Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41651) Jahno válasza halapidori (#41595) üzenetére


Jahno
őstag

Én is fürdőszobaszekrényt szereltem. Elvileg két kampóra kell felakasztani, el voltunk vele kb. 2 órát. De jó lett :))

Xbox attól függ melyik, calssic első kivitelből van pár, most megy a megfejtés, miképpen kerülnek játékok a vincsire. Kellene bele pár LG DVD olvasó, akkor pár óra munkával lenne legalább 4 darab működőképesem, aminek legalább értéke is van. Így nem annyira.

(#41652) #09908736 válasza Jahno (#41651) üzenetére


#09908736
törölt tag

FTPvel vagy külső vinyó. Vagy külső vinyóról másolás belsőre.

(#41653) zetor2000 válasza Jahno (#41651) üzenetére


zetor2000
senior tag

1 db IDE interfészes íróm akad, ha kéne. Nem tudom, abba milyen kéne, lehet már SATA-s?

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#41654) zetor2000


zetor2000
senior tag

Shopmark aljában a(z Inter)SPAR-ban van valami érdekesség:
-Bombay Sapphire gin, 0,7l mezei üveges kiszerelés 8200Ft
-Bombay Sapphire gin, 0,7l limitált, papírdobozos, ajándék pohárral ugyanez 7300 Ft. Lidlben a sima (dobozmentes) 7200.
Mostmár van limitált szériás poharam is...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#41655) FőDudu válasza Jahno (#41651) üzenetére


FőDudu
addikt

Fuvet nyirtam, majd leszedtuk a padlasrol a karacsonyi vilagitast. 30m ujjnyi vastag rizsszem izzos cucc, a hozza valo vezerlovel. Majd a megfelelo U alaku tartokat felkabelkotegeloztuk a kerti kerites tetejere. Aztan bele a csovet. Egesz jo lett. Vettem Obiban valami wifi taviranyitos kulteri aljzatot - 3DB volt 12 Euro. Ennyiert nem eri meg a Sonoffra varni. Raadasul ez kulteri.

Felszereltem a masodik madaretetot is - nehogy szegenyek ehen pusztuljanak. Vagy 2m magasra raktam, mert a macska az elmult honapban vagy tiz kismadar hullat hagyott a teraszon. Legalabb itt ne tudja oket elfogdosni.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#41656) FőDudu válasza Jahno (#41651) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalunk olyan az eloszobafal (kabatakasztok).
Kb. 2 ev utan jottem ra, hogy mogotte van a haz biztositek tablaja.

Ezt 4 kampo fogja - szep jatek visszarakni a helyere.

FőDudu

(#41657) FőDudu válasza zetor2000 (#41654) üzenetére


FőDudu
addikt

En meg meg a nyaron kaptam valakitol par csatos uveget. Soros, meg a cimke is rajtuk.
Kitakaritottuk a spajzot, igy elokerultek. Egyet kinyitottam - valami szilvapalinka van benne.
Nem is rossz. Meg jo, hogy nem huztam meg.... ;)

Talatam meg egy karton Hungaria Extra Dry pezsgot is - arrol lovesem nincs honnan van.
Meg egy Stroh 80% Rumot valami ajandek bogrevel. Arra azert kivancsi lennek minek adnak hozza bogret. Azt csak a legmasszivabb alkeszot tudjak bogrebol (tisztan) inni.

El is tuntettem volna a padlason - nejem szerint jo lesz sutibe vagy puncsba. Kivancsi leszek.

Megh Hwsw fenykoraban Kraftxld-tol vettem ilyet, azt nem lehetett ertlmesen felhasznalni.
Tul eros.

FőDudu

(#41658) FőDudu válasza WiZARD (#41606) üzenetére


FőDudu
addikt

Ezt hasznaltan vetted, hogy ilyen - vagy csak sokat allt valahol?
M&D cuccok altalaban eleg minosegiek.

