Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9860) Remiel


Remiel
őstag

Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni. A telefonomon szeretnék e bookot olvasni és ami van az pdf-ben van meg. Leszedtem egy alkalmazást Aldiko reader és ugyan megnyitja, de nem tördeli úgy be, mint azt a könyvet, ami ajándékban van hozzá, valami angol nyelvű Jack London könyv. Az teljesen jól olvasható, míg az én pdf könyvemet nagyítani kell ezerrel és akkor ide oda kéne mozognom már egy lapon is ami több mint fárasztó.
A kérdés az, hogy valamivel konvertálnom kéne a pdf et (olvastam a progi hozzászólásai között valami Calibre nevű dologról, de semmit nem írtak róla, csak hogy jó ha van), hogy betördelje mint az alap könyvet?

A segítséget előre is köszönöm.

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.