Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61301) atosan válasza #79335424 (#61300) üzenetére


atosan
addikt

Köszi, kipróbálom :D

Maine coon

(#61302) oncsi válasza Dexter68 (#61279) üzenetére


oncsi
őstag

Szia!
Van ilyen NET tovább osztási lehetőség.
Csak nem WiFi-n, hanem USB-n, vagy BT-n.
Én még X8-al osztottam meg a WiFi-s net-et, USB-n egy notinak. Már nem emlékszem, milyen ROM volt rajta (talán HD Prime) de gyári kernelel. Szerintem ennek most is mennie kellene minden telón, függetlenül attól, hogy WiFi-n, vagy mobilneten kapja e a telefon.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#61303) w.miki


w.miki
veterán

Google Play hibával kapcsolatban van valakinek ötlete?
A telefonom (Defy, CM7) pár napja nem tud belépni a google fiókomba.
Azt írja: Bejelentkezési hiba, adja meg a jelszót.
Pedig a jelszó jó, a leveleimet a k9mail letölti, és gépen is be tudok lépni.
A dátum/idő is jó, nincs elállítva az óra.
Play áruház ezzel a hibaüzenettel indul:
Hiba történt az információk szerverről való lekérése során. [DF-SA-01]
Egy hete még jó volt. Mi lehet a baj?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#61304) Siriusb válasza w.miki (#61303) üzenetére


Siriusb
veterán

Ilyen esetben célszerű a Beállítások / Alkalmazásoknál egy adatok törlését végrehajtani. Nálam bevált.

(#61305) w.miki válasza Siriusb (#61304) üzenetére


w.miki
veterán

Melyik menüpontban vagy alkalmazásnál? Vagy egyesével végignyomkodtad minden alkalmazás esetén?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#61306) zeon.hu válasza w.miki (#61305) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

a hibás, jelen esetben a google play alkalmazásnál.

#?*@&!

(#61307) petipetya válasza w.miki (#61305) üzenetére


petipetya
nagyúr

Elsőre a Play Szolgáltatások esetén érdemes ezt megcsinálni.

"nincs rá lezsóidő"

(#61308) w.miki válasza petipetya (#61307) üzenetére


w.miki
veterán

:( Most ezt írja, ha frissítenék: Hiba: RPC:S-3
Hitelesítési hiba.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#61309) sutyimatyi


sutyimatyi
csendes tag

Sziasztok! Tudja-e valaki, hogyan lehet a Big! Caller id programot magyarítani?

(#61310) fdisk


fdisk
őstag

Wifin keresztül nem tudok se a dolphinnal .se a beépített böngészővel ide a ph-ra belépni.
Csak a ph oldalai nem jönnek be.Minden más igen.
Mobilnettel viszont jó.
Töröltem már mindent.
Újraindítottam a routert,de semmi.
Vkinek ötlete,hogy miért van ez?

sutyimatyi: Itt próbálkozz Magyarított Android alkalmazások,hátha tudnak segíteni.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#61311) LonGleY válasza fdisk (#61310) üzenetére


LonGleY
veterán

Dolphin = a beépített böngésző motorja. Egy natív motoros valamivel kipróbálhatnád, pl. Chrome, Opera, Opera Mobile vagy Firefox.

(#61312) fdisk válasza LonGleY (#61311) üzenetére


fdisk
őstag

Ok,megpróbálom másikkal is.
Köszi.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#61313) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Google Fényképezőgépnek hogy tudom megmondani hogy a micro sd-re mentsen?

(#61314) tonyrulez válasza SG3rg0 (#61313) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nem tudja SD-re menteni, de Picture2SD Xposed modullal elvileg kijátszható.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#61315) fdisk válasza fdisk (#61312) üzenetére


fdisk
őstag

Az opera minivel megy csak a ph.
Opera classic,chrome ,dolphin nem oké. :(

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#61316) Flind válasza fdisk (#61315) üzenetére


Flind
senior tag

Úgyérted hogy nem tudsz bejelentkezni mobilos oldalról? Vagy hogy egyáltalán nem tölti be?

(#61317) fdisk válasza Flind (#61316) üzenetére


fdisk
őstag

Be sem tölti.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#61318) LonGleY válasza fdisk (#61317) üzenetére


LonGleY
veterán

Nincs nálad véletlen valami hosts fájl bolygató app? Nagyon úgy tűnik, hogy bizonyos IP címeket blokkol a készüléked, a Mininél meg azért engedi tovább a dolgot, mert az az Opera szerverein keresztül folyó feldolgozott oldalakat jeleníti meg.

