Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141501) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Mondhat bárki bármit Mourinho ebben a szerepben érzi leginkább otthon magát, nem egy olyan topcsapat élén ahol hatalmas elvásárok vannak, hanem underdogként felvállalva területet nem hagyva kihegyezni a "játékot" 2 emberre, akik most épp nem Snejider és Milito, hanem Son és Kane, de egyébként kísérteties a hasonlóság :)

[ Szerkesztve ]

(#141502) Tibiajax válasza Ringman (#141500) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

óó, biztos ő a szerencsehozó kabalája a csapatnak...

(#141503) atee_13 válasza DeathAdder (#141501) üzenetére


atee_13
őstag

hát 78-22 nél nem nagyon lehet találgatni ;]

(#141504) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

bármilyen befújt faultot csinál az inter, conte mindig őrjöng :D volt vajon az életben már olyan - csapata ellen fújt bírói ítélet-, amivel egyetértett vagy elfogadta volna?
:)

(#141505) Ringman válasza Tibiajax (#141504) üzenetére


Ringman
nagyúr

:)

meccset nem láttam, legalább gyenge volt?
sikerült 2-2 pontot hozni a juvén és a milánon, szóval igazából mindegy is.

(#141506) mephi666


mephi666
nagyúr

Firminoooo :D ezen agyaltam, hogy Rizs Williams szépeket indított, nem olyan rossz... csak kellene rá 20kg izom meg hogy aktívan fejelgessen szögletnél, mint Van Dijk... erre Firmino bestukkolta szépen

ui: nagyon kellett ez a győzelem... statban fel volt borulva a pálya, de utolsó 5 percben azt is benne láttam, hogy akár ki is kaphatunk, ha beüt a szar... szerencsére nem így lett... most akkor kényelmesen hozni kéne sorban a kötelező meccseket

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#141507) Phoen|x válasza mephi666 (#141506) üzenetére


Phoen|x
őstag

Pool győzelemnek utoljára a bl döntőben örültem. Vajon miért? :DDD

Go Gunners!

(#141508) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Nagyon X-es meccs volt, kár a végéért :( Bergwijn egyszer ha ráérez a góllövés ízére hatalmas játékos lesz, de idén mindent kihagy.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#141509) Tibiajax válasza Ringman (#141505) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jó vót jó vót, háború volt, tipikus olasz módra.. összetett ujakkal kérdőrevonó kéz-hegyek, ordibálásokkal, reklamálásokkal, ami beleféru, de kukaku-tizivel megvan a 3pont. pedig nagyon fostam előtte, h lehet zakót kapunk

(#141510) DeathAdder válasza atee_13 (#141503) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szép dolog a labdabirtoklás, ja nem ;]

(#141511) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Amúgy sokan bíróznak (mint mindig) de szerintem itt ez ma tök jól működött, Son gólját 10 másodpercig csekkolták, kb. vonal volt, de nehezen eldönthető, a bíró a pályán megadta, mehet tovább, nem reszelik a fost, teljesen oké.

A gond az, hogy idén legalább 5 ilyet vettek már el tőlünk és emiatt nem nyertünk úgy hogy azokat 3 percig vonalazták, hogy aztán lesnek titulálják, volt már hogy kézről, vagy rossz lábról, vagy rossz testrészről húzták a vonalat, de még akkor sem látszott a les :D

(#141512) mephi666 válasza DeathAdder (#141511) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, ez a vonalazgatás nekem is feltűnt... plusz egyik oldalon mané apró lökéseit is azonnal befújta, másik oldalon meg durvább lökdösődésre sem fújt semmit :U arról nem is beszélve, hogy amikor sissoko a saját kezére rúgta a labdát és körülötte megállt mindenki, jelezve a kezet, vissza sem fújta... (ebből is végigment egy támadás, kis híján góllal) ez ilyen tisztelgés most maradona előtt? szabályos gólt is lehetne így szerezni, ha alápöckölsz és "véletlenül" beütöd a kapuba?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#141513) LyonnaisFan1 válasza Redneck (#141494) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Elneztem, veluk Januarban meccselunk.
Meg a zala jon hozzank. Az is kinez 0-3-ra :W

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#141514) atee_13 válasza DeathAdder (#141510) üzenetére


atee_13
őstag

Azt csak a kontra játékra írtam, hogy nagyon más forgatókönyvet nem lehetett kiolvasni a JM játékából.

