Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45501) Carvus válasza Integra (#45500) üzenetére


Carvus
senior tag

műesés,sárga,kifele szabad.. :D

(#45502) Tibiajax válasza Integra (#45500) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

micsoda? most megy épp osztrák-izland..
xd

(#45503) pohár


pohár
félisten

Stu kicsit akasztott :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45504) szentes711


szentes711
tag

Torres miért játszik a spanyol válogatottban?

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#45505) Ps Vita válasza pohár (#45503) üzenetére


Ps Vita
őstag

Sima kapushiba :D

(#45506) pohár válasza szentes711 (#45504) üzenetére


pohár
félisten

tudsz jobb csatárt (mondjuk Negredot jobbnak tartom)? amúgy elnézve a csatársort, hihetetlen, hogy mennyire tekintélyt parancsoló :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45507) szentes711 válasza pohár (#45506) üzenetére


szentes711
tag

Llorrente: 34 meccs 16 gól 5 gólpassz

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#45508) salival válasza szentes711 (#45507) üzenetére


salival
aktív tag

spanyoloknak nem kell bólya
amúgy costa és negredo, de még villa is mérföldekkel jobb mint torres

YNWA

(#45509) NyxNyxNyx válasza pohár (#45506) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Egyébként durva, hogy Negredo csak 9 gólt lőtt 32 meccsen. Annyira istenítettétek sokan, hogy azt hittem 20 gül körül járhat. Persze mikor láttam játszani nem volt ügyetlen nem erről van szó, de Torres mindig beszerencsétlenkedett egy-egy gólt a fontos meccseken.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#45510) szab.tam válasza Integra (#45500) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem láttam még.
de mivel kötekedtél egy tigrisbukfences aforizével, ezért minimum 4 hét banra leszel ítélve a végeleges kitiltás előtt.
( :DDD :DDD :DDD )
rasszista g*...)

és természetesen én nem szidtam a madridot. :(
nem, nem, nem. :(
az nem én voltam, az más volt.

****
****

más.

mai pécs - haladás.
ekkora gyötrelmet.
remélem nagy prémium volt feldobava az évtized meccsére.
pfuuujjj b+.
hogy száradjon le a lábuk.

***

remélem a többi jobb lesz.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#45511) sh4d0w válasza Integra (#45500) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Biztos Urbányitól tanulta... :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#45512) 7600 GS válasza szab.tam (#45510) üzenetére


7600 GS
addikt

Leszállhatnál erről a témáról.

(#45513) szentes711 válasza salival (#45508) üzenetére


szentes711
tag

Elég nagy hiba kihagyni egy ilyen jó formában lévő támadót akár kőkemény torony akár aprócska sprinter sztem,de ha nem hát nem.

Abban viszont biztos vagyok ha Costa felépül más nem nagyon fog játszani elől pedig nagyon kíváncsi lettem volna Negredora vagy Deulofeu-ra!

[ Szerkesztve ]

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#45514) Tibiajax válasza szab.tam (#45510) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

pécs - haladás

Ha felteszem azt a bizonyos kérdést, aminek a válaszára sztem most már sokan kiváncsiak lehetnek itt a topicban, miszerint miért töltöd ezzel el az idődet, hogy ezt nézed, akkor válaszolsz rá nekünk, jóbarátaidnak?

de csak őszintén, sallangmentesen

:)

mod. csak kiegészítem a hsz-t.. szóval -tudtommal, de javíts majd ha tévedek- nem vagy se pécsi, se haladási
De akkor miért?? letérdeltem virtuálisan vedd úgy, és így kérdezem ezt tőled

[ Szerkesztve ]

(#45515) Integra


Integra
titán

a cadena ser spanyol rádió szerint iker megy a psg-be, kész a szerződése is.
más info nincs

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45516) 7600 GS


7600 GS
addikt

A Real következő hazai BL meccsén a 120-as és a 122-es szurkolói szektor le lesz zárva az UEFA büntetése értelmében egyes szurkolók rasszista megnyilvánulásai miatt.

