Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45401) forceberg válasza szab.tam (#45400) üzenetére


forceberg
veterán

Ennyin múlik, ahogy Integra mondaná(vagy megerősít, vagy nem), ez kell az egyszerű embereknek, akik nem hogy az orrukig, de a szempillájukig sem látnak.

Nézd, a rámás 3 olyan fontos gólt fejelt, hogy nem is mozdultak vele...

Egy héttel előbb szombaton meg Godín fejelt a bárkának úgy, hogy fel sem ugrottak vele.

Ezért utálják Hegyi Ivánt, mert ő a mérkőzést és a játékot szokta elemezni, nem a végeredményt...

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#45402) KisTücsök válasza 7600 GS (#45395) üzenetére


KisTücsök
addikt

Szerintem így a logikus. Barátságos meccsek, ahol senkit nem érdekel az eredmény, de szorzók ugyanúgy vannak, alsóbb ligás meccsek, meg olyanok, amikor egy esélytelen, kis csapat játszik egy nagyobb ellen. Mint pl a Debrecen a BL-ben anno.

(#45403) NyxNyxNyx válasza forceberg (#45401) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hegyi Ivánt azért utáljuk mert a teljesen szubjektív véleményét akarja rátukmálni mindenkire. Ha valakinek 50% alatt van a labdabirtoklása már nem érdemli meg a győzelmet. Legtöbb meccs után jön a "eznemazareal" szöveggel, miközben lemossák az ellenfelet a pályáról. Szurkolónak, megmondó embernek elmegy, de szakértőnek nem.
Nyilván neked nincs vele bajod mert a "bárszát" szereti.

És bocsánatot szeretnék kérni minden Madrid szurkoló nevében, hogy örülni merünk a BL győzelemnek. :(((

KisTücsök: meg az összes olasz meccs ;] ;]

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#45404) forceberg válasza NyxNyxNyx (#45403) üzenetére


forceberg
veterán

Nem a Bárkát szereti, hanem a szép focit.
Gondolom, hogy nem hallottad még a Zizou féle Margitról beszélni...

Ez a reál idén sem mosott le senkit sem... a Schalkén kívül.
Ha lemosott volna, akkor 15 ponttal bajnok is.
Idén nekik jött össze, ennyi, nem több.
Örüljetek, nincs azzal semmi baj.
De a legjobb, amikor olyanok deszimáznak, akik nemhogy az elsőre, de még az utolsó előttire(9.) sem emlékeznek...

Nyilasi kell szagértőnek, aki pont azt tudja mondani, amit a többség hallani akar.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#45405) venember83 válasza salival (#45387) üzenetére


venember83
nagyúr

Meglökte a fejelni akaró csatár a karját, biztos ezért történt az egész. :D

(#45406) 7600 GS válasza forceberg (#45404) üzenetére


7600 GS
addikt

Szerintem te nem vagy vele pontosan tisztában, ki is az a Hegyi Iván.

http://nol.hu/sport/tizkeresztseg-1464163

.... gondviselés is főszerepet játszott abban, hogy a brazil bekk – a többiekkel együtt – ráadáshoz jutott.

...egyenlítéshez óriási szerencse...

a hosszabbítás első gólját a walesi labdarúgó szerezte (2-1). Ebben legalább annyira megmutatkozik a mázli, mint a „plusz három perces” egalizálásban, elvégre a 100 millió eurós játékos a hagyományos két félidőben csak csetlett-botlott, és a „királyiak” kevés gólhelyzetét meghökkentően zavart és ügyetlen mozdulatokkal elrontotta.

...Bale megkapta a lehetőséget, hogy két méterről, az üres hálóval szemben ne hibázhasson (2-1).

(Kuipers holland játékvezető ötöt tett rá a kilencvenre.) Igen, ezen múlt.

Mert a másfél óra döntő hányadában úgy zajlott minden, ahogyan az Atletico akarta...

Ferdítések, féligazságok, bicskanyitogató stílus. Ez zavarja a legtöbb embert (klubszimpátiától függetlenül, ismerem én olyant MU meg Juve drukker-t is, akik szintén nem adnak a véleményére.

Azt gondoltam képes lesz most az egyszer elismerni, hogy igen, valamit csak jól csinált a Real Madrid hogy BL-t nyert. De nem, ez nem történt meg.

