Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41401) ncc1701 válasza eattila (#41400) üzenetére


ncc1701
veterán

Plusz az alkohol ad egy nagy pofont a tesztoszteron szintnek is, kb nullázza. Még az edzés sem megy.

(#41402) Jahno válasza ncc1701 (#41401) üzenetére


Jahno
őstag

Ezt tanúsíthatom, 20. szülinapomon ittam pár adag rendes sört, azóta sem bírok edzeni.

(#41403) zetor2000 válasza Jahno (#41402) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nekem ez a 25-26. szülinapom óta nem megy. :D
Csak sör legyen, meg internet, a többi majd kialakul...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#41404) eattila válasza ncc1701 (#41401) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem tudom. Amennyit en iszok, felolem pofozhatja :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#41405) halapidori válasza Jahno (#41384) üzenetére


halapidori
csendes tag

A lányok hajlamosak túlgondolni még ezt is. A lányok hülyék:D

(#41406) Phülöp


Phülöp
addikt

Én sose tudtam rendesen inni, nem is vagyok rá büszke.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#41407) Jahno válasza halapidori (#41405) üzenetére


Jahno
őstag

2019es cikk, most vagy ezek is megírják ugyanazt, vagy 10 éve nem nagyon sikerült újat kitalálni: https://boon.hu/boon-pr-cikk/legujabb-legenybucsus-trendek-es-aktivitasok-2247907/

Nekem csak születésnapom lesz, majd lenyomhatsz cserébe Super Marioba és aki nyer akkor iszom valamit :-P Jajj, találtam valamit, küldök képet.

De ha a Kvéket is bírod, akkor most lesz online buli, ismerős csaj születésnapjára :-P Ezek ilyenek, nem gondolják túl:

Szülinapomkor megszokott Quake EGY multiplayer móka várható. (Ez már a 3. ilyen lesz, eddig miért nem jöttél?)
Bemegyünk egy szerverre és hagytok nyerni.
Írjatok rám, ha jöttök vagy kell segítség.
----
Azért nem lan, mert csak.
Azért nem 27.-én, mert az hétfő.
Azért nem 24 vagy 25, mert nem érek rá.
Azért este 7-ig, mert öreg vagyok és aludnom kell.
Eddig sose volt nyilvánosan hirdetve, most az lesz.
Ha nem ismerlek, akkor is jöhetsz.
Trolloknak jönni kötelező.

(#41408) Gabibácsi válasza Jahno (#41407) üzenetére


Gabibácsi
tag

Megvót a céges mikulásbuli, a grúz kollegina meg a zasszony nagyon jól elbeszélgettek oroszul, amúgy a fele embör nem magyar volt. Nagyon multikulti. A mikulás meg elmesélte hogy ő szent miklós főpap, szóval a kultúra is megvolt.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#41409) Jahno válasza Gabibácsi (#41408) üzenetére


Jahno
őstag

Nálunk kolléga éppen azon morgott, hogy a 2 éve otthagyott cége is meghívta buliba, kölköknek lesz igazi mikulás meg mókafaktor és kapnak valami aprólékot. Nálunk az emeleten át lehetett venni valami csokit és otthon meg kell mondani, hogy apa cégének a mikulása küldte. Csöppet más szint, pedig egy mikulás + gyerekeknek némi foglalkozás azért nem akkora vagyon. Nálam nincs gyerek, de ahogy hallom a hangulaton, eléggé rontja a morált.

(#41410) ncc1701 válasza Jahno (#41407) üzenetére


ncc1701
veterán

Mostanában jutott eszembe, h jön az új doom, a 2016-ot megint elő kéne venni. Meg régi quake live-os ismerős srácok még mindig nyomják, arra is érdemes lehetne ránézni.

(#41411) BobaHWSW válasza ncc1701 (#41410) üzenetére


BobaHWSW
újonc

En most tolom ujra nintendo switchen doom3at de 2016 is fentvan PSen. Igen jo lett

(#41412) Gabibácsi válasza BobaHWSW (#41411) üzenetére


Gabibácsi
tag

na azt még nem szereztem be, gondolkozom

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#41413) ncc1701 válasza BobaHWSW (#41411) üzenetére


ncc1701
veterán

Csak PC. Fps számomra élvezhetetlen konzolon, billentyű+egér az igazi. :) Régen azért elég jól lőttem. Meg azelött még jobban, állandóan kitiltottak, mert "csaltam". Nem bírták feldolgozni a konstans 65-70% railt.

