Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121251) Krill77 válasza Fall-N (#121248) üzenetére


Krill77
őstag

Csak egy purify nevu app került fel. Amolyan boos/cleaner szeru. Az pittyegett. Le is toroltem. A kingroottol meg megvontam az ertesitest. Remélem igy jo. Mas root appot nem tudtam használni metz a fenti problémák miatt nem latja a gep a telot.
(mas valaki mondja már meg, h a simet atteve a masik telora miert nem tudok belépni a prohardverre? (rossz email /kod, pedig nem))

(#121252) Fall-N válasza Krill77 (#121251) üzenetére


Fall-N
veterán

Playből kell a root jogot kezelő alkalmazás. Ha rootolva van a telefon akkor tudod használni a SuperSU-t vagy más root kezelő cuccot. Akkor nem kell a Kingroot.

(#121253) Krill77 válasza Fall-N (#121252) üzenetére


Krill77
őstag

Akkor azt mondod uninstall mehet a kingroot nak? Es utana superuser?

(#121254) Fall-N válasza Krill77 (#121253) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem ismerem annyira a Kingrootot. Rég rootoltam már, akkor is Update.zip fájlt kellett felflashelni.

Ha nem távolítja el a SU binárist, akkor marad a root jog és törölheted. Ha ugrana ettől a root akkor le kell tiltani. SuperSU mehet utána fel.

(#121255) Krill77 válasza Krill77 (#121253) üzenetére


Krill77
őstag

Azt sem tudom, h egy quickpic alkalmazás miért futtat 51mb ot zabálo folyamatot..?

(#121256) Krill77 válasza Fall-N (#121254) üzenetére


Krill77
őstag

Az alkalmazások torlesebol nem lehet letorolni. A letiltas es a kényszerített leallas is ki vn szürkülve.

(na eszköz rendsz gazda be van pipálva. Azt vegyem ki?)

[ Szerkesztve ]

(#121257) punky10 válasza Krill77 (#121255) üzenetére


punky10
addikt

Azért,mert megvette egy majom nevű csapat,és azóta az addigi egyik legjobb képnézegető alkalmazás megalomániás lett,és már mindent csinálna... ;]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#121258) tomboy0013 válasza Fall-N (#121250) üzenetére


tomboy0013
veterán

32 gigán elfér, nekem ez működik a legjobban. Kapom az értesítéseket azonnal, normálisan jelenít meg mindent, nem dob máshová ha rányomok az értesítésre. Egy szóval működik rendesen. Ez a többiről nem mondható el. Ennyi az indok amiért mindig visszatérek a hivatalos app-hoz.

(#121259) Krill77 válasza punky10 (#121257) üzenetére


Krill77
őstag

Pont az volt a lényege h kicsi /gyors.. De jo..

(#121260) Krill77 válasza Fall-N (#121254) üzenetére


Krill77
őstag

Feltettem a kingroot uninstall utan a super user t es inditáskor : su binary occupied..

(#121261) darvinya válasza tomboy0013 (#121258) üzenetére


darvinya
titán

32Gb?
Az csak a tároló, nem a rendszernek fenntartott tároló, ami telefon gyártó állít be fw-ben.
Alsó-középkategóriánál 32Gb tárolós verziónál ez 8Gb-ra van állítva, ezen van a rendszer, az app-ok, az app-ok adatai.
Tehát jó esetben marad 4Gb felhasználónak app-jaira és annak adataira, ami nem túl sok.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#121262) punky10 válasza Krill77 (#121259) üzenetére


punky10
addikt

Igen,még mindíg jó,de már fogni kell a grabancát.Eddig csak feltelepítettem,és pár perc beállítás után használtam.Amióta csitáék tulajdonába került,azóta tovább tart a beállítás,ás korlátoznom kell a net-használatát is.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#121263) Krill77 válasza punky10 (#121262) üzenetére


Krill77
őstag

De jo. Még a netet is szivogatja? Mert ezen a telon nincs opcio korlátozni a háttérben a netet. Nem is erten.

(#121264) zsoltzsolt válasza Krill77 (#121263) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Most komolyan, nem nyitnál inkább egy külön topikot Krill77 és a mobiltelefon viszontagságai címmel??
:DDD :DDD
:((

[ Szerkesztve ]

(#121265) Krill77 válasza zsoltzsolt (#121264) üzenetére


Krill77
őstag

Azért nekem elég izgalmas. Su binary occupied.. Egyébként root megmaradt.