Egyébként azért nem igaz amit mondasz (nem a Barcát szereti, hanem a szép focit), mert amikor az ötlettelen szar játékát tolta a Barca már évekkel ezelőtt is, akkor is ment az állandó fényezés tőle, meg hogy a világ legjobb csapata. Barca részről elvesztett Clasicó után is emlékszem hasonló jelentéstartalmú mondatra tőle.

(#45407) Sickboy25 válasza 7600 GS (#45391) üzenetére


Sickboy25
addikt

:DDD

Tudod mennyi pénz van a foci bundában?? Sokkal több, mint a drogban... Így már azért el tudod képzelni, akkor, hogy milyen összegekről beszélünk...

A gyerekeknek és naivaknak itt egy szemfelnyitó könyv, lapozgassátok szorgosan és hamar a kis álomvilágotok szertefoszlik...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#45408) 7600 GS válasza Sickboy25 (#45407) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem tudtad kihagyni a gyerekek szócskát igaz? :)

Na mindegy köszi, valahonnan majd beszerzem.

(#45409) 7600 GS


7600 GS
addikt

Spanyol Szuperkupa augusztus 20;27 , EU szuperkupa augusztus 12.

(#45410) grabber válasza szab.tam (#45400) üzenetére


grabber
addikt

Ennyi erővel,mi lett volna,ha nem megy be az AM fejese vagy Casillas megfogja?Ott nem percekben hanem cm-en múlt.

A meccs vége a RM-é volt.Csoda lett volna ha kivédekezik.Szerencsére a még időben összejött.

Bayern - Manchester United meccsre hasonlított ez.

(#45411) Tibiajax válasza 7600 GS (#45409) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ttttyűűű, végre egy madridi derbi!...

(#45412) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Aki szokott Atletico meccset nézni. Filipe milyen?

Szóva jött, AC helyére.

(#45413) DeathAdder válasza grabber (#45394) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az a passz a világ legnagyobb befektetése volt :DDD :D

(#45414) KisTücsök válasza DeathAdder (#45413) üzenetére


KisTücsök
addikt

"jelenleg munkanélküli."

Jelenleg már sokadik éve, mi? :D

(#45415) kutkut válasza Tibiajax (#45411) üzenetére


kutkut
addikt

ttttyűűű de jó, hogy megint sikerült beírnod egy ilyen kommentet :C köszönjük :R

Meizu MX3 32GB

(#45416) szab.tam válasza Tibiajax (#45411) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#45417) TommyGun


TommyGun
őstag

[link] :DDD

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#45418) DeathAdder válasza KisTücsök (#45414) üzenetére


DeathAdder
veterán

Évi 30 milliós keresetéből, csak havonta 1 órás jövedelmét adja oda neki, és arany élete van... :DDD

(#45419) 7600 GS válasza KisTücsök (#45412) üzenetére


7600 GS
addikt

Ügyes. :)

(#45420) KisTücsök válasza 7600 GS (#45419) üzenetére


KisTücsök
addikt

Eléggé dicsérik, hogy az elmúlt két éve jó volt.

tizenegynéhány milliát megér akkor? nem mintha én fizetném. :D

Amúgy nem sok marad az atleticoból jövőre szerintem. Nekem (amennyi atleti meccset láttam) még Koke meg Arda Turan tetszett nagyon.

DeathAdder: :D Mondom, nem lehet rossz dolog sztárfocista apukának, rokonnak, barátnak, kismacskának, stb lenni.

[ Szerkesztve ]

(#45421) 7600 GS válasza KisTücsök (#45420) üzenetére


7600 GS
addikt

Annyit simán. :)

Koke nagyon ügyes játékos és ráadásul még fiatal is. Arda Turan is eléggé ott van a szeren, hatalmas harcos, de ő már nem annyira fiatal. Szétkapkodják ezt a csapatot jövőre, közük nem lesz a bajnoksághoz szerintem.

(#45422) DeathAdder válasza KisTücsök (#45420) üzenetére


DeathAdder
veterán

Képzelem hogy nyalja naki mindenki, ha a család nem is (talán), de a "barátok" biztosan, hogy csurranjon-cseppenjen valami :DDD

(#45423) venember83 válasza 7600 GS (#45421) üzenetére


venember83
nagyúr

Öngyilkosság lenne vállalni jövőre a bajnoki címért folyó harcot, mivel akkor is kizárt a siker, ha mindenki marad. Amúgy Kokét Mourinho is kiszemelte magának.

