Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61251) aprokaroka87 válasza norbert1998 (#61247) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hogy érted hogy beragadt?
Ha arra gondolsz hogy a 'system ui leállt" dob vissza mindig...ott vmi baj van
Ha magát a systemui.apk szeretnéd leállitani akkor pl a System tuner taskmanagere tudja...de miután leállitod újra is fog indulni mindig.
Ez egy kritikus rendszerfájl,aminek mindig futnia kell,ha valami gond van vele,akkor "systemui leállt" hibaüzenet lényegében kinyirja az Os-t ha minden másodpercben újraindul,de nem tud

(#61252) LonGleY válasza SG3rg0 (#61248) üzenetére


LonGleY
veterán

Az SpSoft félékről mi a vélemény?

4.5 vs 4.5

[ Szerkesztve ]

(#61253) iceQ! válasza LonGleY (#61245) üzenetére


iceQ!
addikt

Magyarul értelmeztem... Itt a kérdés az volt hogy miért lett most nagy hirtelen!? Idáig nem volt nagy ha ilyet írtam egy sorba. Önálló meg nálam mást jelent.... Például én önálló vagyok de egy szmajli mióta lett önálló? :S

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#61254) LonGleY válasza iceQ! (#61253) üzenetére


LonGleY
veterán

Miért-miért... Kérdezd meg a Facebook-ot! Különben írtam rá ötletet (ti. hogy közelítsék az önálló smiley-k méretét a matricáékhoz. Szerintem sokkal hülyébben néz ki, hogy az egyik apróka, a másik meg bazi nagy).

Te tényleg nem akarod érteni, amit magyarul írok? Önmagában áll a sorban -> önálló. Nincs mellette más. Ez a való életben is épp ugyanaz a fogalom. Comprende?

Igen, idáid nem ilyen volt, ezt hívják változásnak. De ennyire ne bonyolódjunk bele a fogalmakba, elég lesz egyet megemésztened egy nap.

[ Szerkesztve ]

(#61255) fdisk válasza norbert1998 (#61250) üzenetére


fdisk
őstag

Azt nem tudom,h milyen a gr boxba.
Ez leállít minden alkalmazást ami fut.
Gyakorlatilag egy reboot,tényleges újraindítás nélkül.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#61256) student válasza #79335424 (#61240) üzenetére


student
őstag

mert a routeremben van WOL
ez mit jelent

de a teamviewernél a connencthez vkinek ott kell lenni nem?

[ Szerkesztve ]

(#61257) norbert1998 válasza aprokaroka87 (#61251) üzenetére


norbert1998
veterán

a cm11 theme motorja szar, és gyakori a systemui alkalmazás leállt felirat, de van mikor nem dobja ki, akkor megy a systemui, csak minden fekete és ami a systemui-t használná böszme lassú (plusz ha lezárom a képernyőt, onnan már csak a hard reset segít). szóval mikor ilyet csinál egy systemui újraindítás meghoza a lényeget, viszont eddig csak intelligens újraindítással tudtam összehozni

(#61258) norbert1998 válasza fdisk (#61255) üzenetére


norbert1998
veterán

értem, köszönöm :R

(#61259) #79335424 válasza student (#61256) üzenetére


#79335424
törölt tag

A routerem webes felületén van egy WOL menüpont. Ezen keresztül ébresztő parancsot tudok küldeni bármelyik eszközre, ami az otthoni hálózatomra van csatlakozva. A router webes felületét pedig el tudom érni külső hálózatból is.

Az engedélykérés csak beállítás kérdése. Kb. 4-5 géphez van mentett elérésem. Ezeken a TV automatikusan indul a rendszerrel és ha az én azonosítómmal érkezik a kapcsolódási kérés, akkor semmilyen jóváhagyásra sincs szükség a PC oldalon. Automatikusan felépül a kapcsolat.