Kivancsi lennek pl a Sony fulesemhez kepest mit szol.

FőDudu

(#41659) zetor2000 válasza FőDudu (#41657) üzenetére


zetor2000
senior tag

A Stroh cimkéjére rá is van írva, hogy nem közvetlen fogyasztásra. De koktél alapanyagnak vagy sütibe aroma HELYETT teljesen jó, próbáltam, többször. Kólába is megfelel, csak ne vezessen utána az ember jópár órát.
A bögrét szerintem valami grog félének adták, vagy rumos teához. Úgy teljesen vállalható.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#41660) Phülöp válasza zetor2000 (#41654) üzenetére


Phülöp
addikt

Reptéren a literes Kraken Black Spiced 31.9 eur.
Gondolokodom, hogy hagyom magam elcsábítani.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#41661) Phülöp válasza zetor2000 (#41659) üzenetére


Phülöp
addikt

Stroh sütibe való, abba viszont a legjobbabb. Koktél alapnak is kellemes természetesen. Viszont mindkét felhasználásra overkill a 80%.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#41662) npera válasza FőDudu (#41657) üzenetére


npera
újonc

Soros, meg a cimke is rajtuk.

???

(#41663) zetor2000 válasza Phülöp (#41661) üzenetére


zetor2000
senior tag

Haver anyja kókuszgolyóba (puncsgömb a másik neve) tette, "érdekes" íze volt. Nem volt az rossz, csak más, mintha aroma érte volna a nyelvet.
Koktélba annyi kell, amennyi, de ad egy jellegzetes, karakteres ízt. Inni natúr kóstoltam, de már nem innám, arra ott a 40-60%, meg a többi rum, ami ízre jobb is.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#41664) Phülöp válasza zetor2000 (#41663) üzenetére


Phülöp
addikt

Jaja, kókuszos cuccokhoz passzol, de szerintem oda is elég a gyengébb.
Én közben hagytam magam elcsábítani, szereztem egy üveg Krakent tesztelési céllal.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#41665) zetor2000 válasza Phülöp (#41664) üzenetére


zetor2000
senior tag

Egészségedre!
Én Diplomatico-t szereztem, de pénzet nem adtam érte. Megjavult egy laptop, és a javítás + közbenjárásért kaptam. Diplomatico Reserva Exclusiva. Kellemes.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#41666) eattila válasza zetor2000 (#41665) üzenetére


eattila
csendes tag

En nem igazan halmozom a piakat. Mondjuk az elmult 1 honapban sokat ittam , lecsuszott vagy 5 uveg/doboz

Meg egy etyeki sorcsaomag is var rank kollegaval. Az fejenkent 3.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#41667) zetor2000 válasza eattila (#41666) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én meg olyan vagyok, hogy szeretem, ha van idehaza mihez nyúlni... Nincs sok, csak sokféle. Hazai alapanyag is van, pár íz, ami gyakori, meg 1-2 ami nekem kedves. Bolti is akad elég sokféle, de egy tisztességes társaságban hamar vége lenne. Az utolsó poharak végül érdekesek is lehetnek... Diólikőr saját alapanyagokból... :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#41668) eattila válasza zetor2000 (#41667) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem is van. Nemi hp meg rovidek. De evente 2-nel tobbszor nincs hozzajuk nyulva

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#41669) zetor2000 válasza eattila (#41668) üzenetére


zetor2000
senior tag

úúú... ilyenek nálam nincsenek. Egy van, amihez nem nyúltam évek óta, az egy 3 literes Grants. A többi az kopó/fogyó.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#41670) WiZARD válasza FőDudu (#41658) üzenetére


WiZARD
addikt

Zsírúj fóliás, cybermonday-en lőttem, saját hivatalos webshopjukból.
Megírtam nekik hogy nagyon csalódott vagyok, és várom mivel kompenzálnak.
Nem zavarna, ha az amúgy kifogyott másik színből találnának egyet kárpótlásul. (de egy MW65-tel is kiengesztelhetnek)

