Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142351) mephi666


mephi666
nagyúr

Nézitek, hogy a madrid milyen harmadosztályú csapat ellen vezet kb 70perc után szolid 1 góllal? ...ja és milyen retek pályán? Volt falum megye2 pályáján ehhez képest első osztályú a gyep

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#142352) mephi666 válasza mephi666 (#142351) üzenetére


mephi666
nagyúr

Hehe, ez az utolsó 15perc kezd átmenni pankrációba... egy Böde meg egy Ibra kellene még ide... volt itt benzinestől csípődobás, nagy egymásba csimpaszkodások...

ÉSSSS 1-1 :D harmadosztályú csapat a madrid ellen

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#142353) pezs89 válasza mephi666 (#142352) üzenetére


pezs89
tag

2-1... :DDD

(#142354) perempe


perempe
addikt

[link] Blazic gólpassza

* Brahms: 4. szimfónia *

(#142355) BenHans


BenHans
addikt

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#142356) Redneck válasza perempe (#142354) üzenetére


Redneck
veterán

Ezzel kaptunk ki? Az első félidőt néztem, de elaludtam, mert túl NB1-es volt. :D

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#142357) perempe válasza Redneck (#142356) üzenetére


perempe
addikt

:K

Nem nézem meg a Médiaklikkről.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#142358) dracox válasza BenHans (#142355) üzenetére


dracox
addikt

Kiváncsi leszek mi lesz ennek a következménye.

(#142359) gyuromoj válasza dracox (#142358) üzenetére


gyuromoj
veterán

Tippre szezon végén Raul váltja Zizut, főleg hogy semmit nem fog nyerni ez a csapat...

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#142360) BenHans válasza dracox (#142358) üzenetére


BenHans
addikt

Nem tudom, én nem a Real ellen vagyok, csak a kis hüvelykmatyi csapatnak örülök, mert ebben volt szív. :) Bármilyen anyagias világot élünk, ilyenkor mindig rájön az ember, hogy miért dobban meg a szíve ezért a játékért.

Ha a Realról van szó, én sajnálom, hogy Hazardnak nem jött be.
Úgy néz ki most jött el egy komolyabb generációváltás a BarcaRealnál, míg a Bayern vagy az Atleti előbb átment ezen.
CR egy akkora klasszis, hogy már az ő távozása komoly űrt hagyott a csapatban, mi lesz ha Ramos is lép pl, mert hiába kemény, akkor is bika, igazi vezér.
Itt be is vallom, hogy miatta megnézem a juve meccseket, mert szerintem meg kell köszönni, hogy mi ilyen játékost élőben láthatunk, akiről a jövőben videókat fognak nézni epekedve.
Kár, hogy rabruhás lett, de ez van, meg lehet nézni hogy ment a labdáért a Napoli ellen ma, vagyis tegnap a szuperkupán, csúszott mászott küzdött...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#142361) mephi666 válasza BenHans (#142360) üzenetére


mephi666
nagyúr

60ezres kisváros csapata emberhátrányban veri a királyi gárdát... úgy, hogy a kapusuk az egyenlítés után nem húzta ám az időt, hanem indította a többieket, mert játékkal akartak nyerni, nem 11es oroszrulettel

itt az ideje a nagytakarításnak: a bilbao csak figyelmeztetett, de ez a tegnapi pofon sokkal komolyabb volt

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#142362) venember83


venember83
nagyúr

(#142363) atee_13 válasza Ringman (#142327) üzenetére


atee_13
őstag

akadémiák akadémiájává :C :C :C

komolyan mondom ezeknek külön szakáguk van arra, hogy nehogy véletlen valami értelmes dologgal rukkoljanak elő

az év akadémiája, az ország akadémiája 2020 stb egy csomó nem szürreálisan hangzó név jöhetett volna ... még a nemzetit kellett volna beleszőni

(#142364) LyonnaisFan1 válasza perempe (#142354) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:C :C
""emberelőnyös"" gól, mintha csak jégkorong lenne.

Az a Blazic sztem sosem volt Fradi szintű ember, a BL selejtezőkön is voltak hajmeresztő hibái.
De lehet összekeverem egy másikkal.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#142365) Tibiajax válasza venember83 (#142362) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..majd ha ilyenetek lesz, apa

(#142366) Ringman válasza venember83 (#142362) üzenetére


Ringman
nagyúr

egy ps5-ös meccshez így beöltöztek?
:)

(#142367) venember83 válasza Tibiajax (#142365) üzenetére


venember83
nagyúr

Minden trófeát meg kell becsülni, tudod te jól. ;)

Ringman: S még vonatoztak is, hogy játszhassanak egy PS5-ös meccsen, utána pedig még pezsgő is járt a csillogó bádogkupa mellé. Szerencsére most nem kellett valami közel-keleti országba látogatni emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#142368) Tibiajax válasza venember83 (#142367) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna,a két kutyaütő...
erről ez a kép ugrott be

:DDD

(#142369) bagyulajuve válasza venember83 (#142362) üzenetére


bagyulajuve
addikt

az egyetlen dolog, amit idén a csapat nyerni fog - bár ha szigorúan vesszük ez még az előző szezonra vonatkozik
de amúgy nem volt rossz meccs összességében, bár a kommentátor nagyon felkészületlen volt, ami bosszantott

Resistencia eterna

(#142370) salesman válasza forceberg (#142348) üzenetére


salesman
őstag

Van azért itt más is...
[link]

Türűűűdrááá!

