Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82386) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Sziasztok,

1)

Tudtok esetleg olyan app-ot vagy kiegeszitot, ahol sportesemenyeket lehet belepakolni a naptarba?
Azt lattam, hogy az aCalendarhoz van egy store nevu kiegeszito, de A) fizetos minden egyes csapat, B) nem jott be az aCalendar.

Business Calendar 2-t hasznalok.
A Google naptarnal hozza tudtam adni par csapatot (foci), de az pl. magyar csapatokat nem igazan kezel.

Volna erre esetleg otletetek, tippetek?

2)

A Business Caldendar 2 todo listajat tudom valamilyen asztali alkalmazassal szinkronizalni vagy csak a Google todo listajaval? (azzal egyebkent lehet?)
Eddig a ColorNote-t hasznaltam, azt nagyon szerettem, de azzal szerintem nem lehet. Esetleg a ColorNote-t a BC2-vel?

Elore is koszonom a valaszokat!

Munkahelyet valtottam, korabban nem hasznalt alkalmazasokra van szuksegem (naptar, todo lista, stb), mobilt is valtottam, lehet hogy jovok meg a napokban egy-ket hulyebb vagy kevesbe hulyebb kerdessel :)

Udv,
Peter

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.