Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64801) FalconKnight


FalconKnight
aktív tag

Ingyen Taxi Budapest területén belül!!

Van egy program, amivel fuvart tudsz rendelni, és a végén te döntöd el, hogy mennyit szeretnél fizetni, ráadásul tudok adni hozzá 4000 Ft-ért kuponkódot is, úgyhogy így 1-2 ingyen fuvart szerezhetsz!

A program neve WunderCar. :DD
Pesten belül kb. 40 aktív sofőr van. Én múltkor kipróbáltam, hajnalban hívtam ezzel fuvart, amikor az éjszakai járatok nagyon nagy szívások, sokat kellett volna várnom és majdnem egy órás kerülőt tennem, hogy hazajussak, de ezzel a progival fuvart hívva 10 perc alatt ott voltak értem.

A sofőrök ellenőrzöttek, vannak tesztutasok, akik szűrik őket, és előzetes telefonos elbeszélgetés, jogsi és büntetőpont ellenőrzés is van. :K

Rendes volt a sofőr, több mint 300 fuvar van már a háta mögött, 4.9-es értékeléssel, jót beszélgettem vele az úton.
Szerintem ez egy must have progi. Ez az ingyen fuvar a hülyének is megéri! :))

google play link

A kuponok (ebben a sorrendben kell beírni a fizetés menüpont alatt!): TFA2K, ELSOFUVAR

Olyan a kuponrendszer, hogy ezen felül akár még 10k értékben tudsz szerezni ingyen fuvart.
Újra regisztráció esetén újra lehet használni a kuponokat :) :C

Falcon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.