Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44651) #53932800


#53932800
törölt tag

Tizenegyes a a torinonak:D

Kihagyta a tizit Cerci...:DNem a torino jut be.....:D

[ Szerkesztve ]

(#44652) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nézd meg és befújta a büntetőt a Torinonak.

hát ez nem igaz bzmeg

(#44653) #53932800 válasza Tibiajax (#44652) üzenetére


#53932800
törölt tag

De kihagyta,tiszta bunda ez az egész...:D
Parma az EL-ben...
Nah,Jó éjszakát!

Forza Milan!

[ Szerkesztve ]

(#44654) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

muhahaaaaaaa

hogy nézték már közbe, mi lesz a fio meccs vége miután lefujták :D

[ Szerkesztve ]

(#44655) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Így.

köszönöm, legalább ennyi örömöm lett a végére.

(#44656) XDmanus


XDmanus
tag

Kicsit most kaphatja az okosságot a Torino-i aki kihagyta a tizit :DDD .

Azért az nem semmi hogy milyen csapatok maradtak le a nemzetközi kupákról: Manchester Utd, AC Milan, Valencia, Málaga, Werder Bremen, Szpartak Moszkva, Lazio, O. Marseille, Bordeaux, SC Braga, Kolozsvár, Az Alkmaar, a Fenerbahce meg ügye nem indulhat. Még a végén lehetne egy külön kupát csinálni nekik, lehet nézettebb lenne mint az EL. :DDD

(#44657) szab.tam válasza forceberg (#44612) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"Na, a csávó megmondta a sporira...
Pulikutya tuti bevédi majd! "

kicsit sunnyogva, ellapátolva, de megtörtént...

****

a mezőkövesdet továbbra is sajnálom.
de csak ma.
mert joggal felmerül a kérdést, hogy miért nem bírtak így játszani, hajtani régebben is.

de hát gyökér módon igen tetszik az eredmény.
lehetett volna jobb, de rosszabb is.
fradi szemszögből.

***

lényeg:
most a fradinál pattog a labda.
innentől ha nem lesz 3. akkor senki mást nem lehet okolni.

szerintem az össz igazság ez lett volna:
1. debrecen.
2-3-4 győr-fradi-diósgyőr.
5-6 vidi-haladás
- sok, sok kukásautó, betonkeverő, stb...

kiesőre kaposvár, ok.
de a mezőkövesd helyére lett volna pár más jelöltem...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#44658) Integra válasza Tibiajax (#44655) üzenetére


Integra
titán

roma hány éve van először újra a cl-ben?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#44659) salival


salival
aktív tag

Azt hittem már reálbarsza volt, hogy ennyi hsz született.

YNWA

(#44660) szami777 válasza Integra (#44658) üzenetére


szami777
addikt

3 év

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#44661) KisTücsök válasza Tibiajax (#44655) üzenetére


KisTücsök
addikt

Kellett egy kis idő, mire rájöttem, miért csak 3 csapat neve aranyozott... 4. helyet visszakaphatnák, németek sem alkotnak a BL-ben akkorát. A két gigászon kívül, természetesen. Vagy oda adni valamelyik másik bajnokságnak. Vagy a PL-nek. :D
____

Drogba nyáron elmegy a törököktől. Kíváncsi leszek, hol köt ki.

(#44662) XDmanus válasza KisTücsök (#44661) üzenetére


XDmanus
tag

Az már szemétség lenne ha PL-ből 5 csapat is indulhatna, az olasz-franciából meg csak 3-3. Mondjuk a 2015-ös BL szezontól már 5 azonos országbeli gárda is indulhat majd, de ez csak úgy lehet, ha olyan csapat nyeri az EL-t (ugye mostantól az EL győzelem automatikus BL csoportkört ér majd) amely nem végez az első 4-ben. Ha az a ritka, inkább lehetetlen eset állna elő (bár mondjuk a Liverpool-al is ez volt asszem 2005-ben) hogy a BL győztes is abból az országból kerül ki, és ő se végez a Top 4-ben, akkor a 4. helyezett nem indulhat, szóval olyan nem lesz hogy akár egyszerre 6 csapat is mehet a BL-be egy országból, az azért már kicsit irreális is lenne :D . Ezért is bánhatják azok a csapatok akik lemaradtak az EL-ről.

[ Szerkesztve ]

(#44663) NyxNyxNyx válasza XDmanus (#44662) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Végre van valami értelme sz*pni az EL-ben.

Ha a BL-t nyerő csapat alább végez a 4. helynél akkor is öten indulhatnak? mert nekem így logikus csak félreérthető ez a része a mondanivalódnak.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#44664) Napfénysüti válasza bagyulajuve (#44608) üzenetére

Azt a csapatot nagyon kedveltem az általad is említett játékosok miatt. Remek gárda volt. :R
Örülök hogy most az EL-ben indulhatnak.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#44665) KisTücsök válasza XDmanus (#44662) üzenetére


KisTücsök
addikt

Persze. :D Csak vicceltem.

Lehetne egy "vándorló" hely is. Mindig másik ország kapná.

