Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45251) Enzolord válasza RockHaRD (#45247) üzenetére


Enzolord
addikt

Vele az van, hogy ő eredetileg középpályás, védekező, de középpályás, nem középső védő...

(#45250) Carvus: Jogos, ő is felmerült..:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45252) RockHaRD válasza Enzolord (#45251) üzenetére


RockHaRD
addikt

Ezt tudtam, de nem mertem leírni, mert féltem, hogy hülyeséget írok :D Én is úgy emlékszem, hogy középpályás volt, és nem védő. Há' a fifába is középpályás! ;]

(#45249) venember83

Benzema helyére kellene valami jó csatár... Böde pl...

[ Szerkesztve ]

(#45253) Integra válasza RockHaRD (#45245) üzenetére


Integra
titán

miután a psg elvitte luiz-t, nagy büdös semmi jelenleg... annyit olvastam ma a tickerben, hogy marquinho-nál bejelentkeztek a psg-ben. aztán a nápoly mascheranot üldözi és ugyanezt teszi a juve alexis-szel. meg ugye halilovic aláírt. ennyi a mai barca hír amiről tudok.

moin-moin zoli :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45254) Napfénysüti válasza Integra (#45253) üzenetére

Sok sikert neki! :R

Més que un club!

(#45255) Carvus válasza RockHaRD (#45252) üzenetére


Carvus
senior tag

István? Bajnokavaton négyet vágott! :)

(#45256) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Azért rohadt jól néz ki ez a fradi sas. Már-már valóban félelmetes.

Kíváncsi leszek, mikor lesz hasonlóan jó, félelmetes a csapat... Megélem én azt vajon?

(#45257) DeathAdder válasza salival (#45244) üzenetére


DeathAdder
veterán

(#45258) Napfénysüti válasza DeathAdder (#45257) üzenetére

Bazzeg! :DDD :DDD

Més que un club!

(#45259) cyberkind válasza KisTücsök (#45256) üzenetére


cyberkind
félisten

Mi is megéltük 10.-et, tehát van még remény. :D

Paranormal Cocktivity

(#45260) pohár válasza KisTücsök (#45256) üzenetére


pohár
félisten

nem is tudom honnan ismerős... :))

enyhe koppincs :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45261) KisTücsök válasza cyberkind (#45259) üzenetére


KisTücsök
addikt

És tényleg. Komolyan már azt hittem, a reál a büdös életbe nem ver ki egy hasonló erősségű csapatot a BL-ből. De megtörtént. :D

Pohár: Terjed a GoT vírus. :D Nem baj, jótól lopni nem bűn... :D

(#45262) NyxNyxNyx válasza pohár (#45260) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Tücsök: bárcsak a focitudását is elcsórnák egy "jónak".

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#45263) KisTücsök válasza NyxNyxNyx (#45262) üzenetére


KisTücsök
addikt

Az már nem olyan könnyű. :(

Ejj, de jó lenne egy jó magyar csapatért szurkolni a BL-ben. BL... Kezdésnek az EL is jó lenne. Mondjuk ezt minden negyedévente ellövöm.

Múltkor olvastam emeleszes számokat. Többen fociznak, mint pár éve, több is a csapat, elég jelentős a változás. Most itt ez a sok pálya... 5-10 év múlva azért remélem már lesz valami.

(#45264) 7600 GS válasza KisTücsök (#45261) üzenetére


7600 GS
addikt

Ebben a szezonban konkrétan négyet páholt el. :)

(#45265) KisTücsök válasza 7600 GS (#45264) üzenetére


KisTücsök
addikt

A Bayern csak egynek számít. :D

Az a fél Dortmund meg... Hagyjuk.

A kiesés szakaszra gondoltam, oda-visszavágón.

(#45266) szami777


szami777
addikt

Belgák is beköszöntek, ahogy látom.
Nem vagyok benne biztos, hogy Premier League, vagy válogatott mérkőzés volt :D
4 P.L. gól, 2 P.L. assist, plusz az 5. gólt (+1 assistot) is egy ex P.L.-es szerezte. Csak így tovább...
Nem is baj hogy Benteke lesérült.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#45267) NyxNyxNyx válasza szami777 (#45266) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Luxemburg...

