Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61601) LonGleY válasza Kátai (#61600) üzenetére


LonGleY
veterán

2 hsz-szel olvass vissza

(#61602) colonia válasza basaja (#61577) üzenetére


colonia
aktív tag

De bizony! :)

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#61603) #79335424 válasza LonGleY (#61601) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ráadásul már korábban meg is kérdezte odaát és válaszoltam is rá. Sztem a kérdés sincs rendben. Nem vagyunk egyformák, mások a felhasználói igényeink, de többségünknek nem lenne kielégítő megoldás, ha mondjuk böngészés közben vmi elvenné a netet.

(#61604) Kátai válasza LonGleY (#61601) üzenetére


Kátai
senior tag

Az E-Robot telepítve van csak nem igazán tudom beállítani.Annyit már sikerült,hogy óránként bekapcsol,de a kikapcsolásra még nem jöttem rá.Csak gondoltam hátha van egyszerűbb megoldás.

(#61605) Dottore válasza #79335424 (#61603) üzenetére


Dottore
addikt

Be kell állítani, hogy csak akkor tegye, mikor a képernyő ki van kapcsolva. Igaz akkor meg az lesz, hogy meg akarok valamit nézni és pont nincs kapcsolat akkor manuálisan kell bekapcsolni. Mondjuk olyat is lehet, hogy böngésző indítja el az adatkapcsolatot. Szóval nem nagy dolog de egészében véve ezt mindenkinek magának kell az igényeihez szabni.

[ Szerkesztve ]

(#61606) #79335424 válasza Kátai (#61604) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem egyáltalán nem bonyolult. Gondolom, eseménynek a riasztást választottad, X idejű ismétléssel. Most az utolsó műveleted a mobiladat bekapcsolása.
Adj hozzá egy műveletet! Vezérlés -> várakozás.
Add meg a várakozási időt ezredmásodpercben, pipáld ki alul a wakelockot, majd OK!
Adj hozzá még egy műveletet, amiben kikapcsolod a mobiladatot!
OK, alul a floppy ikonnal mented és ennyi.

Dottore:
Pontosan ezt írtam meg odaát. Hogy szívesen segítek, de előtte gondolja át, pontosan mit szeretne, mert a Robot feladata nem a gondolkodás, hanem a végrehajtás és ha megkapja hozzá a kellő jogosultságot, akkor meg is teszi. Akkor is, ha a user nem úgy gondolta.

[ Szerkesztve ]

(#61607) Dottore válasza #79335424 (#61606) üzenetére


Dottore
addikt

Sajnos nekem nincs ekkora türelmem mint neked. Nem arról van szó, hogy nem segítek, csak mikor látom, hogy valaki alapvető dolgokat nem tud megcsinálni, ami teljesen egyértelmű, akkor hajlok arra, hogy nem veszem a fáradságot elmagyarázni, mert azt inkompetenciának, vagy a másik lustaságának tudom be.

[ Szerkesztve ]

(#61608) nyuszi123456 válasza Kátai (#61604) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Még a Deepsleep app lehet, hogy tetszene neked. Kikapcsolt képernyőnél ritkítja a szinkronizációt, lekapcsolja a netet, és időnként visszakapcsolja, kakaót takarít meg.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#61609) #79335424 válasza Dottore (#61607) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez egy kicsit összetettebb. Ha nem segítek, akkor a Robot könyvelődik el bonyolultnak egy tök egyszerű dolog miatt. Elveszthetem a türelmemet és leszarhatom, hisz csak egy user vagyok. De ha én nem reagálok, akkor valószínűleg Tamás fog. Persze, egy komoly dolgot ráhagyok, de egy ilyenbe fölösleges belefolynia. Fejlessze csak a Robotot mindannyiunk örömére! Arról nem is szólva, hogy van benne lelkesedés a fejlesztéshez és semmiképp sem szeretném, ha ezt ilyen apró bosszúságok miatt elveszítené, mert mi, Robot használók akkor lennénk igazán bajban.

