Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142251) Enzolord válasza vond (#142242) üzenetére


Enzolord
addikt

De valamit csak tud Ole, vagy ekkora mázlink van mindig? Amúgy szerintem taktikailag nincs az első 20ban a PLben.. 😉

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#142252) venember83 válasza Ringman (#142250) üzenetére


venember83
nagyúr

A középpályát és Pirlo fejét elnézve biztosan kijelenthetem, hogy qrvára nem lehet megválaszolni ezt a kérdést. Gondolom, hogy mindenki reménykedik egy egyéni villanásban. Nem mintha az olyan sokat érne 40 méterre a kaputól. A házigazdák érnek oda mindenhova hamarabb, ők tűnnek eltökéltebbnek, így azért nehéz. Conte jól beárazza Pirlót, s rámutat a Juve elmúlt évekbeli folyamatosan legnagyobb gyengeségére (kp.).

(#142253) BenHans


BenHans
addikt

Az komoly... :Y

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#142254) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Szalai Attila Fenerbahce, hivatalos.

Hosszú távú szerződést írt alá a török klubbal. Úgy gondolom, hogy a lehetőségeihez képest a lehető legjobb döntést hozta.
Jó lesz neki a török bajnokság. Ha a Fenerben alapemberré tudja magát kinőni, magasabb ligába is léphet.
Holnap akár pályára is léphet, ha esetleg minden adminisztrációs akadály elhárul elötte. Mezszáma a TM szerint egyelőre nincs, de sztem a #2 számot fogja megkapni, az még elvileg szabad.

Ami igazán fontos lesz számára, hogy kapja folyamatosan a játéklehetőségeket. A válogatott szempontjából is jó lenne egy állandóan játszó belső védő. A Belső Védő poszt vele évekre stabilabb lehetne a válogatottnál. :R

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#142255) venember83 válasza Tibiajax (#142223) üzenetére


venember83
nagyúr

A meccs után te majd azért nem törekedsz erre, gondolom, jön majd ismét a nagy mellény, miközben meccs előtt meg tele volt a gatya. Vidal második gólját szerezhette volna most (55. perc), de nehogy belásd, hogy reálisan közelítettem meg a meccset. További szép estét, élvezd ki a megérdemelt győzelmet.

[ Szerkesztve ]

(#142256) Phoen|x válasza LyonnaisFan1 (#142254) üzenetére


Phoen|x
őstag

Özil majd beviszi a tutiba.

Go Gunners!

(#142257) Tibiajax válasza venember83 (#142255) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jóvanmá, most mivan.. :D

ramsey-t lecserélték, figyelj már, az a pályán volt egyáltalán??.. :DDD szerintem labdába se ért egész meccsen

(#142258) Ringman válasza venember83 (#142255) üzenetére


Ringman
nagyúr

én ebben az idényben nem láttam még juve-meccset, de kb ezt szoktátok nyújtani?

a kezdőt sem értettem, ramsey és raibot helyett nincs jobb a keretben?

(#142259) bagyulajuve válasza Ringman (#142258) üzenetére


bagyulajuve
addikt

kb ezt szokta a csapat, 1-2 mecset leszámítva, sőt tavaly is ez volt

Ramsey nagy talány, Rabiot azért képes egy stabilabb teljesítményre

Resistencia eterna

(#142260) forceberg válasza Tibiajax (#142257) üzenetére


forceberg
veterán

Kapcsójá a szuperkupára!
... ha rosszul. akarsz majd aludni. :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#142261) Tibiajax válasza forceberg (#142260) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szerencsére van 15perces eltolás, így tudom valamennyire nézni, a két gólt pont láttam

de hát a derby d'italia mindenek felett
főleg így, hogy leradírozzuk a picsába a juventust végre

(#142262) MdewC válasza Tibiajax (#142261) üzenetére


MdewC
nagyúr

Kellett várni sok évet, de most itt van. :)

Ez 0-5 is lehetne.

Remélem jövőre focistákat is hozunk a kp-re.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#142263) venember83 válasza Ringman (#142258) üzenetére


venember83
nagyúr

McKennie gyorsabb, harcosabb, de ő az elmúlt meccsen lesérült, valószínűleg most nem vethető be. Ramsey ritkán villan, kb. Eriksen kategória, mindig csak várja az ember tőle a megváltást, aztán meg... Rabiot pedig volt jó is már idén, de nem viszi vállán a csapatot több meccsen.

