Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40351) #09908736 válasza halapidori (#40346) üzenetére


#09908736
törölt tag

"A szülők nem támogatták."
Mint, ahogy a legtöbb szülő...

(#40352) npera válasza #09908736 (#40263) üzenetére


npera
újonc

A meló a fórum rovására ment, elnézést kérek...

Szerintem keress egy valami értelmes átváltozós (akármelyik irányba) fórumot, ahol tudsz beszélgetni emberekkel akik már végigmentek az úton vagy az úton járnak éppen vagy fontolgatják. Vélhetően nem lesz túlságosan lélekemelő pár eset, de arra mindenképpen jó, hogy különféle emberi történetekből tudj extrapolálni a saját helyzetedre vonatkozólag.

Ha különféle transzformációkon átment emberek hajlandóak mesélni neked, akkor azokkal a kérdésekkel kapcsolatban is kaphatsz válaszokat, amiket feltettünk. Család hogy működik, gyereket milyen hatások érik, kapcsolatok miként befolyásolódnak. Sok válasz nem lesz egyben értelmezhető rád, de egyfajta iránymutatásnak jó lehet.

Nálunk van a cégnél "kollégatámogató fórum", ahol különféle már sokat látott emberek próbálnak lelki támogatást adni és ott lenni, ha valakit komolyabb sokk ér az életben. Az egyik ilyen támogató kolléga az a srác/nő, aki egyébként elektromágneses sugárzások expertje és neki van a durva vádlija. Ő a céges pride mozgalomban is benne van, de egyáltalán az a harcias fajta aki technó zenét üvöltő kamion tetején vonaglik, hanem inkább a csendes megértő és támogató lélek, aki különféle publikációkban próbálja felhívni a figyelmet a dolgok mögöttes tartalmára és a még mindig jelenlevő kihívásokra.

Ez inkább FőDudunak:

A külföldön elfogadóbbak a homoszexualitással kapcsolatban, bezzeg Magyarországon felvetésre itt egy link. Elég komoly lista. Hol érte jelentős támadás a nem heterókat. Van dátum, áldozatok száma és rövid leírás. Elgondolkodtató.

This is a list of notable homophobic, biphobic and transphobic violence. Examples include corrective rape and other types of assault.

(#40353) #09908736 válasza npera (#40352) üzenetére


#09908736
törölt tag

Nincs miért elnézést kérni, nem az én nyűgömmel kell itt foglalkozni.
Én is azért dolgozom ám. :D
Sok mindennel kell foglalkozzak, sok mindenen kell átrágjam magam.
Mennyire szeretnék hosszú hajú, abroncsos ruhás hercegnő lenni?

(#40354) Jahno válasza npera (#40347) üzenetére


Jahno
őstag

Én átküldtem 2 levelet, megkérdeztem, hogy mire van még szükség, aztán csend van. Néha ír, hogy "hellómi", aztán semmi folytatás, csak mondja ugyanazt, hogy "quick call" és ilyesmik.

És hétfőn kezd 2 ember a vidéki irodában, Tumor már kicsit anyázott fentre, hogy megint nincs nevük, nincs vas, reméljük azért jövő kedden már meg fogjuk tudni azt is, hogy mire van szükségük és melyik cégben, aztán akkor lehet újratelepíteni meg ide-oda utaztatni a vasakat, majd magyarázni n+sokadik alkalommal, hogy melyik alkalmazás nem működik házon kívül, vagy mi ez a fene nagy meglepetés, hogy a vidéki iroda nem fog itt minden helyi cuccot elérni.

Erről lassan a 12. míting lesz, csak sosem törekedünk megoldásra, de beszélni fontos róla, azt nagyon. Eddig csak egyszer basztak le rendesen.

Aztán kimentünk mi is a szalag mellé, nem is kellett senkit kérdezni, mondták maguktól, hogy egyre többen kezdik nem érteni a szituációt és többen cigarettára is rászoktak a cég miatt.

(#40355) halapidori válasza npera (#40348) üzenetére


halapidori
csendes tag

A szülők nem igazán gyerekkompatibilisek. Még az iskolai pszichológusunk is azt mondta, hogy nyilvánvaló a gáz, de vagy ilyen szülei vannak, vagy nem lesznek szülei. Papíron is problémás gyerekként nem egyszerű új családot találni.

Agresszív kitörésekkel kezelt 6 éves hipergyerek a csoportomban most kapott játékláncfűrészt az apjától, én nem lepődök meg semmin.