(#45517) Integra válasza 7600 GS (#45512) üzenetére


Integra
titán

értem én, hogy kényes neked a téma, de ne aggódj, az is marad, ugyanis senki sem felejt, ez a dolog szépsége :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45518) Dinter válasza 7600 GS (#45516) üzenetére


Dinter
addikt

#nóturészizüm

És meg a realosoktol nem lehet kapni levegőt :U :DDD

(#45519) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Lambert orvosin

(#45520) Enzolord válasza szab.tam (#45510) üzenetére


Enzolord
addikt

Én szidtam.. De csak véletlenül.. :)
Mikor lesz a bronz meccsünk? Vasárnap? Remélem, behúzzuk a dobogót..
Jövőre meg hajrá az aranyér..:) Ja, és éjjel 1:40kor a mai meccs már tegnapi.. De tényleg egy moslék valami volt..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45521) szab.tam válasza Tibiajax (#45514) üzenetére


szab.tam
nagyúr

itt többen vannak, akik abban élik ki magukat, hogy végtelenül tájékozottak, szinte órára készen pl. arról, ki, hova, milyen posztra, mennyiért igazol.
eme látókörük úgy teljes, ha széles spektrumban vizsgálódnak.

vagy politikai hasonlat.
ha valaki csak a hírtévéből, vagy csak az atv-ből tájékozódik, akkor kevésbé tud objektív lenni.
ha megnézi mindkettőt, akkor a hovatartozásához nem passzoló csatorna valszeg kínzásként fog hatni, de esetleg közelebb viszi a telejs összképhez.

amikor megnézek egy ilyen agyhártya reszelgetős meccset, akkor eme spektrumom lesz szélesebb.
pl. látok egy radót, akiről az a pletyka járja, hogy esetleg a fradiba jön. (remélem, hogy nem.)
stb.

oly sok helyen, (itt a topikban is), vannak azok, akik úgy ócsárolják a magyar focit, hogy a hozzáértésük abból áll, hogy fél évente egy válogatott meccsből megnéznek 15 percet.
közben peidig még a levegőt is valamelyik külhoni csapat ánuszán keresztül veszik.

én viszont joggal szidhatom, vagy dícsérhetem, mert látom őket.

nem ment sallangmentesebben. :( :D

****

(#45520) Enzolord
vasárnap 16:30

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#45522) venember83 válasza szab.tam (#45521) üzenetére


venember83
nagyúr

Érthető, amit írsz, de neked miért ér ennyi fáradtságot a magyar labdarúgás? Kérlek, ne vedd rossz néven a kérdést, de láthatólag a szakvezetés (MLSZ, szövetségi kapitány, klubvezetők usw.) magasról tesznek rá, szinte gúnyt űznek belőle, ez téged nem idegesít, nem tesz csalódottá és veszi el a kedved az egésztől?

(#45523) Integra válasza szab.tam (#45521) üzenetére


Integra
titán

nézd, azért van egy nagyon egyszerű mérce és ezt talán te is elfogadod.
európa liga, bajnokok ligája, mikor melyik csapat és hol és ki szerepelt utoljára? milyen eredménnyel?
európa bajnokság, világ bajnokság. barátságos meccsek. milyen eredményeket mutat fel a válogatott? könyörögöm, már a barátságost is ide veszem kínomban, hogy legalább valami pozitív lehessen.
de nincsen... :U
ez ilyen egyszerű, hiába szapulsz mindenkit, aki nem hajlandó ezt a szenvedést nyomon követni napi szinten, csak azért mert te meg igen.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45524) Ijk válasza szab.tam (#45521) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ez a focis topik, ne offoljuk már szét NB1-el. ;]

Viccen kívül engem nem zavar ha szóba kerül, de úgy látom hogy folyamatosan magadnak dobálod ezt a labdát, mert amúgy a kutyát nem érdekli.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#45525) szab.tam válasza venember83 (#45522) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nekem nem fáradtság.
persze, hogy idegesítenek néha.
de úgy sem akarok járni, mint pl. azok a nagyszájúak, akik a leghangosabban fröcsögik a politikai véleményüket, de választani? na azt nem voltak...