Amúgy meg igen, kb. ezt. Egyéni villanások tudnak dönteni, de Chiesa nem jutott szóhoz, a középpálya pedig nem tudott építkezni, szóval ja, szokásos teljesítmény. Ráadásul olykor még Bonu tudja színezni a játékot 1-1 balfaszsággal. Nem is nagyon érdemes idén Juve-meccset nézni, ha az ember nem Juve-szurkoló. De több éve van ez amúgy, Allegri utolsó másfél évétől kb.

[ Szerkesztve ]

(#142264) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

alexis, ne add el a labdát a középpályán majd, kössz..

(#142265) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#142266) MdewC válasza Tibiajax (#142265) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ha rossz májú akarnék lenni, akkor a volt Juvesoktól kaptunk ki (Kobra, Conte, Vidal) de nem vagyok. :)

Grat az internek, jobban akarták és jobb formában is vannak.

Barella pedig egyedül többet ér mint a Juve teljes belső kp-ja összesen.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#142267) forceberg válasza Tibiajax (#142261) üzenetére


forceberg
veterán

2-1-nel kellett az a taktikai kettoscsere a 88. percben. :W

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#142268) Ringman válasza MdewC (#142266) üzenetére


Ringman
nagyúr

remélem a következő győzelemre nem kell megint 5 évet várni :)

barella ha nem lesz sokat sérült, akkor nagy spíler lehet, remélem bastoni is jó lesz majd.

(#142269) MdewC válasza Ringman (#142268) üzenetére


MdewC
nagyúr

Teljesen megérdemelt győzelem volt. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#142270) atee_13 válasza DeathAdder (#142246) üzenetére


atee_13
őstag

Ami ennél is rosszabb, hogy a mutatott játék már fordulók óta kilátástalan, eddig 1* 2* párosult eredménnyel valahogy, de mostanság azzal sem.

Ezt az adogassuk körbe hátul aztán majd lesz valami játékot szenvedés nézni. Nincs lendület a játékban, kb edzőmeccs hangulata van.

(#142271) Richard! válasza forceberg (#142267) üzenetére


Richard!
addikt

Muszáj volt időt húzni, mert félő volt, hogy kiegyenlít a Bilbao... :U :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#142272) bagyulajuve válasza MdewC (#142269) üzenetére


bagyulajuve
addikt

sajnos igen, de remélem továbbra ez egy ritka esemény lesz :DDD
1 percig nem éreztem, hogy fölényben lett volna a Juventus és bármi esélye lett volna

Resistencia eterna

(#142273) Ringman válasza MdewC (#142269) üzenetére


Ringman
nagyúr

köszi, pedig lautaro még segíteni is próbált rajtatok a kihagyott helyzetekkel.

meglepett a juve tanácstalansága, főleg hogy conte sem a váratlan húzások nagymestere.

(#142274) Napfénysüti válasza forceberg (#142267) üzenetére

Ezt a döntőt sikerült mintaszerűen elcseszni. :(((

Més que un club!

(#142275) venember83 válasza Napfénysüti (#142274) üzenetére


venember83
nagyúr

Ezt a hsz-t elmentem, szerda este újrahasznosíthatom. Köszönöm. :)

(#142276) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hellló, sziasztok! csodaszép reggelre ébredtünk!!

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p180x540/139791634_4011044508945658_7202298780363886812_o.jpg?_nc_cat=1&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=NjYrHXA9hIsAX-7Cq34&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&tp=6&oh=3443acd2451c5ccef35b0dd93555b86c&oe=602C821C

:))
nekem...az egész napom innenstől szuper lesz, az már fix

(#142277) IreN!CuS válasza Tibiajax (#142276) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Tibi, csak neked csak most [link] Ph abszolút kezdőknek az az ,hogyan kell linkelni ;]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#142278) bagyulajuve válasza Tibiajax (#142276) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ma nem túl jó érzés benézni ide a topikba :DDD

Resistencia eterna

(#142279) venember83 válasza Tibiajax (#142276) üzenetére


venember83
nagyúr

Hol van Arturo? :F

(#142280) bagyulajuve válasza venember83 (#142279) üzenetére


bagyulajuve
addikt

a Juve öltözőben

Resistencia eterna

(#142281) Tibiajax válasza Ringman (#142273) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