(#61319) karldergroße


karldergroße
senior tag

Már régóta gondolkodom rajta: miért van az, hogy a play áruházban csak a magyar értékeléseket engedi elolvasni ez a fos rendszer? Néhány külföldi app-ról nincs is ilyen, vagy csak csillagos értékelések vannak szöveg nélkül. Érdekelnének angol, német, vagy orosz nyelvű szöveges értékelések, de ezeket nem látom. Teljesen stupid ez a google, hogy így csinálja?? Vagy esetleg tudna valaki megoldást, hogy láthatnám ezeket?
Egyébként hasonló a netes keresőjük kis: ott is vagy minden nyelven, vagy CSAK magyarul kereshetsz alapértelmezetten.

[ Szerkesztve ]

(#61320) fdisk válasza LonGleY (#61318) üzenetére


fdisk
őstag

De van..Adaway.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#61321) tomy86 válasza karldergroße (#61319) üzenetére


tomy86
addikt

Neten írd az alkalmazás linkje után, hogy &hl=en (németnél &hl=de, orosznál &hl=ru, stb) és így látod az angol nyelvű hozzászólásokat.
Pl. RMC magyar és angol hozzászólásokkal.

[ Szerkesztve ]

(#61322) LonGleY válasza karldergroße (#61319) üzenetére


LonGleY
veterán

Írd be a Play link végére: &hl=en

Így nem az alapértelmezett beállítás szerinti leírást és hozzászólásokat mutatja.

(#61323) LonGleY válasza fdisk (#61320) üzenetére


LonGleY
veterán

Szerintem próbáld első körben frissíteni (nálam is van és a ph oldalak mégis jók), a másodikban kiiktatni.

[ Szerkesztve ]

(#61324) karldergroße válasza LonGleY (#61322) üzenetére


karldergroße
senior tag

Köszi! És pl. a telefonos alkalmazásban van rá bármilyen módszer?

(#61325) #79335424 válasza karldergroße (#61319) üzenetére


#79335424
törölt tag

Már régóta gondolkodom rajta, hogy miért nem alkalmaz engem a Google materiális tanácsadónak. Sétálgatnék a fejlesztő-ötletelők háta mögött és amikor valamelyik elkezdene kidolgozni valami új, elmebeteg elképzelést (KK sd -re írás, Play frissítéskezelés, kommentek alapértelmezetten relevancia szerinti megjelenítése, stb.), akkor én kiosztanék egy akkora materiális sallert, hogy megfejelje a monitort. Ezzel nagyon hatékonyan lehetne kezelni a fejlesztések irányvonalát. Faternak is bejött a módszer, hisz sikerült tisztességes, motoros kocsmatöltelékké fejlődnöm. :D

[ Szerkesztve ]

(#61326) LonGleY válasza karldergroße (#61324) üzenetére


LonGleY
veterán

A böngészőkben igen (az Opera Classic és a Mini már nem bánik el a Play oldallal, de a többi jó), az alkalmazásban szerintem nincs (max, ha proxy-znál).

(#61327) bigrock válasza #79335424 (#61325) üzenetére


bigrock
addikt

Azért, mert ott tombol a demokrácia... Ezzel a brutális módszerrel max. az Apple-nél érnél el sikereket... :-)

(#61328) fdisk válasza LonGleY (#61323) üzenetére


fdisk
őstag

Azok is megvoltak,de semmi. :(

Mérgemben cwm alól formáztam az egész belső sd-t,majd csináltam egy restore-t.
Most jó. :)

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#61329) karldergroße válasza #79335424 (#61325) üzenetére


karldergroße
senior tag

Ok, egyetértek. Akkoriban nálunk is rendben lehettek akkor a dolgok, mert ha nem is motorral, de néhanéha ugyeugye... :-)

[ Szerkesztve ]

(#61330) Man0gatya


Man0gatya
aktív tag

Sziasztok!

Lehet hülye kérdés, de van olyan progi ami a hívószámot csak a telefonkönyvben szereplő embereknek engedi küldeni a telefonkönyveben nem szereplő számoknak nem küldi?

(#61331) dlaj


dlaj
őstag

Nem tudja véletlenül valaki, hogy a Poweramp értesítési területen megjelenő felületén lévő vezérlőgombok színeit hol lehet átállítani?
Reménykedem, hogy érthető voltam.

(#61332) LonGleY válasza Man0gatya (#61330) üzenetére


LonGleY
veterán

A szám beírásánál benyomod a szám letiltására vonatkozó pár karaktert (amire most nem emlékszem), és ennyi. Ha párszor csinálod, rutin lesz.

(#61333) Baku válasza #79335424 (#61292) üzenetére


Baku
aktív tag

Szenzációs! Mi kell hozzá, hogy ez nálam is működjön???

