Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61701) air válasza RootRulez (#61694) üzenetére


air
nagyúr

Ha nincs bepipálva, akkor nem fog blokkolni. Most éppen nekem sincs reklám a TM-ben, de amikor volt, akkor abból éppen nem sikerült jól kiszednie. Ilyen lett.

(#61681) S e t h
Ha nincs root, akkor gondolom az Xposed keretrendszert sem telepítetted. Anélkül nem csinál semmit.

(#61695) gacsoi
Próbálj egy restartot!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#61702) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

FACEBOOK Tudnátok javasolni egy jó Facebook klienset?

A beépített százszor jelenít meg százéves híreket. És ha szeretnék belinkelni egy videót, csak a linkszöveget jeleníti meg a hülye. Ugye a norma a videó megjelenítése piciben.

[ Szerkesztve ]

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#61703) air válasza nyuszi123456 (#61702) üzenetére


air
nagyúr

Böngésző, touch.facebook.com (Egyébként nem kell belekiabálni a fórumba.)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#61704) dokee78


dokee78
félisten

Az Intelli3G nálam miért 2G-n van ahányszor feloldom a telót?

(#61705) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

És valamilyen megoldást Kontaktok mentésére?

(Ez a Contacts+ bitorolja s Skype kontakrjaimat. Ő látja, de a skype nem. Fura, mert sosem mondta a Contacts+, hogy skype lesz benne, meg sem kérdezett...)

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#61706) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

Van esetleg olyan app, ami emailben, weben, facebookon írt találkozókat, időpontokat kattintással el tudja menteni naptárba? (Mely a guglinaptárral szinkronba hozható?)
Midőn kézileg pötyögöm a fb-n már valaki által full fotóval leírással vendéglistával hellyel elkészített meghívókat, hát komolyan a kőkorszakban érzem magam.

Egyébként nagyon jó at android, képzeljétek, flapybird is back in town.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#61707) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok!

Régen a viber Galaxy S2-n arról volt híres hogy mikor jött egy üzenet hangos volt az üzenet jelző hang. Most LG G2-n nekem halk míg más programok hangosak(FB Messenger, WhatsApp... Stb)

Mi lehet a gond?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#61708) LonGleY válasza nyuszi123456 (#61706) üzenetére


LonGleY
veterán

Én most az UpTo Calendar-t használom, ami csatlakozik a Facebook eventekhez is: [link]

(#61709) simico válasza #07400704 (#61640) üzenetére


simico
aktív tag

nekem OTP-s Maestro van.

Kérj egy virtuális kártyát online fizetéshez. A Net számlacsomag például tartalmaz netes fizetéshez egy "webes" számlát és hozzárendelt virtuális Mastercard kártyát. Nekem ez a kártya van a gugliban és paypalon is beregisztrálva. Vásárlás előtt a normál számláról átutalom az összeget a webszámlára és már mehet is a fizetés a virtuális kártyával. Azt nem tudom, hogy más számlacsomaghoz is lehet-e ilyet kérni, kérdezd meg a banktól.

(#61710) D5 válasza setom (#61614) üzenetére


D5
aktív tag

bevált, teljesen jó.
(Annyi hiányosság van csak, hogy a síp hangot nem lehet másra állítani.)

(#61711) robagp


robagp
tag

Hello!
Édesapám semmit sem ért az androidhoz, épp ezért olyan programot keresnék, ami mindössze nyit tud, ha rádug egy memory stick-et OTG-n át az androidos tabletre, akkor az azon lévő fileokat lássa, és kezelhesse.
Mint pl video, képek, zene. Semmi extra nem kell, mert csak zavaró lesz neki.
70 éves és nem fogja megjegyezni, hogy idelép, odanyom...stb!
Egyszerű, tiszta kell neki!
Válaszokat előre is köszönöm szépen!

