Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102515) nubiai


nubiai
tag

Esetleg tud valaki olyan programot, ami figyelmeztet, hogy a telefon össze van kapcsolva bluetooth fülessel, vagy kihangosítóval és bejövő vagy kimenő hívás esetén megkérdezné, hogy a telefonon vagy bluetooth-on szeretném bonyolítani a beszélgetést?
Példa: K100 kihangosító a kocsiban, bemegyek a közeli boltba, a telefon meg a kihangosító még össze van kapcsolódva. Jön a hívás, felveszem, én a boltban, a hang meg a kocsiban. Szívás. Aztán van még pár variáció, hogy a süket telefonba halózzak. Tudom, kapcsoljam ki a bluetooth-t, ha kiszállok a kocsiból, de mire való egy okostelefon, ha nem arra, hogy (helyettem is) okos legyen. :) Automatizálóval már írtam rá valamit, de jobb lenne egy rendszerbe integrált alkalmazás. Kerestem ilyet, de nem találtam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.