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#45268) szami777 válasza NyxNyxNyx (#45267) üzenetére


szami777
addikt

2-3 hét múlva a nagyobb csapatok ellen is meg tudják ezt csinálni.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#45269) hobizoli válasza KisTücsök (#45263) üzenetére


hobizoli
nagyúr

az mind kozmetikazott csak
amugy is a minoseg a lenyeg, nem a mennyiseg

pl Urugay-ban 3.2M lakos van csak osszesen, es a 2010-s VB-n megis a 4.-k lettek

utanpotlas sem abbol allna, hogy a vkinek a vkije jatszik, akkoris ha botlabu, meg csak kocognak a palyan semmi biszem-b@szom ligas jatektempot nem szoknak meg mar fiatalon, hogy az beléjuk rogzuljon es termeszetes legyen, akkor nem kellenek majd nagyon kulfoldre sem, meg nem fgonak elerni nemzetkozi szintem sem semmit, ha ki jut a csapat vegre, bedaraljak oket a gecibe

a masik a valodi edzes, altalanos fizikai eronlet es az allokepesseg, a labdakezles es a passz pontossag fejlesztese, ami nagyon hianyzik, mert nem ilyen tingli-tangli alibi edzesek kellenek, hogy 40-50perc utan 5+1 fo focizgatunk kiskapura meg eldumcsizva korben allva elpasszolgatunk, meg eltengozgatunk 2-2-ben jo dolgunkban, meg elkocogunk 6 kort a palya korul, de nem am idore... aztan abbol a 6 korbol is lesz 5, mert jojazhe', eleg az

es annak semmi ertelme, hogy jon egy atadas, es ha pont pontosan jon is, amikor leveszi a jatekos 3-4m-re elpattan tole meg 15m odebb megy eleve a passz, igy a ellenfel vedoje meg rohogve szereli es mar inditja a sajat csapatarsat belole, de o pontosan, akinek megy az meg le tudja venni ugy, hogy a labda kb mintha a labahoz ragadt

meg sokszor az is a baj, hogy nem csapatszinten gondolkodnak, hanem egy lehetetlen szogbol kiszorulva meg 2 vedovel a nyakan akar meg kapura rugni egy kicsit elobb de meg idoben leadott passz helyett a sokkal jobb helyzetben levo csapattars fele, es csak akkor jut el odaig, hogy na passzolok, amikor a kapus lefedezi mar a szoget es mar 3-n vannak rajta, meg a csapattarsa is megerkeztek a vedok, azaz qrhatja az egeszet mar
na meg ziccerben is csak belebikazzak a kapusba 15m-rol, vagy ugy fole rugja, hogy a stadionbol is kirepul a labda az utcara... miert kell ezt? kicsit tobb esszel sokkal tobb golt rughatnanak

mostanaban jo ha egy meccsen van 1-2 gol, nem '50-'60-s evek van, amikor egy felidoben esett 4 gol, aztan ha egy kimaradt akkor naes, ma mar minden helyzetet be kene rugni, es nem elönzőzni, meg tulspirazni odaig, hogy mar nem lesz belole semmi

erdemes nezni pl a Real jatekat (is, vagy kinek mi jon be), az default, hogy futnak ezerrel, jol helyezkednek, leszakadnak a vedorol, helyet csinalva maguknak ha passz jon, es kontraakcioban 2-3 passz es mar ott a gol, lasd pl Bayern ellen a 3. gol az elodontoben, nem hagynak idot visszaterni meg vedoknek, es felallni a taktika szerint

:U

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#45270) KisTücsök válasza hobizoli (#45269) üzenetére


KisTücsök
addikt

"ha ki jut a csapat vegre,
bedaraljak oket a gecibe" - hobizoli, 2014.

:DDD

Igazad van. Biztos az amúgy, csak jó volt látni. Most még nem várok semmi különöset, de majd kb 10 év múlva azért már jó lenne érezni a javulást.

Egyébként sokszor téma, hogy a tehetségek meglennének, de tizenévesen elkallódnak. Vagy mert itthon maradnak, és nem tudnak normálisan fejlődni, nincs meg az a lehetőség hozzá (?), vagy mert kimennek (a pénz reményében) és nem tudom (?).

[ Szerkesztve ]

(#45271) 7600 GS válasza hobizoli (#45269) üzenetére


7600 GS
addikt

erdemes nezni pl a Real jatekat (is, vagy kinek mi jon be), az default, hogy futnak ezerrel, jol helyezkednek, leszakadnak a vedorol, helyet csinalva maguknak ha passz jon, es kontraakcioban 2-3 passz es mar ott a gol, lasd pl Bayern ellen a 3. gol az elodontoben, nem hagynak idot visszaterni meg vedoknek, es felallni a taktika szerint

Ez igy van, csak sajnos jelenleg ehhez nincsenek meg a megfelelő játékosok a magyar válogatottban.

(#45272) 7600 GS válasza KisTücsök (#45270) üzenetére


7600 GS
addikt

Az a gond hogy aki tiniként kimegy, annak gyakorlatilag semmi tapasztalata nincsen, és jó részük felsül. Ha pedig nem kerül be a kezdőcsapatba az adott illető, az ugyanúgy hátráltató tényező. Szerintem kifizetődőbb itthon lefocizni pár évet, aztán mehetnek külföldre, már több tapasztalattal.

