Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142601) venember83 válasza vond (#142597) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez adja meg a PL rangját. Az angol bajnokságban az első akár az utolsótól is kikaphat. Példátlan verseny. :))

(#142602) atee_13 válasza mephi666 (#142598) üzenetére


atee_13
őstag

Most már csak ütni kell ma Josét, hogy érjen valamit a united vereség

(#142603) gabross válasza atee_13 (#142602) üzenetére


gabross
tag

sajnos ez a pl már nagyon a cityé, bár szombaton még ők is játszanak a sheffielddel :K

(#142604) mephi666 válasza atee_13 (#142602) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, szerencsére hendó és matip is játszhat, így pedig teljesen más játékképre számítok, mint az elmúlt hetekben :K büdös city elkapta most nagyon a fonalat, de bízok benne, hogy kifulladnak: szezon fele még hátra... mélyről jöttek fel, nagy az előnyük, mi pedig a kicsi előnyből zuhantunk mélyet... a következő 2 hónapban még sokminden változhat, mert jönnek nekik sorban a kemény ellenfelek (február 6odikán meg az anfielden csökkenhet 3 ponttal az előnyük, ha verjük őket... muszáj lesz)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#142605) atee_13 válasza gabross (#142603) üzenetére


atee_13
őstag

Idén nagyon hektikus a mezőny. Nyilván jelenleg a city nagyon jó pozícióban van. 7 pont előny. Volt ilyen szitu pont 2 éve. 7-én pool - city reményeim szerint ott nyer a pool, akkor már csak 4 pont. 2 éve a city 7 pontról (ha jól emlékszem ennyi volt a különbség) behúzta 1 ponttal, úgy hogy nyert a pool ellen. Most itt az alkalom megcsinálni ugyan azt :D

(#142606) Tibiajax válasza DeathAdder (#142599) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

bazzee.. :B
de már az első mozzanat is, ahogy mellel felugorva megmenti a labdát, de úgy, h a saját emberéhez is megy, úúúgy, hogy pedig ott van egy ellenfél-játékos is..áhhh

háála a jó égnek, h itthon nb1-ben is láthatunk biztosi ilyeneket.. én ugyan nem szoktam nézni, de biztos vagyok benne, hogy mi is hasonlóan focizunk. emberhez, sokpasszosan, ügyesen, labdabiztosan..pppersze
..like a sevilla

(#142607) gabross válasza atee_13 (#142605) üzenetére


gabross
tag

A mentality monster már igazán felébredhetne téli álmából. Szép karácsonyi ajándék volt az a 7-es a CP ellen december végén, de most szívesen elcserélném egy 0-1-re, a maradék 6-ot meg osszuk szét a west brom, a southampton, a burnley es a manu között. :DDD

(#142608) venember83 válasza Tibiajax (#142606) üzenetére


venember83
nagyúr

"emberhez, sokpasszosan, ügyesen, labdabiztosan"

Nem tudom, te hogy vagy vele, de én ilyet NEM szeretnék látni a csapatomtól. Így is nehezen viseli a szívem, amikor a tizenhatos előtt passzolgatnak, de ezek a hosszú labdák szinte az ötös vonalánál... Igazán hagyják a francba ezt, legyenek tekintettel a szív és érrendszeri panaszokkal küzdő szurkolókra.

(#142609) Tibiajax válasza venember83 (#142608) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

vigyázz, már izzik az az irónia-gomb, megsüti az ujjadat... : )

(#142610) DeathAdder válasza venember83 (#142608) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én ezt átéltem amikor BR-el a csapat átállt erre a játékra, voltak ám bakik, amikor a suta védőknek összegabalyodott a lába :D de az ilyen csapatoknak a builduput már egész hátul kell elkezdeni, ez az egész játékuk talpazata, aztán meg van a Krézi Jenő aki felháborodva ordítja országos csatornán a kommentátorfülképből, hogy nem tudja felfogni hogy "ezek" miért passzolgatnak hátul, ha támadniuk kéne :DDD

(#142611) Peterhappy válasza venember83 (#142601) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ugyanez megtortent itthon is a mult heten. Akkor most a mennyei a besztlig? :D

(#142612) NyxNyxNyx válasza venember83 (#142608) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem tudom mar ki hol ironizal, de mar az elso passznal az a visszafejeles tul eros volt nekem. Ha csak otbol egyszer elbassza a vedo, akkor nem erte meg.
Nyilvan rendben volt ez a clip, de nem esett le az allam ugy mint egy regi Real counter attack utan.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#142613) venember83 válasza NyxNyxNyx (#142612) üzenetére


venember83
nagyúr

Véletlenül teljesen komolyan gondoltam, amit írtam. 0% iróniával. Tényleg.

