Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121951) bigdady válasza tknof1871 (#121950) üzenetére


bigdady
nagyúr

Hát hogy próbáld ki ha már telepítetted:)

(#121952) aicon válasza zsoltzsolt (#121945) üzenetére


aicon
senior tag

Én is köszönöm.
A negatív vélemények ellenére nekem bejön.
:R

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#121953) Fall-N válasza tknof1871 (#121950) üzenetére


Fall-N
veterán

Semmi. Én is ezt vettem észre.

(#121954) brownus válasza dobolan (#121904) üzenetére


brownus
veterán

Hali,

lehet vakon vagyok, de menteni a felhőbe nem lehet? csak manuálisan miután mentettem pl. excelbe?

(#121955) lacko6


lacko6
senior tag

Hi.
Van egy telefonom csak angol nyelvel,es azt a programot keresem amivel lehet allitani hogy magyarul telepitse az alkalmazasokat.

(#121956) Oldman2 válasza lacko6 (#121955) üzenetére


Oldman2
veterán

Ha nincs a Telón magyar nyelv, akkor az olyan appokban, amik az alapértelmezett nyelvvel indulnak, azok maradnak angol nyelvűek.

Ha van benne nyelvkiválasztás, akkor váltsd át Magyarra. Más megoldás nincs.

(#121957) tonyrulez válasza Oldman2 (#121956) üzenetére


tonyrulez
őstag

De van: morelocale2

4 8 15 16 23 42

(#121958) #61392896


#61392896
törölt tag

Sziasztok!

Időről időre megkérdezem, hogy tátha tudtok valami új CallRecorder appról, ami bt-fülessel is menne a telefonomon? Valamiféle új rendszer, vagy ilyesmi. Az ACR-rendszerrel sajnos most sem megy. Szóval hátha. :R

(#121959) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

olyan app működhet megfelelően a telefonomon apk mirror-ról letöltve, ami play szerint nem kompatibilis a készülékemmel?

Samsung email klienst szeretném használni motorola telefonomon. a céges samsungomon nagyon szeretem ezt az app-ot.

(#121960) beg válasza Sanyi.mTs (#121959) üzenetére


beg
veterán

Működhet, de lehetnek instabilitási gondjai.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#121961) Shyciii


Shyciii
veterán

Sziasztok,

Van a Google-nak egy Inbox nevezetű levelező programja, ami "új" megközelítésben szervezi az email-eket. Viszont már a sokadik frissítés óta nem akar működni az értesítés, így azon gondolkoztam, hogy másik levelezőszoftver után nézek. Viszont ahogy nézegettem egy levelező sem képes olyan irányú automatikus (tanítható) csoportosításra, mint az Inbox. Esetleg valaki mégis tud ilyen programról?

(#121962) w.miki válasza Mcrazy (#121935) üzenetére


w.miki
veterán

:DDD A makrózásnak nem vagyok nagy bajnoka.
Ilyesmire gondoltam, mint a A HIIT Interval Timer.
Ebben lehet időzíteni, de picit makrózni kell itt is, ha van ennél egyszerűbb, még jobb lenne.
Azt hittem többen sportolnak, és használnak valami időzítő/idő visszaszámláló appot.
Play tele van vele, de persze ki mondja meg, melyik a jó...

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#121963) meko1 válasza Kékes525 (#121925) üzenetére


meko1
tag

javaslatodon fölbuzdulva,csináltam egy gyári visszaállítást,előzőleg easy backup...-pal, elmentettem ezt-azt az sd-kártyára és a dropboxba>>>>>(a kártyát kivettem persze visszaállítás előtt)>>>láss,hát nem csodát:
a dropboxos mentéshez nem tud csatlakozni(neten van,fájl is van),az sd -kártya pedig visszahelyezés
után felismerhetetlen(más szerkentyűknek,gépnek is,formázzam,mondá),magyarul, buktam a dolgot;
akkor most? üdv meko1

(#121964) Bozek válasza meko1 (#121963) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem volt titkosítva az SD kártya? Mert ha igen, akkor azt buktad. A Dropboxnak azért működnie kellene.

(#121965) kano


kano
nagyúr

Sziasztok!