(#121266) tomboy0013 válasza darvinya (#121261) üzenetére


tomboy0013
veterán

A lényeg hogy bőven elfér. ;) Ma már a tárhely nem probléma.

[ Szerkesztve ]

(#121267) darvinya válasza tomboy0013 (#121266) üzenetére


darvinya
titán

Hát ja…mikor FB app és szemete 4Gb-ból felemészt 2Gb-ot, aztán felhízik 4Gb-ra, s jön ez állt le, az állt le hiba üzenet.
User meg veszi következő telefont, hogy megnint működjön a lélegeztető gépe.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#121268) AssAssynn


AssAssynn
őstag

darvinya: Elképzelhető, ugyanis az említett program feltelepítése után bootloopba ütköztem. :DDD

Viktor0610 : Köszönöm ismét a segítséget, feltelepítettem ezt. Egyébként azt vettem észre, hogy 240p-ben elindulnak a videók, magasabb felbontáson viszont megy a számláló, de fekete a kép.

Továbbá kipróbáltam az említett Photon böngészőt, amiben aktiválni lehet a Flasht, nos így már elindulnak a videók, bár igaz, hogy nem túl folyamatos a kép (laggol). Azért már ez is haladás. :)

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#121269) beg válasza Krill77 (#121265) üzenetére


beg
veterán

Utoljára kérem, hogy a nem android alkalmazással kapcsolatos problémáidat mellőzd ebben a topikban.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#121270) Krill77 válasza beg (#121269) üzenetére


Krill77
őstag

Miért a supersu meg a kingroot nem app?

(#121271) beg válasza Krill77 (#121270) üzenetére


beg
veterán

Tudtam, hogy nem akarod megérteni ezért nem veszem a fáradságot, hogy elmagyarázzam.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#121272) Krill77 válasza beg (#121271) üzenetére


Krill77
őstag

Te meg azt ertsd meg, h mindenféle hátsó szándék nélkül is kialakulhat egy-egy ilyen beszélgetés, pusztan Ok-okozat miatt.

(#121273) S e t h válasza beg (#121269) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tudsz ajánlani neki másik topikot, ahol felvetheti a problémát? Úgy könnyebb lenne neki.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#121274) beg válasza Krill77 (#121272) üzenetére


beg
veterán

Kialakulhat:
Tehát ha napjában töbször beírod az off indító hozzászólást.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#121275) beg válasza S e t h (#121273) üzenetére


beg
veterán

Már linkeltem neki a droid szakmait, azt is használja szorgosan, ismeri.
Nem az első eset nem a második, azért nem szólnék.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#121276) Mcrazy


Mcrazy
őstag

Sziasztok!

Foldersync használóktól kérdezném, hogy miként lehet a szűréshez fájlokat betallózni?

Üdv: Mcrazy

(#121277) tomboy0013 válasza darvinya (#121267) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem 4GB-os a telefonom mint már említettem ;)

(#121278) Bozek válasza darvinya (#121261) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ez régen így volt, mostanában már nem találkoztam hasonlóval. Van a 32 GB-os tároló, azon van a rendszer (pl. 8 GB), így marad 24. Arra meg azt és annyit telepít a felhasználó, amennyit akar. Mutass már egy olyan telefont az elmúlt 5 évből, amelyiken még mindig külön veszik az alkalmazások tárhelyét és a belső tárhelyet.

Az meg a másik, hogy 2 GB-ra felhízó FB sincs. 7-800 MB szokott lenni, de ennél többet még nem láttam.

(#121276) Mcrazy: Hogy érted, hogy fájlokat betallózni? Egyébként meg Szűrő, Szűrő létrehozása és a Feltétel-nél beállítod, hogy A fájl neve megegyezik, alá meg beírod a fájl nevét.

[ Szerkesztve ]

(#121279) Somatom válasza punky10 (#121262) üzenetére


Somatom
veterán

Oreom nincs, de Nugátig galéria alkalmazásként nálam tökéletesen működik a csita előtti, utolsó verzió, újraszignózva.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#121280) Mcrazy válasza Bozek (#121278) üzenetére


Mcrazy
őstag

"A fájl neve megegyezik, alá meg beírod a fájl nevét."
Erre gondolt a fejlesztő is vicces kedvében. De mi van, ha 50 fájl közül 15-öt különböző nevűt vagy kiterjesztésűt szeretnék kizárni? Írjam be a 15 nevet? :Y

Üdv: Mcrazy

(#121281) darvinya válasza Bozek (#121278) üzenetére


darvinya
titán

És (#121277) tomboy0013

Miért keveritek felhasználó tárolót a rendszer tárolóval.
Ha tényleg felhasználó tárolóra települnek az app-ok, akkor minek titkos data partíció, s ennek a méretét lehet csak megtölteni, ha ez betelik, akkor jön, hogy hely hiány miatt nem telepíthető.