(#142371) Tibiajax válasza bagyulajuve (#142369) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

sporttévés volt, nézd el neki... :) ritkán adhatnak olaszfocit

(#142372) bagyulajuve válasza Tibiajax (#142371) üzenetére


bagyulajuve
addikt

jó, de néha az volt az érzésem, hogy magában a fociban sincs otthon :DDD

Resistencia eterna

(#142373) yuing


yuing
őstag

Na, az Atleti után a Real is out a kupából. Amilyen szar idén a Barca, ezt sem tudja majd kihasználni sajnos. Már a Bilbao ellen sem vagyunk képesek megnyerni egy nyamvadt trófeát.... :(((

Az utóbbi mérkőzéseken viszont Griezmann megtalálta a góllövő cipőjét, még a végén lesz belőle valami.

(#142374) forceberg válasza salesman (#142370) üzenetére


forceberg
veterán

NERc lett volna tegnap? :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#142375) venember83 válasza Tibiajax (#142368) üzenetére


venember83
nagyúr

A képen látható négy személyből kettőt ismerek fel, s ők nem fekete pólót viselnek... Megosztod velem, hogy a képen milyen korszakos zsenik öltötték magukra az Inter-címeres pólót? Ráadásul egyiknek még zoknira sincs pénze, úgy tűnik. Talán védők lehetnek, ha nem tévedek, de nem tudom.

Erről a lehajolós pozícióról nekem meg ez ugrott be:

[ Szerkesztve ]

(#142376) Tibiajax válasza venember83 (#142375) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ki lehet az, insignie?
:D

(#142377) salesman válasza forceberg (#142374) üzenetére


salesman
őstag

Majd erre is figyeljünk a Pufkáf elleni meccsnél is! ;]

Türűűűdrááá!

(#142378) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nem szoktam juvés képet rakosgatni, legyen most egy kivétel

best juve-shirt, without compromise..

[ Szerkesztve ]

(#142379) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

na, remélhetőleg a szuperligás rettegésnek ezzel vége: [link]
tldr: a FIFA és a 6 konföderáció nem ismeri el a ligát, és bárki, aki részt vesz benne, ki van tiltva minden FIFA + 6 konföderációs eseményről.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#142380) venember83 válasza ZavaBalazs (#142379) üzenetére


venember83
nagyúr

Nemrég egyeztetett ebben az ügyben Perez és Agnelli Torinóban. Azért megnézném, hogy mire megy az európai szövetség a BL-lel a nagyok nélkül... :U

(#142381) Ringman válasza venember83 (#142380) üzenetére


Ringman
nagyúr

azért azt nehéz lesz lenyomni a szurkolók torkán, hogy nem játszat a válogatottban valaki, ha a szuperkupát választja a csapata.

(#142382) ZavaBalazs válasza Ringman (#142381) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

hát még a játékosok torkán. :K
RIP super league 201?-2021

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#142383) Cartevo válasza ZavaBalazs (#142382) üzenetére


Cartevo
őstag

Igen, ezt jól kitalálták. Aki Szuperligás klubhoz igazol, az vállalná a rizikót, hogy ha nem marad olyan szinten, akkor vége a pályafutásának. A többség nem pörgetné meg ezt a rulettkereket.

(#142384) venember83 válasza Ringman (#142381) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, most a FIFA és az UEFA elment a falig, védve saját érdekeit. Ezek az abszolút értékekben való gondolkodások nem mindig kifizetődőek. Kiváncsian várom a választ a Szuperligában érdekelt klubok részéről.

(#142386) Peterhappy válasza yuing (#142373) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nem kell egyből ennyire negatívnak lenni, a Real tegnap harmadosztályú negyedik helyezett ellen pottyant ki hosszabbításban, mi ma nyolcadik helyezett ellen játszunk, szerintem simán benne van, hogy kihúzzuk a büntetőpárbajig, ott meg bármi megtörténhet...

Grízmanó valóban megtalálta a cipőjét, épp csak olyan hatékonyan védekezik, mint Leo...
* állítólag, én ugyanis az elmúlt hetekben egy meccset sem láttam, de ma talán végre eljutok oda is *

(#142387) venember83 válasza Peterhappy (#142385) üzenetére


venember83
nagyúr

Mivel itt a topikban is sokan (sokszor jogosan is akár) lázadoznak a magyarországi stadionépítések kapcsán megjelenő árak esetében, halkan megkérdezném, ők nem sokallják az 1,2 milliárd eurós árat ebben az esetben? Más stadion építési költségével kapcsolatban nem vagyok tisztában, de a Juve (bár csak 41 ezer férőhelyes) stadionját 155 millió euróból húzták fel, ami az 1,2 milliárdnak kb. a tizede?

