Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#108790) Jahno válasza blueboi69 (#108789) üzenetére


Jahno
őstag

"mondjuk nem értem, hogy egy ingyenes oldalon miért kell bármiért is fizetni"

Ha már dolgozni kell vele, más meg sokat keres rajtuk, ésvagy. Kérdezd meg :-D Haverom is kitalálta, hogy ott vannak a nagy létszámú fotós csoportok, majd fejlécbe meg kiemelt dolognak rakunk ki hirdetést és havi sokezer az jó zsebpénz lesz. Én sem értettem miért működne ez 1-2 speciális marketinges csoport kivételével, de nagy baj nem lehet, felőlem próbáljon ki, amit csak szeretne. Utána nem kipróbálta, mert rögtön közös biznisz lett :C

Megszenvedtünk két hülyével akinek más elképzelése volt, párral akinek pénze nem és egy seftes nagydumájú párossal akik majdnem 1 évig húzták-halasztották a dolgokat, míg fotós seftelés helyett munkát találtak egy napelem telepítő cégnél :-D

Max. a kiscicás posztok meg a hülye kérdések miatt idegeskedem. Aztán néha meg nem :-D Többinél felvetettem, hogy csukjuk be, ott testületileg egyet is értettünk és becsuktuk, ami csak úgy a nyakamba szakadt azokat átneveztem kreténre és úgy csuktuk be.

Többit nem tudom, saját csoportom is hirtelen növekedésnek indult. Mondtam is többieknek, hogy (csak így pozitívan) remélem nem kezdenek írogatni és fejben megalakulni, szervezkedni, mert egész jó volt ez a langyos állóvíz és nincs kedvem új hülyékhez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.