Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#120719) zetor2000 válasza Sipi- (#120717) üzenetére


zetor2000
senior tag

Cégnél én vagyok az egyik, aki ilyesmit csereberél.
Szerintem is jobb, ha nem a felhasználó cseréli ki az ilyesmit. Egyrészt nem feladata, másrészt nem biztos, hogy van megfelelő szerszám az ilyesmihez odahaza (bár sokaknál van minden is odahaza, láttam olyan háztartást, ahol nem volt egy csavarhúzó+fogó páros sem). "Szakértelemről" nem is beszélve. Az, hogy a garanciával mi történik, ha bárki is belenyúl, jobb nem is belegondolni.
Bajt az jelenthet, ha nem megfelelő csereakkut vesz az IT, de általában azért tisztában vannak a bevásárolt gépekkel, és lehet tudni, hogy melyik gépbe milyen akku kell oda bele neki.
Én a benti laposból kivettem vagy 4-5 éve az akkut, mert az is ilyen lett. Azóta is vígan elvan, nagy igényem nem volt, hogy akkuról menjen. Inkább csak egy hordozható gép kell, amin a szükséges alkalmazások futnak. Amire igazán kell, kicsit overkill... némi hálózat, USB-soros kapcsolat konzolokhoz, aztán kábé ennyi, erre van egy i7 4. gen. (asszem), 8GB ram / m.2 256GB ssd... nincs napi használatban.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.