Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142801) Peterhappy válasza ZavaBalazs (#142797) üzenetére


Peterhappy
őstag

Huha, ez szep volt. Remelem ment az elo fogadas.

(#142802) vond válasza Peterhappy (#142801) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Az se volt gyenge, amit a bíró, meg a VAR művelt, de a rossz értelemben. :((( Még egy ilyen sörmeccsen is képesek tovább gyalázni a futballt, és csak elérik, hogy róluk is kelljen beszélni a meccs közben és után, ne csak a játékról, a sok gólról, meg a mérkőzést meghatározó, korai szabálytalanságról.

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#142803) Ringman válasza venember83 (#142799) üzenetére


Ringman
nagyúr

passzolom, valahol azt olvastam, hogy a kínai szabályozások miatt nem tudják úgy fejleszteni a klubot, ahogy szeretnék (pl raknának bele pénzt, de azt engedélyezni kell a kínai államnál)

max nem a bc partnersnek adják el:

Soccer-Inter Milan seeks new bidders after BC Partners exclusive talks - sources

gondolom akartak ők igazolni valakit most télen is

---
tegnap megint előjött, hogy kell handa helyére egy első számú kapus, csak nem tudom ki jöhet szóba. nem is értettem miért nem radu véd egy kupameccsen.

musso, cragno, silvestri?
őket olvastam, mint jelöltet, de nem nézek inter meccsen kívül mostanában mást (sokszor azt sem), szóval nem tudom hogy ők mennyire jók.
radut nem hiszem hogy beállítjuk a kapuba 1 év padozás után.

(#142804) venember83 válasza Ringman (#142803) üzenetére


venember83
nagyúr

gondolom akartak ők igazolni valakit most télen is

Ebben nem lennék biztos. Marotta inkább csak foltozgatásra használta a téli mercatót, ha nagyon muszáj volt.

Köszi a többi infót. Kicsit meglep, hogy befektetési társaságok pingpongoznak a két milánói klub tulajdonjogával, s nincs egy viszonylag biztos tulajdonosi háttér.

(#142805) Peterhappy válasza vond (#142802) üzenetére


Peterhappy
őstag

Passz, elhiszem neked, nem láttam a mérkőzést.
Általában nagyon kevés meccset nézek mostanság :(

[ Szerkesztve ]

(#142806) Enzolord válasza vond (#142802) üzenetére


Enzolord
addikt

Én sem értettem teljesen elég sok döntést. És az az igazság, hogy sokkal jobban örültem volna egy 4:0nak ezek nélkül a szarok nélkül. Első piros ok, elcseszte a kissrác, tanul belőle! De a többi kabaré

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#142807) LyonnaisFan1 válasza paatrick (#142793) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ez nem egy spanyol LaLiga2 meccs volt a bajnokság zárófordulójában, ahol két olyan csapat meccselt egymás ellen, aminél a döntetlen mindkettő együttesnek win-win szitu?
Azokon történnek ilyen gyakorlatilag lófasz események, és egy barátságos döntetlennel zárul le az összecsapás.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#142808) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

az AS Roma-ból a Lazio-ba igazolt Mussolini :DDD (a Duce dédunokája)

Resistencia eterna

(#142809) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Meanwhile in Turkey.

(#142810) paatrick válasza Peterhappy (#142809) üzenetére


paatrick
őstag

Nem hiszem el, pár hete is volt ugyanilyen :C

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#142811) Richard! válasza paatrick (#142810) üzenetére


Richard!
addikt

Szerintem ez ua. :D

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#142812) mephi666


mephi666
nagyúr

ejj de szép ez a brighton elleni kezdő:

kelleher - taa, phillips, henderson, robertson - thiago, milner, wijnaldum - shaqiri, firmino, salah

csere pedig: adrián :D alox, jones, origi... csak hogy a nagyobb neveket említsem... valamint a friss szerzemény davies

túloldalt kispadon kezd lallana :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#142813) villamos


villamos
őstag

Zsóri! :C

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#142814) Peterhappy válasza Richard! (#142811) üzenetére


Peterhappy
őstag

Lehet, én ma kaptam. Először azt se tudtam, mit kell nézni :D

(#142815) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Fuuuuu ez a derbi... vallatni lehetne vele. Az ÚFC jobban játszik, mint szokott, mi meg botrányosan gyengén. A gólunk szerintem szabályos volt, de a liláknak járt volna az elején a tizi. Kell a VAR.

