Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141351) Ringman válasza Tibiajax (#141349) üzenetére


Ringman
nagyúr

allegri vagy valamelyik feltörekvő német edző.

illetve simeone :)

(#141352) Tibiajax válasza yuing (#141348) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a rendbe rakást eléggé átfogóan értettem......és nyilván nem a mostani szerencsétlenekkel

(#141353) Tibiajax válasza Ringman (#141351) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ááh, nem..
ide, nem is tudom.. valami állat kéne. de nem csak simán állat, mint amilyen conte, hanem agytröszt állat. mint amilyen.. hát tudod, ki volt
olyan valaki, aki először is felismeri és meg meri követelni, hogy a kutyütőket akikhez mindezidáig ragaszkodtak kidobni a keretből. és helyükre hozni még 2-3 nagyobb nevet min. vagy ha nem is nagy nevet, de fiatal és hasznos playert
ott van hakimi meg barella, fiatalok még és futnak is, és technikásak is, nem rosszak. de az ilyen persic, meg gájjárdini-szarokkal nem lehet semmi komolyra menni. de vidal-lal se. ő a cserepadra jó, onnan hadd buzdítson
a védelmünk most fasza szerintem, hogy a szlovák betont végre visszarakták. brozovic is maradhat előttük söprősnek, az az ember bazmeg ha nem fut 15km-t egy meccsen, semennyit. a támadó szekciót kellene átgondolni, optimalizálni valahogy és ha megvan, akkor az egészet egy másabb észjárásba csomagolni és úgy tálalni majd a juventus, meg a többiek ellen

(#141354) yuing válasza Tibiajax (#141352) üzenetére


yuing
őstag

Bonyolult feladat előtt áll az új vezetés. Anyagilag megrogyott a klub, alig van piacképes játékosuk. Nincsen semmilyen mozgástér gyakorlatilag. Sötétebb évek jönnek a Barcelona számára. Ha jól is nyúlnak bele a klubba, szerintem akkor is évekbe telik míg visszakapaszkodnak az elitbe.
'Szerencsére' a spanyol klubfutball összességében erősen visszaesett, a bajnokságban talán lehet keresnivalójuk jövőre is. Idén elúszni látszik a hajó.

[ Szerkesztve ]

(#141355) Ringman válasza Tibiajax (#141353) üzenetére


Ringman
nagyúr

simeone nem elég állat? nyilván kloppot is elfogadnám.

ok hogy brozo sokat fut (dombi meg gyorsan futott :U ), de sokszor nyegle fasz, ami nem fér bele.
kellene egy vezér, egy igazi nyertes mentalitású játékos a középpályára.

(#141356) venember83 válasza Ringman (#141355) üzenetére


venember83
nagyúr

Poch. Árban is kb. ugyanannyi, mint Conte, szóval bele kellene, hogy férjen :))Igaz, nem bizonyított még Olaszországban, de mindig kell egy kis lutri. Ha Olaszországban is bizonyított volna, már Simeone-árban lenne.

(#141357) Ringman válasza venember83 (#141356) üzenetére


Ringman
nagyúr

igen, ős is opció lenne, de nem conte-fizuval :)
őt még a tottenham fizeti?

tibi most ne figyelj, de ha összeszedi magát a portugál mentálisan, akkor őt is szívesen látnám újra a padon

(#141358) Tibiajax válasza Ringman (#141357) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:) hehe. murinnyó soha nem fog már jönni az inter-hez. nem lesz annyira hülye, hogy másodszor is nekilásson. egyszer összejött neki a legnagyobb, nem fogja lerombolni annak az emlékét
simeone-ban meg még a mai napig reménykedsz tudom, de sztem ő totál esélytelen
túl jól elvan ő ahhoz madridban, illetve az inter-keret sztem nem olyan, hogy neki az tetszene. szerintem ő technikás játékosokat szereti....

[ Szerkesztve ]

(#141359) venember83 válasza Ringman (#141357) üzenetére


venember83
nagyúr

Márpedig a PL-ből érkezve 8-10 millió nettó a minimum neki. A Juve is próbálkozott nála/vele, de ilyen áron egy olasz közegben nem bizonyított edző túl nagy lutri volt a vezetőség számára (pénzügyileg és sportszakmailag). Pirlo legalább olcsó. Még ha igencsak nagy lutri ő is.

