Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61751) Viktor0610 válasza oncsi (#61750) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Wakelock Detector-Save Battery

Samsung Galaxy A54

(#61752) James67 válasza oncsi (#61750) üzenetére


James67
aktív tag

Nekem volt fent régebben, de úgy emlékszem eléggé ette az aksit. De az egy régebbi verzió lehetett, most nem tudom. Majd kitapasztalod.

Redmi Note 8 4/64

(#61753) Arween


Arween
senior tag

Heliumal ha egy adott játékot kijelölök és lementek sd kártyára,az menti a játék állásokat is?

(#61754) tonyrulez válasza Arween (#61753) üzenetére


tonyrulez
őstag

igen

4 8 15 16 23 42

(#61755) Flind válasza oncsi (#61740) üzenetére


Flind
senior tag

Ha van root, Xposed + Gravitybox tudja.

(#61756) Arween válasza tonyrulez (#61754) üzenetére


Arween
senior tag

köszi :)
Gyári a rendszer így csak a hivatalos megoldások jöhetnek szóba :)

(#61757) raziel01


raziel01
veterán

Van lehetőség megosztani a telefon mobilnetjén USB-n a PC-vel? Ha igen mivel érdemes?

(#61758) gacsoi válasza petipetya (#61699) üzenetére


gacsoi
senior tag

Na most ezt nem értem. :))
Bővebben??
air
Próbáltam már azt is, de semmi.

(#61759) twine válasza gacsoi (#61758) üzenetére


twine
addikt

off off off

:DDD :DDD
Segítek megérteni ;) :D

[ Szerkesztve ]

(#61760) gacsoi válasza twine (#61759) üzenetére


gacsoi
senior tag

Kösz már!!! :)
Így értem. :C

(#61761) vj0c1


vj0c1
aktív tag

Sziasztok!

Miért mutat a Facebook Messenger a beszélgető partnerek között valakit, akit én már töröltem és tiltottam?
Előre is köszi a válaszokat!

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#61762) air válasza raziel01 (#61757) üzenetére


air
nagyúr

Nem kell hozzá semmi. Alapból benne van a rendszerben.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#61763) fdisk válasza dokee78 (#61714) üzenetére


fdisk
őstag

Várj pár napot, majd aktiválják.
Nekem is várni kellet.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#61764) norbert1998 válasza vj0c1 (#61761) üzenetére


norbert1998
veterán

nekem facebook felhasználó-t ír helyette. de a profképe megmaradt és a beszélgetés is

(#61765) vj0c1 válasza norbert1998 (#61764) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Gondolom azt akkor írja ha ő tiltott téged, de ebben az esetben én tiltottam és töröltem, és ezért nem értem mit keres még a partner listában, miért nem tudom eltűntetni..

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#61766) sittes79


sittes79
addikt

Hi,

Exchange serveres céges emailezédhez keresek programot, akár fizetős is éehet mit ajánlotok?

köszi

(#61767) norbert1998 válasza vj0c1 (#61765) üzenetére


norbert1998
veterán

én töröltem a barátok közül és tiltottam is. ez kedden volt. meggajdult exek :W

[ Szerkesztve ]

(#61768) Viktor0610 válasza sittes79 (#61766) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én több készülékemen (Samsung, Xiaomi) is a gyári e-mail klienst használtam ilyen célokra. :)

Samsung Galaxy A54

(#61769) ollie válasza sittes79 (#61766) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A gyári email kliens miért nem jó?

***

(#61770) iceQ!


iceQ!
addikt

ERRE valaki esetleg tud választ?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#61771) twine válasza iceQ! (#61770) üzenetére


twine
addikt

Érdemlegest nem...
Próbáld ki úgy, hogy a rendszerhangokat használod jelzésre, és ott beállítasz saját jelző hangot
(Beállítások/értesítések/rendszerhangok használata- pipa be....)
Jobb ötletem nincs...

[ Szerkesztve ]

(#61772) iceQ! válasza twine (#61771) üzenetére


iceQ!
addikt

Ismerős is panaszkodott hogy neki is halk lett... Lehet telefon függő de szerintem 5-ös verziónál járunk és lehet módosítottak benne valamit! Nem tudom :)

De azt mindenképp kipróbálom amit írtál!

Köszönöm :R

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#61773) twine válasza iceQ! (#61772) üzenetére


twine
addikt

Én így használom ahogy írtam,, pont ugyanazzal a hangerővel "fütyül", mint az egyéb jelzések (hangouts,stb...)

[ Szerkesztve ]

(#61774) sittes79 válasza ollie (#61769) üzenetére


sittes79
addikt

Lehet béna vagyok, de rosszul szinkronizálja a mappa struktúrát az outlook-al...duplikál, amúgy jó lenne.