(#45273) sh4d0w válasza 7600 GS (#45272) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nem úgy van az.

https://www.coreinfinity.tech

(#45274) bagyulajuve válasza sh4d0w (#45273) üzenetére


bagyulajuve
addikt

De hiszen ő hamar kiment, semmi tapasztalatot nem szerzett Magyarországon, ráadásul 23 éves és idén 29 meccsen 3 gólt lőtt a német 3. osztályban, ami nem egy nagy vasziszdasz.
Azért az utóbbi években, akik viszonylag sokra vitték, azok itthon nevelkedtek és itthon szereztek tapasztalatot: Juhász, Dzsudzsák, Gera. Aki kinn nevelkedett messze nem ért el ennyit: Németh Krisztián, Koman Vladimir.

Resistencia eterna

(#45275) Carvus válasza bagyulajuve (#45274) üzenetére


Carvus
senior tag

És nála ugye az a durva, hogy itthon nem tartották tehetségesnek, így "lemondtak" róla(vagy csak a szülei nem fizettek eleget)...egészen eddig a nyilatkozatáig én bírtam a srácot, de úgy látszik csak utolérte az "igazi" magyar virtus! Sose lesz ezekben a fiatalokban elég alázat...

Priskin is hazatér?? durva, hogy ő is mekkora sztár volt, meg tőle vártuk a megváltást aztán se izraelbe, se bécsbe nem kell már...nembaj legalább összeállhat a Ludolf-Priskin tengely! (ami mondjuk MB1 viszonylatba egész jó)

(#45276) sh4d0w válasza bagyulajuve (#45274) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Értem. Ha összehasonlítjuk ezen játékosok számát egy német, spanyol, portugál, holland, francia, akármilyen egyéb futballnemzetiség hasonló adatával, mennyi lesz szerinted a különbség?

Ha Bajner itthon marad, hogyan raknak rá 6 kiló izmot, miközben fél másodpercet gyorsul? Elárulom: sehogy.

https://www.coreinfinity.tech

(#45277) Carvus válasza sh4d0w (#45276) üzenetére


Carvus
senior tag

szerintem nem kell olyan messze menni, elég csak a horvát--szlovák-szlovén(-bosnyák) határokig menni, és ez az elszomorító... :(

(#45278) hobizoli válasza Carvus (#45277) üzenetére


hobizoli
nagyúr

baratsagos, valogatott szintu meccsbol sokkal tobb kene legyen egy evben
regen minden evben volt osztrak-magyar pl szlovakokkal meg kb sosem jatszottunk pedig mar 20+ eve szakadtak szet a csehekkel...

több drón kell ;P

(#45279) Sickboy25 válasza hobizoli (#45278) üzenetére


Sickboy25
addikt

volt szlovák meccs Illés Bála bácsi karszalagtizesmez idejében... Nekem mondjuk kurvára nem hiányzik a szlovák meccs... Ott voltam a legutolsón is Győrben :)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#45280) Integra


Integra
titán

érik a pippo inzaghi edző csere

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45281) szab.tam válasza hobizoli (#45278) üzenetére


szab.tam
nagyúr

barátságos meccs.
belegondoltam: akkor a többi mind barátságtalan? :U :DDD

- figyu. ez egy barátságos meccs. tudod, olyan, mint az összetartás. értelme nincs, de legalább új arcokat ismerünk meg, mint az archeimer kóros minden órában. na szóval. kéne gyakorolnom az ellenfél kontrájának a megakadályozását. mert hát majd élesben is tudnom kéne. figyu. had rúgjaléak már fel.
de mivel barátságos, ezért utána lepippantalak a zuhanyzóban...

ez a barátságos izé nagy baromság. több értelme van akár alacsonyabb osztályú, de összeszokott klubcsapat ellen felkészülni, egymás "érzését" fejleszteni.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#45282) KisTücsök


KisTücsök
addikt

"A Real Madrid Bajnokok Ligája-győzelme az angol élvonalbeli Tottenhamnek is jól jött, ugyanis a Gareth Bale-üzletben volt egy kitétel, aminek következtében most további nyolcmillió euró üti a londoniak markát – a mintegy 100 milliós átigazolási díjon felül. S, akkor még a Luka Modric utáni bónuszról nem is beszéltünk…"

Szóval már túl vagyunk 100-on is. :D

Majdnem 15-öt kap összesen a spurs. Az úgy kellemes.
____

Halilovics miért volt olyan olcsó?

[ Szerkesztve ]

(#45283) Integra válasza szab.tam (#45281) üzenetére


Integra
titán

barátságos meccsek egyre jók: tét nélkül lesérülni.... ugye nem kell a neveket sorolni, akik emiatt hagyják ki a vb-t teljesen értelmetlenül egy-egy ostoba fault miatt.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45284) salival válasza KisTücsök (#45282) üzenetére


salival
aktív tag

telegraph szerint csak modric után kapnak.