(#45424) Tibiajax válasza TommyGun (#45417) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az intel mennyit csorgathat neki vajon a számlájára a reklámért?..

[ Szerkesztve ]

(#45425) bagyulajuve válasza TommyGun (#45417) üzenetére


bagyulajuve
addikt

durva :D

Resistencia eterna

(#45426) szentes711


szentes711
tag

150 milla a DVTK-nak

Sztem korrekt :C

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#45427) Integra


Integra
titán

szétszedik az atleticot :(

a psg 73 millios ajánlatot készül hazardért tenni...........

fabianski 4 évre írt alá a swanseahoz az arsenaltól

del bosque visszautasította a manu edzői ajánlatát

a barcelona után a city is bekopogott benatiaért

mascherano egyre biztosabb, hogy megy a nápolyba, évi 4.5 misiért

soldado 1 év pl után lehet, hogy megy az atleticoba

moratát vinné az arsenal, de a real visszavásárlási opcióval engedné csak

barcelona megkezdte a tárgyalásokat adra turan tanácsadójával

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45428) Ps Vita válasza grabber (#45410) üzenetére


Ps Vita
őstag

Egyáltalán nem hasonlított ahhoz:)
Attól,hogy mindkettő végén volt gól,még elég elterő volt a két meccs képe:)

[ Szerkesztve ]

(#45429) cyberkind


cyberkind
félisten

A Marca szerint az UEFA egy mérkőzésre fogja eltiltani Xabi Alonsót, amiért engedély nélkül pályára lépett Bale góljának az ünneplésekor. Alonso így a BL-döntő után a Szuperkupa-döntőt is kihagyhatja.

:U

Paranormal Cocktivity

(#45430) Dinter válasza forceberg (#45404) üzenetére


Dinter
addikt

De a legjobb, amikor olyanok deszimáznak, akik nemhogy az elsőre, de még az utolsó előttire(9.) sem emlékeznek...

Mert ha valaki nincs meg 60+, az nem lehet Real szurkoló, nem örülhet a Tizediknek. Mintha életkorhoz lenne kötve :DDD Jó sok hülyeség van itt is :U

(#45431) Tibiajax válasza Integra (#45427) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nahát, ki gondolta volna, hogy ez lesz..

én azt mondom, basszon oda a malacperselynek a katalán elnök klub-elnök, és hozza el a két összeszokott belső védőt, és megvan a védelem. mirandát is, godínt is. ne szarakodjon már, elég volt a szarakodásból.
jól beszélek?

(#45432) KisTücsök válasza Dinter (#45430) üzenetére


KisTücsök
addikt

Már nagy kezdőbetűvel is írjátok? :D Kemény...

(#45433) Tibiajax válasza KisTücsök (#45432) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#45434) Dinter válasza KisTücsök (#45432) üzenetére


Dinter
addikt

Őőőő, már régóta így van, de te tudod. Ráadásul a spanyolok is naggyal írják, mivel Tizedik=BL-cím, nem matematikai értelemben használjuk, és ugye a címeket, díjakat nagy kezdőbetűvel írjuk.

[ Szerkesztve ]

(#45435) Sickboy25 válasza Dinter (#45434) üzenetére


Sickboy25
addikt

Úristen, ne máááár :Y, szerintem meg lépjünk már túl ezen a BL tizedik szarságon... megtörtént, örültünk vége, lejárt köszönjük... Már igazából 7600GS-en kívül senkit nem izgat...

Beszélgessünk mondjunk at Atletico bajnoki címéről vagy a Man. Cityről, vagy a Diósgyőrről vagy a Tatabányáról... Annyi izgalmas téma van még :DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#45436) cyberkind válasza Sickboy25 (#45435) üzenetére


cyberkind
félisten

Vagy beszéljünk arról ki nyeri a VB-t, Portugália. ;]

Paranormal Cocktivity

(#45437) Tibiajax válasza Sickboy25 (#45435) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát én a tatabányához annyit fűznék hozzá, mint rendszeres nézője a mérkőzéseinek, hoogy....

cyberkind fúj...

[ Szerkesztve ]

(#45438) Sickboy25 válasza Tibiajax (#45437) üzenetére


Sickboy25
addikt

Sajnos a megyénkben már NBII-es csapat sincs :(

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#45439) Napfénysüti válasza Sickboy25 (#45435) üzenetére

Feljutott a Dunaújváros, beszéljük meg! :DDD :DDD

Més que un club!