(#61775) raziel01 válasza air (#61762) üzenetére


raziel01
veterán

És tényleg működik szépen. ☺ :R

(#61776) Troy.


Troy.
addikt

ezPDF Reader - Birthday Sale! ‎0,99 $

Miért lehet az, hogy az appsales nem mutatja nekem, holott a kívánságlistámon volt és arról pedig értesítőt kaptam.

.

(#61777) vj0c1 válasza norbert1998 (#61767) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Na, egy Ccleaner megoldotta a gondot. :)

Szerk: Jobban mondva az hívta fel a figyelmet egy manuális cache törlésre a facebook esetében a beállítások/alkalmazáskezelőn belül.

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#61778) robagp válasza #79335424 (#61730) üzenetére


robagp
tag

Hello!
Nos, sikerült!
A simple explorer -t le lehet butítani, és a leírtak alapján kidobtam egy parancsikont az usb-hez.

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket! :) :R

(#61779) dokee78


dokee78
félisten

Olyan lock alkalmazást keresek amit widget kapcsolóként ki tudok tenni home screenre.

Pl ha töltöm a telót és el kell mennem valahova,bekapcsolom a widgettel.

Alkalmazást keresek,nem tanácsot,hol keressem a beállítások/biztonság menüben.

(#61780) csadi0011 válasza dokee78 (#61779) üzenetére


csadi0011
őstag

Hát ha erre gondolsz:
[link]

Akkor nem értem, hogy hogyan nem találtál magadtól. Még beírnom sem kellett a leggyakoribb keresések között kidobta.
Ha nem ilyet keresel, akkor pardon, de másra nem tudok gondolni az alapján amit leírtál.

(#61781) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

Hát képzelétek, vettem egy kis bluetooth billentyűzetet!!!

Egyszerűen tökéletes! Láttam már az üzletben párszor, de most arra lettem figyelmes, hogy ebből az apró méretből ő maradt utoljára- illetve még egy darab fehér, de billentyűzetnek nem találnám épp ideálisnak a fehéret.

Ezért nem volt más választásom, mint elcsípni őapróságát, ődrágaságát, és most itt figyel épp a kezem alatt, és dolgozik. Szerencsére nincs díszkivilágítása a sötétben, a hossza 20cm, magassága legfeljebb 8cm, vastagsága 5millméter, kivéve az akkunál, ahol mondjuk 1cm. rapoo névre hallgat, és az RS - Hardware Keyboard Layout ingyeness appal pillanatok alatt hagyta magát konfigurálni magyar billentyűzetté. Oly annyira, hogy a hosszú í jobboldali Alt+J kombinációval, az Í szintén altgr+I, az ä és az Ä, valamint a ß szintén a megfelelő helyükön érhetők el. Az ő, ú és á alulra kerültek, ha ezt megszokom, nem lészen több elgépelés Androidon.

Ja, merthogy ő egy Android kiadású billentyűzet, ide optimalizálva. Volt még Windowsra optimalizált, parányi egér touchpaddal ellátott verzió is. Aranyos például, hogy az Alt+Tab itt is vált a nyitott "ablakok" közt, míg az Androidos futóalkalmazás listára külön gomb van. Egy gombbal érhető el szintén a Mail, a beépített böngésző, a multimédia kontroll, a hangerő, a mentés-kilépés, a menü és a HomeScreen. Ilyen csepp billentyűzeten szerintem kész luxus mindez. Ajánlott plecsnit érdemel!!!

:))))) Hamarosan megszelídítem az AOO-t :))) --- Köszönet Somatomnak a biztatásért!

Egyelőre hiányolok egy nagyító-kicsinyítő-tördelő gyorsgombot, de talán az is megbújik valahol!

[ Szerkesztve ]

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#61782) dokee78 válasza csadi0011 (#61780) üzenetére


dokee78
félisten

Az alkalmazás tetszik használni fogom.
Legalább kiváltja a kikapcs gombot.

Viszont rosszul fogalmaztam meg.
Tehát olyan kell:
Ami kinn van widgetként,rá nyomok és feloldásnál mintát vagy pin kódot kér.
Tudom gyárilag is meg lehet talán oldani parancs ikonnal.
De widget kellene.

(#61783) LonGleY válasza dokee78 (#61782) üzenetére


LonGleY
veterán

Akkor most lezáró, vagy feloldó app kell? Ha le van zárva a képernyő, akkor milyen widgetet akarsz nyomogatni? Ez a tört magyarod eddig nem okozott problémát, de most tényleg nem értelek meg.