(#41414) npera


npera
újonc

Nagyon jó. Helyi Marketplace csoportokban állandóan jönnek a hirdetések mindenféle arab, exjugó és baltikumi nevű felhasználóktól, hogy különféle iPhone 11 MAX telefonokat árulnak olcsón. Teljesen bontatlan csomagolás, még lefóliázott. És "olcsón", tehát mondjuk 18k SEK helyett 14k SEK egy 512 megás.

Ma megjelent két felhasználótól (egy svéd csaj és srác) figyelmeztetés, hogy vettek ilyet és kínai másolat. Rendőrségi feljelentést megtették, de persze le lesz állítva a nyomozás bizonyíték hiányában.

Ilyenkor elgondolkodom, hogy mennyire kell hülyének lenni, hogy kiadjál egy olcsóbb ilyenért mondjuk 10-12k SEK monétát, hogy aztán kapjál egy kínani másolatot. Tényleg ennyire kell hinni a csodában?

:Y

(#41415) -NoVa- válasza ncc1701 (#41413) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az input mindegy, csak a játék ritmusa és a mozgás jellege változik vele. De ha mindenkinek azonos, akkor csak bele kell szokni, és kész. Van értelme a telefonos PUBG/COD battle royalenak is, csak egészen más, mint a PC-s, ahol a fegyver visszarúgásának a kezelése a legfontosabb, mobilon meg a mozgás és a célzás.

(#41416) FőDudu válasza npera (#41414) üzenetére


FőDudu
addikt

Helyi blekkfrajdej. ;)

Amugy a 20% koruli minusz siman lehet afa csalasbol is, szoval meg akar hiheto is lenne.
Lehet ez a titok. Vagy epp a telapo hozta (oppardon, Joulupukki) ceges ajandeknak, de nekik pont nem kell. Mindig jo a mese...

FőDudu

(#41417) ncc1701 válasza -NoVa- (#41415) üzenetére


ncc1701
veterán

Nekem a quake3-quake live-ban az jött be, hogy nagyon erősen skill alapú. Ez a mai generációnak ugye nem jön be, ők már nem szeretnek beletenni a dolgokba "munkát", és csak csodálkoznak, hogy a másik gyakja őket. Plus a látszat ellenére ha valaki nem gondolkodik, akkor nyerni sem tud, pláne egy jó kis duel meccsen, de tdm is ugyanaz.

(#41418) ezittketto válasza npera (#41286) üzenetére


ezittketto
csendes tag

És ha nem lett volna szemtanúja a volt csoportfőnök, akkor miképp folytatódott volna a sztori?!
Magyarán arra szeretnék rákérdezni, hogy mi van akkor, ha csak bekamuzza ezt a lány?!

(#41419) -NoVa- válasza ncc1701 (#41417) üzenetére


-NoVa-
őstag

Na pont így gondolkoznak az öregemberek:)

Nézd meg pl a csaj kezét sorozatlövés közben, recoil kompenzálás mesterfokon:
link

(#41420) Jahno válasza npera (#41414) üzenetére


Jahno
őstag

Es néhány nagyon szar másolat. Néha idehaza hagytam magam látszólag rádumálni a seftesnél, mert egy időben még utcán is leszólítottak. Ott megnéztem, de inkább hagyjuk. Aki hívő szeretne lenni és nem ismeri a szigony, az meg hát ja. Mire gondolt amúgy?

Egyszer valami helyi makákó úgy próbált meggyőzni, hogy a táskámban volt kb. 8. darab eredeti és pár másik. Erősen gondolkoztam megkérdezem érdekli-e vagy esetleg cserealap :-)

Inkább ott a veszély, mikor előadják az összes marketing/sales/MLM tudást seperc alatt és hirtelen győznek meg. De csoportban ilyet beszopni, aminek utána lehet nézni és van gondolkodási idő? Jesszom.

(#41421) Jahno válasza ncc1701 (#41417) üzenetére


Jahno
őstag

Nem nagyon van ilyen axioma, hogy mai generáció ilyen még amolyan.

