Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45201) NyxNyxNyx válasza Integra (#45194) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ha már így felhoztad Bale a döntőben Robbenre emlékeztetett. Tavalyi döntőben mit szerencsétlenkedett aztán a végén ő jött ki jól.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#45202) Ps Vita válasza NyxNyxNyx (#45201) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ja,két szépség:DDD

Amúgy ahogy szerencsétlenkedett Bale,biztos voltam,hogy ő lesz a jolly joker,még ide is be írtam:))

[ Szerkesztve ]

(#45203) forceberg válasza Tomi0703 (#45200) üzenetére


forceberg
veterán

Ez minden meccsre elmondható, mégis legtöbbször 3 percet hoznak ki.
Írtam korábban, jelenleg nincs erre korrekt megoldás.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#45204) szab.tam válasza forceberg (#45203) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem igaz.
most nem találom.
volt az a magyar bíró csávó.
a dél-amerikai meccsen rátett valami tizenvalahány percet, mert kellett egy gól a nyertes szelvényhez.

igaz, most nem őt hívják bírónak, hanem azt, aki mondja neki, hogy vádlott áljjon fel....

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#45205) grabber válasza Integra (#45194) üzenetére


grabber
addikt

Ezért nem panaszkodhatok,csak minőségibb focit akarok a tegnapinál.Így akik nem szurkolnak egyik csapatnak sem,jobb meccset lássanak.

(#45206) 7600 GS


7600 GS
addikt

Így diszkóba sem engednének be fiam, ilyen fejjel :DDD :DDD

(#45207) Ps Vita válasza 7600 GS (#45206) üzenetére


Ps Vita
őstag

:Y

Kellett két perc mire rájöttem,néztem,hogy ez meg ki,valamelyik ismerösöd,esetleg valamelyik magyar celeb?
Aztán megvilágosodtam :DDD

(#45208) 7600 GS válasza Ps Vita (#45207) üzenetére


7600 GS
addikt

David Guetta is gone. :DDD

Van egyébként egy hajléktalanunk is :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45209) pohár válasza 7600 GS (#45208) üzenetére


pohár
félisten

van jobb :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45210) cyberkind


cyberkind
félisten

Szép. :)

Paranormal Cocktivity

(#45211) TommyGun válasza venember83 (#45122) üzenetére


TommyGun
őstag

Hát azért ezt cáfolnám, most pontos összegeket nem tudok mondani de nagyon közelit igen mert az utóbbi hetekben olvastam róla. Ha jól tudom aki döntőbe jutott idén az ~32 milla júrót már fixen kapott a győztes meg tán ilyen 35 felé. És ebben még nincsenek benne a közvetítési díjak, mert azt asszem nyáron osztogatják majd szét. Illetve ebben szerintem nincs benne a jegybevétel, a BL miatti nagyobb hype több mez meg csetresz eladás, szerintem egy 50-est minimum össze lehet vakarni egy győzelemmel. Meg aztán az Atletinak is kéne szervezni valami jó kis bemutató meccset a gazdag araboknak vagy amcsiba pár milláért, egy BL döntős csapatnak ilyenkor megnő a presztizse lehet vele

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#45212) bandus válasza 7600 GS (#45206) üzenetére


bandus
veterán

ez modric, vagy ki? :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#45213) Integra


Integra
titán

hádekurvajó, a semmirekellők a kirúgás előtt még leigazolták stieber zoltánt a fürth-től, 1.2 millióba került a mutatványuk.... :(((

van gaal pedig megtorpedózta a fabergáz transzfert a manu-ba, úgyhogy ha megy is a szigetre, akkor az arsenalba.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45214) Napfénysüti válasza Integra (#45213) üzenetére

Nekem nem tűnik ez a Stieber olyan rossznak.

Més que un club!

(#45215) Integra válasza Napfénysüti (#45214) üzenetére


Integra
titán

az jó, mert én még nem láttam focizni ha pályán volt :( :DDD tavalyi szezonban mikor a fürth bundásban volt, akkor sem. egyáltalán nem kéne már izmoznia kreuzernek meg jarchownak... nem lepne meg, ha még pár húzásuk lenne mielőtt eltakarítják őket.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45216) Napfénysüti válasza Integra (#45215) üzenetére

Ahogy nézem nem teljesített rossz idényt persze az is igaz hogy a német másodosztályban volt de hátha beválik. :K

Més que un club!