[ Szerkesztve ]

(#61784) #79335424 válasza nyuszi123456 (#61781) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem olyan nem bújik meg. Létezik mouse wheel zoom, de azt a romnak kéne tartalmaznia. Dolphinban van pinch zoom gomb, de billentyűgombot sztem nem tudsz rendelni hozzá. De sztem egyébként is fél megoldás a bill. Tapipados, vagy trackballos kellett volna. Vagy venni egy egeret is. De mindenképpen HID profilost, mert csak ahhoz nem kell adapter!

[ Szerkesztve ]

(#61785) csadi0011 válasza LonGleY (#61783) üzenetére


csadi0011
őstag

Szerintem arra gondol, hogy alapbol a telefon nem kér semmit, hogy feloldjad, tehát megnyomod a power gombot és egyből bejön a home screen, de amikor mennél el otthonról, akkor rányomsz a widgetre és lezárás után, ha fel akarod oldani, egy előre beállított zár fogad.

Sajnos ilyenről nem tudok.

[ Szerkesztve ]

(#61786) LonGleY válasza csadi0011 (#61785) üzenetére


LonGleY
veterán

Jahogy csak a widget zárja le ténylegesen a telót. Igen, így érthető.

(#61787) #79335424 válasza csadi0011 (#61785) üzenetére


#79335424
törölt tag

Elixír tud ilyet, használtam régebben, mivel nekem sincs zár. Power -re egyből home -on vagyok. Majd ha egyszer lesz okosórám, akkor biztos megtanítom a telót arra, hogy a kapcsolat megszakadása aktiválja a lockot. De sztem nem erre gondolt, mert ennél mi értelme lenne bármit is kirakni a lockscreen -re?

Szerk: most látom, hogy benéztem, mert homescreen -re szeretné. Akkor Elixír. De készülékfüggő, mert Samunál nekem nem működött Pattern lock -kal, csak kódossal.

[ Szerkesztve ]

(#61788) #13110016


#13110016
törölt tag

Annó megvettem a office suite pro-t.
A kérdésem az lenne, hogy ha megnyitok egy pdf-et, hogy tudom elforgatni? Kétlem, hogy nem lehet...

(#61789) dokee78 válasza LonGleY (#61783) üzenetére


dokee78
félisten

Tegyük fel dolgozom és el kell mennem másik munka területre.
Telefont viszont töltőn hagyom.
Nincs időm a menübe belépni és beállítani külön a feloldó mintát.
Hanem megnyomok egy widgetet ami bekapcsol egy előzőleg beállított mintát amivel fel lehet oldani a telót.

A Smart app lockban van ilyen de nem működik normálisan,mert a Widgetje csak az alkalmazás zárt kapcsolgatja.

(#61790) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Button Savior-ban hogyan lehet kirakni képernyőre a lebegő gombokat?
az értesítő sávban annyi van, hogy "running is background"

#?*@&!

(#61791) LonGleY válasza #13110016 (#61788) üzenetére


LonGleY
veterán

Pl. bekapcsolod az automata elforgatást a telefon beállításaiban?

(#61792) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,
utólag be tudom kapcsolni valahogy, hogy a play áruház csináljon backupot a telepített alkalmazásokról, vagy csak a rom telepítés, az első belépésnél?
Vmi jó ad blockert is tudnátok ajánlani?

Köszi

(#61793) dokee78


dokee78
félisten

Melyik jelszó manager van még a Keepasson kívül?
Inkább úgy kérdezem van tőle jobb?

[ Szerkesztve ]

(#61794) twine válasza Cyborg (#61792) üzenetére


twine
addikt

Rendszerbeállítások/biztonsági mentés, és visszaállítás ;)

(#61795) LonGleY válasza dokee78 (#61793) üzenetére


LonGleY
veterán

Inkább úgy kérdezd, van-e nála jobb! Ezt amúgy csak te tudhatod. Személy szerint PasswdSafe-et használok, ami tud felhőn keresztül syncelni, és ugyanúgy van asztali verziója.

[ Szerkesztve ]

(#61796) Cyborg válasza twine (#61794) üzenetére


Cyborg
őstag

Köszi, de sajnos nem találok ilyet a playen belül, csak beállításokat találok, de ott nincs backup opció:(

(#61797) air válasza Cyborg (#61796) üzenetére


air
nagyúr

Ne a Play-en keresd, hanem a telefonod menüjében!

(#61798) ollie

A telepített alkalmazások listáját elmenti, és egy későbbi csatlakozáskor automatikusan letölti és telepíti őket.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#61798) ollie válasza Cyborg (#61796) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert nem a play, hanem a telefon beállításainál kell keresni. De kétlem, hogy sok mindent elmentene.

mod: elkéstem

[ Szerkesztve ]

***

(#61799) dokee78 válasza LonGleY (#61795) üzenetére


dokee78
félisten

:R

(#61800) flash-


flash-
veterán

Tudnatok nekem ajanlani 2d-s akcio jatekot-2d taktikai shootert?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.