Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121851) Fall-N válasza darvinya (#121848) üzenetére


Fall-N
veterán

Nyilván nem blokkol, ki írta ezt a f@szságot? :W

Nyilván ha elég lenne a VPN akkor nem kéne AdGuard sem. :U Olvasd vissza az előző kommentem.

Már ezerszer kértem hogy mielőtt beokádsz valami nettó baromságot keress rá a Googlen és művelődj előtte. Rád fér...:N

[ Szerkesztve ]

(#121852) Somatom válasza SunMount3r (#121845) üzenetére


Somatom
veterán

Minden boxot nem ismerek, de jópárnál tapasztaltam ezt a hibát. Tippelek. Sztem ez azért van, mert nincs bennük belső óra. Teljesen nulláról indulnak, és a hálózatról kapják az időbeállításokat. Amíg nincs hálózat, addig 1970.01.01. 00:00 a dátum/idő (ez a Linux kernel nulla idő). Sztem ez zavarja meg az Androidot. Inkább típus szerint kellene keresgélned megoldást, mert a gyártók különbözőképpen erőszakolják meg az Androidot, ezért az általános Androidos megoldások nem biztos, hogy működnek. Úgy emlékszem, hogy a Te boxod elég jó közösségi háttérrel bír. Itt is volt tesztje (topikja).

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#121853) Deck válasza S e t h (#121846) üzenetére


Deck
titán

Logouton írtam róla cikket, hogy kell felrakni. Az alapján már jó páran felrakták. Pár klikkes. 5perc kb és ez a legjobb Samsungra:)

PS5

(#121854) darvinya válasza Fall-N (#121849) üzenetére


darvinya
titán

Írod baromságot, de FAQ-t nem olvasod el.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#121855) beg válasza darvinya (#121854) üzenetére


beg
veterán

Lokális VPN-t használ, nem távoli szerveren keresztül szűr mint pl. Opera.
A szájkarate meg menjen privátban.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#121856) SunMount3r válasza Somatom (#121852) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A legnagyobb HiMedia support Fórum-on is kérdeztem, de CFW-k gyártója sem tudott rá mást írni, mint, hogy próbálkozzak valamilyen app-al. Min 1 kipróbálok, valami Autostart app-ot, ha nem jó, vagy, ha kétszer indít, akkor visszatérhetünk erre az automatizálóra.

Köszi!

(#121857) air válasza darvinya (#121854) üzenetére


air
nagyúr

Konkrétan a FAQ melyik része igazol téged?
Tartok tőle, hogy még az angol tudásod is csiszolásra szorul.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#121858) darvinya válasza beg (#121855) üzenetére


darvinya
titán

Légyszives olvasd már el a FAQ-t.
Ha bekapcsolom csak úgy VPN-t kéri a szerver címét, mint program is VPN-t használ, ami végzi a szűrést, pont mint az Opera, s pont emiatt egyes oldalak letiltják.

Android FAQ

Unfortunately, it is impossible to run two VPNs at the same time on Android, but there are some ways to circumvent this limitation. If your device is rooted, or if you only care about blocking ads in WiFi networks, you can switch AdGuard to proxy mode and let any other app to use VPN. Additionally, some VPNs allow the use of upstream proxy (e.g., PIA VPN, Nord VPN) — check if your specific VPN provides this option.

FAQ

We have free products as well as free versions of premium products, but unlike some other ad blockers we don't partner with advertisers and don't have any acceptable ads programs. The only way we earn money is by selling licenses for the premium versions of AdGuard products. More info here.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#121859) S e t h válasza air (#121850) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igen, pár nap múlva vissza is rakták, redditen volt topik, hogy most akkor mi van, aki megvette annak fog-e még egyáltalán frissülni?
Én előtte gondolkodtam rajta, hogy megveszem, de elbizonytalanított, hogy egyszer törlik, aztán meg rakják vissza.