(#142816) villamos


villamos
őstag

Kovács! 2-0 a Budafoknak. :C

Kovács duplázik, 3-0 :Y

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#142817) villamos


villamos
őstag

A vége 3-1 ezzel, és az Újpest mai vereségével kikerült a kieső zónából a Budafok, legalábbis egyelóre. Mindent összevetve jó kis meccs volt ez.
Meglátjuk, hogyan fog menni vasárnap Pakson.

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#142818) atee_13 válasza mephi666 (#142812) üzenetére


atee_13
őstag

Ez ma megint az a semmittevős játék amiből nem nagyon lesz semmi, hacsak nem jön valami nagy mák

(#142819) mephi666 válasza atee_13 (#142818) üzenetére


mephi666
nagyúr

Az, hülye ívelgetés, amit a brighton leszed rendre meg 16uk környékén rálövések helyett adogatás, míg el nem veszik... Firmino alig ér a labdába, 1 rendes kontrát nem tudnak végigvinni, mert pontatlanságok miatt folyamatosan megtörik a lendület... remélem Klopp helyreteszi őket, hogy az elmúlt 1 hét játékát mutassák, ne azt az impotens szart, amit 1 hónapon át műveltek

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#142820) gabross válasza atee_13 (#142818) üzenetére


gabross
tag

Ez sajnos gyengébb annál is, aggasztóan gyenge. A Burnley ellen 27 kapura lövés volt, a manu ellen 17. Ma eddig 2. Alibi foci. Phillips játszik a legjobban, kell is, mert többet támad a Brighton. :U

Bajnokságot nem lehet úgy nyerni, hogy nem verjük meg a Burnley-t, a Brightont, a West Bromot vagy a Fulham-et. A City a mai meccsét is behúzta...

(#142821) ZavaBalazs válasza Peterhappy (#142801) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

legközelebb nézd meg, mikor írtam :P

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#142822) Citroware


Citroware
addikt

Thiago Alcantara amúgy miért nem a Barcában játszik? A játéka teljesen odaillő lenne. Még jobban illene oda, mint a Liverpoolba. A Barcának most talán nincs is nála jobb középpályása. Miért hagyták elmenni?

[ Szerkesztve ]

(#142823) paatrick


paatrick
őstag

Liverpool is top formában megint, 75 perc alatt 0 kaput eltaláló lövés :C

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#142824) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Barca mit hozott vissza te jó ég
Amúgy vannak apró másodpercek! amikor egy icipicit! hasonlít! a régi! barcára! a mostani játék

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#142825) BenHans


BenHans
addikt

Az 5. Barca gól... :Y
Az a bal küllős passz Grízestől...
Finom.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#142826) Napfénysüti válasza IreN!CuS (#142824) üzenetére

A küzdésért ma mindenképp elismerés jár. :R

Més que un club!

(#142827) forceberg válasza Peterhappy (#142815) üzenetére


forceberg
veterán

Beérett a német edző munkássága: :))

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#142828) Redneck válasza forceberg (#142827) üzenetére


Redneck
veterán

Ez jó!

Napok óta aluszékony vagyok. Sajnos nem csak a derbit aludtam át, de a Manchester United 9 gólos sikerét is. Mindkettőt bekapcsoltam, de aludtam is tovább. :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#142829) LyonnaisFan1 válasza forceberg (#142827) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:C :C
Csóri Újpest. Elképesztő mélységekben vannak, nem tudom, lehetnek-e még lejebb.
Az a Tallo gól, te jó ég. Aki odavitte azt az életképtelen fogyatékost meg kellene hurcolni. Semmirekellő tucathulladék, amiből raklapszámban van a bajnokságban.
(Sajnos nálunk is, mert még az mb3 csapatnál rontja a levegőt.)

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#142830) yuing válasza BenHans (#142825) üzenetére


yuing
őstag

Lehet, hogy korai volt leírni Grizit? Ebben az évben elég jól tolja.

