Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45901) 7600 GS válasza salival (#45900) üzenetére


7600 GS
addikt

Ez nagyon kevésnek tűnik.

(#45902) salival válasza 7600 GS (#45901) üzenetére


salival
aktív tag

pedig ha valami hiteles akkor az a sportintelligence

az adatokat a pr-marketing elemzője adta, aki szaktanácsadó volt sportszergyártóknál és ligáknál.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#45903) 7600 GS válasza salival (#45902) üzenetére


7600 GS
addikt

Elhiszem én ezeket az adatokat, félre ne értsd. :)

Csak egyszerűen én sokkal nagyobb számokra gondoltam egy 5 éves periódus alatt.

szab.tam

A szurkolók a második félidőben (még 0–0-nál) Pintér Attila távozását követelték.

„A szurkoló azért jön ki a mérkőzésre, hogy kinyilváníthassa véleményét. A reklám meg mindig jó, akár pozitív, akár negatív, mert azt jelzi, szeretnek” – vélekedett Pintér Attila.

Valahogy nem jött össze ez a mondat Pinyőnek, mint a Harapósnak a tolódás. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45904) salival válasza 7600 GS (#45903) üzenetére


salival
aktív tag

ez átlag eladás

YNWA

(#45905) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Most nézem Ecuador meccsen Sterling odacsúszását,azért egy héttel a VB előtt bari meccsen nem kéne ilyeneket....

(#45906) DeathAdder válasza Ps Vita (#45905) üzenetére


DeathAdder
veterán

Vagy csak valenszia volt egy büdös patkány... (persze volt honnan eltanulni)

(#45907) DeathAdder válasza DeathAdder (#45906) üzenetére


DeathAdder
veterán

(#45908) SpaceKombajn válasza Tibiajax (#45752) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Én is jelentkeznék a topik focira, Fehérvár környékéről.
Napfénysütit ismerem, a céges, heti focin szoktam én is játszani.

spacetime

(#45909) Ps Vita válasza DeathAdder (#45906) üzenetére


Ps Vita
őstag

Meg is érdemelte a pirosat,pályán marad le is sérít valakit még tényleg,egy héttel a VB előtt egy tét nélküli meccsen így becsúszni szerintem nagyobb patkányság,meg is értem Valenciát,hogy így kiborult(nyilván nem így kell lereagálni).
Azon volt a hangsúly,hogy nehogy már most sérítsék le egymást,többiről nem is hallottam,de nem is volt ebből a szempontból lényeges :) (ebből a videóból annyira nem jön le mennyire fölösleges,durva szabálytalanság volt)
A "volt honnan tanulnival" meg mire gondolsz? :F

[ Szerkesztve ]

(#45910) SpaceKombajn válasza Meggyi001 (#45850) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Nem mobilos, de nagyon jó:

Világbajnokság menetrend

spacetime

(#45911) DeathAdder válasza Ps Vita (#45909) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mindegy, hagyjuk..
Nem láttam a mérkőzést, csak néhány .gif -et, illetve többek véleményét akik szerint is durva belépő, de labda volt.

(#45912) Ps Vita válasza DeathAdder (#45911) üzenetére


Ps Vita
őstag

Én is arra helyeztem a hangsúlyt,hogy durva és felesleges volt.főleg most,egy barátságos meccsen,gondolom nem vigasztalta volna a srácot ha lesérül,hogy először labda volt.
A pirosat is azért kapta gondolom,mert látta a játékvezető is,hogy benne van még pár ilyen becsúszás,jobb nem kockáztatni,ilyenkor nagyon kell figyelnie,hogy ne legyen durva a meccs :)
Ha más meccsen látom,biztos nem hozom fel,csak így ,hogy itt a VB más a helyzet. :)

[ Szerkesztve ]

(#45913) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#45907) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

mindkettő patkány :N

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#45914) Meggyi001 válasza SpaceKombajn (#45910) üzenetére

Ja, elég pofás :)

https://gamergep.hu/

(#45915) Napfénysüti válasza SpaceKombajn (#45908) üzenetére

Nocsak mik vannak. Üdv kolléga! :K

Més que un club!

