Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142451) vond


vond
MODERÁTOR

Megdöntötték a legmesszebbről szerzett gól rekordját. :C

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#142452) Ringman válasza Tibiajax (#142445) üzenetére


Ringman
nagyúr

hakiminél miért tele a gatya?
idén 6 gólt rúgott már, ma meg semmit sem mer elvállalni.

elég kilátástalan a meccs egyébként.

(#142453) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Fehervarnak gyorsan ment. :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#142454) sh4d0w válasza LyonnaisFan1 (#142453) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

De a védelmünk pont ugyanolyan hígfos, mint volt...

https://www.coreinfinity.tech

(#142455) mephi666


mephi666
nagyúr

Na ZapAtalanta lett a Milan végzete... elmúlt héten sorban betliznek a nagyok hazai pályán: FTC, Liverpool, Milan...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#142456) Ringman


Ringman
nagyúr

nem tudom mikor láttam ennyi pontatlan beadást egy meccsen, a mai teljesítményt még candreva is túlszárnyalta volna.

(#142457) LyonnaisFan1 válasza sh4d0w (#142454) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Kettot csak nem szednek be.
Ez az Ute ott folytatja, ahol tavaly abbahagyta.

Megallithatatlan melyrepules. :W

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#142458) venember83 válasza Ringman (#142456) üzenetére


venember83
nagyúr

Figyelj, a kupában hosszabbítás volt, a Juve ellen kihajtották a belüket, ezek a dolgok visszaütnek, de persze értem, hogy nagyon zavaró ez egy kvázi kiesőjelölt Udinese ellen. Főleg miután könyörtelenül és pardon nélkül földbe döngölte az Inter a legutálatosabb ellenfelét.

(#142459) sh4d0w válasza LyonnaisFan1 (#142457) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, az eddig látottak fényében a nemzetközi kupás hely megszerzése a részükről nem egyszerűen scifi, hanem utópia.

https://www.coreinfinity.tech

(#142460) Ringman válasza venember83 (#142458) üzenetére


Ringman
nagyúr

igen, mentálisan biztos megterhelő volt (hakiminek 1 jó megoldása sem volt kb. a 2. félidőben), ettől függetlenül azért egy fokkal jobb játékra számítottam. így sikerült 1 pontot hozni a milánon, pedig be is érhettük volna őket.

(#142461) venember83


venember83
nagyúr

Rossz ránézni:

(#142462) perempe válasza venember83 (#142461) üzenetére


perempe
addikt

Én imádom. Az első focis élményem talán a Göteborg elleni 4-0 (Van Basten).

* Brahms: 4. szimfónia *

(#142463) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Csúnyán megcsináljuk az Újpestet...

https://www.coreinfinity.tech

(#142464) sh4d0w válasza perempe (#142462) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem neki az nem tetszik, hogy a Roma van a 3. helyen, én is szívesebben látnám ott a láccokat ;]

https://www.coreinfinity.tech

(#142465) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

0-5 81'

https://www.coreinfinity.tech

(#142466) Ringman válasza venember83 (#142461) üzenetére


Ringman
nagyúr

szerintem is, a pontszámnak az utolsó oszlopnak kellene lennie.

(#142467) Richard! válasza venember83 (#142461) üzenetére


Richard!
addikt

Ha a Róma helyett a Lazio állna a harmadik helyen, akkor a csapatok kezdőbetűit fentről lefelé olvasva, kijönne az éllovas Milan neve. Vicces (lenne). :))

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#142468) ZavaBalazs válasza Richard! (#142467) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Ponciusz Pilátusznak így is kijön. ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#142469) forceberg válasza sh4d0w (#142465) üzenetére


forceberg
veterán

Deszkások, a deszka alatt :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#142470) LyonnaisFan1 válasza sh4d0w (#142465) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Meg sem kellett szakadnotok. ;]

Ez az Ute iszonyat gyenge, mentálisan teljesen összeestek a második találat után.
Banaival ""vitették"" el a balhét a meccs utáni interjúkban.