(#61610) csadi0011 válasza norbert1998 (#61585) üzenetére


csadi0011
őstag

Szintén ;)

(#61611) D5


D5
aktív tag

Sziasztok!

Nekem egy olyan stopper/időzítő alkalmazásra lenne szükségem, ahol be tudom állítani előre, hogy milyen időközönként jelezzen, és ne kelljen mindig lekapcsolni a jelzést, és elindítani manuálisan a következő időközt, hanem azt automatikusan tegye meg. Edzéshez kellene.

PL. Időintervallumok: 2 perc - 1 perc - 2 perc
2 perc után sípol kb. egyet vagy kettőt, de utána automatikusan indítja a köv. 1 percet, majd a végén sípos megint egyet vagy kettőt, és utána automatikusan indul a köv. 2 perc.

Van ilyen? Tudtok ilyenről?

Segítségeteket előre is köszi!

Üdv.:
D

(#61612) nyuszi123456 válasza D5 (#61611) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Az Erobottal ez is beállítható.
Az 1perc hangművelet időváltozáshoz kötve.
A 2perc műveletsor időváltozáshoz kötve, ahol az elindított perc után egy másik percet mér vagy vár, aztán hangjelzés, és folytstja a köv intervallummal.

Tetszés szerint variálhatod.

Azt is képes beállítani, hogy az edzés helyszínére érve automatikusan beinduljon az edzésed. De ez most még UFOnak tűnhet neked.

[ Szerkesztve ]

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#61613) #79335424 válasza D5 (#61611) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szóval automatizálni kéne egy műveletsort. Hmmm....nehéz ügy....de talán tudok ilyet. :)

nyuszi123456:
Ez nem ilyen egyszerű. Persze, ha Te vágod, az más.
Múltkor volt egy hasonló feladat, amin legóztunk egy darabig, aztán Tamás beépített egy hurok lehetőséget. Szóval a Robot biztos, hogy tudja, de magamban már nem vagyok ilyen biztos, mert még nem próbáltam ezt a ficsőrt. De van nekünk egy Mesterünk, aki ilyenkor segít.

[ Szerkesztve ]

(#61614) setom válasza D5 (#61611) üzenetére


setom
tag

Ez esetleg? Nem próbáltam ki de talán jó lehet.

(#61615) Troy.


Troy.
addikt

Hello!

Viber használók: a viber/media/.ptt könyvtárban milyen fájlok tárolódnak? Ugyanis volt benne körülbelül 30.000 fájl. :DDD DiskUser 15 percig szkennelte.
Mióta megjelent az új verzió, lassú lett. 5-6-7 másodpercbe telt elküldeni az üzeneteket internetkapcsolattól függetlenül. Viber letöröl, mappa manuálisan töröl (minimum 10 perc volt ez is), Viber feltelepít és most egész korrekt.

[ Szerkesztve ]

.

(#61616) 7Sony7 válasza Troy. (#61615) üzenetére


7Sony7
addikt

Én hanghívást nem használok, csak írok és képet küldök/fogadok, de nálam ez a könyvtár üres.

-

(#61617) gipsztigris


gipsztigris
addikt

Ehhez mit szóltok? :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#61618) Troy. válasza 7Sony7 (#61616) üzenetére


Troy.
addikt

Köszi!
Én állandóan használom a hangküldést, hanghívást.

.

(#61619) dokee78


dokee78
félisten

Az intelli3g-vel mintha jobban merülne a telefon.
Jól látom?

(#61620) ollie válasza gipsztigris (#61617) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Érdekes koncepció, de valószínűleg drágább így böngészni a sok, küldött SMS miatt, mint egy olcsóbb netes csomaggal.

