Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120987) SOAD19 válasza DS39 (#120985) üzenetére


SOAD19
addikt

Ennél az app-nál a vélemények között írták, hogy nem épp a leggyorsabb a térképállomány frissítése. Pont egy Debrecen közeli példát hoztak fel, kb. 2 hónapja adták át Debrecen elkerülőjének egy szakaszát, és még mindig nem mutatja a Here Wego: [link]

Azt nem értem, hogy telefonon miért nem mutatja, ha asztali gépen, böngészőn meg igen, mint ahogy látható.
Nyűgös egy embernek tűnhetek, pedig nem vagyok az. :D

(#120986) Somatom

Jogos! Az a helyzet, hogy feltöltőkártyás vagyok, és a feltöltésenkénti 500 MB csak egy hónapig használható fel, én meg van hogy 2-3 havonta töltöm fel a telefonomat. Otthon melóban van wifi, így nem nagyon vagyok rászorulva a mobilnetre. De, tényleg nem ártana lassan intézni mobilnetet...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.