kb. minden 8-10. meccs baromi jó.
vagy legalábbis érdekes, izgalmas.
pl. a múltheti mezőkövesd - videoton.
elég talulságos volt.
de ahhoz, hogy az ember beleessen, meg kell nézni az összeset.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#45526) Integra válasza szab.tam (#45525) üzenetére


Integra
titán

na ki nem volt választani? jól seggbe rúgni, mondd a neveket :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45527) Enzolord válasza szab.tam (#45521) üzenetére


Enzolord
addikt

Köszöntem..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45528) Integra


Integra
titán

vb-ről lemaradók szupercsapata

ja és kiel-veszprém 14:50 kézi cl elődöntő, m1 hd - ha valaki infraktusra vágyna :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45529) L_YKing válasza Integra (#45528) üzenetére


L_YKing
addikt

Infraktus? :F ;] ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#45530) venember83


venember83
nagyúr

A Real nem adja fel: [link].

(#45531) L_YKing válasza venember83 (#45530) üzenetére


L_YKing
addikt

Szerintem 100misiért el is megy majd...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#45532) Tibiajax válasza szab.tam (#45521) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna, elkezdtem a választ, de venember csont ugyanazt írta le, mint amit én akarok.. hát jól van, megváltoztatni nem fogunk tudni úgysem, nem is akarsz nyilván, nem is kell

nekünk ezt nehéz feldolgozni bár hányszor amikor beírod, micsoda eredmények születtek épp 22 infantilis, labda után rohangáló meg becsúszó, sokat eleső emberke produkcióján, de valahogy csak sikerül megbirkózni
nekem mondjuk tényleg sokszor már fáj még olvasni is, amikor írod
pedig egyébként még mazohista hajlam is van bennem, még azt se lehet mondani, h ne lenne
de a foci nálam szent. én jó focit akarok, olyat, amiért megéri leülni, vagy megéri esetleg pénzt kiadni. amit szeretek, ami örömet okoz nekem és szórakoztat

ezt én jelen pillanatban is, meg igazából mióta eszemet tudom csak külföldön látok.
és nekem így ennyi a történet

Ijk de hülye vagy:D

[ Szerkesztve ]

(#45533) Dinter válasza L_YKing (#45531) üzenetére


Dinter
addikt

Szerintem 200-ért :U

(#45534) cyberkind válasza Dinter (#45533) üzenetére


cyberkind
félisten

Az majd pár év múlva, ugyanis minden csapat látja hogy a Realt lelehet húzni pénzről mint egy hülye gyereket. :U

Paranormal Cocktivity

(#45535) L_YKing válasza Dinter (#45533) üzenetére


L_YKing
addikt

Hát pár év múlva az is meglehet :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#45536) sh4d0w válasza 7600 GS (#45516) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Vicces, mert errefelé egész stadionokat zárnak be... ennyit az UEFA egyenlő mércéjéről.

https://www.coreinfinity.tech

(#45537) salival válasza sh4d0w (#45536) üzenetére


salival
aktív tag

Mondjuk spanyol stadionokban (főleg barreál) a szurkolás hangulatban sakkjátszmát idézi alapesetben.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#45538) cyberkind


cyberkind
félisten

Június 2-án rendezik meg az Unesco kupát Torinóban, ahol a Real Madrid lesz a Juventus vendége (veteránok mérkőzése). A két klub vezetősége az eseményt kihasználva tárgyalóasztalhoz ülnek, ahol a legfőbb téma Morata eladási árának meghatározása lesz. Az olasz klub és a játékos már megegyezett egymással, az átigazoláshoz már csak a Királyi Gárda jóváhagyása szükséges, azonban a Real biztosítana magának visszavásárlási opciót. Olasz források szerint ugyanezen a tárgyaláson Florentino Pérez 50 millió eurós ajánlatot tesz Arturo Vidal játékjogának megszerzéséért cserébe.

Vidal milyen poszton játszik?

