Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142651) forceberg válasza Richard! (#142650) üzenetére


forceberg
veterán

A tegnapi barca mezt a zászlórúd tövébe, azt hagy égjen a zászlóval együtt. :(((

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#142652) BenHans válasza Richard! (#142650) üzenetére


BenHans
addikt

Á rosszul tudjátok, nem erről szól, már megy is a belemagyarázás, mia san mia fb oldalon megmondták erről a tutit.
"Mielőtt bárki kiakadna,nem a melegeket támogatja az Allianz Arena és a csapat. Számos szervezet használja!!! A szivárványszínek szimbolikája számos kultúrában jelen van, és igen hosszú múltra tekint vissza mint a sokszínűség, a befogadás, a remény és a vágyakozás szimbóluma. A jelképnek bibliai forrása is van, Noé történetében a szivárvány jelzi Isten ígéretét, hogy többé nem lesz hasonló özönvíz. Az 1524-25-ös német parasztfelkelésben már használták a szivárványzászlót mint az új kor, a remény és a társadalmi változás jelképét. Thomas Müntzert, aki a forradalmi mozgalmakat a bibliai tanítással kapcsolta össze, gyakran szivárványzászlóval a kezében ábrázolják."
:DDD
Ők közösen mutatnak példát. :))
Számos szervezet használja!!!!4!négy!!4!
Herbert Hainer: "Kiállunk társadalmunk liberális értékei mellett." "Mia san bunt!" Az új jelmondat! :DDD

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#142653) venember83 válasza BenHans (#142647) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha melegszik a helyzet Allegri körül, nem szeretnék tudni róla, köszönöm szépen. Maradjon csak minden a szálloda falai között. Majd ha leül a Roma padjára Allegri, akkor érdemes foglalkozni vele, mert volt ő már lassan féltucat csapat edzője, miután elhagyta a Juventust. United, Arsenal, Inter, PSG, most a Roma, de nem lepne meg, ha a Milannal is szóba hoznák, ha az elmúlt meccsek a Piolitól megszokott mélyrepülés kezdete a rossonero csapatnál.

Amúgy ma egy ilyet olvastam: [link]. Bánni nem bánnám, de már csak pár hónap, s edzéseken sem kell megjelennie a derék veteránnak, aki most bezzeg nem sérül le, csak hogy ott lehessen minden rohadt Juve-edzésen a többiekkel... Amikor viszont számított volna rá a csapat, a szezon jó részét a gyengélkedőben töltötte.

(#142654) Ringman válasza BenHans (#142647) üzenetére


Ringman
nagyúr

Csodás deal lett volna, kb mint a belgáé

(#142655) venember83 válasza BenHans (#142647) üzenetére


venember83
nagyúr

Sanchez is jól lehúzta a karrierjét a klotyón a Barcával, kb. onnan már csak a pénz érdekelte. Most meg a sérülésekkel kihúzza a szaftos szerződése végéig. Még mindig a PL-ből jön a bére jelentős része, ha nem tévedek.

(#142657) forceberg válasza Peterhappy (#142656) üzenetére


forceberg
veterán

Ez nem a korona óta jött ugye össze, tavaly nem láttam sehol a cikkeket, hogy 5-600 már az adósság...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#142658) Richard! válasza Peterhappy (#142656) üzenetére


Richard!
addikt

A reál is ilyen fosul áll? Nem is tudtam.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#142659) viharhozo válasza Peterhappy (#142656) üzenetére


viharhozo
addikt

Nekem az a kedvencem, h a Barcelona meg mindig tartozik a Liverpoolnak 29 millioval Coutinhoert. Az mar csak hab a tortan, h a Liverpool mar faktoralta ezt a kovetelest.

Nagyon dicstelen veget fog erni ez a Messi-sztori.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#142660) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

Löw a lelátón, a bayern 2 gólszerzője ki más lenne, mint Boateng és Müller :B egyél szart, Jogi! :C

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#142661) paatrick


paatrick
őstag

Nézem ezt a Real - Levante meccset. Most komolyan a 7. percben minek kell elkaszálni utolsó embernek a Levante csatárt amiből 100% piros lap lesz? Ennyire retardált hogy játszhat egy Real Madridban???