(#45217) Sickboy25 válasza Integra (#45213) üzenetére


Sickboy25
addikt

Stieberrel jól jártok... Nagyon ment neki tavaly is és folyamatosan jó teljesítményt nyújt, ami a Hamburg játékosairól nem mondható el :DDD. Mérges is voltam, hogy nem sikert a Fürthnek a feljutás, nagyon megérdemelték volna!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#45218) hobizoli válasza Ps Vita (#45199) üzenetére


hobizoli
nagyúr

azt is add mar hozza, hogy mennyiszer rugtak el a labdat mar a sipszo utan
azert adhatott volna a biro meg 1-2 sargat siman

több drón kell ;P

(#45219) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#45220) hobizoli válasza 7600 GS (#45219) üzenetére


hobizoli
nagyúr

azert ez mi meleg mar, hogy 84k-s stadion fullra tele van, meg nezik x csillioan a TV-ben, meg "csak" 600 busz ment a szurkolokkal Porto-ba... :U

több drón kell ;P

(#45221) Ijk válasza hobizoli (#45220) üzenetére


Ijk
nagyúr

Kíváncsi vagyok mennyi volt a jegybevétel a kivetítős meccsre. ;]
Persze gondolom ingyen volt, szerintem nincs olyan hülye aki ezért fizet.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#45222) hobizoli válasza hobizoli (#45220) üzenetére


hobizoli
nagyúr

...őőőő....vagyis Liszabon-ba :DDD :DDD

több drón kell ;P

(#45223) hobizoli válasza Ijk (#45221) üzenetére


hobizoli
nagyúr

azert egy AtMa stadionos video sem lenne semmi melle, amikor mar unnepelgetnek, es Ramos befejeli az egyenlitest ;] ;]

több drón kell ;P

(#45224) 7600 GS válasza hobizoli (#45223) üzenetére


7600 GS
addikt

Remélem találok majd olyat is, majd linkelem. ;]

(#45225) Ijk válasza hobizoli (#45223) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem a fejesgól előtt mindkét stadionban enyhe szarszag áradt. ;]
Azért amennyit láttam, nagyon odaszegezték az atleticot, ilyenkor a drukkerek tövig szokták rágni a körmüket a lefújásig.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#45226) venember83 válasza Ijk (#45221) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem lepne meg, ha lett volna belépőjegy.

(#45227) 7600 GS válasza venember83 (#45226) üzenetére


7600 GS
addikt

Teljesen ingyenes volt a belépés.

(#45228) szami777 válasza venember83 (#45226) üzenetére


szami777
addikt

[link] :D
árat még nem találtam, valamiért a real honlapja ezt a részt pont nem tölti be ;]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#45229) Integra válasza Sickboy25 (#45217) üzenetére


Integra
titán

azért vagyok gondban ezzel a húzással, mert egy régi sportigazgató nyomul még tovább akinek a napjai megvannak számlálva. és egyáltalán nem biztos, hogy a húzásai passzolni fognak az új sportigazgató terveibe. meg aztán pénz semmi, rengeteg adósság és akkor mégis vásárlás megy? az egész kontraproduktív lehet jelenleg, még akkor is ha kreuzer jót akar és persze mondja, hogy neki érvényes szerződése van és csak a munkáját csinálja, blablabla...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45230) Napfénysüti válasza Integra (#45229) üzenetére

Legyünk pozitívak. Stieber miatt lehet én is kissé követni fogom a Hamburgot, nekem elég szimpatikus srác. Jó lenne ha beválna.
Egyébként 1,2M-ról regélnek de állítólag 1,7M az értéke (asszem transfermarkt szerint) szóval akár még később haszonnal is adhatják tovább. De az lenne a legjobb ha jó teljesítménnyel megragadna a Hamburgban.

Més que un club!