(#45916) Tibiajax válasza salival (#45900) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nekem a nike csapatai sokkal jobban tetszenek... :)

kivéve egyet

(#45917) venember83


venember83
nagyúr

Hodgson tökéletes az angol válogatott élére. Amilyen szánalmas első gólt kaptak tegnap, ahhoz tökéletesen illik nyugdíjas, nemtörődöm kinézete pólóban jó nagy pocakkal és lógó mellekkel. S persze tanácstalanul jár fel s alá. Mintha valami groteszk rajzfilmet láttam volna.

[ Szerkesztve ]

(#45918) venember83 válasza salival (#45866) üzenetére


venember83
nagyúr

Legnagyobb meglepetés talán Bonucci. Fene meg gondolta, hogy ilyen elöl van a listán.

(#45919) Sickboy25


Sickboy25
addikt

ITALY - LUX 1-1 :DDD :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#45920) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#45921) salival válasza DeathAdder (#45906) üzenetére


salival
aktív tag

nem nyújtott lábbal, nem nagy lendülettel találta el (a labdát), korántsem volt olyan vészes amilyennek beállítják

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#45922) Enzolord válasza DeathAdder (#45907) üzenetére


Enzolord
addikt

Itt Sterling volt a féreg...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45923) viharhozo válasza salival (#45855) üzenetére


viharhozo
addikt

A Bayernben alig jatszott, amikor meg igen, akkor az arcat kulon ember hozta a palyara. Iden sokat jatszott a 'Kusenben, a kicker pontozasa alapjan a 34. legjobb kozeppalyas lett a ligaban. De rohadt fiatal, meg akarmi lehet belole.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#45924) Enzolord válasza szab.tam (#45872) üzenetére


Enzolord
addikt

És szombaton Kazahsztán újratábla...:)
REmek lesz, már várom hogy fríí penáltíz, meg minden..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45925) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

tegnapi barátságos meccshez még ennyi
Lovrencsics nyilatkozik: "... a lényeg,hogy nyertünk és megvan a 3 pont ..." :W

Resistencia eterna

(#45926) NyxNyxNyx válasza bagyulajuve (#45925) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

:DDD :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#45927) Tibiajax válasza bagyulajuve (#45925) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez most komoly?..

(#45928) vans? válasza bagyulajuve (#45925) üzenetére


vans?
őstag

Az a durva, hogy az interjuk altalaban meg idegesitobbek, mint maga a jatek. Pedig az se semmi. :DDD

hábm bábm

(#45929) Napfénysüti válasza Tibiajax (#45927) üzenetére

Pont láttam és tényleg ezt mondta. Hála égnek a meccsből csak 10 percet néztem mert akadt jobb dolgom. De azért ezt a Lovrencsics srácot is értelmesebbnek gondoltam. Mondjuk Bajner után már semmilyen szellemi agyhalálon nem lepődöm meg a honfitárs labdarúgókkal kapcsolatban.

Més que un club!

(#45930) Enzolord válasza Napfénysüti (#45929) üzenetére


Enzolord
addikt

Én az első félidőből láttam kb 10 percet, de nem tudnék bármit is mondani róla, bármilyen megmozdulást, még ha az életem múlna rajta ,akkor sem..:) Inkább néztem az Anger Managementet..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45931) szami777 válasza salival (#45921) üzenetére


szami777
addikt

Gondolom mindenki emlékszik még erre: [link]
Kettős lábtörés.... Nem kicsit jogos ha ennyire felkapja a vizet egy ilyen rácsúszásra. Valencia is pirosat érdemelt de én totál meg tudom érteni. Sterling meg adjon hálát az Úrnak, hogy csak ennyi lett belőle.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#45932) bagyulajuve válasza vans? (#45928) üzenetére


bagyulajuve
addikt

itt meg Pinyő sajtótájékoztatója, komolyan én érzem magam kellemetlenül, a hallgatása közben :( (végigszenvedtem)
szánalom az egész, és ahogy mondod halálidegesítő