(#40356) Gabibácsi válasza #09908736 (#40340) üzenetére


Gabibácsi
tag

De te nem költöztél haza? Vagy gyógyszerre ittam? Nekem még amúgy a svejci számod van meg

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#40357) Gabibácsi válasza #09908736 (#40353) üzenetére


Gabibácsi
tag

Abroncsos szoknya nem tetszik, de egy piros miniszoknya? :wub:

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#40358) Gabibácsi válasza Jahno (#40354) üzenetére


Gabibácsi
tag

Mikor lesz nálatok a mikulás? És az emailjaimra miért baszol válaszolni, mán csak a faszbuk a menő, mi? :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#40359) #09908736 válasza Gabibácsi (#40356) üzenetére


#09908736
törölt tag

Él a számom, hivatalosan nem költöztem vissza. Ingázok két ország között.

(#40360) #09908736 válasza Gabibácsi (#40357) üzenetére


#09908736
törölt tag

Csak a te kedvedért beszerzek egyet.

(#40361) Gabibácsi válasza #09908736 (#40359) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ja ezt nem tudtam. Asszony meg most jelenti le magát a szovjetunióban hogy már itt lakik :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#40362) WiZARD válasza npera (#40352) üzenetére


WiZARD
addikt

Nem tudom mi a rosszabb, ez a lista (amin azért csomó ország nincs képvisletetve), vagy az általános, mindent elárasztó gyűlölet, és gyűlöletkampány ami itthon megy a kormánypárt és emberei részéről. :(

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#40363) Gabibácsi válasza WiZARD (#40362) üzenetére


Gabibácsi
tag

Jajj el ne morzsoljak egy könnycseppet, de komolyan. :DD

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#40364) Jahno válasza #09908736 (#40353) üzenetére


Jahno
őstag

Próbáld ki, de semennyire (:- Magassarkúban meg főleg nem egyszerű menni.

(#40365) Gabibácsi válasza Jahno (#40364) üzenetére


Gabibácsi
tag

Próbáltad?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#40366) Jahno válasza Gabibácsi (#40358) üzenetére


Jahno
őstag

Nem olvasok levelet, sokan egy időben úgyis mindent ide szoktak beírni, majd este végigrágom magam mindenfélén, 1-2 hetente. Most futott le a folyamat, hogy Nov 13as dátummal jött a Pikkpakkpontos értesítő, oszt akkor az nem is sör.

(#40367) Gabibácsi válasza Jahno (#40366) üzenetére


Gabibácsi
tag

Csak ma az otthonban mulatunk, de mindegy is. Írtam körímélt, most mindenkit hívjak külön? Majd írok fakebookon bakker, asszony nevében :DDD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#40368) Phülöp válasza Jahno (#40366) üzenetére


Phülöp
addikt

Én is küldtem levelet (melléklettel) pár hete, de még a mélerdémon se méltatott válaszra.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#40369) Gabibácsi válasza Phülöp (#40368) üzenetére


Gabibácsi
tag

Fontos ember, megteheti.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#40370) Jahno válasza Gabibácsi (#40365) üzenetére


Jahno
őstag

Aha. 150 métert mennem is kellett volna benne, az meghalós teljesen :-D Bár ez egy csomó csaj ismerősnek is gondot okozona.

(#40371) Jahno válasza Phülöp (#40368) üzenetére


Jahno
őstag

Aztat viszont akkor megkeresem.

(#40372) Phülöp válasza Jahno (#40371) üzenetére


Phülöp
addikt

Nem segítek keresni azzal, hogy október 28.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#40373) #09908736 válasza Jahno (#40364) üzenetére


#09908736
törölt tag

Dehogynem. Simán elvagyok benne.

(#40374) Jahno válasza Phülöp (#40372) üzenetére


Jahno
őstag

ssszameg, azóta pedig vagy kétszer is néztem leveleket. De az átlagos spam és sok más nagyon csúnya arányokat kezdett ölteni :-/

(#40375) Jahno


Jahno
őstag

És ez eddig hol járt: https://totalcar.hu/magazin/kozelet/2019/11/25/te_kiengeded_a_buszt_a_megallobol

(#40376) #09908736 válasza Jahno (#40364) üzenetére


#09908736
törölt tag

Azért a fűzős, nagy szoknyás, csillogós ruhák nagyon szépek.