(#61334) fdisk válasza #79335424 (#61292) üzenetére


fdisk
őstag

:C :R

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#61335) canniball válasza LonGleY (#61332) üzenetére


canniball
nagyúr

#31#
Egy gond van vele: nem jegyzi meg a rendszer és ha netán újratárcsázod a híváslistából a számot akkor előzetes szerkesztés hiányában enélkül tárcsáz.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#61336) petipetya válasza #79335424 (#61292) üzenetére


petipetya
nagyúr

Végül is ennek van értelme, hogy a sok általános parancs és főleg az angol nyelv helyett a világon bárki meg tudja adni a saját parancsait a saját szóhasználatával a saját nyelvén. :C

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#61337) dokee78 válasza Baku (#61333) üzenetére


dokee78
félisten

(#61338) #79335424 válasza Baku (#61333) üzenetére


#79335424
törölt tag

- Voice Speed Dial, de csak a vásárolt!
- Svox Classic, vagy más, működő TTS motor.
- Valami floating gomb alkalmazás, amiben lehet gombot remapolni. A videóban a Button Savior pro van (csak a pro -ban lehet megtenni, hogy mondjuk a hívás gomb, egyéb alkalmazást indítson). Ez csak akkor kell, ha nem csak főképernyőről, hanem másik alkalmazás használata közben is szeretnéd meghívni.
- E-Robot. Ebből vagy kell a fizetős (sztem megéri), vagy meg kell várni a következő Robot frissítést. A szükséges funkció ugyanis még csak a nálam levő, dev. verzióban van. Ezt át tudom küldeni, de ahhoz rendelkezned kell a fizetőssel. Szerintem mennie kéne root nélkül is, de mivel minden eszközöm rootolt, ezért ezt nem teszteltem.
- Némi idő. A telófunkciók vezérléséhez szükséges összetevőket tudod készen importálni, de a hívásokhoz személyes adatok is kellenek (a telefonszám). Ezt nem tudom megcsinálni helyetted. De talán érdemes várni vele egy kicsit. A videó azért készült, hogy linkelve legyen egy, a dialer fejlesztőjének szánt feature request levélhez. Remélem, felkelti az érdeklődését és beépíti a kért funkciókat. Azzal sokkal egyszerűbbé válna a működés és a működtetés. Egyébként most ÍGY működik.

(#61339) ollie válasza karldergroße (#61324) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A telefon nyelve számít. Én pl csak angolul használom a készülékeimet, és az angol nyelvű értékelések jelennek meg.

[ Szerkesztve ]

***

(#61340) student


student
őstag

Runtastic Mountain Bike PRO

ez müködik offline térképpel is? csak mert ma ingyen van

(#61341) noxon


noxon
őstag

Hello. Van olyan app amivel két androidos eszközt össze lehet kapcsolni mint pl amikor egy fájlkezelővel böngészek a mappák között?

We live in a simulated world...

(#61342) air válasza student (#61340) üzenetére


air
nagyúr

A legtöbb ilyen nem. Szerintem ez sem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#61343) #79335424 válasza noxon (#61341) üzenetére


#79335424
törölt tag

Persze. Már ha fájlkezelésre gondolsz. Pl. Solid Explorer.

(#61344) kovacs65


kovacs65
senior tag

Vettem egy ilyet:

[link]

Okos, mert ha kinyitom automatikusan bekapcsol a tab, ha ráhajtom kikapcsol. Ez jó.
..., de ha a háta mögé fordítom, akkor kikapcsol (gondolom azt hiszi, hogy ráhajtottam).
Ezt a funkciót ki lehet valahogyan kapcsolni?

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#61345) morfondőr


morfondőr
őstag

Üdv!
Létezik-e olyan app, ami FB messenger-ként funkcionál, de tudom válogatni, hogy melyik embereknek legyek elérhető? A lényeg, hogy csak a kiválasztott partnerek lássanak online-ként és csak ők tudjanak üzenetet küldeni!
A választ előre is köszönöm!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#61346) csadi0011 válasza student (#61340) üzenetére


csadi0011
őstag

Hol ingyenes? Jól jönne :)

Amúgy én az ingyenes road bike-ot használom használom. 1 hete raktam fel újra, mert régebben nem jött be, de most újra kedvet kaptam hozzá. Volt egy session ahol néztem, hogy mennyi mobilnet fogy. Talán 500 KB-ot evett meg 15 kilométeren. De összesen eddig 5 MB-ot használt fel más dolgokra, amik nem tudom mik voltak. (Nem töltöttem fel a sessionokat).

(#61347) air válasza morfondőr (#61345) üzenetére


air
nagyúr

Nem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#61348) LonGleY válasza student (#61340) üzenetére


LonGleY
veterán

1. offline térképeznek-e? nem, egyik sem

2. a PRO-ban nincs semmi érdekes, az ingyenes jobb, mert egyszerűbb

3. a Strava sokkal jobb, rengeteg ember áttért már az Endomondo-ról... már én se tudok mást írni, nekik volt igazuk

[ Szerkesztve ]

(#61349) Troy. válasza zhata (#61267) üzenetére


Troy.
addikt

Hello!

Helper is fent van mellette. Nekem elindul automatikusan.

.

(#61350) dokee78 válasza LonGleY (#61348) üzenetére


dokee78
félisten

Miben jobb az Endomondótól?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.