írok már pár szót, így két ugrálás közt

mondjuk erre baromira nem számítottunk, mi?.. :) felszívták magukat, vidal nem hibázott (annyit), sőt.. és a vezető góllal az önbizalom és magabiztosság is nő mindig, ez meg is történt. szükség volt rá a zebrák ellen, ők nem benevento
de :) basszus Barella...
még bőven a gólja előtt be akartam már írni, hogy ő nagyon ügyes kis gyerek, nem véletlen h a válogatottban is kihagyhatatlan már, technikás, gyors, labdabiztos.. alapból tehetség volt, de sokat fejlődött milánóban.. nagyon jó. hála az égnek, h az inter-t erősíti. egyre jobban kezd az újj sneijderré válni. még sérülékeny meg vékony egyenlőre, de hátha még erősödni fog fizikálisan is
és hát tegnap egy igen jó napot is fogott ki, rettenetesen kellett ő a sikerhez, ha nincs kp motor, baszhatja az egészet egy csapat. a juvénak tegnap nem volt, föléjük tudtunk kerekedni.
mi volt még a siker titka? 10/10-es Barella mellé felnőtt a balszélen Young. baromi érdekes volt, mert pont Hakimi volt papíron az ász, még mondtam is magamnak az első negyedórában, hogy Hakimi oké lesz, már csak a másik szélre kellene egy jó klasszis és akkor kétoldalról lehetne rohamozni végre a kaput.. erre mi történt? Hakimi beszürkült, és az angol tette a dolgát jómunkásemberhez méltóan, leszedte a juve jobbszárnyát. nem is kellett ennél többet csinálnia, pont csak ennyit.
a védelem kurva jó volt, Bastoni egyre durvább. Conte megtalálta, játszatja és a két belső oszlop mellé ő egy harmadik pillér. simán lehet belőle Inter-védő-legenda.. mennyire magabiztos, labdabiztos volt már, indítani is tud, lát a pályán, stabil, rohadt jó.. és még estében is tudott félpályás gólpasszt adni az este :D bár a barszának egy ilyen védője lenne legalább, amilyen az internek három is van, összetehetné a kezét.. de hát ott egyelőre csak egy bohózat rohangál hátul, sajnos
az is szuper volt, h a hajrára hozta be a friss Darmiant, ezt is akartam már írni előző meccseknél. jó a gyerek, labdával is tud bánni, kapura is veszélyes és gyors, a fáradtabb ellenfélel szembe pont jó inkább a végére, mint a kezdőbe. pont így gondoltam, ahogy csinálta Conte az este. teljesen jó volt.. Youngnak kell kezdeni és ha már fárad, jöhet Darmian.
sok minden kell a sikerhez egy juve ellen, nem elég az, h ők egy 'gyengébb' napot fognak ki, vagy ilyesmi. az lófasz.. sajnos a génjükbe van írva, h még úgy is nyerik a meccseket. főleg a bajnokságban. végre volt az internek is egy estéje, amikor minden összejött

(#142282) DeathAdder válasza atee_13 (#142270) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nehéz azért CB nélkül abszolválni egy egész szezont, és az egyik legfontosabb középpályást ott használni, meg mostmár a másik legfontosabbat is. Ez miatt a csapat is hátul sokkal jobban túlbiztosít, ami a támadás kárára megy, meg persze ott van, hogy a front3 megint csapágyasra van hajtva, és egy istenért sincsenek rotálva.

Jotat is hatalmas ötlet volt a legnagyobb dara közepén a full tét nélküli Midtjylland ellen játszatni, hogy hónapokra kidőljön.

(#142283) mephi666 válasza DeathAdder (#142282) üzenetére


mephi666
nagyúr

fabinho szerintem jól dolgozik hátul, hendó el van veszve azon a poszton, én helyette inkább rizs williamst erőltetném, hogy rázódjon bele...:K előre meg curtis jones-nak több időt adnék... tegnap is henderson alig volt játékban, középpályáról pedig szépen szokta segíteni az akciók építgetését... shaqirinek mondjuk örülök, hogy több lehetőséget kap, mert küzd, mint az állat és tegnap is indított szépeket

az biztos, hogy ez a szezon már ott meg lett b@szva, amikor pickford leamortizálta vvd-t... onnantól minden borult... most hét közben jön steve austin burnley-je, majd united, tottenham... szép időszak lesz (és én még azt hittem, hogy karácsony körül mehet a laza pontgyűjtés a westbrom, newcastle és soton ellen és fújhatnak egyet... hát rohadtul nem)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#142284) DeathAdder válasza mephi666 (#142283) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azért játszik ő, mert rizs williams annyira tetűlassú hogy a 40 éves Chrouch is lefutná :DDD tehát proaktív focira alkalmatlan, belőle itt nem lesz CB sajnos, legalábbis ha ezen a szinten szeretnénk maradni.