(#45231) Integra válasza Napfénysüti (#45230) üzenetére


Integra
titán

ne értsetek félre, nekem most nem konkrétan vele van a bajom, hanem magával a vásárlással, hogy azok ügyködnek, akiknek már reggel bekellett volna nyújtani a lemondásukat.. az, hogy magyarként picit másképpen érint a dolog, egy körülmény :) látjuk, hogy a magyar légiósok nehézkesen futnak és elmaradnak a komoly szinttől. a hamburgnak sincsen sajnos olyan edzésprogramja, mint egy dortmundnak.. a játékosokaz idei szezonban minősíthetetlen alatt teljesítettek, ha kitartásról, futásról volt szó.. a kiscsikók meg ott futották őket le, ahol akarták..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45232) Integra válasza Napfénysüti (#45230) üzenetére


Integra
titán

na tessék, csak mondanom kellett... pont ma mondta slomka is: élete legnehezebb feladata a hsv... :DDD továbbá, hogy a játékosok fizikai állapota kritikán aluli volt egész szezonban.
közben már megy is a tárgyalás ma a zenittel, hogy visszahozzák beiersdorfert. nincsen kivásárlási rész a szerződésében, kühne megfogja oldani.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45233) Integra


Integra
titán

teljesen hülye az index....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45234) venember83 válasza Integra (#45233) üzenetére


venember83
nagyúr

Hülye lenne bárki is negyven milliót fizetni van der Vaartért, már bocs...

(#45235) Integra válasza venember83 (#45234) üzenetére


Integra
titán

hogy honnan szedik ezeket a számokat, melyik félkegyelmű írta ezt a cikket? csak nem a jóógabi? :DDD 12-ért jött, de ennyiért sem fogják elvinni. 8, max 10. már jó lenne.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45236) Tibiajax válasza venember83 (#45234) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az tuti. az nagyon kevés..
minimum 50-et ér a holland klasszis

(#45237) Napfénysüti válasza Tibiajax (#45236) üzenetére

50.000 Eurót? ;] :DDD

Més que un club!

(#45238) Enzolord válasza venember83 (#45234) üzenetére


Enzolord
addikt

Plusz a Besiktasnak honnan lenne ennyi pénze 1 játékosra?
Ennyiből lehetne nálunk vagy 5 stadiont felhúzni..:) De kettőt biztos..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45239) sh4d0w válasza Enzolord (#45238) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ja, olyat, amiben megáll a víz :D

https://www.coreinfinity.tech

(#45240) Sickboy25 válasza sh4d0w (#45239) üzenetére


Sickboy25
addikt

A Kancsó aréna :DDD :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#45241) bandus válasza Enzolord (#45238) üzenetére


bandus
veterán

vagy megvehetnék inkább magát vdv-t is :D szerintem a stadionépítések után ez lesz a következő lépés, hogy az állam finanszírozza majd az igazolásokat. mol pakett helyett jön cr vagy neymar :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#45242) Integra


Integra
titán

hivatalos: halilovic aláírt a barcánál

moyes lehet, hogy a celicnél köt ki

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45243) Enzolord válasza Integra (#45242) üzenetére


Enzolord
addikt

Szegény Celtic... :) De itt legalább nyerhet kupákat meg bajnokságot..:)

(#45241) bandus Ja, és majd a stadion helyett megye kettes pályákon játszanak, mert nem marad pénz rá, viszont ott legalább lefolyik a víz..:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45244) salival


salival
aktív tag

Rodgers hosszabbított 2018-ig! Legjobb "igazolás" nyáron. Felbecsülhetetlen amit az utóbbi 2 évben végzett a klubnál.

YNWA

(#45245) RockHaRD válasza Integra (#45242) üzenetére


RockHaRD
addikt

Arról van már hír, hogy mit tervez a Barca a védelemmel?

(#45246) Enzolord válasza RockHaRD (#45245) üzenetére


Enzolord
addikt

A PSGből akarják elhozni Marquinhos-t... Most, hogy Luiz megy oda..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45247) RockHaRD válasza Enzolord (#45246) üzenetére


RockHaRD
addikt

Még kellene azon kívül 1, de inkább 2 emberke, nem? Puyol ugyebár befejezte, de Mascherano helyére is kéne valaki más, mert botrány amiket művel.

Real Madrid tervez valami nagyobb igazolást?

(#45248) L_YKing válasza RockHaRD (#45247) üzenetére


L_YKing
addikt

Még a jövő zenéje... Remélem lesz belőle valami mert fel*sz... :(((

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#45249) venember83 válasza RockHaRD (#45247) üzenetére


venember83
nagyúr

Dani Alves helyére is akarnak valakit, de azt már meg ne kérdezd, hogy kit.

A Real meg minden bizonnyal fog vásárolni, de eladni is, meglepődnék, ha nem vennének mondjuk csatárt.

(#45250) Carvus válasza Enzolord (#45246) üzenetére


Carvus
senior tag

Benatia nevét is bedobták.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.