Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44152) sh4d0w válasza nextman (#44148) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Mit lehet erre mondani?

https://www.coreinfinity.tech

(#44153) nextman válasza sh4d0w (#44152) üzenetére


nextman
aktív tag

Semmit amit erdemes. Csalodas.

(#44154) szab.tam


szab.tam
nagyúr

ma ébredéskor ezt dúdoltam. (szép reggel volt...)
Gundi, why, why, why?
I'm running, running, running for a shaving foam! - aki látta mindkettőt, érti...

:DDD

***

ligakupa döntő ma lesz?
elvileg 18:15-re van kiírva a közv. kezd. az újságban, de ez semmit nem jelent.
az újság szerint a hétvégén pl. 2 győr - honvéd volt...
és délután még lesz egy női magyar kupadöntő.
azt diliből megnézem. a nők nagyon jókat tudnak alattomosan durvolni. kis hajcibálás, miegymás.
:DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#44155) Sickboy25 válasza szab.tam (#44154) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ma lesz a kupadöntő :)

Jahm, friss : úgy néz ki, hogy a Fideszoton új edzője, Viki nagy barátja, Gennaro Gattuso lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#44156) bandus


bandus
veterán

hangoztattam már párszor, hogy mennyire nem értek egyet a stadionépítésekkel, de ez odabasz: [link]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#44157) szab.tam válasza bandus (#44156) üzenetére


szab.tam
nagyúr

fejtsd ki, mert nem értem a problémát.
szimbolika? méret? :F

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#44158) L_YKing válasza szab.tam (#44157) üzenetére


L_YKing
addikt

Szerintem most örül neki. :)
Nincs probléma.

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#44159) KisTücsök válasza szab.tam (#44157) üzenetére


KisTücsök
addikt

Szerintem nincs vele problémája, ellenkezőleg..

nem semmi. Azért egy árat is írhattak volna. :D Csak hogy legyen mibe belekötni.

(#44160) forceberg válasza KisTücsök (#44159) üzenetére


forceberg
veterán

Nyilván bicskanyitogató ára van... De manapság minek nem?

Bár múltkor a TV-ben azt nyilatkozták, hogy valami külföldiek nem hitték el, hogy milyen kevésből készül a stadion. Talán mondjuk a debreceniről volt szó, és Kósa mondta, így a valóságalapja kérdéses :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#44161) bandus válasza szab.tam (#44157) üzenetére


bandus
veterán

a többiek értelmezték helyesen, ez a szobor kurvajó :) félelmetes erőt képvisel, ez a sas levadászna bárkit. remélem egyszer felnő hozzá a fradi is.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#44162) szab.tam válasza bandus (#44161) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ja, így értem, akkor jó... :)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#44163) salival válasza bandus (#44156) üzenetére


salival
aktív tag

most akkor nem lesz megszállási emlékmű, és újrahasznosítják a náci sast? :F :F

YNWA

(#44164) pohár válasza bandus (#44156) üzenetére


pohár
félisten

ismerős...

Perisic is szép kapufá(ka)t rúgott :D :D (mind a hármat sikerült eltalálnia)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44165) L_YKing


L_YKing
addikt


Nem végleges spanyol keret...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#44166) bandus válasza L_YKing (#44165) üzenetére


bandus
veterán

bazmeg, ez bitang erős. a real-barca-atletico összegyúrva :D néhány kiegészítő elemmel. szerintem erősebb bármely más válogatottnál. végig sem gondoltam, hogy mennyi jó spanyol játékos van. kíváncsi vagyok mit alkotnak, nagyon jó lenne egy brazilok elleni meccs.

de azért hup holland :D meg és hajrá brazília, meg portugália.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#44167) szami777


szami777
addikt

Belga keret (nagyon ütős), számomra az idei nagy favoritok, nagy részének első vb, kíváncsi leszek rájuk.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#44168) venember83 válasza bandus (#44166) üzenetére


venember83
nagyúr

Ááá, simán kiejtik őket az olaszok, ha összekerülnek. :DDD

(#44169) L_YKing válasza bandus (#44166) üzenetére


L_YKing
addikt

Hát nem gyengék.. :D

venember83: Mint az EB döntőn? ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#44170) Tibiajax válasza venember83 (#44168) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..egy 0-1 -gyel

:DDD

(#44171) KisTücsök válasza szami777 (#44167) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nagyon szurkolok nekik. Jó kis, fiatal csapat. Jól összejött ez most a Belgáknak. Ha most a VB-n nem is, de az EB-n robbanthatnak.

Hazard meg Lukaku remélem aláz majd. :D

A spanyolok meg... Mintha egyre erősebbek lennének. Ha leereszt egy nagy név, jön helyette egy talán még jobb.