Egy precízen összerakott gépezet meg nagyon le tud térdelni, ha az összes CB kidől, nem lehet feltolni a védelmet, a szélsők sem léphetnek fel szabadon, a középpályásoknak is biztosítani kell, a támadók is távolabb kerülnek a kaputól, mert nincs hátul akinek a fejjátékára számítani lehetne, ami kompenzálná a feltolt védelmet ami hatékony fejjáték nélkül baromi sebezhető, arról nem beszélve hogy a buildup is a CB-ktől indul, illetve már a kapustól, így ezen is változtatni kellett.

Ez mellett szét is van hajtva a keret és bűn szar formában van mindenki, úgyhogy most tényleg minden szar :DDD

[ Szerkesztve ]

(#142285) atee_13 válasza DeathAdder (#142282) üzenetére


atee_13
őstag

A CB részt értem, a túlbiztosítást azért annyira nem. ("Azért játszik ő, mert rizs williams annyira tetűlassú hogy a 40 éves Chrouch is lefutná" - ezt én is így látom) Mostani meccsen is jól látszott, hogy ha középen valaki megkapja a labdát nem nézi milyen lehetőség van előre. Saját kapuja felé fordul párszor toporzékol a labdával aztán ad kb egy biztonsági passzt. Alkantarának a vége felé úgy láttam kezdett töke tele lenni a tilitolival és rádurrantotta, kb az az 1 lövés volt ami megmozgatta a kapust.

Nyilván kell ilyen is van amikor nem olyan a szituáció, hogy lehet mást tenni, de itt konkréten le volt fedve az előre játék, a unitedet meg kvázi más sem érdekelte csak, hogy meglegyen a fix fellát védelem és ők onnantól nem zavartatták magukat.

Többször volt, hogy ha valaki megindult a labdával megállt bevárt mindenkit majd hátra adta 1-1 et az eső 3 alig vállalt, pedig Magure olyan mint a csuklós busz annyira darabosan fordul és Salát kvázi leradírozta. Firminho meg állandóan azt nézi hogyan adja oda Salának a labdát...

Én azt látom, hogy az elejében is gond van Mane Salah között szerintem megromlott a kapcsolta, Firminho meg túl előzékeny nincs meg a kellő összhang és a lendület.

Diego remélhetőleg felkavarja az állóvizet, de valahogy rendszerszinted döglődik most a játék.

(#142286) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#142284) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

elég lett volna ennyi:

CB problémádra tudnék ajánlani egy osztrák világklasszist, ha most januárban elviszitek, elég egy Thiago/2 összeg érte ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#142287) mephi666 válasza DeathAdder (#142284) üzenetére


mephi666
nagyúr

...vágják le a haját, mert szerintem az generálja az óriási légellenállást :DDD matip mennyire is esett ki? ő is megváltás lenne, ha visszakerülne, henderson meg középről irányíthatna...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#142288) DeathAdder válasza atee_13 (#142285) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ja hát az ilyen busz ellen más kell valóban. Ilyenkor rinyáltunk amikor nem nyertünk busz ellen, hogy nincs kreatív kp, hát most volt, csak éppen elöl olyan suták hogy szerintem az üres kapura is kihagynák :DDD

ZavaBalazs - az lenne az igazi, egy 180 centis CB a PL-be :))

mephi666 - Matip sajnos alkalmatlan erre a sportra, következő meccsen már játszani fog valószínűleg, de nála jó esetben is csak 2-3 meccsre lehet számítani.

(#142289) mephi666 válasza DeathAdder (#142288) üzenetére


mephi666
nagyúr

lassan azt mondom, hogy kár volt elengedni lovrent :D ...vagy joe gomez-el is mi van?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#142290) DeathAdder válasza mephi666 (#142289) üzenetére


DeathAdder
veterán

Elment a válogatotthoz ahol edzésen lesérült egész szezonra.