(#61260) norbert1998 válasza fdisk (#61249) üzenetére


norbert1998
veterán

szuper, köszönöm. még nem kellett használni, így üresben toltam egyet, jónak tűnik :R

(#61261) Troy. válasza LonGleY (#61252) üzenetére


Troy.
addikt

Részemről ajánlott a Smart App Lock (App Protector). Az ingyenes verzió azt hiszem reklámot jelenít meg. (Google play-en fizetős verziót nem találni, a programon belül lehet havi, évi, vagy örök licence-t vásárolni.)
Egyszer írtam a fejlesztőnek, hogy örülnék ha lehetne profilokat létrehozni és megdöbbenésemre belekerült. :)
Különben nem sok mindent tud. Zárolja a programokat. :)
Ha van még kérdés, holnap este tudok válaszolni.

üdv

[ Szerkesztve ]

.

(#61262) tybsen válasza LonGleY (#61254) üzenetére


tybsen
addikt

LOL mmd :DDD

(#61263) olivera88


olivera88
veterán

Melyik a legjobb videólejátszó app?

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#61264) S e t h válasza olivera88 (#61263) üzenetére


S e t h
nagyúr

Talán az mx player.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#61265) #79335424 válasza olivera88 (#61263) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szubjektív. Sztem az XBMC. Csak telón nincs hozzá fölös párszáz MB -om.

(#61266) norbert1998


norbert1998
veterán

van olyan alkalmazás, vagy megoldható valahogy, hogy a telefon automatikusan elfogadja az usb debuggingnak az rsa kulcsát?

az a gond, hogy be van törve a képernyő, és nem tudok csatlakozni a telefonhoz, mert mire az egeret rádugnám a telefonre (amihez le kell húzni a gépről) eltűnik a kérés

(#61267) zhata válasza Troy. (#61261) üzenetére


zhata
senior tag

Ha jól látom ennek is az a baja, hogy a teló kikapcsolása után nem indul automatikusan.
Legalábbis nálam nem.
Beállítható ez? Lehet hogy elkerülte a figyelmemet.

[ Szerkesztve ]

(#61268) bigrock


bigrock
addikt

Üdv,
az mitől lehet, hogy az EZ Launcher (2,9 MB-os app) a Futó Alkalmazások alatt 82 MB-ot igényel? Ha lefagyasztom TB-vel és az alap Nova Launcher veszi át a helyét, azt meg nem is látom itt, csak a "Letöltött" fül alatt, a valós 7,2 MB-os mérettel?
Köszi.

(#61269) norbert1998 válasza norbert1998 (#61266) üzenetére


norbert1998
veterán

teamwiever quicksupport-al tudtam vezérelni a telefont

(#61270) LonGleY válasza bigrock (#61268) üzenetére


LonGleY
veterán

Az, hogy mekkora az app, és hogy az menyi memóriát igényel, vagy mennyi cache-t termel, különböző dologok.

[ Szerkesztve ]

(#61271) Edi77 válasza SG3rg0 (#61248) üzenetére


Edi77
őstag

:R minden benne van, ami nekem (is) kell

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#61272) fdisk válasza fdisk (#61246) üzenetére


fdisk
őstag

A dolphin miatt volt az egész.
Törölni kellett a letöltési előzményeket. :)

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#61273) Bozek válasza #79335424 (#61265) üzenetére


Bozek
nagyúr

Jó az XBMC, de inkább táblagépen, mint telefonon. Akinek nincs péklapátja, az már gondban lehet a használatával, mert kicsik a betűk eléggé.

(#61274) #79335424 válasza Bozek (#61273) üzenetére


#79335424
törölt tag

Egyetértek. Mindegyiknek van előnye, hátránya. Ezért volt sztem rossz a kérdés.

(#61275) olivera88 válasza S e t h (#61264) üzenetére


olivera88
veterán

Köszi, megnézem.
Somatom Pár száz mega szabad hely? :DDD Olyan sok?

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#61276) #79335424 válasza olivera88 (#61275) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen. Az XBMC (XBox Media Center) egy komplex médiaközpont. Videó, TV, rádió, képnéző, időjárás, Youtube, stb, stb. Nem egy lightos cucc.