(#44172) XDmanus válasza L_YKing (#44165) üzenetére


XDmanus
tag

Kegyetlen erős, hozzátéve azt hogy egy kimaradt Isco, Ander Herrera, Gabi, Diego López, Soldado szinte 3-4 kivételt leszámítva bármely válogatottban kezdő emberek lennének, ide meg nem férnek be a top 30-ba.. :)

(#44173) salival válasza XDmanus (#44172) üzenetére


salival
aktív tag

soldado :DDDDDDDDDDD

YNWA

(#44174) Tibiajax válasza salival (#44173) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D

(#44175) bandus válasza XDmanus (#44172) üzenetére


bandus
veterán

igen, isco meglepő, bár nem kap sok lehetőséget, ez meg is látszik a formáján. viszont lopez szerintem simán beférne reina helyett.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#44176) XDmanus


XDmanus
tag

Egy szezon után ne írjuk le, igaz nagyon nem jött be neki az angliai kiruccanás, de ennyi erővel Sturridge-ot is temethettük volna, mielőtt a Liverpoolhoz ment, vagy épp Coutinhot. Szerintem mihamarabb vissza kéne igazolnia spanyolba.

(#44175) bandus Én is meglepődtem, hogy nem őt hanem Reinát hívta be, mondjuk igazából annyira nem meghatározó, mert szvsz úgyis Casillas fogja végig védeni a tornát, max ha úgy alakul, hogy nyerik a holland és chile elleni meccset is és biztos a csoportelsőség, akkor az uccsó meccsen az auszik ellen bedobhatja valamelyik csere kapust.

[ Szerkesztve ]

(#44177) salival válasza XDmanus (#44176) üzenetére


salival
aktív tag

Sturridge, Coutinho nem játszottak eleget klubjaikban. Sturridgenak még így is kiváló gól/90perc mutatója volt a fiatal csatárok között úgy hogy nem posztján játszott. Coutinho meg kevés bizalmat meg lehetőséget kapott a sok sérülés mellett.
Azért gáz hogy egy antitálentum Kane több akciógólt rúg mint Soldado.

(#44175) bandus: reina a csapat mókamestere, ki nem mernék hagyni. védeni úgy sem véd, tehát nem para.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#44178) XDmanus válasza salival (#44177) üzenetére


XDmanus
tag

Azért én még megvárnám vele a következő idényt, mert nem hiszem hogy a Spursnél csak egy két játékossal van a probléma, lehet az edzői stábbal. A nyári sok nagyreményű igazolásból csak 1-2 tudta beváltani a hozzá fűzött reményeket, kíváncsi vagyok kit fognak kinevezni a köv szezonra oda és hogy mit tud kihozni ebből a csapatból.

(#44179) Tibiajax válasza bandus (#44175) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hogy járt a szátok idény előtt meg elején emlékszem, hogy fúú jajj, van egy iszkónk, fu milyen kurva jó lesz majd nekünk, mekkora player. szét lesz kapva a barsza, meg mindenki kilóra. iszkó diszkóóó

roofl
sehol semmi volt az ember

:D

(#44180) vans? válasza Tibiajax (#44179) üzenetére


vans?
őstag

Alig jatszott.

hábm bábm

(#44181) KisTücsök válasza Tibiajax (#44179) üzenetére


KisTücsök
addikt

"iszkó diszkóóó"

:D

Jaa tényleg.

(#44182) bandus válasza Tibiajax (#44179) üzenetére


bandus
veterán

amíg játszott kurvajó volt :U aztán kialakult ancelotti kerete, és inkább modricot (jogosan) és azt a szerencsétlen illarát játszatta. sajnos. szerintem nem fog így sokáig ittmaradni isco sem :/

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#44183) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Spanyol értesülések szerint Arbeloa a szezon végén elhagyja a Real Madridot, miután konfliktusa volt több játékossal - elsősorban pedig Casillasszal. Arbeloát a Napoli szívesen szerződtetné. :C

A Marca szerint az Arsenal, a Manchester City, a PSG és a Juventus is 40 millió euró körüli ajánlattal csábítja Di Maríát. :(

A Daily Mirror szerint a Manchester United és az Arsenal is 40 milliót ajánlana Karim Benzemáért, de az Inter is versenyben van egy 30 milliós ajánlattal. :U

+
Elvileg Morata+Illaramendi+Khedira is el fog menni. :K

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#44184) Napfénysüti válasza szami777 (#44167) üzenetére

Nálam ez a belga válogatott az igazi fekete ló. Tőlük várok egy meglepően jó szereplést. :K

Persze hajrá spanyolok! Nem gyenge a keret most sem. ;]

Més que un club!

(#44185) szab.tam


szab.tam
nagyúr

fradi - mtk női kupadöntő sp1.