(#40377) zetor2000 válasza Grillo (#40099) üzenetére


zetor2000
senior tag

Mi Pad (Tab?) 4? Wan LTE képes, meg sima Wifi, Xiaomishopban a Lurdyban meg tudod venni, vagy online. Hazai bolt, számlás, garos.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#40378) FőDudu válasza Jahno (#40370) üzenetére


FőDudu
addikt

Ez ilyen futobolondoknak valo timer, nem?
Maratonfutok laban lattam hasonlot.

FőDudu

(#40379) Jahno válasza FőDudu (#40378) üzenetére


Jahno
őstag

Kicsit más lesz az. Ebből is látszik melyik ismerősöm haladó kategóriás (:-

(#40380) eattila válasza Jahno (#40364) üzenetére


eattila
csendes tag

A tanga se valami kenyelmes...

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#40381) FőDudu válasza Jahno (#40375) üzenetére


FőDudu
addikt

En ma majdnem elutottem egy gyalogos vakegeret a zebran.

Mentem egy nagyobbacska busz utan, aztan egy kozepen elvalasztott reszen a szerencsetlen a parkolo automatat nezegette. Amikor rajott (hogy ingyenes a parkolas es nem kell jegyet vennie), elkezdett rohanni mint az orult, at elottem. Nem zavarta, hogy erkezem.

Vilagos, hogy neki volt elsobbsege, de mivel epp masfele nezett (parkoloautomatara) nem igazan szamitottam arra, hogy erobol elem szalad. Meg eleve - honnan tudjam melyik oldalon parkol? Nem allok meg csak azert mert valaki epp a parkolo automatat bamulja.

FőDudu

(#40382) cyberde válasza Jahno (#40370) üzenetére


cyberde
csendes tag

Mi van rajtad? Nyomkövető? Háziőrizetes vagy, vagy lakhelyelhagyásis? :U

(#40383) Phülöp válasza #09908736 (#40376) üzenetére


Phülöp
addikt

Túljátszod.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#40384) FőDudu válasza Jahno (#40379) üzenetére


FőDudu
addikt

Akin ilyen van az nem tarsaloghatna veled, mert nyilvan otthon kell ulnie. :)
Illetve nem futsz maratont, igy a masik is eletszerutlen.

Marad a harmadik lehetoseg - viselos EKG/vernyomasmero. :)

FőDudu

(#40385) eattila válasza #09908736 (#40376) üzenetére


eattila
csendes tag

Szerintem sokkal szebb egy m9a3-as beretta. Vagy egy 92f.

kinek mi.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#40386) Jahno válasza cyberde (#40382) üzenetére


Jahno
őstag

Na, a haladó haverjaim megérkeztek :-D

(#40387) FőDudu válasza Phülöp (#40383) üzenetére


FőDudu
addikt

En is ugy erzem, itten egy tanulmany folyik. Mivel o nem pszichologus, gondolom valaki masnak kell a tanulmany.

HOMOFOB BUZIK VAGYUNK MIND. NA EZT FEJTSETEK MEG :)

FőDudu

(#40388) npera válasza Jahno (#40379) üzenetére


npera
újonc

Ez heavy-duty cucc :R

(#40389) eattila válasza FőDudu (#40387) üzenetére


eattila
csendes tag

Tagadtam en ezt? :DDD

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#40390) FőDudu válasza npera (#40352) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalatok nyilvan viragzik az eroszak a masokkal szemben - kar volt azt a sok migranst befogadni. Rajuk nem vonatkoznak a sved torvenyek - nekik csak a sajatjuk szamit.

Ettol fuggetlenul amit leirtal a vegakrol, az felenk elkepzelhetetlen (marmint az, hogy beszol azert amit a masik eszik).

Nem fordulhat elo, hogy valakit azert szoljanak (vagy szoljunk) meg amit eszik.
Maganugy. Errefele nem baszogatjak egymast az emberek mondvacsinalt baromsagok miatt.

Van vegan/muszlim (ok ugye disznot nem esznek)/stb - siman esznek egy asztalnal a husimado Duduval. Nem azert mert en jo fej vagyok, hanem mert nem piszkaljuk egymast azert amit a masik eszik/nem eszik. Mert ez maganugy. Senki masra nem tartozik.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#40391) Jahno válasza FőDudu (#40384) üzenetére


Jahno
őstag

És én nem lehetek itthon vagy a másik? Maratont nagyon is jól látod, bár esély van rá, hogy ilyen hülyeséget csináljak, de egyelőre el bírom hessegetni a gondolatot.