[ Szerkesztve ]

(#141360) BenHans válasza venember83 (#141347) üzenetére


BenHans
addikt

Igazad van, ennyit nem ér sajnos.
Ezt a fizetést oda lehet adni kettéosztva, két szintén nem kutyaütő játékosnak, de lehet még háromnak is, ha nem besztlíg buborékból jön.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#141361) Ringman válasza venember83 (#141359) üzenetére


Ringman
nagyúr

mi majd stankovicsot ültetjük a padra :)

(#141362) NyxNyxNyx válasza BenHans (#141360) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Eriksen ezt is borzalmasan elszámította. Egész karrierje során alulfizetett volt a teljesítményéhez képest, mert nem akart szerződést újítani, viszont pont akkor esett vissza a teljesítménye mikor úgy döntött, hogy na akkor ideje sokat kérni.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#141363) Tibiajax válasza Ringman (#141361) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna, ő mondjuk nem lenne lehet rossz gondolat
persze simán lehet gattuso-szindróma is..

(#141364) venember83


venember83
nagyúr

A német Sky szerint a Lipcsébe tart, januárban költözhet.

Olasz sajtóértesülések szerint pedig Conte felajánlotta a lemondását, ám az Inter vezetősége ezt nem fogadta el. Gondolom, hogy hagyják, hadd egye meg, amit főzött. Ha már úgyis fizetni kell a bérét.

[ Szerkesztve ]

(#141365) BenHans válasza NyxNyxNyx (#141362) üzenetére


BenHans
addikt

Sajnálom, mert kedvelem, már akkor kedveltem, amikor még nem tudtam, hogy gyerekkorában Totti és a Roma volt a kedvence. Érdekes, hogy Modricot is előbb kedveltem meg, mint hogy nyilatkozta volna, hogy Totti és Zvonomir Boban volt a két idolja.

Felreppent a pletyka, hogy a Roma és az Inter valahogy megcserélné némi pénzzel bővítve Veretout és Eriksen játékjogát. Szerintem hülyeség. Főleg, hogy Diawara távozása erősen valószínű, nem is baj, mert a sérülése után nagyon nem találja magát, de a PL-ből van két érdeklődő is. Egy védekezőbb, ilyen Veretouthoz hasonló "motor" típusú játékos kell a helyére, meg hát amilyen ő is volt, ilyen buzgó vérszívó aki mindenhol ott van.

Egyelőre Castrovilli az A terv és az újonnan berobbanó Serie A felfedezett Nahitan Nández a B. Hála az égnek mást nem nagyon kell nézni középre, mert Villar nagyon komolyat alakít, hihetetlen nagy fogás egy Elchéből 4 milláért, labdatartásban nyomás alatt topban van az egész Serie A-t nézve is, rengeteget passzol jó hatásfokkal is teszi és jól lát a pályán. (EL AvP 50.7, PS% 91.8)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#141366) Cartevo válasza venember83 (#141364) üzenetére


Cartevo
őstag

Akkor BL-továbbjutó.

A németek és a spanyolok is 4 hajtott keréken mennek tovább.

(#141367) viharhozo válasza Cartevo (#141366) üzenetére


viharhozo
addikt

Biztos ez? Regen volt olyan szabaly, h egy evadban csak egy csapatban lehet jatszani a BL-ben.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#141368) ZavaBalazs válasza viharhozo (#141367) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

már a tavalyi szezonban is lehetett januári (BL csapatból érkező) igazolást regisztrálni.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#141369) Ringman válasza venember83 (#141364) üzenetére


Ringman
nagyúr

szerintem ha nincs scudetto, akkor menni fog.

így meg főleg nem kell új igazolásokra számítani télen.
tippre vecino, nainggolan, eriksen megy kölcsönbe/opcióval/egyből, max lukaku-helyettest kukázunk a padra.

így hogy a csak a serie a maradt (kupát hagyjuk, az pár meccs összesen), pinamontit is kölcsönadnám oda, ahol játszana.

(#141370) viharhozo válasza ZavaBalazs (#141368) üzenetére


viharhozo
addikt

Elhiszem, csak regen volt olyan, h egy klubot valtani akaro jatekost nem neveztek a BL-selejtezobe, mert a celklub is a BL-ben jatszott.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#141371) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

kattintásvadász goal.hu/hu gagyi oldal egyik legújabb híre, figyeld:
"Cristiano Ronaldo végre elmondta, mit gondol Messiről"

:DDD

ne is kattints rá, mondom anélkül, mi lesz benne..: '..hogy egy törpe.'