FB-nek van alkönyvtára, ami nem látszik és bizony 2Gb, a sok emúdzsi, stb. izék miatt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#121282) Somatom válasza darvinya (#121281) üzenetére


Somatom
veterán

Tudomásom szerint emulált tárhely esetén (kb. Android 4.4 -től) a felhasználói alkalmazások adatai és a felhasználói tárhely ugyanazt a tárhelykapacitást használja, csak különböző jogosultságokkal. Pontosan ezért találták ki ezt az emulációs (symlinkelős) borzalmat.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#121283) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Felteszem újra, mert szerintem a nagy Krill77-saga folyamán elsikkadt talán :D

Tudtok ajánlani olyan sms appot, ami dual simes telefonban valahogy kettéválogatja az üzeneteket sim kártya szerint?Vagyis kb úgy szortíroz mint pl. a Gmail app, vagyis fiókonként/sim kártyánként.

(#121284) darvinya válasza Somatom (#121282) üzenetére


darvinya
titán

Igen 1 tárhely van, de app-nak csak data, s ami betelik akkor már nem tudsz többet berakni.
De ez nem az egész tárhelyre vonatkozik, különben nem lenne felhasználói tárhely.

(#121285) Bozek

Mutasd már meg hol van felhasználói tárban app-ok? (Apk, cache, stb.)

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#121285) Bozek válasza darvinya (#121281) üzenetére


Bozek
nagyúr

A rendszer tárolóra nem települ semmilyen alkalmazás. Még a gyári alkalmazások frissítései se.

[ Szerkesztve ]

(#121286) Somatom válasza darvinya (#121284) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem a /data akkor telik meg, amikor a felhasználói tárhely.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#121287) tomboy0013 válasza darvinya (#121281) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem értem miért kell annyira túl misztifikálni a véleményem. Leírtam a saját tapasztalatom erre elkezd valamelyik okoskodni hogy hogy kezeli rendszer meg alkalmazások szempontjából a telefon a tárhelyet. A lényege az volt az egésznek hogy egy 32-es telefonra fel tudod telepíteni a facebook-on anélkül hogy reszketni kellene a helyhiány miatt. Itt remélem rövidre tudjuk zárni ezt a témát végre.

(#121288) air válasza darvinya (#121284) üzenetére


air
nagyúr

Már megint a maszatolás és a keverés megy részedről.
"De ez nem az egész tárhelyre vonatkozik, különben nem lenne felhasználói tárhely."
De, pontosan az egész tárhelyre vonatkozik.
Ugyanis a /data és a felhasználói tárhely ugyanazt a partíciót használja.
Ergo lényegtelen, hogy melyik oldalról telik be, nem tudsz alkalmazást telepíteni, ami a /data-ba kerülne, vagy letölteni, ami a storage/download-ba, vagy új képet készíteni, ha a kamera app a belső tárhely használatára van beállítva stb. stb.

"Mutasd már meg hol van felhasználói tárban app-ok? (Apk, cache, stb.)"
Ugyanazon a partíción vannak, ugyanazt a tárterületet használják. A cache pedig mindig is külön partíción volt, és van is.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#121289) seneca07


seneca07
tag

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni! Lehet, hogy nem az android fórumba tartozik, de azért itt is megkérdezem. Lányom telefonján (samsung galaxy s8) ez jelent meg. Nem lehet kikapcsolni sem.
Tudtok rá vmi megoldást? Elöre is köszönöm a választ. Üdv.

(#121290) Oldman2 válasza seneca07 (#121289) üzenetére


Oldman2
veterán

Hosszan nyomd a Be/Ki kapcsológombot. Ez a Download mód...

(#121291) seneca07 válasza Oldman2 (#121290) üzenetére


seneca07
tag

Milyen hosszan kell nyomni, mert kb fél percig nyomtam be és nem történt semmi.

