Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#114693) npera


npera
újonc

Délelőtt úsztunk a lurkókkal. A lányom már úgy ugrik be a mélyvízbe, mint egy bajnok. Én csak ott lebegek a közelben, hogy "a biztonság kedvéért", de a 3-méteres vízben is teljesen otthonosan mozog mindenfajta extra segítség nélkül.

Vigyázállásban beugrik, közben énekelget is valamit, aztán a medenve aljáig lemegy, ott fakultatíve nézeget engem picit, vagy azonnal felrúgja magát. Időközben megtanult úgy úszni, hogy a törzsét és lábait hullámoztatja és néha hajt egyet kézzel. Csak ámulok és bámulok, nagyon büszke vagyok rá.... :B

Itt 13 fok van és elképesztő napsütés. Asszony elment fodrászhoz a lányommal (ő csak kíséri), aztán csajos délután lesz. Én tegnap este még bepácoltam lazacot és tőkehalat, aztán ma grillezem.

Mivel a halászléhez kellene valami, ezért gyorsan rittyentettem pogácsát. Ma délután szerintem beáll a világbéke....

Most töltöm a 2-cellás gép akksijait, grillezés után még egy naplementés repülést nyomok majd...

A hangfelvételes kiegészítőt vélhetően túltoltam minden józan határon túl, vettem hozzá egy kis állványt is, hogy a mezőn a komolyabb gazban is le tudjam tenni. Manfrotto Pixi Evo2. Ez simán megtartja a GX7-et is, legalább lesz mit magammal vigyek, ha éjszaka kellene leképezni valamit Jahnóval :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.