(#45440) 7600 GS válasza Sickboy25 (#45435) üzenetére


7600 GS
addikt

LOL :)

(#45441) bandus


bandus
veterán

elég vagány lépőket kapnak a barca játékosok a vb-re: [link]

a bl döntős adidas cipő is marha jó volt szerintem :K [link]

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#45442) venember83 válasza Napfénysüti (#45439) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha nem tévedek, náluk vágódott be a köztudatba a nem is oly' régmúlt magyar csatárzsenije, Tököli Attila anno a Dunaújvárosnál csinált csodákat, igaz? Ahogy a szerethető válogatott edzője is náluk volt akkoriban, hogy is hívják, na, elfelejtettem... Egervári Sándor. Micsoda idők. Könny csordul szememből, hogy azokat még megélhettem, bezzeg akkor még volt futball...

[ Szerkesztve ]

(#45443) Enzolord válasza Napfénysüti (#45439) üzenetére


Enzolord
addikt

Ott játszik unokatesóm...:)
Illetve egy ideje sérült volt, remélem, jövőre MB1es mezben feszíthet.. Meg én is..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45444) Napfénysüti válasza venember83 (#45442) üzenetére

Így van. Én kvázi ott éltem pár évig a főiskola miatt. :D
Mondjuk akkor már igen hanyatlóban volt a labdarúgás acélvárosunkban (2003-tól). Viszont női kézilabda meccsekre még kijártam időnként.
Azért régi szép idők, még afpiskolás csapattal játszottam Debrecenben meg Miskolcon is. Floorbal csapattal meg veszprémben sőt a DF kézicsapatában is védtem beugróként egy tornán amit nyertünk is. :)
Ennek ellenére utáltam Dunaújváros de kíváncsi leszek mit alakít majd DPASE a mennyeiben.

Ja róluk ugrott be! Téne volt Fehérváron egy elég jónevű kispályás torna komoly díjazással (nemzetközi) na ki ellen játszottam? ;]

Salamon Miki volt, asszem még gólt is lőtt nekem. :D Na ő most a DPASE-ben játszik: DPASE keret

Més que un club!

(#45445) NyxNyxNyx válasza forceberg (#45404) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A lemosás alatt akár a kiscsapatokat is értem. Azért abból volt példa. (mellesleg a Bayern-t is odakehet azért venni, főleg a visszavágón. de ha neked nem, hát nem)

Az első mondatod pont az amit írtam. Lehet hogy neki(és neked) az a szép a foci mikor nagy százalékban tartják a labdát, de nem mindenkinek. És egy szakértőnek nem az a dolga, hogy elmondja neki mi tetszik. Ennyi erővel az első sarki kocsmából behívhatnának egy random embert, nem mondana több hülyeséget.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#45446) DeathAdder válasza Integra (#45427) üzenetére


DeathAdder
veterán

David Villat is be lehet karikázni, aki a Manchester City résztulajdonában álló New York City FC -be igazolt 3 évre..

(#45447) Integra válasza DeathAdder (#45446) üzenetére


Integra
titán

igen, olvastam, csak nem írták, hogy alá is írt már. végülis...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45448) bandus válasza DeathAdder (#45446) üzenetére


bandus
veterán

érzik/tuduják ők is, hogy egy ilyen idényük volt, megy/menekül mindenki, aki tud, mert a következő húsz évre ugyanígy visszasüllyed az atletico a középmezőnybe. nem lennék meglepve, ha simeone is továbbigazolna egy nagyobb csapathoz.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#45449) Sickboy25 válasza Napfénysüti (#45444) üzenetére


Sickboy25
addikt

En is DUF hallgató vok

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#45450) gyuromoj


gyuromoj
veterán

A 2014/15-ös szezontól kezdődően a Bajnokok Ligája elődöntői előtt eltörlik az addigi sárgalapos figyelmeztetéseket, azaz a jövőben csak az kényszerül kihagyni a döntőt, aki az elődöntő visszavágóján piros lapot kap. Az eddigi igazságtalan szabály ellen Xabi Alonso a legjobb példa, aki minden BL meccsen játszott, és a három sárgalapja közül egyet még a csoportkörben kapott, mégis kihagyni kényszerült a döntőt. A másik kettőt egyébként a Dortmund és a Bayern elleni visszavágókon kapta.
Forrás: Madridom.hu

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.