(#142831) yuing válasza Citroware (#142822) üzenetére


yuing
őstag

Azért távozott anno, mert nem kapott elég játéklehetőséget, nem nézem a Poolt, de a Bayernben tudott alkalmazkodni az intenzív futballhoz. Nagyon intelligens játékos, ezért meglepő lenne, ha Klopp csapatában nem menne neki. Covidos volt és sérült, lehet még idő kell neki.

[ Szerkesztve ]

(#142832) yuing


yuing
őstag

Állítólag Agüero is jönne ingyen nyáron a Cityből. Gondolom a fizetését meg lehetne oldani. Több szempontból is előnyös lenne. Messi spanja, meg azért egy hangyányival jobb játékos Braithwaite-nél. :))

(#142833) Peterhappy válasza ZavaBalazs (#142821) üzenetére


Peterhappy
őstag

:D jo'vanna fogalmam se volt, mikor ert veget a meccs :B

[ Szerkesztve ]

(#142834) mephi666 válasza paatrick (#142823) üzenetére


mephi666
nagyúr

Még jó hogy elaludtam a 2. félidő elején: katasztrófa volt a tegnapi játékkép is... 4évig tartó hazai veretlenségi sorozat után 2 hét alatt 2 vereség a legutolsó csapatoktól :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#142835) Peterhappy válasza IreN!CuS (#142824) üzenetére


Peterhappy
őstag

En a derby utan elborultam, pedig a terv az volt, hogy a masodik felidot megnezem. Tipikus...

De jo olvasni, amit irtatok! Mar csak a palyan kivul kellene rendet tenni.

(#142836) gabross válasza mephi666 (#142834) üzenetére


gabross
tag

Nem tudnak gólt rúgni, Mané West Brom elleni gólja volt az utolsó az Anfielden, még tavaly.

(#142837) atee_13 válasza gabross (#142836) üzenetére


atee_13
őstag

Így van, szerintem is nagyobb gond ez mint a védelem. Mert ha nincs is az a luft a gól előtt akkor is mi van... gól nélkül nehéz nyerni.

De szerintem itt már hónapok óta a koncepcióval is baj van. Leggyakoribb szituáció:
1. Kapus passzol valamelyik hátvédnek
2. A hátvéd kiteszi valamelyik szélre
3. A szélén lévő talán 1-2 lépést tesz előre vagy már egyből megáll, feltérképezi a terepet eltelik 3-5 mp majd hátraadja a védőnek többnyire a túloldali középsővédőnek.
4. A védő továbbteszi a másik szélre ahol kb kezdődik elölről a folyamat.

Ezalatt az ellenfél védelme feláll, felveszi a pozíciókat amire készült, kb kissámlit letehetné és ráülhetne, lógathatná a lábát, h jól van na majd jöttök.

Korábban is voltak ilyenek, de akkor valahogy jött egy gól ami megkönnyítette. De már az sincs.

(#142838) mephi666 válasza gabross (#142836) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, jota legalább kreatív és motivált volt, termelte is a gólokat... hasonló játékos kellene, aki rálövi, nem csak adogatja tovább... ő hiányzik talán legjobban... lehet jobb lett volna, ha tegnap henderson helyett a frissen megvett cb van a posztján, hendó meg középről, a megszokott helyéről irányít...

így mi vár ránk? city, leicester, lipcse, everton 2 hét alatt? ha így folytatjuk, március elejére a 10. hely környékén leszünk az arsenal mellett :U a west ham / tottenham elleni meccsek után kezdtem benne bízni, hogy ennyi volt a gödör, de a tegnapi teljesítmény ezt rendesen megcáfolta...

ui: ja és én is hasonlóan látom... múltkor az ellenfél szögletéből taa->shaqiri->salah gól tanári volt... amikor nagyon ment, pont ebben volt az erősségünk, hogy a feltolódó ellenfélen keresztül pár pontos passz és ott voltunk a kapujuk előtt :K erre most ezzel sz*patnak minket: felhúzódunk, felállítják a bunkert, törvényszerűen labdát vesztünk és abból megindulnak (amit a rutintalan, szétvert védelmünk ellen rendesen ki tudnak használni)