(#61277) student válasza #79335424 (#61259) üzenetére


student
őstag

:R
úgy nézem az én rúterem buta

(#61278) norbert1998 válasza olivera88 (#61275) üzenetére


norbert1998
veterán

nekem 300 mb volt az előbb, mikor panaszkodtam a systemui fc-re, aztán gyorsan legyőztem a boss-t az egyik játékban, és tádám, 2,1 gb szabad hely

Somatom: az jó, mert én xbmc néven semmit nem találtam :P :D

[ Szerkesztve ]

(#61279) Dexter68


Dexter68
addikt

Sziasztok! Olyan elvetemült dolgot szeretnék csinálni, hogy a Wifi hálózatomból szeretnék a telefonnal továbbosztani egy darabkát. Arra rengeteg megoldás van (gyárilag beépítve is), hogy a mobilnetből csináljunk wifi tetheringet, de ugyanezt egy wifivel már nem tudom megcsinálni.
Ez lehet, hogy hülyén hangzik elsőre, de többször futottam bele olyan nyűgbe, hogy van egy wifi hálózatunk, a telefon látja is rendesen, viszont van valami régi korszerűtlen eszköz, aminek szintén fel kellene kerülnie valahogy a netre, viszont max wep titkosítást tud kezelni. Ideiglenesen kaphatna egy kis jelet a telómról...

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#61280) norbert1998 válasza Dexter68 (#61279) üzenetére


norbert1998
veterán

nem rég volt, de sajnos nem lehet. végy egy jelismétlőt, vagy váltsd át wep-re a rútert

[ Szerkesztve ]

(#61281) #79335424 válasza norbert1998 (#61278) üzenetére


#79335424
törölt tag

(#61282) norbert1998 válasza #79335424 (#61281) üzenetére


norbert1998
veterán

:R

(#61283) cimbi186


cimbi186
aktív tag

Sziasztok!

Az értesítési sávot,hogyan tudnám átméretezni?Van erre valami progi? Bíztam a Gravity Boxban ,de ott csak a navigációs sávot lehet pixelenként átméretezni.
Kicsit vastagabbat szeretnék ,kicsit nagyobb ikonokkal.
Lehet ezt egyáltalán?
A google-t már feltúrtam,de semmi,még hasonlóra sem akadok.XDA-n meg nem is tudom hogyan és mit kéne keresni.
Moto G GPE 4.4.4-Twrp

Ötlet valaki?

(#61284) aizen92 válasza cimbi186 (#61283) üzenetére


aizen92
addikt

Costum romokba lehet max. ilyet találni. De ez is attól függ volt/van-e olyan fejlesztő aki szükségét érezte xda-n, hogy megnövelje a méretet.Nagyon kicsi erre az esély.
Amúgy miért akarod megnövelni a méretét? Hátha máshonnan meg tudjuk közelíteni a dolgot.
:R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#61285) iceQ!


iceQ!
addikt

Probléma a következő:

Volt egy Samsung telóm és Samsung Account-ra lementettem az sms-eket. Na már most vettem egy másik telefont és most kellene egy sms ami a tárhelyen meg van, viszont Samsung Account-ot nem lehet sehogy sem a telóhoz adni(LG G2)!

Kérdés:

Hogyan tudnám onnan visszanyerni az sms-eket?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#61286) aizen92 válasza iceQ! (#61285) üzenetére


aizen92
addikt

kölcsönkérni egy samsung telefont, visszaállítani arra, majd egy 3rd party appal lementeni és lg g2re visszaállít
én ezt tenném.
Samu kb minden sarkon van, csak van ismerős/családtag/munkatárs/o.társ....

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#61287) emre válasza darvinya (#61210) üzenetére


emre
veterán

Köszönöm! :R

Hogyan tudnám kilőni ezt a vackot, esetleg melyik topikban tudnak erről bővebb felvilágosítást nyújtani?
Mert a firefox topikban még ennyi információt sem kaptam.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#61288) cimbi186 válasza aizen92 (#61284) üzenetére


cimbi186
aktív tag

Köszi a figyelmet.
Azért szeretném ,mert így 50felé már igen sűrűn kell olvasószemüveg és olyan jó lenne azt a kis sávot is látni szemüveg nélkül.Mert amikor jön valami oda akkor már igencsak meresztgetni kell......(na nem azt,az még müxik rendesen:) )
Szóval ilyen egyszerű oka van.