(van egy MW07-em amit szeretek, és tervben se volt egyéb, de túl jó áron volt :DDD )

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#41671) WiZARD válasza zetor2000 (#41659) üzenetére


WiZARD
addikt

Ahh, mi hülyék nem olvastuk el, és hígítás nélkül ittuk :D

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#41672) halapidori válasza Jahno (#41651) üzenetére


halapidori
csendes tag

Xbox one vagy ps4, csak ezeket moderneket kedveli a rdr2.

A dolgok jelen állása szerint konzol helyett önindítót és lökhárító díszítő műanyagot vásárolok magamnak karácsonyra az autóba.

Nem indult, adam cserélt akksit, akkor sem. Elvontattuk, én húztam a dobozossal, édesapám ült a vontatmányban. Az első 100 méter után ráindított, beindult. Apa annyira meglepődött, hogy elindult az autó, hogy duda helyett satuféket nyomott a kereszteződés közepén. Elpattant a maszkolószalaggal (!) megerősített vontatókötél, és betörte a lökhárítón a műanyagot a karabiner... Már azt is tudom, hogy miért nem szabad betolni hdi motoros autót, de abból szerencsére nem lett gond...

(#41673) zetor2000 válasza WiZARD (#41671) üzenetére


zetor2000
senior tag

Fene tudja, nekem úgy nem jön be annyira. Meg letolok belőle 3 centet, azt hirtelen jobban leszek, az se feltétlen gyerebe. Megvilágosodni is fokozatosan kell. :)
72es Tátrateától is vagy 3x teleportáltam, azt az sem annyira OK. Igazából elraboltak az ufók, és ott ültem Pataky Atti mellett, csak nem emlékszem rá, meg őse énrám... :))Álltam csak a (gabona)kör közepén.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#41674) WiZARD válasza zetor2000 (#41673) üzenetére


WiZARD
addikt

Rég volt már az nekünk is. Fiatalság... ;)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#41675) FőDudu válasza WiZARD (#41670) üzenetére


FőDudu
addikt

Gondolom s mogyoro szinure gondolsz...

FőDudu

(#41676) Sipi-


Sipi-
tag

Pénteken hívott a biztosító, hogy látatlanban 97600 forintot fizetnének a lökhárítóm javítására, amibe pár hete belejött egy Corollás. Ehhez csak egy email címet és 3 fényképet kérnek majd.
Vagy kárszakértős, számlás történet, de akkor 20% avultatást számolnak, mert 8 év feletti. Holnap megyek szervízbe ajánlatot kérni.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#41677) WiZARD válasza FőDudu (#41675) üzenetére


WiZARD
addikt

Az se rossz, de a kék-fém színűt akartam, kosárban volt, amíg nézegettem hogy biztos kell-e addig elfogyott. Sima fekete lett így...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#41678) BobaHWSW válasza -NoVa- (#41649) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Koszi!

Igunak is irom. Elnezest, nem volt idom valaszolni.

Spotifyrol hallgattam a dolgokat. Zene fuggvenyeben jott e ki kulonbseg. Van ahol semmi, legextremwbb kulonbseg Nouvelle Vague : in a manner of speaking alatt volt. Ott kihallottam, hogy picit elesebbek a magasak es szellosebb picit tobb tere van az audioquestnek de eleg minimalis kulonbseg. Zenek tobbi reszen nem.

A focal fejhallgston, shure es akg fulhallgaton volt a proba.

Szoval akkor az audioquest maradhat laptophoz, most nezhetek upgradet.

Olyan kell ami mukodik teloval es laptoppal is es az akg k550et es a focal spirit s1et meghajtja. Erre tippek?