Valami ilyesmi azt hiszem van, talán a fair play-es országok kapnak +1 EL indulási jogot?

Az meg jó, hogy az EL győztese indulhat a BL-ben, szerintem a döntős is simán megérdemelné. Nagyon lesüllyedt a színvonala ennek a sorozatnak.

(#44666) Tibiajax válasza Napfénysüti (#44664) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát igen, meg színesebb lesz végre kicsit a calcio-felhozatala a bl/el-nek..
végre, istenem végre megszabadulunk -egy évre legalábbis- az örök kötelező résztvevő Milan-tól, akit én krvára unok már, az unalmas Lazio-ból szintén elég volt, és végre kapunk Roma-t, Parma-t helyettük. ez nekem elég a boldogsághoz. Internek is elég lesz az el bőven, reméljük, találnak azért elég motivációt majd abban is

a három olasz első helyezetthez kétség sem fér, h ők a legjobb olaszok, a másik három meg a tökéletes uefa-s lesz most. Parma legalább majd kiugrott a bőréből, h elérte az el-t, míg a milan csak leszarná, mint ahogy a többi nagy csapat is.. így igazságos
(jó, a torino nyilván máshogy gondolja ezt. mondjuk én rájuk nem vagyok absz. kiváncsi.. bár ez már egyéni szoc.prob)

(#44667) XDmanus válasza NyxNyxNyx (#44663) üzenetére


XDmanus
tag

Igen, ha az EL-t nem abból az országból érkező nyeri, vagy ha abból az országból érkező nyeri de benne lesz az első 4-ben.

(#44665) KisTücsök Igen, 3 ország szokott +1 helyet kapni a Fair Play-es cucc miatt, de azt általában mindig az északi hármas (svéd, norvég, finn) szokta kapni, egyszer kapta asszem Anglia az elmúlt években és a Fulham indulhatott így, össze is sorsolták őket egy Feröeri csapattal. Hát nem kell mondanom egyből teltház volt a Fulham elleni meccsen, még a fákról is lógtak az emberek :DDD Egyébként még azt hallottam hogy amellet hogy indulhat a győztes a BL-ben, még a pénzdíjakat is meg akarják emelni, mert a mostani győztes Sevilla össz-vissz 10 millió euró körül kaszált a végső győzelemmel (ehhez 16 mérkőzést kellett játszani), míg a BL-ben már a csoportkörbe jutással 8,6 millió üti a csapatok markát, kicsit nagy a deficit.

[ Szerkesztve ]

(#44668) pohár


pohár
félisten

pfű, Muntari kis gólt akasztott tegnap

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44669) L_YKing válasza pohár (#44668) üzenetére


L_YKing
addikt

Te ez igen lecsúszott neki... :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#44670) venember83 válasza pohár (#44668) üzenetére


venember83
nagyúr

És ezt megadták? :Y

(#44671) bagyulajuve válasza pohár (#44668) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem nagy szám :P ;]

Resistencia eterna

(#44672) #56268288


#56268288
törölt tag

Holtverseny az aranycipőnél

És sikerült. :B :B Köszi cyberkind. :R

[ Szerkesztve ]

(#44673) Napfénysüti

Fradistáktól kérdezném: ennek a Besic gyereknek mire fel akkora az arca? :F Már ha igazak a róla szóló hírek persze.

Més que un club!

(#44674) salival válasza Napfénysüti (#44673) üzenetére


salival
aktív tag

egy focista annál jobb minél sötétebb tahó.

YNWA

(#44675) 7600 GS válasza Napfénysüti (#44673) üzenetére


7600 GS
addikt

Majd fogtok nézni amikor Messi-t leradírozza a pályáról. :D

(#44676) Napfénysüti válasza 7600 GS (#44675) üzenetére

Attól félek én is hogy leradírozza. :DDD
Szerintem ha ezt a Besic gyereket beteszik a kezdőbe nagy pofára esés lesz. Egyébként ekkora arccal meg is érdemli én szinte várom hogy beégjen. Mennyeiből így hozzáállni... :U

Més que un club!

(#44677) Sickboy25 válasza Napfénysüti (#44673) üzenetére


Sickboy25
addikt

azt, hogy a VB-ről, hogy gondolkodik az egy dolog, mindenki tudja, hogy be sem fog állni, ha egyáltalán valóban bent lesz az utazó keretben! Ezek a nyilatkozatai ilyen polgárpukkasztásos szarságok megint! Kérdés, hogy a firkászok is mit akartak kiemelni a mondandójából... Így érték el, hogy folyamatosan róla beszéljenek...

Amúgy a játéka a mennyei szint felett van, de egy közép német csapatnál nagyobb karriert nem látok benne! Azért lenne jó, ha VB-n játszana, mert jó kis lóvéért el tudnánk adni!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#44678) Tibiajax válasza pohár (#44668) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a góljánál már csak a feje csúnyább..

