Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2975) opr


opr
veterán

Helló,

Gondolom rosszul vagytok már a kérdéstől, de gyors kereséssel nem találtam rá választ, lassúra meg nincs időm, hátha valakinek megy fejből :DDD

Tud-e valaki olyan zeneljátszót, ami:
Követelmények:
- losslesst lejátssza rendesen
- tudjon úgy is szűrni, hogy id3 tag alapján előadó, album, zene stb sbc-rendben, meg tudjon úgy is szűrni, hogy mappa/filenév legyen a számok sorrendje
- fusson a háttérben rendesen
- lezárt képernyőnél hangerőgomb röviden -> hangerő állítása, hosszan nyomva -> szám léptetése
- lezárt képernyőnél is megjelenik a szám címe, borítója stb ha megnyomom a bekapcs gombot
- böngészhetők benne a zenék mappa-szerűen (tehát mondjuk rá lehet bökni, hogy egy mappában lévő zenéket játssza le)
- a playlistkezelés nem egy pain in the ass, mint a sense gyári lejátszójában (jól működik, csak körülményes ki-be pakolgatni a zenéket)
- ha lehet, a duplikációkat szedje ki a listából (ez főleg atb, 30Y, linkin park, system of a down, tima maas, depech mode-nál problémás, de ott rohadt irritáló)

Ami nem számít:
- Equalizert vagy bármilyen hangzásmódosító cuccot most se használok, ezután se tervezem
- netrádiót nem szoktam hallgatni
- filmnézésre van más, ami tökéletes
- nem árt, ha ingyenes, de ha némi pénzbe kerül az se gáz, ha tényleg jó, szívesen fizetek érte :)

Nem tudom, hogy segít-e, vagy számít-e, de a készülék, amire fel fog remélhetőleg mászni egy htc dhd.

Köszönöm! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.