Resistencia eterna

(#45933) Integra


Integra
titán

"Ahogy az ötvenes években, most ismét mi mutatjuk meg a világnak a jövőt.
Már Dzsudzsák Balázs toporzékolásánál sejteni lehetett, hogy valami újdonság megszületésének vagyunk szemtanúi, és nem is csalatkoztunk.
A futball nélküli győzelem, a mozgás nélküli sport, a gondolat nélküli stratégiaalkotás: mindez a maga egészében az új magyar futball.
Csak azok a hülye új stadionok nem kellenének, ennek az Új Magyar Futballnak ugyanis a legalkalmasabb helyszín egy távoli libalegelő lenne nézők és kamerák nélkül."

találó :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45934) Sickboy25 válasza bagyulajuve (#45932) üzenetére


Sickboy25
addikt

Meccs előtt, mondta, hogy azért kemények az albánok, mert több is játszik nagy csapatban, mint a Valladolid és a LÁZIÓ (így ahogy írtam) by Pinyő

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#45935) Napfénysüti válasza Sickboy25 (#45934) üzenetére

Ennek tényleg nem kommunikációs tréning kellene hanem szívlapát. :DDD

Més que un club!

(#45936) bagyulajuve válasza Sickboy25 (#45934) üzenetére


bagyulajuve
addikt

a legsötétebb mind közül :O

Resistencia eterna

(#45937) venember83 válasza Integra (#45933) üzenetére


venember83
nagyúr

Lelövöd a poént, itt az egész cikk. Magyar feketehumor. :)

(#45938) szab.tam válasza bagyulajuve (#45925) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nemá'.... :DDD

****

(#45928) vans?
hogy az interjúk idegesítőek?
azokat várom csak igazán. :))
azokból lehet csak igazából megérteni a dolgok mélységét.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#45939) Richard!


Richard!
addikt

Videó a 3 ponthoz :D

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#45940) nextman válasza KisTücsök (#45892) üzenetére


nextman
aktív tag

Allitolag Reust 2015-tol ki lehet vasarolni 35 mill. euroert, ha menni akar.
Amugy a szerzodese 2017-ig szol.

(#45941) bandus válasza Integra (#45933) üzenetére


bandus
veterán

ezt egy időre elrakom aláírásba :D

de amúgy nagyon szomorú és ebben mi is felelősek vagyunk. mert amíg szab.tam, meg a fene tudja még ki a topikból megnézi a válogatott meccseket, meg végigüli a hétvégét a tv előtt x magyar bajnokit megnézve, addig ez egészen értelmezhető úgy, hogy erre a szarra is van kereslet, a magyar kádernek ez is megfelel. és tényleg, a számok ezt mutatják. az igénytelenség netovábbja ezzel kínozni magunkat. de amíg ennyivel, meg pár stadionnal is be lehet fogni az egyszeri fradi meg haladás drukker száját, addig senki nem fog egy szalmaszállal se többet megmozdítani, hogy jobb legyen a foci.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#45942) L_YKing válasza nextman (#45940) üzenetére


L_YKing
addikt

Elférne a Barcába.. Én már titkon ki is vásároltam fifába.. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#45943) Integra válasza venember83 (#45937) üzenetére


Integra
titán

az uborkaszezon legfrappánsabb magyar foci témájú írása :)

bandus:
legalább 15 éve hajtogatom én is ezt, de sajnos mindig lesznek annyian, akik kellően kitöltik a kamerák felvételeit és ez pont elég arra, hogy ez a sok csaló, hazudozó hazaáruló mindig kellő hátszelet érezzen ahhoz, hogy tovább romboljon és ne takarodjon el...