Meg lehet valahogy akadályozni, hogy a face messenger frissítse magát? A Playben természetesen ki van kapcsolva a frissítés, de mégis frissíti magát. :W

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#121966) Kékes525 válasza meko1 (#121963) üzenetére


Kékes525
félisten

Semmi olyasmit nem javasoltam, hogy csinálj egy gyári visszaállítást. :U

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#121967) kispx válasza kano (#121965) üzenetére


kispx
addikt

(#121968) kano válasza kispx (#121967) üzenetére


kano
nagyúr

Nagyon köszönöm! :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#121969) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Sziasztok!

A Samsung gyári E-mail appjában hol lehet beállítani, hogy a leveleket a szerverről is törölje? Jelen állásban ha kitörlöm a következő szinkronizációnál megint bejön.

Előre is köszönöm!

(#121970) Jqwertyz


Jqwertyz
csendes tag

Sziasztok!

Hogy lehet a BlueMail-bol kiszedni az emailhez tartozo jelszavakat? Vagy a googlebol...

Koszi

Arvizturotukorfurogep

(#121971) beg válasza Jqwertyz (#121970) üzenetére


beg
veterán

Sehogy.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#121972) Archttila


Archttila
veterán

Tobbszor olvasom egy applikacional, hogy material design. Ez pontosan mit takar?
Legutobb a viper4android telepitesenel kerdezett ra...

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#121973) Somatom válasza Archttila (#121972) üzenetére


Somatom
veterán

Világos alapon, bárgyú gyerekrajzokhoz hasonlító ikonok.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#121974) Fall-N válasza Archttila (#121972) üzenetére


Fall-N
veterán

Material
Röviden a Google jelenlegi Android felhasználói felülete.

[ Szerkesztve ]

(#121975) minek?:S


minek?:S
őstag

Sziasztok Srácok! Az összefoglalóban általatok javasolt QuickPic nevű alkalmazást használom. Telefon váltáskor CM Cloudba mentettem a másik telefonon lévő fotóimat, amit gépről bejelentkezve meg is találok, azonban nem tudom letölteni őket gépre. Végig követem az instrukciókat, leszedtem a 'BatchDownloader-t' majd a .txt fájlban lévő 'urls-t" is és mikor nyitnám meg a downloaderrel az urls-t, azt írja, hogy failed.. többször is.. valaki tud esetleg ezen segíteni?

Üdv.:M.

(#121976) Viktor0610 válasza minek?:S (#121975) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem, mert mindenki a Cheetah Mobile előtti utolsó verziót használja. :D ;]

Samsung Galaxy A54

(#121977) Somatom válasza Viktor0610 (#121976) üzenetére


Somatom
veterán

:K
CM cloud -ba meg pláne nem töltenék fel mentést.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#121978) busman


busman
addikt

Az ingyenes időszak alatt beszerzett alkalmazások,az akció után is ingyenesen letölthetőek?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#121979) beg válasza busman (#121978) üzenetére


beg
veterán

Igen, bekerülnek az alkalmazásaid közé.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#121980) 7Sony7 válasza Somatom (#121973) üzenetére


7Sony7
addikt

Ott a pont! Már azt hittem, hogy egyedül nekem nem tetszik...

-

(#121981) Somatom válasza 7Sony7 (#121980) üzenetére


Somatom
veterán

Gyűlölöm. Főleg Amoleden. Szerencsére a jobb alkalmazásoknál van sötét téma lehetőség is.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#121982) busman válasza beg (#121979) üzenetére


busman
addikt

:R

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#121983) #61392896


#61392896
törölt tag

Tudnátok mutatni nekem egy rootolást részletesen ismertető leírást?

(#121984) Somatom válasza #61392896 (#121983) üzenetére


Somatom
veterán

Típusonként, készülékenként eltérő lehet a metódus.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#121985) brownus válasza #61392896 (#121983) üzenetére


brownus
veterán

(#121986) zeon.hu válasza #61392896 (#121983) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Készüléked topikjában érdeklődj, jó eséllyel kész leírást találsz az összefoglalóban.

#?*@&!

(#121987) #61392896


#61392896
törölt tag

Köszönöm a válaszokat!

(#121988) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Ma letöltöttem a helpitgo alkalmazást, gondoltam hirdetem a vállalkozást itt is. Hát másodszor próbálok profilt létrehozni, és nagynehezen beszenvedek minden infót, majd a továbbra nyomok, erre kiírja, hogy az alkalmazás leállt, indítsam újra. Ezt kétszer eljátszottam, mégegyszer nem vagyok hajlandó újabb 15 percet rááldozni, amíg kiválogatom a kategóriákat, bepötyögöm a szöveget...