(#61712) antal750


antal750
aktív tag

Sziasztok az előbb lehet hogy rossz helyre írtam (szakmai topicba)
Adott a teló lg f6 4.1.2 jb van rajta telenoros.Otthon a wifi hálózatra csatlakozok opera classiccal cm browser böngészővel, és nem akar menni oldalakat nem tölti be :((( Google play-re csatlakozik de letölteni már nem akar :((( De az opera mini az meg megy :Y :W Minden oldalt megnyit betölt.
TP-link w740n tipusú routert használok ezen esetleg van valami beállítási lehetőség hogyha több készülék van csatlakoztatva menjen rendesen??Vagy a telón??Az esetleg bekavarhat ha két telefon csatlakozik??gondolom nem..Itthon 12megás net van ez sem lehet probléma,szerintem..Ötlet??

(#61713) beg válasza robagp (#61711) üzenetére


beg
veterán

Én kitennék egy mappa parancsikont az asztalra, ami a /mount/usbdisk (vagy ahogy csatolja) mappára mutat. Esetleg stickmount de ehhez root kell.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#61714) dokee78


dokee78
félisten

Most igényeltem az OTP-től MasterCardot és kaptam egy Virtuális MasterCard kártyát és nem fogadja el a Play az adatokat,"Érvénytelen hitelkártyaszám"

(#61715) robagp válasza beg (#61713) üzenetére


robagp
tag

De nem folyamatosan van rádugva, és le is kell választania.
No és hogy rakok ki parancsikont hozzá?
A tablete nem root-olt,

(#61716) Viktor0610 válasza robagp (#61715) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A leválasztás csak úgy megy, hogy "idelép, odanyom". Arra max. automatizáció lehetne, de az meg szintén rootot igényelhet, illetve hozzáértést a leprogramozása...

Samsung Galaxy A54

(#61717) robagp válasza Viktor0610 (#61716) üzenetére


robagp
tag

Nem a leválasztás a gond, hanem ha leválasztja az ikon eltűnik szerintem, vagy galibát okoz ha nincs bedugva és rányom. Nem tudom hogy működik ha ikont rakok ki, csak próbálok gondolkodni.

(#61718) robagp válasza robagp (#61717) üzenetére


robagp
tag

Másik komolyabb gond: A google photo-val küldöm a felhőre az összes képet, videót, amit készít. Ha rádugom az usb-t amin video vagy kép van, azt is el kezdi feltolni....
Viszont a saját fotóinak, videóinak feltöltése fontos!

(#61719) zhata


zhata
senior tag

Sziasztok!
Nincs esetleg valamelyikőtöknek információja arra, hogy a Swype Dragon beszédfelismerőjébe a "vessző" lesz -e implementálva valamikor? (Az angolban felismeri.)
Köszönöm.

(#61720) Viktor0610 válasza robagp (#61717) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most kipróbáltam.
Létrehoztam egy parancsikont az OTG elérési útvonalának úgy, hogy nem volt rádugva semmi OTG. A parancsikont kitette, nem tűnt el.
Rádugtam egy pendrive-ot, a parancsikonra kattintva simán behozta. :)

A képfel(nem)töltést szerintem a képfeltöltő programon belül lehet beállítani, ha.

Samsung Galaxy A54

(#61721) robagp válasza Viktor0610 (#61720) üzenetére


robagp
tag

hogy kell kirakni a parancsikont, és melyik programmal nyitod meg?

(#61722) ollie válasza dokee78 (#61714) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tippre, olyat kaptál, ami csak belföldön használható (igen, van olyan virtuális kártya).

***

(#61723) Dottore válasza robagp (#61721) üzenetére


Dottore
addikt

Figyelj. Felteszed a Total Commandert, aztán beállítod milyen mappákat láthat benne. Vagy teszel ki vele mappákról parancsikont. Így vagy csak a képek meg a videók mappát látja, vagy parancsikonnal ezeket nyitja meg.