(#41422) Gabibácsi válasza Jahno (#41421) üzenetére


Gabibácsi
tag

Jah, a mai generáció, mint pl a lezli, már szarok a wizard of worban :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#41423) Jahno válasza Gabibácsi (#41422) üzenetére


Jahno
őstag

Ráadásul volt már mikor a málnát hegesztettem. Azóta lett egy évjárat a Minecraft/Fortnite vonalon, az amúgy még bonyolultabbra kavarta az elméletet. Egy koreai 12 éves meg bárkit leaprít a napi lövöldözősben és Mariot is úgy viszi a végéig, mint egy gép. Ezért is követünk más vonalat, többire most ott nyílt Kökiben az ecenter és kész.

(#41424) FőDudu válasza Jahno (#41423) üzenetére


FőDudu
addikt

Na akkor johet a malnara valo rendszer, ugyis van otthon belole (PI3b+)...
Gyereknek jo lesz retrozni. 4K-t tud, vagy majd kis kepernyon kell szenvedni? ;)

Van Logitech USB-s kontroller meg akad pl. DJI dronhoz valo BT/Wifi is.
Meg persze vezetek nelkuli bill/eger kombo is.

FőDudu

(#41425) npera válasza ezittketto (#41418) üzenetére


npera
újonc

900 ember volt a teremben. Kábé 15-20 ember látta közvetlen közelből, mivel a táncparketten művelte ezt az az észlény.

Ha nem lett volna tanú, akkor is van valami kivizsgálás, mert zéró toleranciás esemény.

Én nem voltam ott, ha én láttam volna, akkor kérdőre vonom a csávót én magam. Ilyenkor igazából az a lényeg, hogy valaki lép. Nem kell főnöknek lenni hozzá. Ha mindenki csak behúzza a nyakát és másfelé néz az a közösség beleegyezése abba, hogy a csávó mekkora király és a csaj örülhet hogy paskolják a fenekét.

Vélhetően valaki növesztett volna magának golyókat és odament volna megkérdezni, hogy mi a helyzet és segítsen-e.

(#41426) FőDudu


FőDudu
addikt

Angol 'segedmunkas' sztorija...
Ismerek olyanokat, akik ugyanebben gondolkodnak (Londonban).
Azaz Anglia to 'magyar videk'. Mert a gyerek mindent megboritott.

FőDudu

(#41427) FőDudu válasza npera (#41425) üzenetére


FőDudu
addikt

Es ha epp akkor gabalyodtak ossze?
Elso pillantasra nem lehet tudni mi is a szitu. Ha csattan a pofon, akkor egyertelmu. Nade elotte....

FőDudu

(#41428) Gabibácsi válasza FőDudu (#41424) üzenetére


Gabibácsi
tag

én bananapin csak torrentezek, armbian rendszerrel, ha az segít
4K tévén
logitech wireless bill meg egér

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#41429) FőDudu válasza Gabibácsi (#41428) üzenetére


FőDudu
addikt

Ha valamit le is toltok arra eleg a laptop.
Visszaosztom amig illik....de tovabb nem.

FőDudu

(#41430) Gabibácsi válasza FőDudu (#41427) üzenetére


Gabibácsi
tag

akkor sem fogdossuk a seggét, én sem csinálom az irodában (nyíltan)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#41431) Gabibácsi válasza FőDudu (#41429) üzenetére


Gabibácsi
tag

igen, arra használom a bananapit, azért nem veszek egy laptopot

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#41432) FőDudu válasza Gabibácsi (#41430) üzenetére


FőDudu
addikt

De ez valami buli volt, alkohollal, zenevel.
Ott kicsit szabadabbak az erkolcsok, mint az irodaban....

Azert mert tancolo kollegak eseten az egyik megfogja a masik feneket, meg nem eletszeru az, hogy 20 masik rajuk ugrik es meglincselik a ferfit.

Ne legyen mar mindenki balfasz!
Ennyire azert ne legyen egyertelmu a MEETOO.

Ha elcsattant a pofon, onnantol egyertelmu, hogy nem egyezett bele a no a dologba.
Addig amig nem fejezi ki nemtetszeset, kb senkinek semmi koze hozza - lehet meg tetszik is a nonek a szituacio.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#41433) Jahno válasza npera (#41425) üzenetére


Jahno
őstag

" hogy a csávó mekkora király és a csaj örülhet hogy paskolják a fenekét."

Erre szoktam írni, hogy adott szituban ez amúgy elvárt viselkedési módszertan, csak ezek szerint a srác nem teljesen jól mérte fel vagy a csajnak kellett volna +2 vodkás traubi.