(#142388) forceberg válasza venember83 (#142387) üzenetére


forceberg
veterán

Lehet építeni stadiont:

- low cost célirányosan
- értelmesen extrázva
- kimaxolva mindenre jót
- kimaxolva mindenre jót , úgy tervezve, hogy a lehető legtöbb pénzt lehessen az építésből kivenni.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#142389) venember83 válasza forceberg (#142388) üzenetére


venember83
nagyúr

Az 1,2 milliárd akkor a negyedik változat lehet, nemde? :))

Nézegettem a stadionokat közben. Az Emirates 440 millió euróért épült, a Bayern Allianz Arenája 340 millióért, a Puskás 533 millióért, a Spurs viszont 1,13 milliárdért építtetett stadiont.

[ Szerkesztve ]

(#142390) NyxNyxNyx válasza venember83 (#142387) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A csok miatt azota felmentek az arak.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#142391) Ringman válasza venember83 (#142389) üzenetére


Ringman
nagyúr

ha nem állami/önkormányzati pénzből épül itthon stadion (tao-t is beleértve), akkor az más kérdés, de elvileg 650m-et fizetne az inter+milan:
“The issue is that, given Inter and AC Milan will have to spend €650 million in a delicate economic moment like this to build the stadium alone, the council will want guarantees from the possible new owner about their resources.

gondolom az 1,2mrd€ ez így mindenestől, lehet az infrastruktúrával (akár metro, nem tudom) együtt.:

de még így is kurva drága :DDD

[ Szerkesztve ]

(#142392) venember83 válasza Ringman (#142391) üzenetére


venember83
nagyúr

Ezek az infrastrukturális városi fejlesztések amúgy is őrületes pénzbe kerülnek, sokszor a tervezett többszörösébe pl. metró miatt. Szóval az 1,2 milliárd kevés is lehet. Talán ezért is húzzák és halasztják ezeket a jóváhagyásokat az önkormányzatok, mert tudják, hogy nem lesz rá igazándiból pénz.

[ Szerkesztve ]

(#142393) forceberg válasza venember83 (#142392) üzenetére


forceberg
veterán

"sokszor a tervezett többszörösébe" És a különbözetet fizeti a tervező cég, mert hanyag munkát végzett?
Nem hát, mert ezek kb. előre tudják, hogy sokkal többe fog kerülni, csak azt az árat el sem fogadnák...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#142394) venember83 válasza forceberg (#142393) üzenetére


venember83
nagyúr

Sok esetben nem a tervező cég hibája, hogy nem megfelelően készült el a megvalósíthatósági tanulmány, hogyan lett kiírva a pályázat stb. Gondolom, hogy politikai szinten sokkal jobban magyarázható az, hogy most mégis kétszer annyiba kerül a projekt, de fejezzük be, ha már elkezdtük xx éve, minthogy eleve beleugorjanak gigászi költségvetésű projektekbe. Sok esetben akár német metróhálózatok fejlesztésénél is előfordul, hogy sokkal tovább és sokkal drágábban építik meg az adott szakaszt.

[ Szerkesztve ]

(#142395) forceberg válasza venember83 (#142394) üzenetére


forceberg
veterán

Pont ezt írtam, hogy tudják a végleges árat, de előre beetetésként direkt elsunnyogják, hogy mennyibe fog kerülni.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#142396) bagyulajuve válasza ZavaBalazs (#142379) üzenetére


bagyulajuve
addikt

menő, már vagy 2-3x majdnem vettem ilyen mezt, de kicsit sajnáltam rá a pénzt

Resistencia eterna

(#142397) sh4d0w válasza venember83 (#142387) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Egyrészt az nem a magyar adófizetők pénze, tehát fütyülünk rá. Másrészt a nyugati stadionépítések általában magántőkéből épülnek - ők oda teszik a pénzüket, ahová akarják. Harmadrészt COVID-időkben biztosan nem építenék stadiont, mert túl magas a kockázat (pláne Taljánföldön nem, ami rohadt nagy pofont kapott az első hullámban).

https://www.coreinfinity.tech

(#142398) venember83 válasza sh4d0w (#142397) üzenetére


venember83
nagyúr

Elnézést. Csak arra akartam utalni, hogy a stadionok qrva drágák úgy általában. A milánói pedig ezekhez képest is még drágább lehet. Ennyi. Nem akarok az adófizetői zsebedben kutatni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#142399) Tibiajax válasza venember83 (#142398) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

két nagycsapat fogja használni. plusz azért elég famous is lesz
hadd legyen már nem olcsó..

(#142400) Tibiajax válasza Ringman (#142391) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

és ilyen lesz majd?....
csak én sajnálom azt, hogy ennyire egykaptafa, kommersz designt sikerül választani?
pont ugyanaz, mint egy allianz rena, vagy egy grupama, csak nagyobb méretben...
szánalmas

nem az lenne elvileg a cél, hogy ha új építés is, de legyen már valami egyedi, vagy klubra/klubokra jellemző stílusjegye?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.