Rajtunk kívül most őket látom igazán kieső esélyesnek. A BufaFokról még nem tudok nyilatkozni.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#142471) sh4d0w válasza LyonnaisFan1 (#142470) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nem is értem, ő minden gólnál kiszolgáltatott helyzetben volt. Ellenben azért megkérdezném, hogy mi a fenét csinált Tallo, vagy Szakály? Előbbi egyenlíthetett volna, utóbbi szerintem labdához sem ért...

https://www.coreinfinity.tech

(#142472) LyonnaisFan1 válasza sh4d0w (#142471) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Az a Tallo mekkora egy balfasz jatekos.
Annyit hezitalni golhelyzetekben mar ifiben sem lehet.
Benne lett volna gol, ha kicsivel feltalalobb.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#142473) Ringman


Ringman
nagyúr

ez az arsenalos adat a "legszebb" interes időket idézi: [link]

By the summer Arsenal will have let go Sanchez, Ramsey, Ozil, Cazorla, Wilshere, Sokratis, Mustafi, Mkhitaryan and Welbeck in the past three years
Money spent on fees: £190m Money received: £0

(#142474) venember83 válasza Ringman (#142473) üzenetére


venember83
nagyúr

S ilyesmi várható az Internél is kb., ha el akarjátok engedni a kevésbé kimagasló kerettagokat.

(#142475) Ringman válasza venember83 (#142474) üzenetére


Ringman
nagyúr

sajnos igen, szerencsére a fizetések azért jóval kisebbek, mint az angoloknál, viszont épp elég magasak ahhoz, hogy ne akarjanak eligazolni kisebb csapatokba:
vecino, perisic, gagliardini, nainggolan, eriksen (? - szerintem őt talán el tudjuk adni)

a nyugdíjasszektor meg ingyen jött. (vidal, kolarov, young)

ranot és dambrosiot nem sorolnám ide, mert ők sok évet lehúztak, aránylag kis igazolási díjjal.

(#142476) venember83 válasza Ringman (#142475) üzenetére


venember83
nagyúr

Oké, inkább a nullaeurós bevételre értettem, illetve a sok leépítendő játékosra. Ami amúgy a Juventusra is érvényes (Ramsey, Bernardeschi nem akar távozni, Khedira is inkább kitölti a szerződését, Douglas Costát év végén visszaküldi a Bayern stb.).

(#142477) Phoen|x válasza Ringman (#142473) üzenetére


Phoen|x
őstag

Ne forgasd a tőrt! :DDD

Teljesen dilettáns a csapat. Mire Özilt sikerül eltakarítani idehozzák a csodálatos Willian-t 3 évre 30+évesen, Auba is megkapta a nagyszerződést aminek hatására elfelejtett gólt lőni. A bambafejű Pepéről meg ne is beszéljünk 72 millióért.

A wonderkidnek kikiáltott Balogun meg ingyen lekoccol, mert nem képesek meghosszabbítani a szerződését.

Egy nagy káosz az egész.

[ Szerkesztve ]

Go Gunners!

(#142478) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Fradistáktól kérdezem: tényleg vita van Hajnal és Rebrov között, amiben szerepel Tokmac is? Pletykát olvastam csak, de nem elég hiteles nekem.

https://www.coreinfinity.tech

(#142479) Tibiajax válasza venember83 (#142461) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nyugodj le, mutatom a két hónap múlva-felállást..

(#142480) mephi666 válasza Tibiajax (#142479) üzenetére


mephi666
nagyúr

ezt az évet ibra fogja nyerni :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#142481) NyxNyxNyx válasza Ringman (#142473) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Sanchez-ert kaptak valami 40-50 korul nem?

Viszont meg vannak a csapatnal, akik majd kesobb mennek el es befernenek ide. 80 millios Pepe-ert kivancsi vagyok mennyit kapnak majd.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#142482) Phoen|x válasza NyxNyxNyx (#142481) üzenetére


Phoen|x
őstag

Már az ajándék lesz, ha valaki elviszi...

Go Gunners!

(#142483) venember83 válasza mephi666 (#142480) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha a tavaszi félévben is kap vagy tíz tizit a Milan, akkor igen jó esélye van rá, igen.

(#142484) Tibiajax válasza venember83 (#142483) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

megosztják majd a bírók az idényre szóló hátralévő mennyiséget a milan és krisztiánó között

(#142485) Ringman válasza NyxNyxNyx (#142481) üzenetére


Ringman
nagyúr

Elcsereltek, nem?

(#142486) venember83 válasza Tibiajax (#142484) üzenetére


venember83
nagyúr

Kekeckedj nyugodtan, de nem tartom természetesnek vagy éppen sportszerűnek, hogy 12 tizit kapott a Milan, a második helyen pedig három csapat van bőven leszakadva 5-5 tizivel. Tehát még a különbség is elég nagy az első és második között. Ez azért elég nagy előny, akárhogy is nézem, és messze nem fair egy ilyen kiélezett és számos váratlan tényezőt hordozó bajnoki szezonban.

