Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129518) csadi0011


csadi0011
őstag

Sziasztok!

Az Unified Remote Full alkalmazásomnak elrontottam a widgetjeit valahogy és nem funkcionálnak. Ezzel egy időben a rendszer akkukezelő is elkezdte feldobni az értesítést, hogy az Unified Remote a háttérben fut. Hallottam róla, hogy sokaknak jön ez az értesítés mindenféle app-nál, de nekem ez az első alkalom. Szóval valami gond lehet az applikációval.
Úgy rontottam el a widgeteket, hogy widgethasználat előtt alk.kezelőben leállítottam az alkalmazást. Valamiért megbolondította. (Nem csatlakozott jól szerverhez, azért állítottam le.)

Az a problémám, hogy ha letörlöm az alkalmazáskezelőben az adatokat, majd az alkalmazást, akkor újrarelepítésnél mintha semmi sem változott volna. Bentmaradtak a szervereim, a főmenübe kért távlövőim, és a widgetek nem működnek továbbra sem.

Nincs root. Hogy tudom gyalulni az appot?

(Xperia XZ1 Compact)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.