érdekes meccs.
a fadi lányok 15-18 évesek, és ez a felnőtt csapat.
1:0-ra vezetnek az idősebb, jóval rutinosabb mtk-s nők ellen.
sőt 2 ütközésnél simán lepattantak a kislányokról az mtk-s öregasszonyok.
egyiket le is vitték. :))

láttam néhány nemzetközi női meccset már, eurosporton szokták nyomni, ez a fradi nagyon jó lesz 2-3 év múlva.
már brazil idegenlégiós is van. :D

1-2 kivétellel nem néznek túl jól ki, de legalább az egyik mtk-s csajt jól tökönlrúgták az előbb... :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#44186) szentes711 válasza szab.tam (#44185) üzenetére


szentes711
tag

1:1 az már de a Fradi nagyon szépen és kultúráltan játszik! :)

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#44187) Ps Vita válasza gyuromoj (#44183) üzenetére


Ps Vita
őstag

Inkább örülnötök kéne,ha valaki tényleg ennyit akar adni Mariskáért:U
Benzema meg főleg óriási lenne ennyiért...

(#44188) szami777 válasza szab.tam (#44185) üzenetére


szami777
addikt

belenéztem, de nem tud átállni a szemem erre :D
pont jókor kapcsoltam oda, 1-2, gólpassz szép volt.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#44189) szab.tam válasza szentes711 (#44186) üzenetére


szab.tam
nagyúr

egyiket úgy hívják, ha jól hallom, nagypál.
jó, hogy ez a vezetékneve, de akkor is.
női focista vagyok, hívjanok csak palinak...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#44190) Napfénysüti válasza szami777 (#44188) üzenetére

Néha belenézek női meccsekbe de számomra rettentő a színvonaluk a férfiakhoz képest. Legutóbb a francia-magyar selejtezőt néztem (4-0 ha jól emlékszem), hát nem voltunk egy súlycsoportban ott sem a csigazabálókkal.

Més que un club!

(#44191) szentes711 válasza szab.tam (#44189) üzenetére


szentes711
tag

3:1 Pádár nagyon szépen bevarrta!
Ezen én is elmosolyodtam! :)

Más:
Bocsánat ha hülyeséget kérdezek,hol játszák a esti DVTK-Vidi meccset?
Puskásba?

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#44192) szab.tam válasza szentes711 (#44191) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ugyanitt.
diósgyőr, sp1.
a női meccs után.
ligakupa döntő helyszínét valahogy sorsolják.
nem viszik semleges terepre, mert akkor annyi néző sem lenne, mint így.
habár ebben a kupában a diósgyőr meccsein voltak messze a legtöbben.

***

a harmadikat valóban rendesen berakta.

***

a gólöröm is azért egészen bejön... :U :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#44193) pohár válasza Ps Vita (#44187) üzenetére


pohár
félisten

én biztos nem engedném el :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44194) szentes711 válasza szab.tam (#44192) üzenetére


szentes711
tag

akkor magyarán a hölgyek rendesen elintézik a gyepet a srácoknak.
Én is hallottam valami olyasmit,hogy Miskolcon lesz a döntő de nem voltam benne biztos ezért kérdeztem.
A DVTK-nál nem minden napos a kupadöntőbe jutás így abban reménykedem,hogy egy 7-8k néző kint lesz és nagyon jó hangulatot teremtenek! :DD

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#44195) kutkut válasza Ps Vita (#44187) üzenetére


kutkut
addikt

Mi a baj Di Maríaval?! És ezt már nem először olvasom... :F Szerintem nagyon hasznos tagja a csapatnak, aktívan részt vesz a támadásokban, rengeteg helyzetet alakít ki, nem véletlen, hogy övé a legtöbb gólpassz a bajnokságban és a BL-ben (igaz, itt holtversenyben). Szerintem. :U

Meizu MX3 32GB

(#44196) Napfénysüti válasza kutkut (#44195) üzenetére

kívülállóként én sem teljesen értem. Amikor láttam egész jó teljesítményt nyújtott. Néha vannak meglepően jó megoldásai is.

Més que un club!

(#44197) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#44179) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én szeretem, csak nincs igazán posztja a Real-ban. Sajnálom hogy kimaradt a VB keretből, remélem nem veszi el a kedvét.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#44198) szab.tam válasza szentes711 (#44194) üzenetére


szab.tam
nagyúr

szögletből érintés nékül mekkora gólt lőtt már a fradis kislány.
:))

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#44199) pohár válasza Napfénysüti (#44196) üzenetére


pohár
félisten

főleg amikor jobb szélről úgy adja be a labdát, hogy a jobb lábával kitámaszt, mögötte a ballal meg keresztbe beadja, és gól lesz belőle :D (csak már nem tudom, hogy melyik meccsen volt ez, de még ide is rakott be valaki képet a pillanatról)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44200) Napfénysüti válasza pohár (#44199) üzenetére

Rabonázásra gondolsz?

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.