Ingyen nagyon jó vétel volt, adguard szívja az aksit, ezért hanyagolom, ez viszont csábít.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#121860) air válasza darvinya (#121858) üzenetére


air
nagyúr

A tévedés ott van, hogy "pont mint az Opera".
Egyáltalán nem úgy szűr mint az Opera.

A FAQ azon része arra vonatkozik, hogy ha valami miatt VPN-t akarsz használni, akkor az AdGuardot ki kell kapcsolni - vagy ha a készüléked rootolt, vagy elég csak Wifin blokkolni, akkor az AdGuard-ot át lehet kapcsolni proxy módba - mert az Android nem tud egyszerre 2 VPN-hez csatlakozni.
Tehát másik VPN használata esetén nincs, vagy korlátozott a reklámblokkolás.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#121861) Fall-N válasza darvinya (#121858) üzenetére


Fall-N
veterán

Olvasd már el mit ír. Ha van root akkor tudsz használni proxyn keresztül szűrést valamilyen proxy szolgáltatóval. Azt tilthatják nem a VPN-t!!!

PROXY =/= VPN

Inkább iktass be egy alap angol nyelvtanfolyamot is. Nem kérünk választ sem!

Szépen barmolod szét a Mi A1 topikot is, de ott adtak már nevét neked: "Őérthetetlensége".

Vegyél vissza a lendületből és ne írj olyan hozzászólásokat amik téves hülyeséget tartalmaznak.

[ Szerkesztve ]

(#121862) darvinya válasza air (#121860) üzenetére


darvinya
titán

[link]

(#121861) Fall-N
És elektronikai laikus.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#121864) kispx


kispx
addikt

Sziasztok,

tudtok ajánlani egy olyan pdf olvasót, ami megy a samsung ultra power saving módban?

(#121866) beg válasza darvinya (#121865) üzenetére


beg
veterán

Csakhogy nem ez volt az alap tézis, hanem hogy szerinted távoli szerveres VPN-t használ.

És ezzel legyen is vége. Most. Kár szétcincálnod még jobban a topikot.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#121868) Bozek válasza darvinya (#121837) üzenetére


Bozek
nagyúr

Te már ebben is szakinak érzed magad? De sajnos csúnyán mellélőttél. Az AdGuard nem távoli, hanem helyi VPN-t futtat. Valamint alapesetben nem szűri a banki oldalakat sem, de beállítható (és alapból ez is be van kapcsolva), hogy az EV (Extended Validation) tanúsítvánnyal rendelkező oldalak is kimaradjanak a szűrésből. Ilyen például a PayPal vagy az OTP is.

Szerk: Nem lapoztam a következő oldalra. :D Látom már kitárgyaltátok. :)

[ Szerkesztve ]

(#121869) aicon


aicon
senior tag

Ezekben a távoli szerveres VPN-ben én sose bíztam, viszont rootolni se akartam a reklám szűrés miatt.
Számomra a legegyszerűbb megoldás egy openWRT kompatibilis router beiktatása, arra két dolgot kellett feltenni: 1 adblocker, 2 openVPN
Telefonra pedig szintén openVPN kliens és azon csatlakozok ha mobil neten vagyok, wifin nem kell VPN nyilván. Azóta nincs reklám sehol, se TV-n se PC-n se mobilon, youtube teljesen reklámmentes :). Nem nézi senki ismeretlen szerverekről az adataimat.
Az infót a hogy is kell csinálni szájbarágósan itt gyűjtöttem a különböző topikokból némi utánaolvasással...
örömbódóttság :))

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#121870) Bozek válasza aicon (#121869) üzenetére


Bozek
nagyúr

De az AdGuard egyáltalán nem távoli szerveres VPN, így megspórolhat mindenki egy router-t. Azt se felejtsük ki a képletből, hogy a telefonon való letöltés így függ az otthoni feltöltéstől is. Nekem konkrétan most ez 5 Mbps, tehát ennyiben is korlátozottan tudnám használni a netet.