Valami popularisabb esetleg. Nehez ujzelandon beszerezni dolgokat es dec1 ota valtozott a torveny es ertekhatar fuggoen brutal vam van raverve minden kintrol rendelt dologra.

(#41679) Jahno válasza zetor2000 (#41653) üzenetére


Jahno
őstag

Eleje bőven IDÉs, főleg mert csak az elektronika bele kellene hozzá.

(#41680) Jahno válasza #09908736 (#41652) üzenetére


Jahno
őstag

PS2nél is ennyit mondtak, aztán mégis 2 oldalas a leírás. Ott is bekaphassa mindenki :-D Ennek meg majd utánajárok, vagy legyintek és kiadom alvállalkozásba, ami szintén nem fog működni.

(#41681) Jahno válasza Phülöp (#41661) üzenetére


Jahno
őstag

Meg forralt borba.

(#41682) qnadam válasza halapidori (#41672) üzenetére


qnadam
veterán

adam cserélt akksit

ez egy igen rövid leírása volt annak az igen hosszadalmas szopásnak, amivel ez a műsorszám jár. mondjuk amikor nem indult, és szétszedtem-összeraktam újra, akkor már egész gyorsan megvolt :D van egy kupac nagy biztosíték egy L alakú lapon, azt vegyük le, ehhez kapjuk le az önindító vastag kábelét (mert anélkül nem jön le), toljuk félre. szedjük ki a levegőbeszívó cső egy darabját (mondjuk ez csak egy mozdulat), tépjük (tényleg) le az akksit rejtó doboz tetejét). ekkor lehúzhatunk egy vékonyka kéteres kábelt a negatív saruról (az mi a jó élet lehet?), majd csavarozzuk le a saruról a vastag vezetéket (ne a sarut, az nem fog menni)(itt már bőven a műszerfal alatt járunk). tekerjük ki az akkut a tálcán tartó csavart, húzzuk ki a helyéről mint egy fiókot. szereljük le a negatív sarut, tegyük át az új akkura, majd visszafelé ugyanez.

Elpattant a maszkolószalaggal (!) megerősített vontatókötél

maszkolóval csak a visszahajtás utáni felesleg volt körbetekerve, hogy csinosabb legyen.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#41683) zetor2000 válasza Jahno (#41679) üzenetére


zetor2000
senior tag

GSA-4163B. Ha kéne, itt porosodik. Ünnepek közt, vagy utána elérhető lesz(ek), addig macerás összehangolódni a melóval. De ez író. Pinyóban talán van olvasó, csak ahhoz le kéne menni, és kicsit (1-2 órát) pakolászni / a felét kihajítani.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#41684) Jahno válasza zetor2000 (#41683) üzenetére


Jahno
őstag

Határeset, meg kellene nézni. LG GDR-8163B vagy 8164B amik mennek, de sosem tudni. Bonyolult világ ez. Főleg ha 3ezer forintos vackokat szeretne menteni az ember.

(#41685) zetor2000 válasza Jahno (#41684) üzenetére


zetor2000
senior tag

Mindenem nekem sincs, de elég sok vacak kallódik körülöttem, majd nyitottabb szemmel nézelődök.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#41686) Jahno válasza zetor2000 (#41685) üzenetére


Jahno
őstag

Én is csak ilyenkor anyázok mert sztori a szokásos: kidobok vagy 100 darabot, nem sokkal később kiderül, hogy kiskirály lehettem volna vele a világpiacon.

(#41687) -NoVa- válasza BobaHWSW (#41678) üzenetére


-NoVa-
őstag

Na, akkor a cél 32ohm-os fejesek rendes kihajtása mobilról is, de nehezítésnek mindkettő fix kábeles 3.5mm jack.
Ha van FiiO BTR5 helyben, abba már jobb teljesítményt pakoltak az unbalanced oldalra is, valahol 80mW környékén, és kb 110 USD. Viszont ehhez képest a DragonFly Red valahol 130mW körül ad le, kb 40% felárral, máris megéri.
Az AKG-d specifikációja max 200mW terhelést ír, szóval kb jó párosítás. Nagyon fölélőni nem illik, mert egy véletlen 100% hangerőn kitolt new usb device found ding.wav már hőt is termel a hang mellé.