(#41434) Gabibácsi válasza FőDudu (#41432) üzenetére


Gabibácsi
tag

nem tudom, céges buli is necces, kollégák vannak, vannak szabályok

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#41435) qnadam válasza FőDudu (#41432) üzenetére


qnadam
veterán

de közben az egy tudott dolog, hogy 0 tolerancia van, akkor meg ne legyünk már hülyék.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#41436) Jahno válasza Gabibácsi (#41434) üzenetére


Jahno
őstag

Vannak jahh. Hamar enyhülnek és rugalmasak lesznek :-D Ugyan, innen a szintről kapásból rámutatok több olyan kolleginára, akitől a buli elején megkapnám a pofonom, 3 aperol után meg már kirángatna a parkolóba beszélgetni. Bár az egyiknek inkább 5+ aperol kellene.

(#41437) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

https://totalcar.hu/magazin/kozelet/2019/12/06/birosag_csalt_a_csonti_car_munkatarsa/?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link

Érdekes, a csonticar nagy haverjuk volt, kaptak tesztautókat is, aztán mégis. Lehet ugyanilyen csaló a becsületesnepper is, csak majd az jövőre lesz sztori

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#41438) Jahno válasza Gabibácsi (#41437) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem ezek közül soha egyik sem tetszett ránézésre sem, szóval úgyis mindegy. Közben aztán érintőlegesen összefut az ember a brigáddal is, oszt hát ja, vagy meglepődik vagy nem.

(#41439) Gabibácsi válasza Jahno (#41438) üzenetére


Gabibácsi
tag

csonticar az alapból gyanús volt :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#41440) Jahno válasza Gabibácsi (#41439) üzenetére


Jahno
őstag

AAAAaaaautóval kezdtem a sort, híre is van a világban, mégsem jut el mindenkihez és működik a dolog.

(#41441) vkp válasza Jahno (#41440) üzenetére


vkp
aktív tag

Hasonló, viagogo, világ faszára is kiírtuk, hogy átbasznak, de napi szinten jön 5 levél, hogy demiért...

(#41442) Jahno válasza vkp (#41441) üzenetére


Jahno
őstag

És akkor jön az n+1 Sanyika, aki drágán vett és nagybetűkkel írja, hogy "de legalább lett és működik".

(#41443) vkp válasza Jahno (#41442) üzenetére


vkp
aktív tag

Alapvetően a legtöbb a "3000ft-os jegyet vettem 60ezerért, rohadt csaló banda"... de van egy-két olyan is aki nem jut be. Utóbbi kap papírt, hogy mehessen a rendőrségre, a többi meg nem nagyon tud mit kezdeni, svájci cég, eu határkörön kívül...

(#41444) ezittketto válasza npera (#41425) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Jahh hát persze, így tiszta a helyzet és egyértelmű..
Csak ezekkel nekem mindig az a bajom/félelmem, hogy csúnyán vissza is lehet élni az ilyesmivel... főleg most, a nagy metoo botrányok idején..

[ Szerkesztve ]

(#41445) Jahno válasza vkp (#41443) üzenetére


Jahno
őstag

Várgyá mán! Valami nem stimmel. Svájcban és A Bezzegnyugaton nem létezhetnek csalók :-O

(#41446) ezittketto válasza ncc1701 (#41357) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Mit értesz 'megkopasztás' alatt?

(#41447) Samott


Samott
addikt

Lesz eloszereplos Bambi is (youtube/Conan) :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#41448) npera válasza FőDudu (#41427) üzenetére


npera
újonc

Nem.

Akkor sem viselkedsz így egy céges rendezvényen vagy a városban vagy akárhol ami nem otthon van. A feleséged vagy barátnőd fenekét is csak akkor csapdosod, ha az kedveli.

Lehet nekem van furcsa értékrendem csak? :F

(#41449) npera válasza FőDudu (#41432) üzenetére


npera
újonc

Nem.

Nem egy darab húsként kezeled a másikat, hanem respektálod, mint embert. Akármilyen nemű.

Azt elvárni, hogy a nőnek jelenetet kell rendeznie gyakorlatilag önmagát megszégyenítve nyilvánosan a tömegben, hogy egyáltalán komolyan vegyék a zaklatást pedig abszurd felvetés.

(#41450) npera válasza qnadam (#41435) üzenetére


npera
újonc

Japp. Ha alkalmazott vagy, akkor elolvastad, tudomásul vetted és betartod a céges policyt. Máskülönben ne legyél alkalmazott.

Nincsen cherry picking.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.