De tényleg működött mert ha ott a kapufa bemegy vagy abból a szögletből a hurrikén fejes akkor kellően megnehezedett volna.

Spec én az xg vel úgy vagyok, hogy jó jó de otthonra nem kéne :DDD (túl sokat általánosít)

#141511DeathAdder
jól? És a dier kezezés. TV 1 perc alatt kiszúrta ezek meg 3 a pályán meg 3 a szobában sem nézték meg :U :U

(#141515) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#141513) üzenetére


Peterhappy
őstag

Hogy neked semmi se jó?! Egyfolytában ki akarsz esni, hogy tiszta lappal indulhassatok, most végre kieső helyen vagytok, most meg az a bajod ;]

Tényleg lelép LT? Ki lesz helyette?

(#141516) Peterhappy válasza DeathAdder (#141510) üzenetére


Peterhappy
őstag

(#141517) yuing


yuing
őstag

Úgy néz ki, hogy ma megtörténik a Szoboszlai Lipcse házasság. Dominik szerintem jó döntést hozott. Ismeri a nyelvet, Guláék megkönnyítik a beilleszkedését. Attraktív, gyors futballt játszanak a németek, ha tovább tud fejlődni, jó kis ugródeszka lehet ez neki. Ideje lenne már, hogy végre valaki eljusson a legmagasabb szintre.

(#141518) Redneck válasza yuing (#141517) üzenetére


Redneck
veterán

Szerintem is ez a legjobb irány, remélem most valóban megtörténik a transzfer, és nem csak pletykálnak róla.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#141519) yuing válasza Redneck (#141518) üzenetére


yuing
őstag

Fabrizio 'Here we go!' Romano hozta le a hírt. Igazából 100%. :)

[ Szerkesztve ]

(#141520) Tibiajax válasza yuing (#141517) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

és kb ez is lesz neki a vége majd, sztem.. mármint nagy klubok terén
én nem látok egyszerűen többet benne. néha eltalál egy-egy jó lövést, fizikailag alapvetően jó, de nagyon van még ezen kívül valami? tud még passzolni is, igen, de annyira nem, hogy egy sztár topcsapatba bekerüljön, és ott még komoly teljesítményt is toljon a tv-nézőknek..
én ebben legalábbis nem hiszek
itt volt a 'letico-elleni meccs most, a bayern ellenikről nem is beszélve, nem volt sok felemlítésre méltó mozzanata. pedig itt, ezeken kellett volna nagyot dobni még, kellett volna jól megtolni most őket. és ha az lett volna, akkor a madrid, pl, sztem nem hagyná..
szerintem a lipcsében ellesz jól, aztán.. ha jobban is megy neki viszonylag, 2-3év, aztán jön majd egy másik német klub még (nem a bayern), aztán onnan meg már csak lefelé
az ilyen real madridokat vagy arsenalokat nem érdemes sztem komolyan gondolni vele

(#141521) sh4d0w válasza Tibiajax (#141520) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Meglátjuk, még csak 20 éves.

https://www.coreinfinity.tech

(#141522) forceberg válasza Tibiajax (#141520) üzenetére


forceberg
veterán

Igen, az Arsenalt nem is gondolta komolyan, de komolyabb csapatot választott, ennek azért örüljünk!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#141523) Redneck válasza Tibiajax (#141520) üzenetére


Redneck
veterán

Egyelőre én sem, szépen összefoglaltad. Ha a Lipcsében tud még fejlődni, akkor már többet teljesít mint amit eddig vártam tőle, de akkor sem leszek szomorú, ha "csak" egy stabil és jó bundesliga játékos válik belőle.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#141524) NyxNyxNyx válasza Peterhappy (#141516) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem tartom feltétlen igaznak, hogy jobbak lettünk volna, de tény h ez a statisztika szart sem ér, ha láttad a meccset. Ez csak ilyen Mourinho mind games, de simán nyerhetett volna a Spurs egy kis szerencsével.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#141525) venember83


venember83
nagyúr

Meglepő. Nem szokás az ilyesmi.

(#141526) Tibiajax válasza venember83 (#141525) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem tudok jól olaszul. arról szól, hogy készül lelépni a juvéből?

(#141527) venember83 válasza Tibiajax (#141526) üzenetére


venember83
nagyúr

Csak elismerte De Roon, hogy késve és túl durván csúszott be, ezért pedig pirosat kaphatott volna. Manapság nemigen szokás elismerni a hibákat.

