Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44101) salival válasza szami777 (#44100) üzenetére


salival
aktív tag

Woy a fiatalabbakra számít (baines, shaw). Kár, szerintem Shaw helyett őt kellett volna kivinni, kell a tapasztalat. Baines meg az utóbbi időben nagyon gyengus.

YNWA

(#44102) Napfénysüti válasza Ijk (#44087) üzenetére

Ez elég vicces lenne, mindenki kapna valamit. ;]

Més que un club!

(#44103) Sickboy25 válasza Enzolord (#44051) üzenetére


Sickboy25
addikt

Kemény derby lesz azért Szombathelyen... Erre már nem dobnám fel a fizumat :D

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#44104) venember83


venember83
nagyúr

Úgy tűnik, hogy amennyiben nem kap valóban komoly erősítéseket, Antonio Conte távozni fog Torinóból. Hogy aztán távozása után mi lesz, arra jobb nem is gondolni, mert ha három sikeres év után a vezetőség nem mer befektetni Antonio Conte csapatába, hogy valóban európai élcsapataihoz csatlakozzon a Juventus, akkor mással se fog, és megmarad a Juve a posványos olasz közegben, ami egyúttal szvsz. Pogba és Vidal távozását is jelenteni fogja, hisz minek maradni Torinóban, ha a BL-győzelem esélye sincs meg, és az az edző is távozik, akinél ezek a játékosok beértek és világszintű elismertséget szereztek.

(#44105) cyberkind válasza venember83 (#44104) üzenetére


cyberkind
félisten

Nembaj, Pogba legalább jön a Real-ba, valakinek úgy is pótolni kell Xabi-t, ha már a 40 millás kérdésünk Illara egy balhere. :U

Paranormal Cocktivity

(#44106) KisTücsök válasza cyberkind (#44105) üzenetére


KisTücsök
addikt

És mennyiért megy? 80? 100?

(#44107) cyberkind válasza KisTücsök (#44106) üzenetére


cyberkind
félisten

Eddig 60 körüli árról cikkeznek.
Bár volt már 92-93 milla euró is, majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#44108) L_YKing válasza KisTücsök (#44106) üzenetére


L_YKing
addikt

Szerintem a Realnál mindegy, hogy mi és mennyi. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#44109) 7600 GS válasza L_YKing (#44108) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem éppenséggel.

(#44110) szentes711 válasza L_YKing (#44108) üzenetére


szentes711
tag

Pogbáért egy hatalmas licitháború is kialakulhat a PSG és a Real között én egy 90 millió körüli összegen sem lepődnék meg!

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#44111) salival válasza cyberkind (#44107) üzenetére


salival
aktív tag

jézusom pogbáért 90m.

YNWA

(#44112) venember83 válasza szentes711 (#44110) üzenetére


venember83
nagyúr

PSG nem fog nyáron szerintem senkiért licitháborúzni, ha valóban létezik az UEFÁ-val a megállapodás, ami megköti a kezüket az átigazolási időszakban, de cserébe indulhatnak jövőre a BL-ben.

(#44113) Tibiajax válasza salival (#44111) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez a kép illik a szombat esti eurovíziós faszság utánra is. részemről...

(#44114) NyxNyxNyx válasza venember83 (#44104) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Pogba szerinted tényleg annyira jó? Nekem videóról egy átlagosan jó képességű nagyon jó rúgótechnikájú játékosnak tűnik. Ráadásul nem kellett a MU-nak előtte. Nem hinném, hogy rá van szüksége a Real-nak.

Alapból félek az Olaszországból igazolástól. Például Lamela-ra is mindenki mondta mennyire gyors és technikás, ezzel szemben a PL-ben a lassúságával és körülményességével tűnik ki amikor éppen nem sérült.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#44115) salival válasza Tibiajax (#44113) üzenetére


salival
aktív tag

nekem se tetszett az eredmény, de szánalmas, mennyi nagytávlatú, messzemenő következtetést levonnak egy nyíltan buzifesztivál eredményéből, aminek közönségében nyílit titok volt mindig hogy az a furcsaságokra, a másságra vevő. érdekes amikor az orosz nénikék táncikáltak, meg valami übergagyi számot elénekeltek azok is ugyanúgy kimagasló pontot kaptak (asszem 2.-ak lettek). ott korántsem keltett ekkora felháborodást, hogy nem a dalra hanem a megbotránkoztatásra szavaztak.
a szociális demagógiát kimaxolva meg már pártok is felhasználják ezt a koncsítát. szánalom.