...nem ezt az idióta barcás tilitolit kellene erőltetni, amiről kiderült az elmúlt hónapokban, hogy nem megy, hanem végignézni 1-2 évvel ezelőtti meccseket és azt venni alapul :K tegnap a meccs elején annyira feljött a brighton, hogy először azt mondtam: ebbe fognak belerokkanni, ha benyelnek hirtelen pár gólt... sajnos salah korai helyzete is kimaradt, ők meg visszábbvettek és teljesen más stílusban játszottak tovább (már amíg láttam)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#142839) Citroware válasza yuing (#142831) üzenetére


Citroware
addikt

Megy neki, de szerintem a Barcában még jobban ment volna. Sokan arra fogják a Barca gyengülését, hogy Messi mögött már nincs egy Xavi vagy egy Iniesta a középpályán. Na szerintem Thiago Alcantara simán van az a szint. Amikor elment, talán még nem volt, de ha megtartották volna még egy-két évig, 2015-ben Xavi visszavonult, a helyét simán megörökölhette volna.

(#142840) ZavaBalazs válasza Citroware (#142839) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Pepnek ő volt a szíve vágya 2013-ban ("Thiago oder nix!" / "Thiagót vagy senkit"), volt egy 18 vagy 25 milliós kivásárlási ára, és keveset játszott a barcában. nem is volt nagyon kérdés, hogy marad-e.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#142841) Citroware válasza ZavaBalazs (#142840) üzenetére


Citroware
addikt

Persze, mivel ő már a Barcában látta, hogy mekkora játékos lesz. És magával vitte. Így már érthető a történet.

(#142842) Richard! válasza Citroware (#142839) üzenetére


Richard!
addikt

Helyette van egy Pedri. Az is valami...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#142843) forceberg válasza Richard! (#142842) üzenetére


forceberg
veterán

Csak közben 5 év kiesett :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#142844) venember83


venember83
nagyúr

A Financial Times szerint óriási a baj az Internél, ahol jelenleg a Suning egy 200 millió eurós gyorssegély beszerzésén munkálkodik. Ez nem oldalná meg a csapat gondjait, de ennyi kell ahhoz, hogy idén be tudják egyáltalán fejezni a bajnokságot. Mivel a komancs vezetés befagyasztotta a kínai érdekeltségek külföldi költekezését, a Suning már inkább szabadulna a klubtól, és a BC Partners meg is venné a csapatot, de az összegek között egyelőre irtózatos, több százmillió eurós szakadék tátong. A Suning 900 millió eurót szeretne kapni, a BC úgy ajánl 750-et, hogy ebből 400 a tartozások kifizetésére, illetve az idei működésre menne. Több variáció is van a klub megmentésére, a kínaiak abban is benne lennének, hogy csak a részvények egy részét adják el, de ki akar egy fél csapatot venni magának? Izgalmas hetek jönnek Milánóban, az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#142845) Richard! válasza forceberg (#142843) üzenetére


Richard!
addikt

5 felejthető év. ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#142846) Tibiajax válasza venember83 (#142844) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lényeg, h előrébb végezzünk a végén, mint a juventus
minden másra ott a mastercard

(#142847) BenHans válasza venember83 (#142844) üzenetére


BenHans
addikt

Tyihí, akkor mi romanisták hálát adhatunk Friedkinéknek, akik nemhogy ott vannak a csapat mellett, de még értenek is a témához abból kiindulva, hogy ezt ilyen rövid idő alatt és covid mizéria mellett sikerült elérni.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#142848) Peterhappy válasza venember83 (#142844) üzenetére


Peterhappy
őstag

Csak hogy jól olvasok-e a sorok között. Ezek szerint csökkent az esélye Messi nyári érkezésének?

(#142849) venember83 válasza BenHans (#142847) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha túl nagyra nőne a Roma, Agnelli majd rátok küldi Toniót és Marottát, tessék vigyázni.:))

Peterhappy: Messit lassan befektetőként várják az Internél, s akkor lehet edző, csapatkapitány és kulcsjátékos egyben. A tulajdonosi minőség mellett persze.

[ Szerkesztve ]

(#142850) BenHans válasza venember83 (#142849) üzenetére


BenHans
addikt

A csillagszemű és az ázott kutya tekintetű hide the pain Tóni...
...neeemm, ehhez túl gyenge a képzelőerőm. :DDD

Egyelőre csak Orsatót sikerült ránk küldetni szombatra, hát több mint a semmi.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.