(#61289) Rimuru válasza darvinya (#61210) üzenetére


Rimuru
veterán

Ezt kifejtenéd?

Vigyázat, csalok!

(#61290) aizen92 válasza cimbi186 (#61288) üzenetére


aizen92
addikt

:) Teljesen érthető!
Esetleg a push üzenetekre kéne valami olyan modult találnunk xposedhoz, ami úgy bukkan fel mint régen iphonenál a képernyő közepén. És az eléggé látványos és olvasható lenne.
( Ha ez megfelelő lenne és ha végre hazaérek, feltúrom neked xdat )
:R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#61291) cimbi186 válasza aizen92 (#61290) üzenetére


cimbi186
aktív tag

Nagyon kedves vagy ! Köszönöm!
A push-okra feldobálja, a felugró ablakokat mind az összes üzenetküldő amit használok, azzal ne szöszmötölj.
Ha az értesítési sávra találsz valamit az klassz lenne.(bár úgy látom megint valami olyant találtam ki magamnak ami csak a fejemben létezik )

(#61292) #79335424


#79335424
törölt tag

Hö, méghogy nincs offline, Magyar hangvezérlés! Somatom jácccik. :D

[ Szerkesztve ]

(#61293) aizen92 válasza cimbi186 (#61291) üzenetére


aizen92
addikt

Ismerős az érzés!!!
Én már 1 éve keresek nexusra olyan romot/kernelt/modult amivel szétcincálhatnám az értesítési sávot, mert én legszívesebben eltüntetném és beépíteném a navbarba.
De sajnos nem rendelkezek a megfelelő képességekkel ennek megoldására.

Ettől független Xdas te telefondora vonatkozó topicokat akkor megnézem, hátha. többit priviben küldöm :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#61294) fecus válasza aizen92 (#61293) üzenetére


fecus
őstag

Ne privibe! Mást is érdekel a megoldás.
Az is jó lenne ha az infókat még egyszer meg lehetne jeleníteni egy másik sávon beállítható betű/ikon mérettel. Én beáldoznám a helyet az első lapon.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#61295) #79335424 válasza cimbi186 (#61291) üzenetére


#79335424
törölt tag

4.3 -ig a Google API -val rendelkező alkalmazások, 4.3 -tól pedig a többi esetében is látok arra lehetőséget, hogy egy automatizáló érzékeljen egy értesítést és azt megjelenítse egy buborék, vagy egy válaszüzenet (olyan, amire bökni kell) formájában.

(#61296) cimbi186 válasza fecus (#61294) üzenetére


cimbi186
aktív tag

No, :) mást is felcsigáztam :)

(#61295) Somatom : Köszi! Ezt a buborék dolgot megoldottam,csak ez az értesítési sáv amit alig látok és olykor-olykor felesleges nekem,vagy tűnjön el vagy nőjön meg :)

(#61297) fecus válasza cimbi186 (#61296) üzenetére


fecus
őstag

Talán ez?

Sajnos én nem merem root-olni a céges telefont, úgyhogy nekem nem fog menni. :O

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#61298) cimbi186 válasza fecus (#61297) üzenetére


cimbi186
aktív tag

Valami ilyesmi lenne a megoldás.
Amit linkeltél az samu-hoz való azzal nem csinál semmit az én telóm,viszont van GPE módos is playen.Na ezzel már működik,de ebből a módból meg hiányzik a pixelméretező csúszka.......úgyhogy zsákutca :(

Természetesen Köszönöm Szépen.

(#61299) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Szó volt itt az XBMC-röl, esetleg valami hasonló létezik a playen?

Maine coon

(#61300) #79335424 válasza atosan (#61299) üzenetére


#79335424
törölt tag

Egészen hasonló, mondhatni szinte ugyanaz. :D SPMC. Csak saját felelősségre! Nem próbáltam telón. MiniPC -n viszont rendszeralkalmazás azon a custom romon, amit használok.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.