Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13822) zetor2000 válasza Jahno (#13819) üzenetére


zetor2000
senior tag

Egész pontosan ez a szöveg, amit küldenek:
"An international search generally takes between two and three weeks. In exceptional cases, the search can take up to 8 weeks."
Szóval nem annyi, amennyit elsőre írtam, de 4 héttől bentebb vagyok, és eddig semmi válasz. Január ~15 én jár le a 8 hét.

A legutolsó rendelésem olyan volt, hogy "EU Expressz". Gondoltam, van itt valahol depó, onnan kiküldik, de nem. Ez lett volna 10-15 munkanap. Inkább feladta Kínában, hogy ideérjen a britekhez, ahonnan azonnal kaptam csomagszámot, meg sms-t, hogy jön, de ide csak akkor ért, amikor a britek továbbküldték ide. Így lett az EU Expressz 16 munkanapjából egy hónap. :) Közben 3 hétig én is azt láttam, hogy úton a csomag, majd lesz valami. Aztán 3 hét után felgyorsultak az események, beindult a nyomkövetés, jött másik SMS, hogy pontosan mikor jön, kód, hogy áttegyem a címet / időpontot, a honlapon a faszi neve is ott volt. A vége korrekt volt eléggé.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.