(#141528) Peterhappy válasza venember83 (#141525) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ez korrekt :R

@NyxNyxNyx: nem láttam a meccset, így nem volna fair állást foglalnom.
Főleg Arsenal drukkerként úgy, hogy Kloppot csípem, Mou-t meg nagyon nem.

La Ligát senki nem néz már? A múltkori Real - ATM is lement kb. hozzászólás nélkül, tegnap pedig a Barca játszott a listavezetővel. Vagy szimplán jobban csúszik a Serie A?

(#141529) venember83 válasza Peterhappy (#141528) üzenetére


venember83
nagyúr

Jelenleg nem túl nagy büszkeség Real vagy Barcelona szurkolónak lenni. Egyik csapatnak sem nagyon megy, talán ez lehet az ok. Vagy csak kiöregedtek/kikoptak a szurkolók. :))

[ Szerkesztve ]

(#141530) IreN!CuS válasza venember83 (#141529) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Kikérem magamnak. Nézem, drukkolok már amennyire lehet a jelenlegi csapatnak és vezetésnek. Amúgy is én azt vallom ,hogy a vereségeket is végig kell nézni lásd 8:2 mert utána az ember jobban megbecsüli/értékeli amikor megy a csapatnak.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#141531) Peterhappy válasza IreN!CuS (#141530) üzenetére


Peterhappy
őstag

:R

@venember83: Lehetséges. Bár én is azt vallom, a kedvenc csapat ne csak akkor legyen kedvenc csapat, ha épp megy a szekér és a kerítésen innen zöldebb a fű.
Csak feltűnő, mennyire háttérbe szorult ez a két gigaklub - és egyébként igen, valahol érthető is, bár a Real az elmúlt napokban kezdett formába lendülni.

(#141532) venember83 válasza Peterhappy (#141531) üzenetére


venember83
nagyúr

Látod, csak előbújnak, ha megfelelő kolompokat zörgetsz. ;]

(#141533) Richard! válasza venember83 (#141529) üzenetére


Richard!
addikt

:C 👎

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#141534) IreN!CuS válasza venember83 (#141532) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ne kezdjük el azokat a bizonyos kolompokat zörgetni ;] ;)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#141535) viharhozo válasza Tibiajax (#141520) üzenetére


viharhozo
addikt

A Bayern ellen volt pl. kihagyhatatlan ziccere, amit termeszetesen kihagyott. Nem nagyon szoktak a Red Bullnal tevedni ilyenekben, szoval ha ok azt mondjak, helye lehet a Lipcseben, az valoszinuleg igy van. A tobbi mar rajta meg a szerencsen mulik.

Az Arsenalt tenyleg nem kell komolyan venni, bar nem feltetlen olyan ertelemben, ahogy te gondolod.

Egyebkent allitolag harom komolyabb erdeklodo volt meg ra a Lipcsen kivul: Leverkusen, Bayern, Sociedad.

Ja, a topbajnoksagok kozul csak az angolt vezeti a cimvedo 12-13 fordulo utan, pedig ugye az a legkiszamithatatlanabb vagy mi.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#141536) ZavaBalazs válasza Peterhappy (#141531) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

így van, ahogy a mondás is tartja: if you don't support us when we lose 8-2, you don't deserve us when we lose 4-0. :P

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#141537) Ringman válasza venember83 (#141527) üzenetére


Ringman
nagyúr

ezért hogy nem kapott pirosat?
var-szobában lévők hol voltak éppen, a büfében?

(#141538) Tibiajax válasza Ringman (#141537) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

pirosat kellett volna kapni azonnal és ronáldónak újabb tizenegyest megítélni!
hol voltak a var-szobában, könyörgöm?? 2pontja veszett oda a juventusnak

(#141539) Peterhappy válasza ZavaBalazs (#141536) üzenetére


Peterhappy
őstag

:DDD gonoooooosz...

(#141540) venember83 válasza Tibiajax (#141538) üzenetére


venember83
nagyúr

(#141541) Peterhappy válasza viharhozo (#141535) üzenetére


Peterhappy
őstag

Arsenalba ne is menjen, megha stabil kezdo is lenne, fizikalisan oda meg keves, a nemzetkozi kupa kovetkezo szezonra meg lassan alomkategoria.

