Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56792) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

elöször is rootolt telefon kell hozzá!

xda developers-ről töltsünk le pl egy Nexus 5 Android romot

csomaguljuk ki az adott zip vagy tar állományt

a kicsomagolt mappában keressük meg a system/etc/permissions mappát root explorerben

jellöljük ki az öszesset,nyomjuk meg a copy gombot és másoljuk át a system/etc/permissions mappába...amire azt irja hogy létezik már ilyen arra "skip"-et nyomjunk...ha megvan a másolással a többihez hasonló modon állitsuk be a permission-ket...majd inditsuk újra a telefont!

Nálam ezelött nem települt fel pl a Tasker,időkép,köpönyeg...utánna simán felment.

Én ezt egy Nexus 5 Android L stock zipjéből vettem ki,egy Beex M1D telefonba másoltam bele ami Android 4.2.2 alapú..itt jól müködik minden.

Szerintem megér egy próbát,csak nem érttetem mi lehet az oka hogy hogy azt írja ki hogy "nincs telepitve"...mint kiderült a gyártó olyan engedélyeket vett ki amik szükségesek az adott apphoz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.