Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44801) szentes711


szentes711
tag

Mindig csak az a selfie :DD :P

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#44802) Enzolord válasza szab.tam (#44800) üzenetére


Enzolord
addikt

Mikor hívtál meg utoljára a családodhoz egy kávéra..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#44803) Tibiajax válasza szentes711 (#44801) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen, csak ennyi a különbség a két csapat között..
:D

(#44804) Integra


Integra
titán

szarnak a pofon :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#44805) Napfénysüti válasza Integra (#44804) üzenetére

Röviden tömören össze is foglaltad. :D

Més que un club!

(#44806) Integra


Integra
titán

gera zoli cikk

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#44807) TommyGun


TommyGun
őstag

HSV akkor ezekszerint nem esett ki?

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#44808) L_YKing válasza TommyGun (#44807) üzenetére


L_YKing
addikt

nem

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#44809) sh4d0w válasza Integra (#44804) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

https://www.coreinfinity.tech

(#44810) Napfénysüti válasza Integra (#44806) üzenetére

Egész jó kis cikk volt én is örülnék több olyan mentalitású magyar focistának mint Gera.

Més que un club!

(#44811) L_YKing


L_YKing
addikt

Holnap mutatják be hivatalosan Ter Stegent. :R :C

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#44812) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#44813) Ps Vita válasza Tibiajax (#44812) üzenetére


Ps Vita
őstag

:DDD

(#44814) L_YKing válasza Tibiajax (#44812) üzenetére


L_YKing
addikt

"egy kavar a szöglet utáni kavarodás után" :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#44815) venember83 válasza Tibiajax (#44812) üzenetére


venember83
nagyúr

Szegény öreg kopasz faszi mekkorát esett. :DDD

(#44816) Tibiajax válasza venember83 (#44815) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

borzasztó... :D
pont felugrott ő is

(#44817) szab.tam válasza Integra (#44806) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nagyon köszönöm a linket.
szívet melengető, jó kis cikk volt. :))

***

számomra ez volt az egyik legemlékezetesebb gólja.
itt még dzsdzsi is tudott focizni. (asszem ő adta be.)
szokás szerint kikaptunk a végére, de ahollandok arcán egy ideig látszott még, hogy nem értették: mi volt ez, ellenük ez hogy ment be, stb...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#44818) szami777 válasza szab.tam (#44817) üzenetére


szami777
addikt

fúúú ez a meccs mekkora volt. Gera 2. gólja is szép volt :K
azóta nem láttam a válogatottunkat így focizni sajnos :(

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#44819) lacy86 válasza szami777 (#44818) üzenetére


lacy86
addikt

Ha igy folytatjuk akkor nem is fogjuk ... :/

(#44820) szab.tam


szab.tam
nagyúr

ma estére túl sok focit nem látok.
ráérőknek.
m1 21:10.
besence open.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#44821) _seth_


_seth_
veterán

Kicsit off a téma de gondolom nem csak beszédtéma, hanem van is aki meccsekre jár :)

Holnap este lesz a magyar - dán mérkőzés és fotózni szeretnék a helyszínen, ezt tiltja valami? Az MLSZ oldalán vettem a jegyet, a jegyen nincs rajta, hogy tilos lenne csak az, hogy rólam készülhet videó és hangfelvétel. Az mlsz pályaszabályzatában sincs benne, hogy tilos lenne a google viszont kidobott olyat pl fradis meccshez írva, hogy tilos bevinni x cm-nél nagyobb teleobjektívet vagy egyáltalán fényképezőgépet a mérkőzésre.

Az MLSZ is ír olyat, hogy az aktuális szabályok piktogramm formában ki vannak rakva a beléptető kapuknál... na de ha már ott vagyok akkor hova tegyem fotós felszerelést? Nem vagyok sajtófotós csak amatőr tehát nem is kereskedelmi vagy reklám céllal készülne fotó pusztán hobbiból :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#44822) #56268288 válasza _seth_ (#44821) üzenetére


#56268288
törölt tag

Amikor én voltam válogatott meccsen, nem volt túl nagy ellenőrzés. :N
Ha nem túl nagy és el tudod valahova dugni a táskádba, akkor nem veszik észre - talán.

[ Szerkesztve ]

(#44823) _seth_ válasza #56268288 (#44822) üzenetére


_seth_
veterán

De egyébként szabad fotózni?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#44824) szab.tam válasza _seth_ (#44823) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem ismerem a konkrét jogszabályi környezetet.
valószínű erre is irányult a kérdésed.
itt valószínű ezt senki nem is fogja itt neked megmondani.