(#44679) Dinter válasza Tibiajax (#44666) üzenetére


Dinter
addikt

Mi lesz így most a klasszikus Barca-Milan párosítással? :( :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44680) IreN!CuS válasza Dinter (#44679) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Végre nem lesz ahogy remélem a Real Dortmund páros is elkerüli egymást , vagy mondjuk a Barca Celtic

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#44681) L_YKing válasza IreN!CuS (#44680) üzenetére


L_YKing
addikt

A nyolcad döntőbe azért lehetne egy Asnl - Bayern München :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#44682) Tibiajax válasza L_YKing (#44681) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

........

(#44683) IreN!CuS válasza L_YKing (#44681) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Szegény Tibit kiakasztottad ezzel a mondattal :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#44684) Integra


Integra
titán

na, alig lett hétfő, és a háború már ismét javában dúl, igaz, sosem állt le...
a blid azt közölte, hogy elmarad a közgyűlés 25-én.. hát mit meg nem próbál ez a mocskos hsv menedzsment, hogy hogy tudják elérni, hogy ilyet közöljön a blid.. érzik a vesztüket....
slomka marad
kreuzert kirúgják mindentől függetlenül, nagyon úgy tűnik
calhanoglu 12 millióért megy a leverkusenbe
lasogga-t nem fogják tudni megvenni, semmi pénz, ráadásul túl nagy csapatok hívják magukhoz
jansen 5 milláért mehet ahova akar
westermann, vdv, adler, ilicevic, arslan - saját hatáskörükben oda mehetnek, ahova akarnak, túl sokat keresnek.
mi lesz még itt...? :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#44685) Napfénysüti válasza Integra (#44684) üzenetére

A keretből pont nem nekik kéne elmenniük ha jól gondolom. :(

Més que un club!

(#44686) Integra válasza Napfénysüti (#44685) üzenetére


Integra
titán

igen, de teljesen esélytelen, hogy tartani lehessen őket. 20-21 évesek és mindkettőért sorban állnak a nagy csapatok :( és amíg ilyen nulla a hamburg, addig csak továbbra is úgródeszka marad mindenki számára.. az egyetlen esély a hsvplus. ha ez sikerül, akkor utána az anyagi helyzet jobb lehet sokkal és a menedzsment is teljesen megváltozna, átalakulna.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#44687) venember83 válasza Integra (#44684) üzenetére


venember83
nagyúr

Forradalom, nincs is azzal semmi baj, csak kellene legyen egy vezér is, hogy sikeres legyen a megújulás.

(#44688) Integra válasza venember83 (#44687) üzenetére


Integra
titán

ehhez kell a hsvplus. ha ez sikerül, lesz minden. holnap mutatják be a program keretében az új vezetőket. a beiersdorfer jönne vissza, aki most a zenitnél van. ő mögé állnak be mind. egységesen.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#44689) L_YKing válasza IreN!CuS (#44683) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD
gondolom ízigvérig Bayernes. :D

Van Gaal a MU-ban! 3 évig

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#44690) szentes711


szentes711
tag

HIVATALOS: Van Gaal a ManU új edzője!

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#44691) 7600 GS


7600 GS
addikt

Szerencsétlen Tajti, valószínűleg nem tudja mekkora senkivel van dolga

(#44692) XDmanus válasza 7600 GS (#44691) üzenetére


XDmanus
tag

Bernabeu Stadion :DDD :DDD Látszik hogy pamelácska is az eszével fogta meg az agyoniskolázott berkit. Mint tudjuk, guba gubához, suba subához.

(#44693) Integra válasza szentes711 (#44690) üzenetére


Integra
titán

erősen szkeptikus vagyok, hogy a manu és van gaal hogyan férnek össze. jövőre kiderül :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#44694) pohár válasza 7600 GS (#44691) üzenetére


pohár
félisten

az mellette meg DJ Junior kisfia, plusz még 3-an voltak rajtuk kívül, van egy szép értelmiségi csoportkép is :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44695) Napfénysüti válasza pohár (#44694) üzenetére

Kb így a falnál lehetett volna lőni is. :DDD

Ez lehet gonosz volt de rohadtul rühellem ezt a f*sz berkit (direkt kicsivel). :(((

Més que un club!

(#44696) KisTücsök válasza Napfénysüti (#44695) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD :DDD

Amúgy kik ezek? Berkit tudom, de csak mert írták, amúgy nem ismertem volna fel.

[ Szerkesztve ]

(#44697) Sickboy25 válasza 7600 GS (#44691) üzenetére


Sickboy25
addikt

csóró berkinek csak a legolcsóbb jegy jutott... onnan távcső is kellett a pöcsnek :DDD

Integra: Sajnos én sem tudok azonosulni a van Gaal projekttel :(

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#44698) sh4d0w válasza pohár (#44694) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Bazz, ezen a képen összesen nincs annyi IQ, mint amennyi egyedül a macskámnak van...

https://www.coreinfinity.tech

(#44699) IreN!CuS válasza sh4d0w (#44698) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Szegény macskád ;]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#44700) sh4d0w válasza IreN!CuS (#44699) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Óh, őt nem kell félteni :DDD

https://www.coreinfinity.tech

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.