YNWA

(#45285) cyberkind válasza KisTücsök (#45282) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt én is írni akartam, tehát most már tuti hogy drágább volt mint CR, szép is ez. :D

----------

Elvileg Simeone kapni fog 6 vagy 8 meccset mert berohant a pályára Varane-hoz.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#45286) Sickboy25 válasza Integra (#45283) üzenetére


Sickboy25
addikt

Egyetértek veled is és szab.tam. hozzászólásával is... Mindkettőben ott a frankó...

@ Megszereztétek Stiebert 2017-ig :)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#45287) KisTücsök válasza cyberkind (#45285) üzenetére


KisTücsök
addikt

Amúgy miért szaladt be?

(#45288) TommyGun válasza KisTücsök (#45287) üzenetére


TommyGun
őstag

Varane hergelte, odarúgótt a lasztival neki, meg gondolom be is szólt mellé vmi kedveset...oszt elszakadt a cérna.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#45289) NyxNyxNyx válasza KisTücsök (#45287) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Varane odarúgta neki a labdát

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#45290) cyberkind válasza KisTücsök (#45287) üzenetére


cyberkind
félisten

Simeone azt mondogatta neki hogy majd találkozunk a folyosón meg az öltözőbe. :D
De szerintem is hergelte ahogy azt kell. :U

Paranormal Cocktivity

(#45291) Integra válasza Sickboy25 (#45286) üzenetére


Integra
titán

több helyen beleolvastam a kommentekbe és a legtöbben pozitívan állnak hozzá, meglepően kevés fanyalgást olvastam. jövőre kiderül. semmit sem tudni mi lesz a csapattal, jelenleg kühnén a sor, hogy kivásárolja beiersdorfot a lehető leggyorsabban, hogy végre meglegyen az új sportigazgató és aztán mehet a többi tovább, júniusra pedig kész a részvénytársaság bejegyzés is.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45292) Sickboy25 válasza Integra (#45291) üzenetére


Sickboy25
addikt

nem fog csalódást okozni, ebbe szinte biztos vagyok!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#45293) hobizoli válasza szab.tam (#45281) üzenetére


hobizoli
nagyúr

de abban mi a jo(bb), hogy mindig elesben derul ki, hogy a taktikai tablan vmi qrva jol hangzo dolog, miert nem mukodik mar megint...?

több drón kell ;P

(#45294) Integra


Integra
titán

erősödnek a hírek a marquinhos csere alves+zsozsóért műveletről

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45295) Napfénysüti válasza Integra (#45294) üzenetére

És ez a Marquinhos gyerek jó védő? Bevallom én egyáltalán nem követtem hogy a PSG-ben mit alakított.

Més que un club!

(#45296) Integra válasza Napfénysüti (#45295) üzenetére


Integra
titán

passz, engem sem érdekel a psg, így fogalmam sincsen :DDD de nyílván valamit tudhat, ha 35 milláért vették, olcsóbban nem fogják eladni úgysem.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45297) szab.tam válasza Integra (#45296) üzenetére


szab.tam
nagyúr

túl reménykedő voltam.
szép lassan csak beindul. :O
(hsz vége...)

egyébként hogy ezeknek a sajtóból vett számoknak mennyi értelmük van, egy jó példa ez a lassan 1 éves cikk.
dzsudzsi.
19 meu, 14meu.
esetleges kerseménykilátások heti 100eeu...

itt nem feltétlenül a találgatásokkal van a bajom, hanem azzal, amivel egyszerűen nem bírok már agyilag mit kezdeni.
mind értékben, mint keresetben kb. 10*-es szorzókban beszélünk ahhoz képest, mint amit az egész összeurópai foci ér.

****

persze, lehet kérdezni, hogy heti 2* mit rikácsolok, miért fájnak nekem ezek a dolgok.
mert csak.
mert a pandák kipusztulása pl. q*-ra nem érdekel...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#45298) Integra válasza szab.tam (#45297) üzenetére


Integra
titán

hidd el, én is várom, hogy végre kipukkanjon a lufi... de amíg nyugodtan jönnek keletről az olajpénzek, bármire van pénz.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45299) viharhozo válasza hobizoli (#45278) üzenetére


viharhozo
addikt

A jatekost a klub fizeti, es a klub csak akkor engedi el, amikor erre a Fifa/Uefa kotelezi, nagyon nem celja, h a jatekosa meg tobbet jatsszon.

Emellett annyira suru a menetrend, h ido se lenne tobbre.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#45300) salival válasza viharhozo (#45299) üzenetére


salival
aktív tag

pedig lesz, ha beindul ez az európai nemzeti bajnokság.

YNWA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.