***

de mivel eléggé követem a feltöltött, (megmaradt), anyagokat, ezért a gyakorlati oldalról lenne véleményem.
ha nem egy uhd-s, 8 tonnás kamerával mész be, hanem egy sima fényképezővel, telefonnal, senki nem fog csesztetni.
ha egy komoly fotós táskával, optika repertoárral, sajtóakreditáció nélkül, be sem fognak engedni vele.
(99%)

nézzük az 1. verzsönt.
teló, kompakt gép.
képek, videók elkészültek.
mire használod, ez a következő.

a játéktérről, meccs ideje alatt készült képeket, videókat az mlsz, mint jogtulajdonos kegyentelnül írtja a netről.
a dzsátubéjon szinte lehetetlen fellelni pl. egy fradi meccsről való felvételt.
(kizárólag mlsz, jó esetben fradi-médiás cuccok vannak, de ez utóbbiak szerintem csak mlsz engedéllyel...)

de a nézőkről, körülményekről, hangulatról, környezetről. meccs előtti, utána történtekről szóló anyagokat nem szokták bántani.
fradi meccsek előtti, utána való ünneplések, közbülső balhék: ezek az amatőr feltöltések általában maradhatnak.
de ezek érezehtően mind 1xrű cuccal készültek, és nem nagyon láthatóak rajtuk maguk a játékesemények, gólok.

**

szerintem a gyakorlati lényeg:
mekkora batyuval mész, mire fogod hasznánálni az elkészült anyagot....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#44825) Ps Vita


Ps Vita
őstag

(#44826) Tibiajax válasza Ps Vita (#44825) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..vagyis az Atleti 22 játékosa együtt olcsóbb, mint Cristiano Ronaldo vagy Gareth Bale egymaga..

(#44827) szami777 válasza Ps Vita (#44825) üzenetére


szami777
addikt

Az kemény, nem gondoltam volna, hogy ennyire nagy szarban vannak :(

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#44828) TommyGun válasza szami777 (#44827) üzenetére


TommyGun
őstag

Elég felelőtlenül gazdálkodtak, meg ahogy benne van a cikkben is volt ott mutyizás is sajnos.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#44829) KisTücsök válasza Ps Vita (#44825) üzenetére


KisTücsök
addikt

"újra bajnokok lettek 1996 után és ott vannak a BL-döntőben is – oda 40 év kihagyással kerültek vissza. Mindezt pedig egy olyan kerettel érték el, melyet kevesebb, mint 76 millió euróból vásároltak össze – vagyis az Atleti 22 játékosa együtt olcsóbb, mint Cristiano Ronaldo vagy Gareth Bale egymaga."

:Y

A TV-s pénzek elosztása is durva... Hátha megnyerik a BL-t. Az azért hoz a konyhára.

(#44830) venember83 válasza KisTücsök (#44829) üzenetére


venember83
nagyúr

Tulajdonképpen nem, nekik akkora az adósságuk, hogy egy BL-győzelem se jelent semmit. Nekik komoly befektetőre lenne szükségük, aki átvállalja az adósság lépcsőzetes rendezését, de nem tudom, ki lenne erre képes. Fél milliárd euró azért elég komoly összeg.

(#44831) Napfénysüti válasza TommyGun (#44828) üzenetére

Bizony, sajnos nem teljesen érdemtelenül állnak így (persze nem a játékosok hanem a vezetés miatt).

venembernek abszolút igaza van itt egy BL győzelem csak apró segítség lenne. Én még azt tudom elképzelni hogy az idei sikereikkel esetleg felkelthetik pár nagyobb szponzor érdeklődését akik invesztálnának a csapatba bár az adósságukat nézve ez sem húzná ki a csapatot onnan ahol van csak ideiglenes segtíség lenne.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#44832) KisTücsök válasza venember83 (#44830) üzenetére


KisTücsök
addikt

A semminél többet, csak nagyon keveset. Lehet megnyerik, és egy arab/orosz/kínai/etc idézőjeles üzletember hirtelen akár egy saját csapatot...

Ahogy olvasom, játékosok eladásából sem mennek túl sokra, annyi felé kellene még azt is szétosztani.

(#44833) TommyGun válasza Napfénysüti (#44831) üzenetére


TommyGun
őstag

Nem lenne rossz pár szponzor nekik, én drukkolok. A BL döntőbe jutás ha jól számolgatom vagy 50-60 millát már hozott nekik, szóval azért biztos vagyok benne hogy ez sokat segít majd rajtuk.
És remélhetőleg a vezetés se csesz el semmit a köv pár évben :)

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#44834) 7600 GS válasza venember83 (#44830) üzenetére


7600 GS
addikt

Szerintem ne nyerjék meg a béellt, sokba kerülne a prémium a játékosoknak. :D

(#44835) TommyGun válasza 7600 GS (#44834) üzenetére


TommyGun
őstag

Pedig én nagy esély látok rá :) Az én támogatásom élvezik az biztos, nagyon tetszetősen és őszintén játszanak idén.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#44836) L_YKing válasza KisTücsök (#44829) üzenetére


L_YKing
addikt

Többet kaszálnának ha nem nyernék meg, hidd el! :K ;)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#44837) Napfénysüti válasza L_YKing (#44836) üzenetére

Az a Bayern volt tavaly. :DDD

Més que un club!

(#44838) szab.tam válasza venember83 (#44830) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"Nekik komoly befektetőre lenne szükségük"

a real felvásárolja őket jelképes 1 eu-ért piaszerzési célból, mint nálunk a cukorgyárakat...
:DDD
(csak vicc vót.)