(#44114) MikE008: Lamela meglátod egy jó edzővel nagyon jó lesz jövőre.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#44116) venember83 válasza NyxNyxNyx (#44114) üzenetére


venember83
nagyúr

Én csak szurkoló vagyok, nem értek hozzá, ezt ki merem jelenteni. De azért az, hogy a PSG, Chelsea és RM vinni akarná, csak jelent valamit, nem? Meg az, hogy folyamatosan a francia válogatott része, mióta a Juventusnál van, nem?

(#44117) Sickboy25 válasza NyxNyxNyx (#44114) üzenetére


Sickboy25
addikt

Pogba egy nagyon jó képességű játékos, minden csapatban biztosan megállná a helyét. Az, hogy a MU-nak nem kellett az SAF benézése volt vele kapcsolatban... Amúgy meg Pirlo sem kellett a Milannak és ingyen igazolt a Juvéhoz! Bevált? Naná!
Reálnak meg nem tök mind1, ha nem jön be vesznek helyette mást, ilyenen nem szokott fennakadás lenni... :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#44118) Tibiajax válasza salival (#44115) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

orosz nénikék táncikáltak, meg valami übergagyi számot elénekeltek

ott kezdődött a lejtmenet..
Verkára gondolsz, nem?

(#44119) bagyulajuve válasza NyxNyxNyx (#44114) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Nagyon durván zseniálisan bánik a labdával, hihetetlenül nyugodt. Persze még fiatal és hát nem önbizalom hiányos, így flegmaságra hajlamos. De ha ilyen ütemben fejlődik, akkor szerintem az elkövetkező évek legjobb védekező középpályása lehet.

Resistencia eterna

(#44120) Tibiajax válasza bagyulajuve (#44119) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Pogba védekező?.. :U azt hittem, támadó

(#44121) venember83 válasza Tibiajax (#44120) üzenetére


venember83
nagyúr

Igazándiból szerintem mindenes középpályás, olyasmi, mint Vidal, védekezni is tud hála a bitang hosszú lábainak, de passzolásban is jó, és távoli lövésekben is. Beadásokban talán nem.

(#44122) NyxNyxNyx válasza bagyulajuve (#44119) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Értem köszönöm mindenkinek a válaszokat. Majd a VB-n jobban is meglessük :R

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#44123) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#44113) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

lol

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#44124) homeless09


homeless09
őstag

:O :R

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#44125) Dinter


Dinter
addikt

Costa 32millio fontért a Chelseanel?

(#44126) KisTücsök válasza Dinter (#44125) üzenetére


KisTücsök
addikt

:(

Sky. Majd meglátjuk. Én nem estem tőle hasra, amennyit láttam játszani. A viselkedése meg... szót sem érdemel.

Lukakunak kéne még egy esélyt adni. Meg igazolni még valakit, csak ne Costat...

Nem tudom, volt-e már. Tott'ham :D

[ Szerkesztve ]

(#44127) szami777 válasza Dinter (#44125) üzenetére


szami777
addikt

csak ne őt. Rohadtul nem szimpatikus. Cavani, Hulk, Falcao trió közül inkább valaki.

CFC év játékosa Azpi lett, nagyon megérdemelte.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#44128) Ps Vita válasza KisTücsök (#44126) üzenetére


Ps Vita
őstag

Jó arc ez a menedzser :)

(#44129) pohár válasza KisTücsök (#44126) üzenetére


pohár
félisten

pont most láttam, kurva nagy forma :D :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44130) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

most néztem az olasz összefoglalót, a roma-juve eredményt nem is tudtam, mennyi lett végül..