Megmondtak, hogyha Bundasliga, akkor csak a Leipzig jatszik, igy hiaba passzolna a Dortmundba, eselytelen lett volna.
A Sociedadjol hangzik, el is tudnam ott kepzelni, de jonn helye lesz neki Lipcseben, ahogy mondtatok, oriasi segitseg lesz neki, hogy nem kell a nyelvvel is bajodnia es ott lesznek Gulaek.
Szerintem a kezdobe viszont egyelore karcsu leaz, viszont en igenis latok meg boven fejlodesi lehetoseget benne.
Irtatok, hogy Sallai szimpatikusabb. Nincs gond Szoboszlaival, onbizalom, magabiztossag kell, alazat maradjon, sot! Es ha nem wzalad el vele a lo, akkor eljatekos lehet belole, barmilyen fura is belegondolni.

(#141542) Cartevo válasza Peterhappy (#141541) üzenetére


Cartevo
őstag

A Tottenham vette át az Arsenal szerepét, ami hosszútávú átrendeződés is lehet akár. Ami ritka, pl a Lazio hiába telel a BL-ben, attól még nem lesz a fő római csapat. Mégis úgy tűnik, Londonban ilyen történelmi fordulatnak lehetünk tanúi, mert ott túl nehéz ezt visszaállítani.

(#141543) gyuromoj


gyuromoj
veterán

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#141544) bagyulajuve válasza gyuromoj (#141543) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ez várható volt, remélem sikerült szintet lépnie, hajrá :K

Resistencia eterna

(#141545) Tibiajax válasza gyuromoj (#141543) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

bl-ben már nem fog tudni szerepelni, gondolom..

(#141546) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#141545) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nincs már ilyen szabály.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#141547) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#141546) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

akkor ezért nem említette meg itt sem még senki eddig, az átigazolás kapcsán
nem tudtam, h ezt eltörölték
mondjuk ez tök jó.. kis buzi egy szabály is volt amúgy

(#141548) forceberg válasza Tibiajax (#141547) üzenetére


forceberg
veterán

Kb. Kutinnyó volt az egyedüli olyan balfax, hogy úgy átigazolt, a Bárka meg, aki úgy megvette csillagászatiért...

BTW, bakker, így te azt sem értetted, amikor nemrég írtam, hogy Leo Jr. csapattársaként jön majd a Camp Nou-ba!
:Y :Y :Y

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#141549) DeathAdder válasza atee_13 (#141514) üzenetére


DeathAdder
veterán

Részben egy ilyen kezezéssel nyertünk BL-t, úgyhogy erre rossz szavam nincs :))

Más dolog hogy ez a hülye szabályok szerint valóban adható lett volna, ha ellenünk dönt így a bíró és tizit ad, akkor vállat vonok.

De el kell ismerni, hogy idén valamiért kurvára ellenünk fújnak, minden vonalat megadnak az ellennek, minden vonalat elvesznek tőlünk (és rend szerint pontatlanul húzgálják őket hosszú perceken át hogy az lesnek tűnjön), szinte minden mezőnybeli kétes döntést ellenünk hoznak meg. Nem tudom hogy ez a kovid miatt tévés közvetítés érdek miatt van-e, hogy izgalmas legyen a bajnokság, vagy csak kegyetlenül berágtak a PL megújítós ötlet miatt, vagy úgy vannak vele hogy kapjon egy kis szembeszelet a bajnok..

Konteók vannak bőven, és tényleg ez annyira szembetűnő már, hogy hajlok én is arra, hogy ez már nem lehet véletlen, de az elmúlt szezonokban inkább a javunkra tévedtek ilyen helyzetekben, úgyhogy engem ez annyira nem tud kiakasztani mint az internet népét :)

más: Thiago igazolásban meg egyelőre az az egy jó dolog történt, hogy ahogy arra számítani lehetett abszolút nem lehet vele számolni, így CuJo a helyén berobbant a kezdőbe, 19 évesen, MOTM volt ismét :C

129 labdaérintés, 94 százalékos passzpontosság, 2 kulcspassz. 4/5 fejpárbaj, 4 megelőző szerelés..

valamit nagyon el kell baszni ahhoz hogy ebből a kölökből ne legyen semmi :D

[ Szerkesztve ]

(#141550) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#141515) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

;]
Mészáros és Hell.
Itt lehet olvasni ezt azt.

De még bőven nem eldőlt a dolog. Elhiszem, ha már hivatalos lesz. :R
De jó lenne a fa alá, ha LT menne a halál f....ára, ahogy a sleppje is. De Sán....Ger....ék valószínűleg, (remélem csak átmenetlileg) maradnak.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.