(#41688) BobaHWSW válasza -NoVa- (#41687) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Hm, ilyet latok pl, hogy fiio k3 vagy k5pro, Q1. Ezek kozul valamelyik jo lehet nekem?

(#41689) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Meghajtottam ma a rav4et. Bar ne tettem volna. Kilometer ora alapjan a 210 lo eleg jol megy de istenem ez a hang... mintha wc papir lenne a kipuff helyen es egy kis funyiro motor lenne olyan elettelen halk semmi hangja van a kocsinak. :DD szerencse nem ezert vettem. Januarban motorozas kezdodik. Kovetkezo partnerrel meg lehet masodik autom jatszosnak. :drive:

(#41690) Jahno


Jahno
őstag

Gömbibá! Akció volt, "bevásároltam" pár ilyesmit, ha érdekel:

(#41691) Gabibácsi válasza Jahno (#41690) üzenetére


Gabibácsi
tag

Köszi, de pdf, az nem olyan jó

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#41692) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Na, lejárt a userem, csak pár hete ment a mail a főnökömnek.. akkor ma ipadon játszom

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#41693) Sipi- válasza Gabibácsi (#41692) üzenetére


Sipi-
tag

Nekünk ilyet november 1-el játszottak el, a részlegünkön az összes konzultáns user ki lett tiltva. Ezzel persze eltűnt minden jogosultságom is, cert visszavonásra került, stb. Kellett neki néhány nap mire minden visszaállt.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#41694) Jahno válasza Gabibácsi (#41692) üzenetére


Jahno
őstag

Ez melyik? Már nem azonnal csináljuk? Ráadásul 20 rendszer, gondolom még fele Lotus.

(#41695) Jahno válasza Gabibácsi (#41691) üzenetére


Jahno
őstag

Máj, én sem szeretem, majd megpróbálom valami konvertálóval.

(#41696) -NoVa- válasza BobaHWSW (#41688) üzenetére


-NoVa-
őstag

A K széria desktop kategória, a Q1 meg szar:), szűkülnek a lehetőségek. A szigetüzem megkímél egy csomó döntéstől.

(#41697) FőDudu válasza -NoVa- (#41696) üzenetére


FőDudu
addikt

(#41698) FőDudu


FőDudu
addikt

Kerdes: van ugye premium tagsagim, de hasznalok ABP-t is.
Azaz minden egyes alkalommal amikor megnyitom a forumot feljon a 'Van egy kis gond, adblockert hasznalsz' marhasag. Bejelentkezes utan nincs tobbe.

Be van allitva autologin, de valamiert sima a forumra lepve nem lep be, nyilvan a belepes kulon gomb...

Ti folyamatosan be vagytok lepve - netan hagyjatok a reklamokat, mert nem premiumkent nincs mas mod - vagy valami mas modeszerrel kerulitek ki ezt az idegesito figyelmeztetest?

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#41699) -NoVa- válasza FőDudu (#41698) üzenetére


-NoVa-
őstag

Domain whitelistben, ennyi. Ha nem tudják ebből kigazdálkodni a híroldal részt, akkor azt hagyják csak ki, itt sem olvasom, kár fizetni a cikkírókat.

(#41700) BobaHWSW válasza -NoVa- (#41696) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Nem kell hordozhato legyen. Bocs, azthiszem ebben nem voltam tul tiszta. Van konnektor ahol hasznalnam. Ne torjon le a kezem amig mondjuk a nappali asztalbol a "dolgozo" asztalomig elcipelem neadj isten ha olyanom van akkor be a cegbe attol fuggoen audioquest vagy mi kell bent.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.