibácsi válasza Sipi- (#41747) üzenetére


Gabibácsi
tag

Én hülye bejöttem :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#41750) ncc1701 válasza Gabibácsi (#41749) üzenetére


ncc1701
veterán

Fogj egy hómleszt, beül neked 5 rugóért/nap, semmit csinálni az is tud. Te meg addig intézed a dolgaidat. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.