(#121292) Kékes525


Kékes525
félisten

A Legújabb Titanium Backup ezt írta ki, Samsung Galaxy S6 telefonon, Android 7.0-nál:

Tudomásom szerint már rég Art van, ha jól tudom Android 4.4 KitKat óta. Ez most igazából micsoda?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#121293) seneca07 válasza Oldman2 (#121290) üzenetére


seneca07
tag

Nagyon köszönöm a segítséget, végül sikerült. Egy utolsó kérdés: mi az a download mód?

(#121294) Kékes525 válasza seneca07 (#121293) üzenetére


Kékes525
félisten

Download mód (másnéven Odin mód): Kikapcsolt állapotban a [power + home + hang_le] gombok nyomva tartásával érhető el, ebben az üzemmódban lehet új romot "letölteni" a telefonra az Odin segítségével.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#121295) seneca07 válasza Kékes525 (#121294) üzenetére


seneca07
tag

Hát igen, vélhetöen a lányom véletlenül nyonmta meg a tok levételekor ezeket a gombokat. Még egyszer, köszönöm a gyors segítséget.

(#121296) brd válasza #61392896 (#121129) üzenetére


brd
nagyúr

Kiderült, hogy más állatság is van 7 alatt, most, hogy gyakrabban használom a bluetooth fülest, azt tapasztaltam, hogy az ACR is igazából problémásan működik így, néha nem rögzíti a túloldalt ilyenkor, így kipróbáltam több ilyen appot, eddig 3-at találtam, ami eddig mindig rögzített: egyik, másik, harmadik.
Az elsővel az a probléma, hogy viszonylag alacsony minőségű file-ba rögzít (32K bitrate), bár ez többnyire azért elég a beszédhanghoz.
A második tele van reklámmal, reklámszűrő nélkül ne használd (vásárlással eltüntethetőek).
A harmadik a non plus ultra, de az 3+K HUF, ha automatikus rögzítést is szeretnél.

Azt viszont egyik sem tudja (ill. a harmadik lehet, de azt nem néztem annyira tüzetesen, automatikus rögzítés nélkül nem érdekes, azért 3+K-t meg nem adok), hogy a nem bluetooth fülhallgatóval indított hívást, ha átveszem a fülhallgatóra, akkor ne némuljon el a túloldal, ezt még keresem.

The only real valuable thing is intuition.

(#121297) mobilizmo válasza brd (#121296) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Bár régóta használom ezt a fícsőrt még soha nem próbáltam, főleg hogy kékfogú fülesem sincs. Szóval a Pixel Phone Pro-nak van call recorder funkciója.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#121298) Fall-N válasza darvinya (#121281) üzenetére


Fall-N
veterán

Te tegyél kicsit rendet a dolgok között, mert te kevered a dolgokat. Ráadásul még szeretsz vitázni olyan dolgokról, akikről felületesen van ismerted. Megjegyzem ugyanígy értetlenkedsz és kötöd az ebet a karóhoz a Mi A1 topikban is.

Ahogy írták Android KitKat óta egy helyen van mindkettő, csak a felhasználó root nélkül nem fér hozzá a datahoz. Egyrészt a sandbox miatt, hogy egymás adatait ne lássák az alkalmazások, másrészt hogy a felhasználó ne töröljön bele és utána ne hibáztassa az Androidot vagy a fejlesztőt.

Azóta bejött az Adoptable Storage is. Ha támogatja a rendszer akkor a külső tárhelyet is lehet formázni közös tárhelyként. Ilyenkor egynek kezeli a belsővel.

Bozek: az a 800 MB talán nem túl sok? Komplett Android volt régebben ekkora, a Facebooknak minek ennyi adat? Tipikusan igénytelen, hanyag fejlesztés.

[ Szerkesztve ]

(#121299) brd válasza mobilizmo (#121297) üzenetére


brd
nagyúr

Köszönjük! Erre gondolsz? Ez 2016. július 21-én volt utoljára frissítve, volt akkor már egyáltalán 7-es Android? Kétlem, hogy jól működne.

The only real valuable thing is intuition.

(#121300) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Ez lehet egy kicsit off
Van egy Xiaomi Redmi Note 2 telefonom és van pár játék, ami a Play áruház szerint nem kompatibilis vele, ugyanakkor a minden szempontból gyengébb céges 2015-ös Samsung J5 meg vígan viszi. Hogyan lehetne ezeket az appokat valahogy a Play-en keresztül rávarázsolni a Note 2-re? Van erre valami trükk?
Köszi előre is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.