(#142614) bagyulajuve válasza venember83 (#142608) üzenetére


bagyulajuve
addikt

eddig azért bajok nem voltak belőle (vagy nem emlékszem), csak a támadó harmadba nem sikerül eljutni - nekem is felmegy ilyenkor pulzus/vérnyomás, de be kell látni, hogy ezt kell csinálni

Resistencia eterna

(#142615) Tibiajax válasza venember83 (#142613) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

'szki, azt hittem irónból toltad...

(#142616) venember83 válasza Tibiajax (#142615) üzenetére


venember83
nagyúr

Bonu van hátul. Ráadásul szinte kirobbanthatatlanul. Isten őrizz, hogy ő ott így próbáljon passzolgatni. Így is elég stressz, hogy pályán van. Sajnálom. :U

(#142617) Tibiajax válasza venember83 (#142616) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jajjjjj, ez a játék nem a drága jó Bonu-nak való..........
:)
ő ezt max csak nézegetheti otthon, gyerkőcökkel, popcornnal

(#142618) venember83


venember83
nagyúr

Jan. 31.: Samp-Juve
Feb. 3.: Inter-Juve (Coppa Italia)
Feb. 6.: Juve-Roma
Feb. 10.: Juve-Inter (Coppa Italia)
Feb. 13.: Napoli-Juve
Feb. 17: Porto-Juve

Ja, a január eddig letudva 8 meccsből 7 győzelemmel, de a következő 20 nap is elég kemény lesz.

(#142619) Tibiajax válasza venember83 (#142618) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Samp-Juve 30-án lesz, odafigyelj már..
kár amúgy, 31 jobb lett volna, egy nappal kevesebbet tudtatok volna pihenni

(#142620) venember83 válasza Tibiajax (#142619) üzenetére


venember83
nagyúr

Jogos, de amúgy kb. mindegy. :) Inter-Roma-Inter-Napoli-Porto sorozat. Vagány.

(#142621) Tibiajax válasza venember83 (#142620) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

port-meccs nem lesz egyszerű. jó, erős csapat a portugál
és most...talán most én is úgy érzem - bár rendkívül óvatosan és félszegve mondom ki (írom le) -, talán ti is megfoghatóak vagytok, nemzetközi téren is

(#142622) venember83 válasza Tibiajax (#142621) üzenetére


venember83
nagyúr

A tavaly a Lyontól is kikapott a Juve. Egyáltalán nem tudom, mikor volt nem megfogható a Juve.

(#142623) Tibiajax válasza venember83 (#142622) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az átletico ellen, pl...
:D

(#142624) venember83 válasza Tibiajax (#142623) üzenetére


venember83
nagyúr

S utána az első adandó ellenfél kiütötte a Juvét. De mondhatjuk a Batcelona elleni mesteri meccset idegenben, aztán utána siman kiesett a Juve. Mintha ezek a parádés teljesítmények után annyira megnőne az önbizalom, hogy átesnek a játékosok a ló másik oldalára.

De van egy sokkal érdekesebb téma:
BenHans: tényleg lelépteti Friedkin Fonsecát, miközben a csapat ilyen elöl tanyázik a tabellán? Nem irreális ennél többet várni az edzőtől és a farkasoktól? Allegri jó opció (lehet), szó se róla, főleg ha a szép bérének a garantálása mellett megfelelő erősítésekre is marad pénz. Azomban kicsit hirtelen ez a tempó az új tulajtól, nem? Edzőcsere és stadion kvázi rögtön, plusz bajnoki vágyak. Ez így nagy falatnak tűnik egyszerre, 5-7 éves tervként azonban persze már szimpatikusabb s talán megvalósíthatóbb is. Amúgy Allegri visszatérésének örülök, a Serie A nagyon rászorul az ilyen legfelsőkategóriás edzőkre.

(#142625) atee_13


atee_13
őstag

Fabinho nélkül érdekes sztori lesz :U

(#142626) mephi666 válasza atee_13 (#142625) üzenetére


mephi666
nagyúr

Meg ennek a g*cifejű atkinsonnak a vezetésével... 1, vagy 2 11est fog befújni a tottenhamnek a semmire? Vagy kiállít tőlünk valakit?

Innen lesz szép nyerni

Nézzünk oda: behúzták lesre... csoda

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#142627) BenHans válasza venember83 (#142624) üzenetére


BenHans
addikt

Hosszú sztori de te kérdezted. ;] :D
Úgy néz ki igen. Nem szarozik az öreg, nem konfettinek szánta a klubért kiadott pénzt a jelenlegi covid ingoványos talajon lépkedve.
Már az első meccsen megmondta, hogy profi klub nem követhet el olyan hibát, mint Diawara nevezése, hogy a szezonvégi papírt írta át a muki, és nem figyelt, hogy közben betöltötte a 23. életévét és át kéne írni, zöld asztalnál 0-3 és annyi a pályán elért 1 pontnak. Bár a coni elé megy az üggyel, mivel érdekes módon közben a kirúgott pali pont a veronánál állt munkába.