Ez a Real Mardid öcsém nem egy Alaves vagy akármi. Még ha gól is lesz belőle, még van 80 perc simán fordítanak. Így meg be*opatta az egész csapatot. Futhatnak védekezhetnek sokkal többet mint általában.
Persze még így is nyerhet a Real, már vezet is, de akkor is ilyen idiótaságot :N

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#142662) forceberg válasza ZavaBalazs (#142660) üzenetére


forceberg
veterán

Boateng egy brutál mód alulértékelt védő...

Jogi mást szeret enni :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#142663) Cece04


Cece04
tag

Sziasztok,

van valami módja annak, hogy a spiler tv-t nézzem online normál minőségben, pénzért tv előfizu nélkül? Angol bajnokik miatt érdekelne, ha digin van arra van digi onlineom, de ha spiler akkor maradnak a streamek ami egyre fájdalmasabb a gyenge minőség akadas stb miatt.

köszi :R

A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

(#142664) DeathAdder válasza Cece04 (#142663) üzenetére


DeathAdder
veterán

mytv.telenor.hu, 3790 Ft / hó

(#142665) Cece04 válasza DeathAdder (#142664) üzenetére


Cece04
tag

Köszi, közben találtam egy olcsóbb megoldást is, ha ezt tudtam volna...spiler extra, mindigtvgorol 1490 :))

A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

(#142666) ZavaBalazs válasza forceberg (#142662) üzenetére


ZavaBalazs
őstag


nyúlkál az mindenhova :)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#142667) mephi666 válasza ZavaBalazs (#142666) üzenetére


mephi666
nagyúr

...a brazília elleni 7-1 után szerintem a németek azt is elnéznék neki, ha meccs közben belerejszolna egy pohárba :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#142668) Cartevo válasza forceberg (#142662) üzenetére


Cartevo
őstag

Most olyan a frankfurti leves, hogy mindent bele!

(#142669) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Most Mr. Pirlo tényleg Bonuccit játszatja Chiellini mellett, ahelyett, hogy végre kihagyná azt a nyomorékot, és összeállna a Chiellini- De Ligt páros?

Forza JUVE!!!

(#142670) mephi666 válasza paatrick (#142661) üzenetére


mephi666
nagyúr

Hát itt a levente is megcumiztatja a margitot :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#142671) forceberg válasza forceberg (#142590) üzenetére


forceberg
veterán

[link]
@Salesman : kezdheted te is ízlelgetni :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#142672) paatrick válasza mephi666 (#142670) üzenetére


paatrick
őstag

Ez a meccs egyértelműen elment a 7. percben, én vissza se raknám ezt a Militao-t a csapatba :DDD Azt hitte ha feltartott kézzel gáncsolja el akkor nem számít......... :C

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#142673) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A mostani LaLiga fordulónak az Atletic Madrid lehet így a nagy nyertese, feltéve, ha nyernek a jól rajtoló, de mostanra nagyjából helyükre kerülő Cádíz ellen, akik nem lesznek egyszerűen verhetőek.
Rosszabb esetben is marad a +7 nekik, és a 2 meccs hátrány, tehát vesztett pontok tekintetében 13. És ahogy néztem a tabellát, a ""pótmeccsek"" nem lesznek rázósak.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#142674) forceberg válasza LyonnaisFan1 (#142673) üzenetére


forceberg
veterán

Atleti, vagy Atlético, Athletic egy másik csapat :D :))

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#142675) yuing


yuing
őstag

Na, Messi szerződését kiadták a sajtónak. [link]

Mekkora patkány ez a Bartomeu, hihetetlen. Még nem fejezték be a klub tönkretételét... :(((

(#142676) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

20ft-os kérdés: mi van, ha a Barcelona-t csődeljárás alá veszik és.. mondjuk csődöt jelent?
visszasorolják 4.ligába (meg ilyesmik)?

(#142677) Ringman válasza yuing (#142675) üzenetére


Ringman
nagyúr

eleve nem értem a spanyol módszert, miért kell titkolni a fizetéseket? az olaszoknál ismert minden csapatnál minimum az alapfizetés, szerintem több helyen a bónuszok is.