Voltak olyan pletykák, hogy sterling szándékosan lépett nagyon durván neki oda, aminek lett volna előzménye is ugye, de ezt senki nem erősítette meg azóta sem.

(#142291) mephi666 válasza DeathAdder (#142290) üzenetére


mephi666
nagyúr

f*sza.... kb 2 éve is rohadtsokat kihagyott, szezon legvégére tért csak vissza... most megint... kellene vvd mellé egy olyan masszív cb, mint pl hyypia/skrtel/carragher... vicc, hogy a helyettesítő helyettesítője is kihullott már...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#142292) BenHans válasza mephi666 (#142291) üzenetére


BenHans
addikt

Pssszzt, Tibi meg ne hallja, van egy szlovák Skrtel utód, úgy hívják Skriniar.
Annyit keres mint Jota, olyan 5.5M€ körül, ezt megdobjátok neki 7-re, 60 az Interé és tutto fatto. :D
Vagy tegyetek egy szívességet és vigyétek el Faziót ingyen + gratis Juan Jesus! ;]

Pastore, Fazio és Jesus nulla játékkal, nettó 9.2M€-t visznek el 4.5, 2.5, 2.2 elosztásban + a kórházi számlájuk. :((
Gatya mindhárom, de lenyúlják egy komoly játékos fizuját.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#142293) mephi666 válasza BenHans (#142292) üzenetére


mephi666
nagyúr

tényleg, a skriniar biznisz hogy áll? :) 50millió körüli pletyka ment 3 hete...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#142294) BenHans válasza mephi666 (#142293) üzenetére


BenHans
addikt

Nem tudom, sajnos mást is néznek épp... :(((
Ibanezt éppen a kretén """romanisták""" teszik fel a Liverpoolba tartó gépre, mert pont a lazio ellen hozta az első rossz meccsét, és elég csúnya üzeneteket kapott ő és a családja is instán, le is kellett tiltaniuk a komment lehetőséget.
Nagyon kedvelem a srácot, eddig nagyon jól nyomta, de hát a sok okos majd rátesz pár lapáttal, ne legyen elég az a teher ami most rajta volt, aztán lehet sírni.
Mazochista skizofrén vérgőzös idióták, de ezek a magyarok közt is megvannak, Benatiából így lett "Bénatia", Marquinhosból "újabb fiatal ígéret akivel nem megyünk semmire" hogy csak a védőket említsem, de elővették anno De Rossi lassúságát, Totti sem volt szent nekik, Salah sem, Alisson is egy mindent csak ütni tudó ügyeske volt, de mindig jön a sírás, hogy miért vannak ott ahol... Kétségkívül ultra az ilyen... Ultragáz.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#142295) Ringman válasza mephi666 (#142293) üzenetére


Ringman
nagyúr

skriniar könnyen lehet, hogy a köv. csk, remélem nem adjuk el.
---
milan ma is nyert, komoly meglepetés számomra, hogy még kitart a lendület.

(#142296) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Ez a második félidő elég pofás lett. :C

Go Gunners!

(#142297) venember83 válasza Ringman (#142295) üzenetére


venember83
nagyúr

Csak 12 büntetőt kaptak eddig 18 forduló alatt, szóval még azt sem lehet mondani, hogy hátszelük lenne. Csodálatos menetelés ezzel a csikócsapattal!

Ui. Elnézést, ma reggel még nem nyeltem le az Objektivicin tablettámat.

[ Szerkesztve ]

(#142298) venember83 válasza BenHans (#142294) üzenetére


venember83
nagyúr

Benatia nem is volt egy életbiztosítás, hogy finoman fogalmazzak. Olykor olyan idegbeteg megmozdulásokat hozott össze hátul, hogy már féltem, ha a várható kezdő listáján láttam... :U

Nicsak, új Inter-logó várható márciusban:

Ráadásul a klubot átveheti a BC Partners brit befektetési társaság a Zhang által vezetett Suningtól.

[ Szerkesztve ]

(#142299) venember83 válasza venember83 (#142298) üzenetére


venember83
nagyúr

S van radikálisabb koncepció is:

(#142300) NyxNyxNyx válasza venember83 (#142298) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ha atveszik oket a britket akkor ezt a conceptciot el is vethetjuk? :(

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.