De ha már OpenVPN, akkor nem kell hozzá feltétlen OpenWRT, tudja a DD-WRT is. Sőt, azon még csak az OpenVPN se kell, tud alapból PPTP szervert futtatni. :)

[ Szerkesztve ]

(#121871) air válasza aicon (#121869) üzenetére


air
nagyúr

Sajna nem mindegyik router jó.
Az enyémben csak 4MB flash van, arra az alaprendszeren kívül semmi extrát nem lehet feltenni.
Már egy openVPN-t sem. :((
Egyébként Darvinyán kívül senki sem beszélt távoli szerveres VPN-ről.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#121872) busman válasza beg (#121866) üzenetére


busman
addikt

Nem fogja belátni,hogy tévedett.... :U

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#121874) Bozek válasza air (#121871) üzenetére


Bozek
nagyúr

Milyen típusú router? Esetleg a DD-WRT nem megy fel? Abban van alapból VPN. Már feltéve, ha szükséged van rá.

Nekem mondjuk egy TP-Link WDR3600-am van itthon, azon megy a DD-WRT, ami alá meg van telepítve egy MySQL szerver. :)

(#121875) colonia válasza air (#121850) üzenetére


colonia
aktív tag

Tudsz linket adni a Disconnecthez a Galaxy Appsból? Köszi! :R

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#121876) air válasza Bozek (#121874) üzenetére


air
nagyúr

TP-Link WR841N v.10.0
Nincs rá dd-wrt.
Szerettem volna OpenVPN-t, de sajna nem megy.

Colonia:
Disconnect Pro
Disconnect Free
Ahogy látom webes felülete már nincs a Galaxy Apps-nak, ezért ezek csak az alkalmazásból nyithatók meg.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#121877) colonia válasza air (#121876) üzenetére


colonia
aktív tag

Köszi de az írja ki, hogy az alkalmazás már nem vásárolható meg, illetve ezen az eszközön (Galaxy A3 (2017)) nem támogatott vagy nem elérhető. :F

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#121878) air válasza colonia (#121877) üzenetére


air
nagyúr

Ehhez nem tudok mit szólni.
Nekem S7-en működik.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#121879) Bozek válasza air (#121876) üzenetére


Bozek
nagyúr

Itt megtalálod a 841ND v10-es legfrissebb DD-WRT-t. Ne aggódj, ugyanaz a build megy az N-re és az ND-re is, a kettő között csak annyi a különbség, hogy az utóbbinak cserélhető az antennája.

[ Szerkesztve ]

(#121880) woodworm válasza Bozek (#121879) üzenetére


woodworm
veterán

A 4MB flash erősen korlátozza az elérhető funkciókat, nem sok minden szokott beleférni, a vpn kérdéses.

[ Szerkesztve ]

(#121881) Bozek válasza woodworm (#121880) üzenetére


Bozek
nagyúr

A 842ND-ben is csak 4 MB flash van, mégis elérhető a VPN (PPTP szerver és kliens, illetve OpenVPN szerver és kliens). Tudom, mert van itthon egy olyan router is. :)

(#121882) aicon válasza woodworm (#121880) üzenetére


aicon
senior tag

ilyenkor extroot a megoldás, de inkább valamelyik routeres topikba...

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#121883) SunMount3r válasza SunMount3r (#121845) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

No, feltettem a Google-t és van Voice search YT-on és Chrome-ban is. :K

(#121884) S e t h válasza Deck (#121853) üzenetére


S e t h
nagyúr

Most néztem utána, kicsit azért sokkolt, hogy minden egyes frissítésnél végig kell járni ezt a procedúrát. í
Maradok a korábbi verziónál, aztán majd leváltja vmi kevésbé körülményes.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#121885) Deck válasza S e t h (#121884) üzenetére


Deck
titán

Nem körülményes. Ha update jön csak ráfrissítesz miután átírtad a package name-t. Kb fél perc.