***

(#61621) gipsztigris válasza ollie (#61620) üzenetére


gipsztigris
addikt

Talán külföldön lehet jó, ahol sms-t küldeni olcsóbb mint a roaming adatforgalom. De mindjárt kipróbálom, hogy működik-e egyátalán. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#61622) Flind


Flind
senior tag

Melyik alkalmazást ajánljátok hívó nevének kimondására? Gondolom automatizálókkal ki lehetne ügyeskedni, de nem nekem kell, csak erre meg jobb lenne egy egyszerű. Root van, Xposed is ha kell.
Playen látom hogy van egy pár, az itteni keresővel nem találtam semmit.

(#61623) tonyrulez válasza ollie (#61620) üzenetére


tonyrulez
őstag

USA-ban korlátlan ingyen SMS küldés jár szinte minden csomaghoz, attól nem kell tartani.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#61624) gipsztigris válasza gipsztigris (#61621) üzenetére


gipsztigris
addikt

Itthon valamiért nem akar működni. :(

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#61625) 7Sony7 válasza Troy. (#61618) üzenetére


7Sony7
addikt

Akkor lehet, hogy ahhoz tartozik.

Dokee: Ha nem zárod be pl a böngészőt (én sem szoktam) akkor továbbra is 3G n hagyja a telót, és merül. Legalábbis én így jártam.

-

(#61626) raziel01 válasza gipsztigris (#61624) üzenetére


raziel01
veterán

Mert a cikk is írja, hogy egyelőre csak USA-ban megy.

(#61627) gipsztigris válasza raziel01 (#61626) üzenetére


gipsztigris
addikt

Csak azt írja, hogy egyelőre az amerikai felhasználók számára érhető el......de, hogy csak amerikában működne azt nem írja sehol sem. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#61628) air válasza dokee78 (#61619) üzenetére


air
nagyúr

Nálam nem. 2 percen van a screen off delay.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#61629) D5 válasza setom (#61614) üzenetére


D5
aktív tag

nyuszi123456; Somatom: ehhez root kell? :) Ha igen, akkor azt sajna nálam nem játszik... :(

setom: meglátjuk, kipróbálom :K

(#61630) fdisk


fdisk
őstag

Jófajta floating multiwindow alkalmazást keresek.
Tudnátok ilyet mondani?
Az xhalo-t már próbáltam, nem jött be.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#61631) Mzombi


Mzombi
aktív tag

Tudom, hogy volt már, de akkor nem voltam érintett... Egy bizonyos mobilszámot (bejövő hívást) szeretnék blokkolni automatikusan. 4.4.4 alatt stock romban van erre lehetőség valahogyan, vagy ehhez (is) app kell külön?
Stock rom, de Gravity box, Hellscore kernel, Fdroid van a telefonon..., ha ezek közül bármelyikben lenne esetleg megoldási lehetőség :)

[ Szerkesztve ]

(#61632) KurtCobain válasza Mzombi (#61631) üzenetére


KurtCobain
őstag

Beépített nincs, de rengeteg app van rá.

Írtad, hogy van xposed telepítve, keress rá Blacklist - Block Calls & Texts modulra. - Nem próbáltam. -

Mmm'kay?

(#61633) aprokaroka87 válasza Mzombi (#61631) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem néz szét az Xposed modulok közt pl

(#61634) petipetya válasza Mzombi (#61631) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha nincs aktív hangposta előfizetésed a sim kártyán, akkor van rá gyári lehetőség. A névjegyzékben elmented a számot, majd beállítod rá hogy a hívások automatikusan a hangpostára menjenek.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#61635) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Ti milyen reklámblokkolót javasoltok/használtok? Ahogy nézem kettő "népszerű" van, az AdAway és az Adblock. Van köztük különbség? Esetleg van egy harmadik, ami mindent visz?

Köszi: RR

mod: Jah, KitKat-en lenne használva...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#61636) whiskeys


whiskeys
őstag

Olyan böngésző létezik ahol van az oldalakat automata frissítő?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#61637) #19103744


#19103744
törölt tag

Üdvözlet!