Most is azonnal fejek hullottak a kupás 2*15 perces 6. csere miatt, amit Pelle 4x jelzett Fonsecának akinek azt mondta a két szerencsés, hogy lehet, pedig nem, az olasz kupában nem megengedett csak az EL/BL-ben.

Na ebből kialakult egy kis perpatvar, hogy a csapat szeretné ha visszajönne az egyik pali, mert szívügye stb, de Friedkin megmondta, hogy felejtős.
Közben Dzeko bedurrant Fonsira, a csapat előtt nyíltan kritizálta, amire válaszul ki lett téve a keretből és átadólistára került, próbálnak neki másik bajnokságból csapatot találni. 36 éves, nyáron úgyis túl kellett volna adni rajta.

Friedkinnek viszont bettete a kaput az Atalanta, a Napoli, a Lazio és a Spezia ellen mutatott játék is. Most ott tartunk, hogy előszerződést akarnak Allegrivel, hogy amíg BL helyen van a csapat addig marad Fonsi majd júniustól Allegri, aki a guruk szerint 5M€-t kér és hajlandó leülni a padunkra, apró adalék, hogy a családja Rómában él. Stabil BL szereplést akarnak és a meglévő értékek megtartása mellett erősíteni és bajnoki esélyessé alakítani a csapatot ami a BL-ben is helyt tud állni.

Úgy néz ki van pénz, mert 2021 dec. 31-es határidőt szabtak meg a 210 milliós tőkeemlésre, amiből már 2020. dec. 31-ig 140 meg is valósult. Az európai gazdasági központjukat pedig Rómába költöztetik, így nem kell ingázni és a csapat körül lehetnek, mellesleg a brexit után a feltételek is jobbak. A stadionnal sem akar Pallotta féle fingreszelésbe belemenni, konkrét válaszokat vár a városvezetéstől, ha nem akarnak nyerni a város minden téren ezen az építkezésen akkor viszi Flaminioba, vagy lehet még a végén tényleg kisírják, hogy az Olimpicót pofozzák ki a csapatnak, csak biztosítsunk kalitkát a madaraknak.

Nehéz Fonseca helyzete, nem rossz edző, örülök,hogy nem Conte jött ide, de nem lehet ilyen pofonokat kapni. Holnap érkezik orvosira El Shaarawy, hétfőn a jobb bekk Reynolds, akivel a juve is tárgyalt, és a Dzeko ügyön kívül próbálják eladni Jesust és Faziót, Diawarát és Pau Lopezt pedig meggyőzni a klubváltásról, utóbbi esetében a Verona hajlana Silvestrivel egy cserére.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#142628) atee_13


atee_13
őstag

Dier Loris kombónak megköszönhetjük ezt a félidőt :R

(#142629) mephi666 válasza atee_13 (#142628) üzenetére


mephi666
nagyúr

Én Firminonak köszönöm :D hátha most 1 hónap pl-gólcsend után kiszakad a gólzsák és kitart szezon végéig

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#142630) mephi666


mephi666
nagyúr

Na, kezd patkánykodni a g*ci: az nem számít, hogy Dier kezére pattan a labda, miközben majdnem lerángatja Firmino mezét, viszont utána Firmino csuklójára is pattan, ezért a tottenhamnek jár a szabad... :C

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#142631) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

lukászmoúra, ne csóváljad a fejedet, álljàl befele aztán most is rúgjál 3gólt 5perc alatt, a liverpool ellen, most is mutasd már meg a világnak a csoda tudásodat. te....
nyavalyás

(#142632) gabross válasza mephi666 (#142630) üzenetére


gabross
tag

Erre azt mondom, h 1-1, mert tényleg lesen volt Son a gól előtt, de ennek a gól után miliméterezgetünknek semmi értelme. A kezezést is fújja be akkor, és inkább Diernél, nem visszatekergetjük itt 3 percet a felvételt... Lényeg, h a 3-ik is csak összejött valahogy, köszi Rodon

(#142633) Ringman válasza BenHans (#142627) üzenetére


Ringman
nagyúr

én dzeko-alexis cserét olvastam, de nem igazán tudtam értelmezni, hogy miért lenne ez jó bármelyik csapatnak, akkor úgy néz ki ezért.
(hogy minek igazolunk megint fél idényre, az nagy talány)

(#142634) mephi666 válasza gabross (#142632) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ja, azért mondom, mert Dier keze miben volt más?