PS5

(#121886) Pityesz78


Pityesz78
tag

Always on Amuled-nél megoldható e, h felkoppintás után rögtön a feloldómintát adja be és ne a lezárt képernyőt :F

(#121887) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A Google fotó alkalmazasban, hogy lehet a felhőben lévő több albumokat a telefonra(!) szinkronizálni?
Mert felfelé ugye tudja, az albumokat szinkronizálni, de lefelé nem találtam meg.

(#121888) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Az ingyenes aquamail-nél hogy jelennek meg a hirdetések? Milyen funkciók hiányoznak belőle a pro-hoz képest

illetve, aki használja, annál mennyi RAM-ot eszik az app?

[ Szerkesztve ]

(#121889) Aurig@ válasza Sanyi.mTs (#121888) üzenetére


Aurig@
őstag

Igaz én a pro-t használom, de csak 28 MB RAM-ot használ.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#121890) Ispán_Péter


Ispán_Péter
csendes tag

Hello! Olyan appot keresek, amit, ha telepitek a masik fel telefonjara akkor valos idoben, vagy legalabbis nagyon kis kesleltetessel nyomon tudom kovetni, hogy eppen merre jar. Elore is koszi a tippeket.

(#121891) zeon.hu válasza Ispán_Péter (#121890) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Egyszerű és legális megoldás lehet a Google térkép, abban a Helyzetmegosztás funkció.
Kiválasztja az illető, hogy kivel osztja meg az aktuális pozícióját, Te pedig a saját eszközödön láthatod.
Természetesen net kell hozzá.

#?*@&!

(#121892) beg válasza Ispán_Péter (#121890) üzenetére


beg
veterán

Glympse Express
A követni kívánt személy generál egy linket vele a telefonján, átküldi. Te pedig real time tudod bármilyen böngészőből követni. Net és folyamatos GPS kell hozzá.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#121893) sharp4


sharp4
őstag

Sziasztok!

A beszélgetés közbeni pittyogást hogyan lehet kivenni, anélkül, hogy némítom az egész telefont?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#121894) Probert75 válasza sharp4 (#121893) üzenetére


Probert75
addikt

Milyen beszélgetés közbeni pittyogást? Mert ha arra gondolsz, hogy percenként pittyen, akkor azt a telefonodban kell a hívások beállításánál keresni.

(#121895) sharp4 válasza Probert75 (#121894) üzenetére


sharp4
őstag

Bent vagyok egy üzenetben, ott írok, és ha jön, vagy küldök vmi választ, akkor pittyeg, tehát nem hanghívás közben.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#121896) beg válasza sharp4 (#121895) üzenetére


beg
veterán

Akkor az üzenetküldő beállításain belül.
De barchobázhatunk még pár kört míg meg nem tudjuk milyen alkalmazáson belül keressük a pityogást.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#121897) brownus


brownus
veterán

üdv,

az összefoglalóban található havi költség/pénzköltés appokon kívül mit használtok?

egyik sem nyerte el a tetszésemet. most keresgélek, és találtam ezt, tárcáim/ my wallets. // Tárcáim
ezt lehet vezetni forintban is ahogy nézem. még ötlet? :R

[ Szerkesztve ]

(#121898) S e t h válasza Deck (#121885) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez a package name átírás hogy működik? Mit kell pontosan csinálni?

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#121899) sharp4 válasza beg (#121896) üzenetére


sharp4
őstag

Bocsánat Viber topikban is feltettem a kérdést. Viber-ről van szó!

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#121900) beg válasza sharp4 (#121899) üzenetére


beg
veterán

Google első találata a "viber in app sound" kifejezésre: link
Görgess le a Notification részhez. "Outgoing message sounds - Control whether your phone makes a noise when you send a message."
Továbbá: "Use system sounds - Use the default ring and notification tones on your phone, or tap to change them for Viber"

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.