****

jöhet egy orosz, aki nem fél a zséjének a befagyasztásától, vagy egy sejk, aki akar a kisfiának kisvasút helyett valami újat, és megveszi őket.

érdekes, hogy mennyire másképp működnek a dolgok, mint pl. itthon.
nálunk már az mlsz és a nav úgy p-n rúgta volna az egész bagázst, hogy a 2-3. osztályban lennének, vagy/és felszámolva. (ugye ez mindig kérdés, hogy jó vagy sem.)
egyáltalán hogy lehet így elúszni.

****

évek óta vesszőparipám, hogy egyszer szétturran ez a gazdasági lufi is.
de amíg a jól szereplő klubbok közötti gazdasági helyzet olló egyre jobban nyílik, ez nem fog megtörténni.

ha lenne egy hirtelen devalváció, mondjuk a 10-20%-ra, a valós értékre lezuhanna minden a fociban gazdaságilag, akkor lenne halvány esélye a magyar foci gazdasági, és így minőségi felzárkózásának.

tehát én gyökér módon kicsit drukkolok a túlfújt nyugati focigazdaság kidurranaásának.
természetesen össznépileg, és nem 1-2 szerencsétlen csapatra gondolok...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#44839) KisTücsök válasza TommyGun (#44835) üzenetére


KisTücsök
addikt

"Lehet megnyerik, és egy arab/orosz/kínai/etc idézőjeles üzletember hirtelen akár egy saját csapatot..."
....

Ez (#44836) barca0519951-nak ment volna. Bocs.
_______

Suarez lesérült tegnap, műteni kell. Lehet, oda a VB. Vagy egy része..

Kroos meg egyre közelebb a MU-hoz. - sajtóhír.

[ Szerkesztve ]

(#44840) TommyGun válasza szab.tam (#44838) üzenetére


TommyGun
őstag

Ne haragudj de ezt te sem gondolod komolyan >>

érdekes, hogy mennyire másképp működnek a dolgok, mint pl. itthon.
nálunk már az mlsz és a nav úgy p-n rúgta volna az egész bagázst, hogy a 2-3. osztályban lennének, vagy/és felszámolva. (ugye ez mindig kérdés, hogy jó vagy sem.)
egyáltalán hogy lehet így elúszni.

Vagy ez ironia akar lenni amit nem érzeztem ki belőle? A mi labdarugó szövetségünknél szarabbat se találnék ha akarnék, korruptak inkompetensek, szakmailag dilettánsok gyülekezete, pontosan tükrözi a szintjük a jelenlegi magyar foci állapota. a NAV meg...millárdnyi adót csalnak el évente a szemük előtt, vagy a hozzájárulásukkal ;]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#44841) szab.tam válasza TommyGun (#44840) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem irónia volt.
egyik sem normális dolog.
az sem ahogy kitették anno a fradit az 1. osztályból, meg most majdnem a lilákat.
és az sem, hogy egy spanyol csapatot engednek odáig eljutni, hogy fél milliárd euro adóságot csináljon.
egyik dolog betegebb, mint a másik.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#44842) Integra


Integra
titán

és akkor most már végre reszelhetnének a védelmen :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#44843) venember83 válasza szab.tam (#44841) üzenetére


venember83
nagyúr

Egy spanyol csapatot? Valencia, Real Madrid, Barcelona, Atletico Madrid, hogy csak a nagyobbakat említsem. Persze lehet, hogy a két nagyobb klub nem jutott még el a félmilliárdig, de határozottan jó úton haladnak kívülről szemlélve.

(#44844) Ps Vita válasza Integra (#44842) üzenetére


Ps Vita
őstag

Jó igazolás :K

(#44845) Napfénysüti válasza Integra (#44842) üzenetére

Így van, nem ártana ha a kapus elé értelmes védelem is kerülne. :K

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#44846) TommyGun válasza szab.tam (#44841) üzenetére


TommyGun
őstag

Ez oké, de nem kimondottan azért van szarban az Atleti mert űberfosul gazdálkodtak. Oké azt is xarul csinálták, de ha jól olvastam pár embert le is ültettek, visszaélések miatt, én főleg ott látom hogy elmászhattak milliók, felelőtlen pénzkidobások, amiért pár vezetőt be is csuktak. Meg hát gondolom sikkasztottak is, ezért az Atletit mint klubbot nem lenne fair megbüntetni mert lopták a zsét.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#44847) cyberkind válasza venember83 (#44843) üzenetére


cyberkind
félisten

Real már elég közel van hozzá, és még az új stadion nincs is meg. :U

Paranormal Cocktivity

(#44848) Tibiajax válasza Integra (#44842) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

minek... jóó az

(#44849) #56268288 válasza _seth_ (#44823) üzenetére


#56268288
törölt tag

Mi fényképeztünk, sőt videóztam is. A szekjuritit is. Nekünk nem szóltak, de természetesen nem csak mi voltunk egyedül, akik fényképeztek.
Egész nyugodtan fényképezhetsz. (Nekünk meg sem fordult a fejükben, hogy nem lehet. :DDD :DDD )

(#44850) Integra


Integra
titán

suarez térdsérülés, lehet, hogy bukja a vébét is :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.