(#40392) #09908736 válasza FőDudu (#40387) üzenetére


#09908736
törölt tag

:D :D
Amúgy nem vagytok azok, legalábbis az eddig írtak alapján egyáltalán nem.

(#40393) FőDudu válasza Jahno (#40391) üzenetére


FőDudu
addikt

Maratonost eletemben egyszer lattam, az valami celvonalas GPS-el kombinalt kutyu amivel kovetheto a futo haladasa es kb. kizarhato a csalas is.

Bokara rakhato EKG-t mar lattam, de az ilyen monitorokat leginkabb felkarra rakjak.

Rendorsegi cuccot meg csak foton lattam.

FőDudu

(#40394) Jahno válasza eattila (#40385) üzenetére


Jahno
őstag

Kinek mi. Fegyver is akad ami bejönne, de inkább hátrébb sorolom. Benzines Ural, elhagyott erőmű, egyéb ipari dolgok mögé.

Lehet nekem is agylövésem van?

Autók/órák nem mindig szoktak érdekelni, de mondjuk egy szép állapotú CBM az más. Esetleg lehet másképp értékelek, mert ha egy kommersz átlagos Lambó mellett áll egy szép nagypók vagy Fiat500 akkor ezen utóbbikat választom :-D Bár van kezdő smink- és egyébkészletem is. Meg UVfesték helyett körömizét vettem, de unokahúg elhasználta.

(#40395) Jahno válasza FőDudu (#40393) üzenetére


Jahno
őstag

Az mezen/háton/egyéb helyen van és sokfélével kombinálják. Vagy felkar, mert lábon legszarabb lenne úgy alapban a fizika miatt.

Nem rendőrségi cucc, hanem BV-s, tessék megszakérteni:

"A helyhez kötöttség az esetükben nem azt jelenti, hogy folyamatosan egy lakásban, négy fal között kellene lenni, inkább azt, hogy az ember minden adott időpillanatban ott tartózkodik éppen, ahol az előre megállapított magatartási szabályoknak megfelelően lennie kell. Ilyen hely tipikusan a munkahely: a reintegrációs őrizet ideje alatt sokan elkezdenek már dolgozni vagy tanulni, az egyik fő cél épp az, hogy könnyebben tudjon elkezdődni a benti után a kinti élet annak minden kötelezettségével: a munkakereséssel, a megélhetés biztosításával, a kapcsolatok újraépítésével."

(#40396) Jahno válasza #09908736 (#40392) üzenetére


Jahno
őstag

Aláírtuk az lmbtllqlks mindenfélét, így nem szabad semmit mondani (főleg nem leírni), csak gondoljuk.

(#40397) eattila válasza Jahno (#40394) üzenetére


eattila
csendes tag

Nalam a top a fegyver. Foleg a stukkerek. A szepen megmunkalt fem...
Egy ar15 varians is eleg must have bir lenni. Ezert agyalok most erosen egy airsoft stukin. Annal kozelebb ugyse jutok ilyenhez mert draga is es a jogi helyzet se kedvezo.

Vagy atmuttetem magam rendvedelmi szervve....

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#40398) Grillo válasza ncc1701 (#40130) üzenetére


Grillo
senior tag

Volt neki, odaadta a húgának. Neki meg vegyen a férje :DDD

(#40399) Phülöp válasza eattila (#40397) üzenetére


Phülöp
addikt

Fixpengés halefokra vagyok rágyógyulva, csak puukko-ból van otthon 4 darab.
Szerencsére Amea jól tolerálja, ő bicskás. :U

Szépen megmunkált fémet is értékelem, különösen fizetésnapon.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#40400) Jahno válasza eattila (#40397) üzenetére


Jahno
őstag

szerveknél Ott van felvétel, de szétkopott PA63asokkal nem hiszem, hogy sokra mennél. Vaterán belefutottam fegyverbe, gondolkoztam is, hogy szólni kellene a szerveknek, mielőtt baj lesz belőle, mert fel volt húzva és postázást is vállalt volna a hülyéje.

Ami kölcsön volt azokat már visszaadtam, talán csak egy nagyobb M16, valami airsoft klón, meg a Tokarev maradt nálam. Vagyis szomszédnál, mert asszony látni sem akarja, meg amúgy is nekem minek. Fotós csoportban mondjuk volt jó katonás, azt összerakták de csak irigykedni lehet a megoldásra is. Egyszerűen fasza.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.