Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39926) xylevi


xylevi
tag

sziasztok, probaltam itt visszakeresni Dialer app-ra, de nem nagyon talaltam megoldast a problemamra...Lenovo A820-asom van, cappa72 5.3-as romjaval...a problema, hogy bejovo hivasnal a roman szamokat siman 07...-kent jeleniti meg, tehat +40 nelkul, nekem pedig a contact listamba +407...-el van elmentve, igy nem is talalja meg a gyari dialer a contact-ot...felraktam Prefixer-t, ezzel okes is a dolog, csak a bejovo hivaslistaba meg mindig nev nelkul vannak a szamok amiket nem talalt meg, a Prefixer ha jol latom annyit tesz csak, hogy kicsibe a kepernyo kozepen a bejovo hivas pillanataban kiirja a prefixelt szamot es ha megtalalta azt a contact listaba, akkor a nevet...de kesobb a listaba csak siman a szamot irja ki a gyari dialer...magyar szamokra ugyebar mar komplexebb a dolog, mert ha 06...-al kezdodik, akkor nem eleg siman prefixelni +36...-al, hanem a 0-t el is kell tunteni...lenyeg tehat, hogy a Dialer-t kene lecserelni, ami tudja ezeket automatikusan kezelni valamilyen modon...vagy konfiguralhato rugalmasabban ez a dolog...koszi elore is a segitseget

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.