A kérdés, hogy csak nálam jelentkezik-e? Samsung Galaxy S6 Edge, 7-es droid, turkálásmentes készülék.

Köszi a segítséget előre is! :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#121989) Bozek válasza csabyka666 (#121988) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem lenne egyszerűbb írni az info@helpitgo.com ímélcímre? Ők talán tudják, hogy mi lehet a probléma.

(#121990) csabyka666 válasza Bozek (#121989) üzenetére


csabyka666
addikt

Megtörtént, de hátha van itt olyan, akinél jelentkezett ez a tünet.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#121991) forintuser válasza Shyciii (#121961) üzenetére


forintuser
őstag

Szia. Beletúrva a beállításokba, van olyan menüpont hogy értesítési szint. Ha azt át állítod "mind" lehetőségre, elméletileg megjön minden értesítés. Nem tudom próbáltad-e már. Nekem megoldotta.

Holnapkészítést vállalok.

(#121992) Krill77


Krill77
őstag

Hi. A Viberben hol kell beállítani, h az üzenetek az értesítési savon jelenjenek meg? Ugyanis egy felugro ablakban jön minden üzenet. Masik telo soronkent kiirta fent. A Viberben bárhogy állítom nem jó. Vagy ez valami újítás?
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#121993) nightzone


nightzone
aktív tag

Tudnátok olyan alkalmazást vagy megoldást ajánlani amivel megvalósítható hogy ha hívnak a gyári tárcsázó (7-es droid) mutassa hogy az adott számmal milyen időpontokban beszéltem előzőleg?

(#121994) w.miki


w.miki
veterán

Videó / film lejátszóból mik most az ajánlottak?
Valami nagyon könnyen kezelhetőt szeretnék használni, mint PC-n a GomPlayer, ami automatikusan megnyitja az összes filmet a könyvtárból, de tud automatikus ismétlést is, ha bekattintom, és akkor újra ugyanazt a klippet ismétli többször, amíg tovább nem megyek. és ha lehet nem szaggat benne az MP4
#video videó film mozi lejátszás

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#121995) Probert75 válasza nightzone (#121993) üzenetére


Probert75
addikt

Mutatja a droid, nem kell hozzá más progi, A tárcsázóban nem a számra kell bökni, hanem a sor elején a stilizált figurára, vagy éppen a mentett szám esetében a személy kicsi fényképére. Más nyílik le, ha a képre böksz és más , ha a számra.

És ezt kell látnod.

[ Szerkesztve ]

(#121997) Somatom válasza Probert75 (#121995) üzenetére


Somatom
veterán

Nem fogalmazott pontosan. Én a "ha hívnak" kifejezést úgy értelmezem, hogy csengés/beszéd közben. Arra sztem a gyári tárcsázó hívásfogadó activity -je nem képes. Talán vmi floating felületen lehetne megjeleníteni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#121998) nightzone válasza Probert75 (#121995) üzenetére


nightzone
aktív tag

Köszi a tippet! Azt meg lehet valósítani hogy ezt a hívóképernyőn mutassa egyből ha hívnak ? És olyan esetben is ha az adott szám még nincs elmentve? Vmi hasonlóra gondolok mint ez az app:[link] csinál, csak direktbe mutassa nyomkodás nélkül amint csörög a teló.

Somatom: Igen úgy gondoltam, a gyári tárcsázó hívóképernyőjén mutassa egyből az adott szám előzmény listáját amikor csörög a teló.

[ Szerkesztve ]

(#121999) Probert75 válasza nightzone (#121998) üzenetére


Probert75
addikt

Milyen szituációban fontos a hívás közbeni listázás. Ha 2X hívott az elmúlt 10 percben, akkor felveszed? Ha meg 5X, akkor meg nem? Nekem ez fura.

(#121997) Somatom Gyorsan átfutott rajtam a kérdés, és ez ugrott be. :B

[ Szerkesztve ]

(#122000) nightzone válasza Probert75 (#121999) üzenetére


nightzone
aktív tag

Hívás közben nem lenne fontos. Nekem akkor lenne fontos mielött felveszem telefont.

Szeretném látni hogy pl ma hány órakor hívtam az adott számot amit pl akkor nem vettek fel, így be tudnám azonosítani hogy kb ki volt akit hívtam mert sokszor nem tudom. Sok nem mentett számmal dolgozok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.