(Mo-n még megértem, mert itthon adóforintokat vernek el az aranylábúakra)

[ Szerkesztve ]

(#142678) Ringman válasza Tibiajax (#142676) üzenetére


Ringman
nagyúr

gondolom mennek az amatőr ligába.
nem tudom, hogy ott lehet-e trükközni azzal, hogy megveszik mástól az indulási jogot.

az olaszoknál fio a serie c2-ben kezdte újra, napoli a c1-ben.

(#142679) Tibiajax válasza Ringman (#142678) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

megveszik mástól az indulási jogot
de hát nincs pénzük...

(#142680) Richard! válasza Tibiajax (#142679) üzenetére


Richard!
addikt

Hát megveszik hitelre. Nehogy már megszakítsák a sormintát...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#142681) Ringman válasza Tibiajax (#142679) üzenetére


Ringman
nagyúr

default után, ha újraalakítják a klubot, akkor lesz.

vagy egyszerűen eladják a klub jó részét, a vevő meg átütemezi a hitelállományt és megmarad a barca, csak a résztulaj lesz külföldi (kínai/arab/vmi befektetői csoport)

szerk:
a parmát megkérdezhetik hogy megy ez, ők tapasztaltak ebben: [link]
1.2 Rebirth and improvement (1968–1989)
1.3 Success and insolvency (1989–2004)
1.4 Rebirth and another bankruptcy (2004–2015)
1.5 Another rebirth (2015–present)

második csőd után a serie d-ben indultak

[ Szerkesztve ]

(#142682) yuing válasza Ringman (#142677) üzenetére


yuing
őstag

Az éves pénzügyi beszámolókból kiderül, hogy az adott klub pontosan mennyi pénzt költ a bérekre, most ez egyénekre leosztva szerintem nem feltétlen tartozik a nyilvánosságra.

Messi jövője totál bizonytalan, talán egy hajszál választja el a távozástól, erre persze véletlenül kiszivárog a keresete...
Miközben becslések szerint évi 300 millió euró bevételt generál a klubnak...

(#142683) Tibiajax válasza Ringman (#142681) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..hátha megveszi őket a Suning

A parma? én úgy tudtam, ők a 80as évek vége előtt nem is léteztek.. hogy, valamikor akkortájt alapította őket magáncég
biztos a parma-sonkás

(#142684) sh4d0w válasza Tibiajax (#142683) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

A Parma-t 1913-ban alapították.

https://www.coreinfinity.tech

(#142685) Ringman válasza Tibiajax (#142683) üzenetére


Ringman
nagyúr

pedig a nevükben is benne van, hogy 1913-ban alapították a csapatot.
Parma Calcio 1913

(#142686) Ringman válasza yuing (#142682) üzenetére


Ringman
nagyúr

hát nem tudom, az olaszok nem csinálnak ebből problémát:
(ezek alapfizetések)

(#142687) mephi666 válasza Ringman (#142686) üzenetére


mephi666
nagyúr

az szép, hogy cr7 keres annyit, mint az utána következő 4 játékos együtt...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#142688) Tibiajax válasza sh4d0w (#142684) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azt benéztem akkor
sry

(#142689) Ringman válasza mephi666 (#142687) üzenetére


Ringman
nagyúr

a legdurvább az atalanta teljesítmény-fizetés arányban.

(#142690) vond válasza mephi666 (#142687) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Vagy mint az alsó sor szinte minden csapata külön-külön. :D

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#142691) forceberg válasza Ringman (#142689) üzenetére


forceberg
veterán

Esetleg némi "borítékozás" nem emgy ott ezek mellett?

Elnézve a számokat, a FradiOton lassan a Serie A-ból simán igazolhat :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#142692) Ringman válasza forceberg (#142691) üzenetére


Ringman
nagyúr

ezek a nettó fizetések bónusz, teljesítménypótlékok és független szponzori pénzek nélkül.

nemtom, hogy ilyen szinten megy-e kisebb csapatoknál a boríték, elvégre olaszországról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#142693) DeathAdder válasza Tibiajax (#142676) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az lesz mint a Leedsel, de elképzelhetetlennek tartom, hogy ezt már csak a spanyol állam megengedné.
Konkrétan a Liverpool is 2010-ben szó szerint órákra volt a csődtől (nem napokra, órákra).

Úgyis kerítenek egy hitelezőt, aki tud helyettük fizetni, de ha valami csoda folytán senki sem lenne hajlandó helyettük fizetni, akkor csődeljárást indítanak ellenük, ahol a csődbiztos sorba rendezi majd a hitelezők igényeit.