(#44131) pohár válasza Tibiajax (#44130) üzenetére


pohár
félisten

na, találd ki, van 3 esélyed ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44132) 4ron


4ron
senior tag

Egészen eddig a pillanatig nem foglalkoztam a magyar futball és stadionok helyzetével, viszont miután átadták a Pancho arénát és a Nagyerdei stadiont, érdekelni kezdett a téma. Tulajdonképpen hány stadion épül jelen pillanatban és hányat terveznek még építeni? Csak a nagyobb volumenű beruházások érdekelnek, azaz amik az első osztályt is érintik. Előre is köszönöm :)

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#44133) Tibiajax válasza pohár (#44131) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mondom, h néztem az összefoglalót, nem kell találgatnom, dehát amúgy se tudnám megtippelni
utolsó percben berugott egy gólt a juve, így 0-1-re nyert

:DDD
..isten áldja ezt a csapatot
:D

[ Szerkesztve ]

(#44134) KisTücsök válasza szami777 (#44127) üzenetére


KisTücsök
addikt

Hazard lett.

Azpi a csapaton belüli szavazást nyerte. Remek kis játékos. Ráadásul a védelem több posztján is bevethető.

(#44135) L_YKing


L_YKing
addikt

Csak , hogy jól induljon a nap! :))
Wilkommen!!

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#44136) Sickboy25 válasza 4ron (#44132) üzenetére


Sickboy25
addikt

Kérlek szépen, most így első blikkre: ugye hamarosan kész az üllői úti Fradi stadion, hamarosan nekiállnak a Puskás stadionnak (Kazahsztán ellen lesz az utolsó búcsú meccs), ezenkívül a mezőkövesdi stadionban is zajlanak munkálatok illetve az mtk stadionját fogják teljesen felújítani, ha jól emlékszem 3 milliárdos buli lesz (mind az összes 23 db blankoltpöcsű szurkolónak) és a Kispest arénának is nekiállnak, de arra most nem emlékszem milyen összeg, de mindenhol repkednek a milliárdok...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#44137) bandus válasza Sickboy25 (#44136) üzenetére


bandus
veterán

en azt nem ertem, hogy a sok szar csapat kozul hogyan valasztjak ki azokat, akiknek stadiont epitenek? :F

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#44138) 7600 GS válasza bandus (#44137) üzenetére


7600 GS
addikt

Nézz Sportgazdaságot.

(#44139) Sickboy25 válasza bandus (#44137) üzenetére


Sickboy25
addikt

ez nem választás, csak egy sorrend, mindegyik sorra fog kerülni, ne izgulj :D

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#44140) Tibiajax válasza L_YKing (#44135) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:))
szuper. még, még, még

(#44141) L_YKing válasza Tibiajax (#44140) üzenetére


L_YKing
addikt

Kapus is jön szerintem. Remélem Ter Stegen.. :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#44142) venember83 válasza Tibiajax (#44140) üzenetére


venember83
nagyúr

Remélhetőleg lesznek még érkezők a Barcánál, és akkor Sánchez is visszakerül Olaszországba, méghozzá a Juventushoz. Kellene a gyorsasága és technikája. :K

(#44143) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Szurkolót ültetett le a Tottenham menedzsere a kispadra – videó, képek :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#44144) lacy86 válasza KisTücsök (#44126) üzenetére


lacy86
addikt

Azert ez nem mindennapi eset! :DDD

(#44145) TommyGun válasza L_YKing (#44141) üzenetére


TommyGun
őstag

Azt már cikkezték hogy terStegen fix hogy megy Barcába, asszem már alá is írt. (?)

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#44146) L_YKing válasza venember83 (#44142) üzenetére


L_YKing
addikt

Alexis érdekes játékos számomra... Amilyen gólerős volt most annyira nem... Pedig az elején elhittem, hogy lesz egy jó ( kiemelkedően) csatárunk...

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#44147) Tibiajax válasza venember83 (#44142) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

cserébe jöhet az egyik jó balbekketek

(#44148) nextman


nextman
aktív tag

Ekozben Hannoverben:
link

(#44149) venember83 válasza Tibiajax (#44147) üzenetére


venember83
nagyúr

Nagyon vicces vagy, a balbekk évek óta hiányposzt, de szerintem persze nem lenne gond leküldeni egy De Cegliét pl. Asamoah játszik balhátvédet jó ideje, pedig ő központi középpályás, de nincs ki más játsszon bal oldalon. Chiellini jobb középen, Ogbonna is, de van még egy Peluso, ő is gond nélkül mehet a Barcába, akár ingyen is. :DDD

(#44150) L_YKing válasza venember83 (#44149) üzenetére


L_YKing
addikt

Chiellinit elfogadnám. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.