[ Szerkesztve ]

(#61724) twine válasza zhata (#61719) üzenetére


twine
addikt

Gyorsan diktáltam egy szöveget(szeretném kipróbálni vessző hogy miért ilyen)
és szépen berakta a vesszőt! (szeretném kipróbálni, hogy miért ilyen)
:U

(#61725) Viktor0610 válasza robagp (#61721) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én a Solid Explorert használtam most, de ez fizetős.
Ingyenesből pl. az ES File Explorer File Manager tud ilyet. :)

Az ikonra kattintva felajánlja a programot vagy alapból azzal nyitja meg. :)

Samsung Galaxy A54

(#61726) dokee78 válasza ollie (#61722) üzenetére


dokee78
félisten

Ezt csak addig kaptam gondolom amíg nem jön meg a MasterCardom.

(#61727) tonnni1


tonnni1
tag

Sziasztok!

A mobilról szeretném látni az otthoni laptopomat, van erre valami megoldás? Esetleg VNC?

(#61728) air válasza tonnni1 (#61727) üzenetére


air
nagyúr

TeamViewer

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#61729) ollie válasza dokee78 (#61726) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudom, de ha nem dombornyomott Mastercardot kapsz, akkor az is lehet domestic only, persze nem feltétlen.

***

(#61730) #79335424 válasza robagp (#61721) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tegyük fel, hogy TotalCommanderről van szó! Launcher függő a művelet, de többnyire, ha nyomvatartod az ujjad a főképernyőn, akkor feljön egy ablak, amiben van parancsikon menüpont. Ráböksz, majd kiválasztod a TC -t. Ekkor megnyílik a tárhely, odanavigálsz a kívánt mappához, belépsz és nyomsz egy OK -t és már kint is van a mappa parancsikonja. Értelemszerűen az az alkalmazás nyitja meg, aminek a parancsikonját létrehoztad.

A problémásabb rész sztem a leválasztás. Ha csatlakoztatáskor megjelenik a leválasztás opció, akkor nincs gond, csak ne felejtse el használni, mielőtt kihúzza a pen -t. A gond az, hogy van sok olyan Androidos eszköz, amiből a gyártók "kifelejtették" ezt a nagyon fontos opciót.

[ Szerkesztve ]

(#61731) twine válasza tonnni1 (#61727) üzenetére


twine
addikt

(#61732) Viktor0610 válasza twine (#61731) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Maradjunk a TeamViewernél.
Bizonyára user error, de nekem a Chrome Remote Desktop nem működött, pedig többször nekiindultam, hogy összelőjem a készülékem és a gépem. :D

Samsung Galaxy A54

(#61733) fecus


fecus
őstag

RK3188-as procival szerelt géphez melyik MXPlayer codec-et kell letölteni?
Nem jön ki a dts hang belőle.

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#61734) twine válasza Viktor0610 (#61732) üzenetére


twine
addikt

Nekem mindegy ki mit használ ;)
Csak a saját preferált alkalmazásomat osztottam meg a kérdezővel ;)
Elképzelésem sincs mi lehetett nálad a baj ezzel a Google termékkel...
Mac-en, és PC-n is használom,,,még csak nem is emlékszem hogyan üzemeltem be, mert annyira egyszerű lehetett... :U
Épp a maga egyszerűsége miatt használom,,,pont annyit tud amire szükségem van,,elérem a két platformom bármely gépét a Droidos telefonommal...ráadásul Google termék, ami nekem + jópont...

De ismétlem,,mindenki azt használ amit jónak lát :R ;)

[ Szerkesztve ]

(#61735) Viktor0610 válasza twine (#61734) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bocs, csak saját nevemben kellett volna írnom. :D

Samsung Galaxy A54

(#61736) cikasz válasza tonnni1 (#61727) üzenetére


cikasz
őstag

Nekem a Total Commander LAN pluginnel simán működik! Látom a hálózatot!

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#61737) tonnni1


tonnni1
tag

Köszi

(#61738) #79335424 válasza fecus (#61733) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem a dts -hez custom codec kell. Egyébként arm v7 Neon Simd.