De egy barca esetében az is elég lenne ha eladnának egy rakat játékost, csökkentik a bérkeretet, és akkor adnak nekik pénzt..

Mondjuk a Leeds is így kezdte, aztán lecsúsztak a TOP4-ről, nem jött BL pénz, az adósság nőtt, és elkezdték eladogatni a játékosokat csak hogy néhányat említsek: Rio Ferdinand Jonathan Woodgate, Alan Smith, Mark Viduka, Harry Kewell, Robbie Keane, Lee Bowyer, Nigel Martyn, Robbie Fowler, Paul Robinson, James Milner .. illetve eladták az edzőpályát, és a stadiont is (amit 2017-ben £20m-ért visszavettek).

Nem hiába nevezik azóta az angolok erre a gyorsan eladós klubvezetésre a „Doing a Leeds” kifejezést :DDD

(#142694) Phoen|x válasza DeathAdder (#142693) üzenetére


Phoen|x
őstag

Pedig micsoda csapat volt az.

Go Gunners!

(#142695) forceberg válasza DeathAdder (#142693) üzenetére


forceberg
veterán

Túl nagy brand ez, nem egy Leeds, vagy Parma szint.

Ez a Bárka a totális hűtlen kezelés. Ezért buktak ki sokan a Més que un club filozófiával totálisan szembenáll az egész, hogy felfoghatatlan pénzekért(mintha olajos csapat lenne) idecsődítettek egy rakat Barcát még csak nem is tisztelő játékost. Majd pl. Grízes a távozása után benyögi a sajtóba, hogy ő igazából sosem szerette a katalánokat :D

A leépítést is rossz helyen kezdték, mert Suárez posztja olyan, ahol azért jó csapatban egy átlag feletti szintet akár 36-38 éves korig lehet hozni.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#142696) DeathAdder válasza Phoen|x (#142694) üzenetére


DeathAdder
veterán

2001-ben még BL elődöntő, a 2003/04-es szezonban meg kiesés a másodosztályba..

De csak 2006-07-ben jelentettek csődöt, ami automatikus 10 pontos levonással járt, így kiestek a harmadosztályba... ahol aztán nyáron további pénzügyi szabályokat szegtek, ezért onnan is -15 pontról indultak.

Ilyen a barszával nyilván nem történhet, túl nagy brand ahhoz, ahogy írjátok, vagy ahogy a kapitalizmus mondaná too big to fail.

[ Szerkesztve ]

(#142697) mephi666


mephi666
nagyúr

nem követem a francia focit, de most ránéztem tuchel-re: majdnem 75%-os győzelmi aránya volt a klubnál, ami azért nem semmi... dortmundnál is 60 fölött volt... összehasonlításképp klopp a 'pool-lal picivel van 60 alatt... miért ment el a chelsea-hez? vagy miért nem akarták megtartani a psg-nél? ilyen jó pénzt adott a chelsea és a kihívást keresve lépett?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#142698) viharhozo válasza mephi666 (#142697) üzenetére


viharhozo
addikt

Mer' a PL-en kivul minden mas bohocliga. Ha az ilyen péeszzsék meg bájernek a PL-ben jatszananak, orulhetnenek, ha megusznak egy harmassal a Wesszhemtol.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#142699) Citroware válasza Peterhappy (#142656) üzenetére


Citroware
addikt

Most olyan részletek szivárogtak ki, hogy csak Messinek 555 milliót fizettek az elmúlt 4 évben.

Hogy ez fake-e vagy valós, azt nem tudom, de ha igaz, akkor úgy fognak emlékezni a "világ legjobb focistájára", hogy a válogatottjával semmit nem ért el (sőt utálják Argentínában), a klubcsapatát pedig csődbe vitte pénzügyileg. :DDD Közben pedig már el akart volna menni.

[ Szerkesztve ]

(#142700) DS39 válasza Citroware (#142699) üzenetére


DS39
nagyúr

Lehet utálni ezért Messi-t, de fénykorában mennyi pénzt hozott a klubnak mezeladásból, merchandisingból?
Szerintem k.rva sokat. Az is lehet több száz millió az évek alatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.