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45944) Ijk válasza bandus (#45941) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mi is hibásak vagyunk, ugyanis egyre kevesebb a sportoló fiatal. Meg nincs is hagyománya, középiskolákban még mindig inkább a röplabda, kézilabda amit versenyszerűen űznek, focit nem igazán tekintik sehol sportnak csak inkább szabadidős tevékenységnek.
Nagy országokban nagyobb a választék, így több is a jó labdarúgó, míg a szegény országokban a számítógép, okostlefeonozás, dizsi, facebook, konzol helyett a kölkök a grundon rúgják egész nap a bőrt. Egyikbe sem tartozunk, itt nem lesz élvonalbeli labdarúgás soha.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#45945) pohár


pohár
félisten

no akkor Emre Can hivatalosan is a Poolé

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45946) L_YKing


L_YKing
addikt

Kezdjük már el szervezni azt topikfocit!! :D

Nekem jún 29-től mindig jó! Az érettségi lemegy és onnan "szabad' vagyok :D

Közben meg egy nagy hír a Barcásoknak!

Mascherano már majdnem 7 éve válogatott, de eddig még soha nem sikerült bevennie az ellenfél kapuját. Tegnap este végre sikerült neki, Trinidad ellen megszerezte első válogatottbeli gólját

:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#45947) Integra válasza Ijk (#45944) üzenetére


Integra
titán

a rendszer, amelyik szarik a gyerekek testnevelésébe és a szülők is, együttesen hibásak, felelősek ezért. egyszerűbb a gyerekbe tömni a mcdonaldsot és leültetni a tévé elé, mint foglalkozni vele. a sportoktatás meg az általános iskolákban... tudjuk milyen..
mi a suliban a szünetben felgyújtottuk a nyárfa fehér bizbaszát, majd fociztunk izzadásig, ma mi van? rohannak faszbúkozni, vagy már óra alatt is azt csinálják..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45948) Napfénysüti válasza Integra (#45947) üzenetére

Ismerős. Anno lecke után már rohantunk is le a haverokkal rúgni a bőrt estig. Melegben, hidegben. Nem mellesleg a foci remek kapcsolatépítő, én legalábbis nagyon sok embert ismertem meg általa. :K

Més que un club!

(#45949) Ijk válasza Integra (#45947) üzenetére


Ijk
nagyúr

Sajnos nálunk volt amikor megjelent a kisebbség, aztán lépni kellett, főleg ha valaki még labdát is vitt.
Voltak tehetséges srácok akkoriban, de senki nem karolta fel őket, mind lezüllött akit ismertem. Rossz tanulók voltak, magaviselet sem túl példás. Kellett volna valaki aki ezeket a srácokat összefogja, neveli, de ha voltak is ilyen emberek, nem volt pénz, rendszer, szervezettség. Amit ma stadion építésbe szórnak el, akkoriban nagyon fontos "befektetés" lett volna. Most már késő, mert új generáció született, a digitális, közösségi hálós. Én ebbe most nem akarok belemenni, nem tartom rosszabbnak őket mint a régi generációkat, egyszerű alkalmazkodás. Jöhet a szegény országokból importált, olcsó multikulti, ahonnan az igazi tehetségeket a gazdag klubbok lefölözik, és ide majd maradnak a közép-alsó kategóriások 1000 néző előtt futkározni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#45950) Integra válasza Ijk (#45949) üzenetére


Integra
titán

nem hiszem, hogy magyarok között ne lehetnének fiatal tehetségek. az tény, hogy a foci is alapvetően a szegény, alacsonyabb rétegekből neveli ki a tehetségeket, mert ez egy lehetséges kitörési pont magából a szegénységből. ezért is van idővel akkora pénzéhség a szülők részéről, akik sokszor maguk menedzselik a gyereket (lásd zsunior fater..), ezek törvényszerű dolgok.
én sem tudok ezzel a stadionépítési mániával mit kezdeni, nem azt mondom hogy rossz, de először kis focipályákat kellene építeni, kis központokat, hogy legyen melegvíz, öltöző és legyen focilabda. aztán lehet ettől még egy-két stadion ahol nemzetközi meg komolyabb klubmeccsek lehetnének, de az arány teljesen rossz... tudjuk, hogy morodorban van vipancsó akadémia, de az annyit is ér..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.