(#61739) zhata válasza twine (#61724) üzenetére


zhata
senior tag

Igazad van, kiteszi.
Arról volt szó, hogy én szépen tagoltan mondtam mindig a szöveget, a "vessző" előtt kissé megálltam, és a Dragon új szóként, általában "Vesző"-nek értelmezte.
Ha azonban gyorsan, szünet nélkül azonnal mondom, tényleg kiteszi.
Nemcsak nekem volt ez probléma, valahol, talán épp ebben a topikban adott valaki egy hivatkozást, hogy a Dragon milyen magyar írásjeleket ismer, ki is nyomtattam, de a vessző nem volt közöttük!
Köszi mindenesetre! Így már szinte tökéletes a progi! :R

(#61740) oncsi


oncsi
őstag

Sziasztok.

Kellene egy program, amivel a hangerő gombbal is lehetne ébreszteni a teló-t. Elromlott a bekapcsoló gombja, és csak jövő hétre vállalták. (Sony M) Most is csak FlashTool-al tudtam bekapcsolni.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#61741) zhata válasza zhata (#61739) üzenetére


zhata
senior tag

Bocsi, most találtam egy hivatkozást is erre a vessző gondra.
http://forum.swype.com/showthread.php?13404-Voice-Input-for-punctuations-in-Hungarian

(#61742) twine válasza zhata (#61741) üzenetére


twine
addikt

akkor köszönjük "kiralylac"-nak a közbenjárást, hogy lett vessző... :R
Feltéve, hogy ő "ütötte át" a Nuance-on a vessző problémát.. :))

(#61743) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

Kontaktok egyszeri mentésére nincs mód? Skype is jó, ha benne van.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#61744) twine válasza nyuszi123456 (#61743) üzenetére


twine
addikt

nyers droidon a következő (is lehet) a menete...:
Személyek/beállítás(három pötty) importálás-exportálás/exportálás tárhelyre...
Ezzel létrehoz a telefon tárolóján egy .vcf kiterjesztésű file-t...
Nem tudom milyen telefonod van,,de hasonló a menete minden droidos készüléken..

Szerk:
De ha használod a Google címtárat(egyébként is javasolt) akkor html felületen is könnyedén meg tudod ezt tenni különböző formátumokat választva:

Az egyebek menüpont alatt az exportálás funkcióval ;)

[ Szerkesztve ]

(#61745) nyuszi123456 válasza twine (#61744) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Ebben a skype névjegyek is benne lesznek?

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#61746) twine válasza nyuszi123456 (#61745) üzenetére


twine
addikt

nem használok skype-ot, sajnos nem tudom,,, :(
félre is értettelek,,,azt hittem ,hogy úgy érted, Skype megoldás is érdekel, ha le tudod vele menteni(azaz benne van a funkció) :B :DDD
sorry

(#61747) ollie válasza nyuszi123456 (#61745) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem. De Skype-ot minek akarsz menteni? Az online, akárhol és akármikor lépsz be a skype-ba, ugyanazokat a contactokat látod. A telóról eleve felesleges menteni a contactokat, mert azok a google fiókban vannak lementve (a normál contactok).

***

(#61748) #79335424


#79335424
törölt tag

Nem tudom, hogy amit szeretnék, az Android, vagy telóspecifikus (SGS2).
Ha megjelenítek egy névjegyet, akkor a számot szünetekkel mutatja. Ez még nem lenne baj, de így is másolja vágólapra, amivel persze egy másik alkalmazás nem tud mit kezdeni. Valamint új szám megadásánál is beiktatt egy-egy space -t. Kikapcsolható ez és ha igen, akkor hol?

[ Szerkesztve ]

(#61749) nyuszi123456 válasza ollie (#61747) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Hát, a3 a fura dolog trtént, hogy a Contscts+ nevű progi átvette a skypeból a névjegyeket, és s skype most nem látja... menteném a menthetőt...

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#61750) oncsi válasza oncsi (#61740) üzenetére


oncsi
őstag

Gravity Screen kb megoldotta. Csak nem tudom, hogy mennyivel fogyaszt többet, így, hogy mennek a szenzorok folyamatosan.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.