Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93216) brd


brd
nagyúr

Létezik olyan full screen caller id program, ami rendesen működik Android 5.1-en (LG G4)? (Én is utálom ezt a verzióját, de a telefonra sajnos nincsen régebbi)? Már a harmadik, legalább az utolsó 3-4 hónapban frissített, és 4.x csillaggal bírót próbálom, de mind gyökér, eddig a következőkkel találkoztam:

- bejövő hívásnál az alap Androidos caller id jelenik meg (kimenőnél működik);
- hiába állítok be egy contactnak saját képet a programban, a default full screen kép jelenik meg;
- bontja a vonalat, ha a beépített tárcsázóra akarok átkapcsolni hívás közben (kihangosításhoz, vagy dial padhoz);
- hívás közben reklámoz (fizetek is érte szívesen, ha működik, de akkor nekem ne reklámozzon, mert szájbaverem);
- a beállított kép képarányát elrontja (ez vajon melyik idióta fejlesztő fejében született meg és mire gondolt közben, talán, hogy hogyan szopathatjuk a felhasználót legjobban valami aprósággal?);
és ezek csak úgy fejből, amelyek akadályozzák az adott program használatát. Pedig igazán nincsenek nagy igényeim szerintem, rakjon be beállítható teljes képernyős képet kimenő-bejövő hívásnál, lehessen felvenni, elutasítani, és át lehessen kapcsolni a gyári tárcsázóra, pl. dial padhoz, kihangosításhoz, bár utóbbira láttam az egyik programban is működő megoldást átváltás nélkül (vagy ne-adj-Isten, integrálni a gyári tárcsázó szolgáltatásait, hogy ne kelljen átkapcsolni rá). Gravitybox-om is van, abban is próbáltam bekapcsolni, de nem csinál semmit.

The only real valuable thing is intuition.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.