Most meg spiler bakizik: "nincs összeköttetés az anfield-del" ...furcsa volt ma nekem ez az anfield :D remélem nem lő Bale gyors 2 gólt az utolsó 2 percben, amit nem látok

Ez a 3-1es győzelem kellett nagyon idegenben... vannak még mindig bajok, de kezd újra veszélyesen játszani a csapat... mondjuk ehhez az is kellett, hogy a tottenham ne 90percig piknikezzen a saját kapuja előtt egyetlen kontrára, vagy ajándék 11esre várva

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#142635) NyxNyxNyx válasza mephi666 (#142630) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mezonyben ez szabadrugas Firmino-nak, mert elonyszabaly nem adhato, mert konkretan kezzel maga ele rakta :DDD . Golnal nyilvan ez nem opcio. Ennyire ne legyel mar elvakult edes Istenem...

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#142636) venember83 válasza BenHans (#142627) üzenetére


venember83
nagyúr

Köszi, figyeltem. De van egy kis gond: a Juvét kisbetűvel írtad... :U

(#142637) atee_13 válasza NyxNyxNyx (#142635) üzenetére


atee_13
őstag

Őőőő nem Dier kezéről pattant Firminho kezére véletlen? Ebből hogy lesz a Tottenhamé a labda? :U

(#142638) NyxNyxNyx válasza atee_13 (#142637) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ugy, hogy nem tud a VAR visszamenolegesen szabadrugast adni a Pool-nak.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#142639) atee_13 válasza NyxNyxNyx (#142638) üzenetére


atee_13
őstag

:D :D :D

(#142640) mephi666 válasza NyxNyxNyx (#142635) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem azt mondtam, hogy nem nyúlt bele, de előtte fél másodperccel úgy indult, hogy dier szépen ölelte-húzta a mezét és az ő kezén pattant meg először a labda :D nem azt kritizálom, hogy nem adták meg a gólt, csak a szabadrúgás iránya erősen megkérdőjelezhető

ui: amúgy atkinson tegnap nagyon formán kívül volt, mert nem fújt be 11-est a 'pool ellen és ki sem állított senkit :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#142641) Richard! válasza mephi666 (#142640) üzenetére


Richard!
addikt

A puli is formán kívül volt, ugyanis gólokat rúgtak és még nyertek is. :D

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#142642) mephi666 válasza Richard! (#142641) üzenetére


mephi666
nagyúr

lehet ez lepte meg atkinsont, aki most nem készült fel a csapat tudatos sz*patására, mert úgy volt vele előtte, hogy most nem lesz szükség a meccsbe való belenyúlásba se :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#142643) Cartevo válasza Richard! (#142641) üzenetére


Cartevo
őstag

Eldőlni látszik a vidék-főváros versengés.

(#142644) NyxNyxNyx válasza mephi666 (#142640) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Akkor bocsanat a hangvetelert. Igy mar tiszta, azt hittem azt irod, hogy allnia kellett volna a golnak, mert Dier is szabalytalankodott :D . Viszont igy is csak a #142638-t ismetelni. Meg sosem lattam elonyszabalyt visszafujni VAR utan, es ugy tudom, hogy nem is lehetseges.

#142639 atee_13
Ezzel a reakcioval nem tudok mit kezdeni. Ha rosszul tudom a VAR szabalyait, akkor szavakat hasznalj, mint egy ertelmes ember.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#142645) atee_13 válasza NyxNyxNyx (#142644) üzenetére


atee_13
őstag

"mint egy ertelmes ember." :C :C :C

Te mint értelmes ember gondolkodtál e már azon a vonalon, hogy Atkinzont hívta ki a VAR? :U Vagy neked mint értelmes embernek én mint értelmetlen értelmezzem tovább?

(#142646) Cartevo válasza Tibiajax (#142566) üzenetére


Cartevo
őstag

..tehát atomfizi-

kus (a sor végén elválasztottam a lényegét)

(#142647) BenHans válasza venember83 (#142636) üzenetére


BenHans
addikt

:DDD
Ez jó, ebből tudom hogy elolvastad.
Amúgy hidd el, ha a Lazio naggyal van, akkor nem volt szándékos.

Nem tudom alakul-e valami, de melegszik a helyzet. Pinto és Allegri egy szállodában voltak, előbbi annyit mondott, hogy nem tudott erről az egybeesésről. ;] :DDD

Az Alexis - Dzeko tárgyalás kútba esett tegnap, mert a Roma Pinamontit is akarta volna fizu kompenzálásképp. :D Hála az égnek.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#142648) Richard!


Richard!
addikt

A Stuttgart mai meze: 🤮

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#142649) DeathAdder válasza Richard! (#142648) üzenetére


DeathAdder
veterán

buzis

(#142650) Richard! válasza DeathAdder (#142649) üzenetére


Richard!
addikt

És még a csóri szögletzászlót sem kímélték...

Az angoloknál a lánykérést gyakorolják meccs előtt, itt meg csillámpónival mosták ki a felszereléseket...buzi egy világ ez :(

Ma kezdődik életed hátralevő része!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.