Carvajal azután hogy kupát meg BL-t nyert otthonról élvezi majd a VB-t. :U

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#45539) hobizoli válasza sh4d0w (#45536) üzenetére


hobizoli
nagyúr

az OK, de az itt ugyanannyi szurkolot jelent :DDD

több drón kell ;P

(#45540) szab.tam válasza Tibiajax (#45532) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"olyat, amiért megéri leülni,"

természetesen egy szombat délutánomat nem úgy kell elképzelni, hogy beülök a pihenőszékembe, 200-as szögekkel rögzítem magam, és du 2-10-ig kimeresztett szemmel befeszülök a tv elé.
mivel a tv és a + kijelzők körbeölelnek, így ezen meccsnézések kiegészítő tevékenységek egyben.
teheát a hulladékmeccsek végigülése sem elvesztegetett idő, mert mindig tudok közben végezni valami mást is.

***

(#45524) Ijk

"de úgy látom hogy folyamatosan magadnak dobálod ezt a labdát, mert amúgy a kutyát nem érdekli."

ennek valóban ez a látszata, de itt a topikban vagyunk kb. 6-7-en, akik rendszeresen nézünk magyar meccseket. az, hogy a véleményeimre nem posztolnak vissza, attól még érdekelheti őket.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#45541) bagyulajuve válasza szab.tam (#45540) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Engem általában érdekel, ha mennyei vonatkozásúakat ír valaki :)
Ja, és a mondókádhoz: nekem nem nagyobb "szenvedés" végignézni egy magyar, mint egy külföldi bajnokit.

Besic ott lesz a vébén, kérdés, hogy fog-e játszani? ha igen jó pénzért adhat túl rajta a Fradi.

Szóval írogass tovább, még ha a Debrecent érintő megjegyzéseid néha bosszantanak is, és nem értek velük egyet. :DDD

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#45542) venember83 válasza cyberkind (#45538) üzenetére


venember83
nagyúr

Box-to-box középpályás, nagyon jó támadásban (18 gólt lőtt idén) , és nagyon sokat szerel.

(#45543) Ps Vita válasza szab.tam (#45540) üzenetére


Ps Vita
őstag

Engem is érdekel legtöbbször,legalább ilyenekről is informálódok:)

(#45544) szab.tam válasza bagyulajuve (#45541) üzenetére


szab.tam
nagyúr

jobban örülnék, ha maradna.
leonardo után a legjobb játékosa a fadinak.
a sárgáin, kiállításain túl a legkevesebbet hibázó, legstabilabb ember.
általában az ember idegrohamot kap, amikor egy védő leghátsóként nekiáll cselezni, de és ezt minden meccsen legalább 3-4* elsüti.
viszont sosem bosszantott, mert tudtam, hogy képtelenség tőle elvenni a labdát.

matheos egy hatalmas nulla volt, amikor idejött a real-ból.
mostanra nagyon jó lett.
de besic nélkül egy átjáróház lesz a védelem.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#45545) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Nagyon durva,nem ajánlott megnézni:DDD
[link]
Kiégett az agyam:DDD

(#45546) Integra válasza Ps Vita (#45545) üzenetére


Integra
titán

meg nem nézem, de vakon is felmerem tenni szabtamnak a kérdést, hogy ezek után min csodálkozik és miért szapulja a magyar focit szapulókat? üvölt mindenhonnan, hogy ennyit tud ez a nemzet jelenleg kitermelni :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45547) bagyulajuve válasza Ps Vita (#45545) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem tudom én a kis bögyös dekoltázsán nem jutottam túl :DDD

Resistencia eterna

(#45548) szami777 válasza Ps Vita (#45545) üzenetére


szami777
addikt

nem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek.... :D
Ezt most konkrétan mi a f@sz? Műszomszéd, műbalhé, nem is értem
Airsanyi odamegy az ajtóhoz, minden megvan oldva :D

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#45549) DeathAdder válasza Ps Vita (#45545) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hogy kiket dugnak ezek a bukók elszáll az agyam.. :( :DDD :DDD

(#45550) bagyulajuve válasza bagyulajuve (#45547) üzenetére


bagyulajuve
addikt

na sikerült megnézni :D
de még mindig elcsodálkozom, hogy Őrbódé Petikének milyen kis "cuki" hangja van ;]

Resistencia eterna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.