(#142487) Cartevo válasza venember83 (#142461) üzenetére


Cartevo
őstag

Jobb már?

(#142488) NyxNyxNyx válasza Ringman (#142485) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ja tenyleg. De akkor sem ingyen.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#142489) Cartevo válasza Cartevo (#142487) üzenetére


Cartevo
őstag

Bár nem tünetmentes, mert a Napoli is bekezdett.

(#142490) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Nem is tudtam, hogy fű alatt a Tabakovicot is leigazoltuk :Y

De, hogy a legelső meccsén már egyből kezdő legyen Zekic mesternél, ezt nem gondoltam volna.

A Paksot így már szétszakítjuk. ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#142491) Richard! válasza LyonnaisFan1 (#142490) üzenetére


Richard!
addikt

Hogy micsoda??? :DDD ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#142492) Cartevo válasza Richard! (#142491) üzenetére


Cartevo
őstag

Kár a lesgólért.

(#142493) LyonnaisFan1 válasza Richard! (#142491) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Csalódtam a kis Tabakban, de az egész bandában.
Ez még a Budafok ellen is kevés lesz jövő héten vasárnap. :W

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#142494) LyonnaisFan1 válasza Cartevo (#142492) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Azt, hogy a f.....ba tudták benézni, HÁÁRMAN? :F
Az alapvonali BuzIványi minek áltt ott? Szabad szemmel sem tudja megítélni, hogy a tőle köpésre álló paksi ember lesen van-e vagy sem?
Felbasz, hogy ilyen történt. De nem emiatt kaptunk ki, a paks megérdemelte. A dvtk támadójáték még mindig nulla. :W

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#142495) forceberg válasza LyonnaisFan1 (#142494) üzenetére


forceberg
veterán

Kaszinósék ujjat mernek húzni Lölővel? :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#142496) mephi666


mephi666
nagyúr

És ez az b+ ...1hete az anfielden ment a vért hugyozásos 0-0, most meg 20perc alatt bevágnak egyet a unitednek idegenben... elmúlt hónapban fakupában 5gól, plben 0 ...inkább ezt kéne akkor erőltetni?

Ui: közben a zöldfatökű is betalált... 1-1

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#142497) LyonnaisFan1 válasza forceberg (#142495) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nem. A 3 fasz bíró inkább.
A Paks játszotta, amit tud, és amit kell. Nyertek is. :R

Engem inkább a 3 sárga tevékenyége irritál, hogy egy ilyen hiba ennyire befolyásolta a meccset, és egyben a végeredmény alakulását is.
Retorziója természetesen nem lesz, vagy fű alatt kapnak egy kis enyje-benyét, és aztán hétvégén újra vezetnek az illetékesek.
Zekic szavaira kiváncsi leszek, hogy 2 meccs után ki mer-e térni erre. De neki is meg kell válogatni a szavait, nehogy a játékvezetés bizalmába vetett hitet megingassa.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#142498) Peterhappy válasza sh4d0w (#142478) üzenetére


Peterhappy
őstag

Én erről most nem hallottam és csak remélni tudom, hogy nincs.
Valahol egyébként logikus lenne: Tökmag menne, Rebrovnak olyan játékosra nincs szüksége, aki fejben máshol jár és nem elég motivált, a vezetés viszont nem akarja elkótyavetyélni és csak akkor adja el, ha valóban jó pénzt kapunk érte.

Szerintem a mennyei egyik legjobbja, de ha menne, és nem nyújtja a tudása legjavát, mert lélekben már tovább állt, el kell adni.
El kell fogadni, hogy a mai Fradiban legalább tizenöt olyan játékos van, aki ugródeszkának használja a csapatot. Nincs ezzel gond, ez szülhet egészséges versenyszellemet és tarthatja fent a kellő motiváltságot, s alapozhatja meg a hosszú távú anyagi biztonságot.

(#142499) ForRedGlory válasza mephi666 (#142496) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ki az a zöldfatökű? Aki utána a második félidőben gólpasszt is adott és végül zakó lett?

(#142500) Ringman válasza NyxNyxNyx (#142488) üzenetére


Ringman
nagyúr

Mkhitaryan lett helyette, aki szintén ingyen fog távozni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.