Viber üzeneteket szeretném lementeni, mert teljes rendszer visszaállítást szeretnék csinálni. Csak korlátozva csinál mentést. Négy kapcsolatomat menti, ami összesen nem tesz ki 1,2Mb-ot. Vannak viszont más, több hónapos beszélgetések, szerintem jó néhány MB-al, ezeket nem menti le. (Vissza tudom nézni telefonon hónapokra visszamenőleg, gyakorlatilag az első beszélgetésig.) A Backup text for viber ilyen tekintetben 0, azaz nulla értékű, hiszen ugyan azt menti mint amit tud maga a viber is. Találgatásokba ne bocsátkozzunk. Kérem csak hozzáértők válaszoljanak. Előre is köszönöm!

(#61638) nyuszi123456 válasza D5 (#61629) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Ehhez pont nem kell. Ha letöltöd az ingyenes appot és belenézel, egyértelműen mutatja, mely tételhez kell, és melyhez nem kell root.

Valamihez fizetős verzió kell, azt is mutatja.

A legtöbb funkcióhoz, a lehetőségek túlnyomó többségéhez hozzáférhetsz sima letöltéssel, és ez most elég is lesz.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#61639) air válasza RootRulez (#61635) üzenetére


air
nagyúr

Igen. MinMinGuard

(#61640) tapaizo
Az nem jó.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#61640) #07400704


#07400704
törölt tag

Szerintetek miért nem tudok vásárolni alkalmazást a Play Áruházban?
Rendesen megadom a kártyaszámom és semmi, vagy csak adott kártya típusokkal lehet fizetni? nekem OTP-s Maestro van.

[ Szerkesztve ]

(#61641) norbert1998 válasza #07400704 (#61640) üzenetére


norbert1998
veterán

csinálj paypal-t (biztonságosabb is)

(#61642) twine válasza #07400704 (#61640) üzenetére


twine
addikt

Csak azokkal a zsugákal tudsz, amiket fel is tüntetnek az adott lapon...(ott vannak a kis képek,, sajnos fejből nem megy a lista)

Szerk.:
Maestrot nem fogad el...

[ Szerkesztve ]

(#61643) petipetya válasza #07400704 (#61640) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pont a olvastam utána, mivel bankot akarok váltani. Sajnos a Maestro típusú kártya nem használható a Play Áruházban.

Ha van lehetőség helyette Visa vagy Mastercard típusú kártyát igényelni, akkor érdemes meglépni.

"nincs rá lezsóidő"

(#61644) norbert1998 válasza petipetya (#61643) üzenetére


norbert1998
veterán

de a paypal igen, az meg megy maestro val, ha jól tudom

(#61645) air válasza norbert1998 (#61641) üzenetére


air
nagyúr

Azzal sem megy semmire. Magyarországon nem használható a PayPal a Play Store-ban.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#61646) #07400704 válasza norbert1998 (#61644) üzenetére


#07400704
törölt tag

Köszönöm mindenkinek!
Egyébként valóban paypal-os a kártyám, de azzal hogy kell fizetni, még sosem csináltam :F

(#61647) norbert1998 válasza #07400704 (#61646) üzenetére


norbert1998
veterán

nagyon egyszerű, majd ha oda kerül a sor, kifogod találni :K

air: húú, ezt nem tudtam :N gondoltam, ha otp-s kártyámmal vettem ebay-en, akkor a ps miért ne menne

[ Szerkesztve ]

(#61648) #07400704 válasza air (#61645) üzenetére


#07400704
törölt tag

Elkerülték egymást a hozzászólásaink, köszönöm neked is! :)

(#61649) twine válasza norbert1998 (#61644) üzenetére


twine
addikt

Most néztem meg a walletban a kártya hozzáadásánál:
Visa,Mastercard,Amex,Discover....
Ennyi a lehetőség...

(#61650) #07400704 válasza twine (#61649) üzenetére


#07400704
törölt tag

Akkor ennyi, kell egy kompatibilis kártya is :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.