(#141372) Cartevo


Cartevo
őstag

Körkérdés: Melyik spanyol csapat nem esélyes a BL-győzelemre? (segítség: az egyik vidéki)

(#141373) ZavaBalazs válasza viharhozo (#141370) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

jaja, régen így volt, abban nem vagyok biztos, hogy tavaly volt először az új szabály (lásd pl: Haaland), vagy már tavalyelőtt is.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#141374) Tibiajax válasza Cartevo (#141372) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

béna kérdéseid vannak..

(#141375) viharhozo


viharhozo
addikt

Datsyuk: nincs napirenden az edzokerdes Dortmundban? Jo, a Bayern is siman lehet, h kikap majd este, de azert eleg sok mostansag a kinos Dortmund-meccs.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#141376) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Dortmund szép zakót kap otthon. :Y
No Haaland, No Party :DDD

Nagy gondban is lehetnek a jövőben, ha esetleg eladják a Madridnak, mégha csillagászati összeget is kaphatnának érte, és a pótlásáról könnyedén tudnának gondoskodni.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#141377) forceberg válasza viharhozo (#141375) üzenetére


forceberg
veterán

Ha Kúman maradhatott még, akkor Favre vasbeton padon ül :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#141378) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Mert állandóan lerabolja az a ***** Bayern a Bundesligát. A Stuttgartot -még- nem eléggé...

(#141379) Datsyuk válasza viharhozo (#141375) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Én már tavaly menesztettem volna a Barca BL idegenbeli után. Aztán jobban teljesített a csapat és jött a covid. Szerintem csak is ezért nem volt edző csere nyáron.
Ha van egy kis esze a vezetőségnek még ma jön egy ad hoc hír, kb úgy este 10 fele.

De nézzük a pozitív részét az egésznek. A BvB végre egy szinten van a Bayernnel, csak ez a tavalyi Frankfurt elleni Bayern.#FavreOut

(#141380) Datsyuk válasza kacsyx (#141378) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Ez speciel igaz, de már nem kell rabolni. Hiszen nincs konkurencia (2013-óta)......Mateschitzet pedig még a bayern se fogja tudni megvenni. Erre felkészülhettek.....

(#141381) BenHans


BenHans
addikt

Kemény ez a Bayernliga, erősek a kihívók.
Legalább a két viszonylag jó (akár hosszabb távú) potenciállal rendelkező """kihívó""" közül, csak az egyiket intézte el simán a Bayern hiába a csalóka szoros végeredmény.
Na mindegy, remélem a Lipcse azért a végén 10 ponton belül lesz.
A BVB-ről letettem már sajnos, bármennyire szimpatikus alakulat, meg Haaland, meg etc. de amit a koránt sem múlt szezonbéli formáját mutató Lazio ellen hoztak, az nemá'.
1/1 Ligue 1 :U

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#141382) BenHans válasza BenHans (#141381) üzenetére


BenHans
addikt

Ott is csóró OM és a Rudi team.
Előbbit mindig csíptem, utóbbit csak mostanában Rudi Garcia miatt.
Hát ez van, kevés, de legalább nem sok...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#141383) Tibiajax válasza BenHans (#141381) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Bayernliga?.. :D
....broáááh
:)

(#141384) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Az Union lerabolja a Bayernligát, ej-ej...

(#141385) BenHans


BenHans
addikt

Hogy hogynem megint egy Róma meccs elfújásáért kell felelnie egy bírónak, nevezetesen Marescának és a Sassuolo elleni 0-0-ért.
Sikerült egy véleményes megmozdulás utáni római gólt érvénytelenítenie, de ami a nagyobb gond, hogy az első félidőben a lapok aránya 4-1, plusz Pedro második sárga-piros, kicsit túlzó másodikért nem csak figyelmeztetni, főleg, ha kb a semmire kapta az elsőt.
A sassuolo játékosa nem kapott pirosat amikor nyújtott lábbal telibetaposta Pellegrini bokáját.
Valamint egy egyértelmű tizit nem kaptunk meg, ami most a Sassuolonak tizi volt nem egész egy héttel később.
Nem lehetne, hogy delegálásnál azt a 3-4 bírót mellőzzék, akik mindig főszereplők a meccseinken, vagy legalább azokat akiket el is tiltottak Róma meccs vezetés után?

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#141386) venember83 válasza BenHans (#141385) üzenetére


venember83
nagyúr

Számos bajnokságban is létezik a BoP, a teljesítmény kiegyenlítését célzó elv. Itt is arról lehet szó. Túl jó a Roma, ezért kellene a korlátozó intézkedések. ;]

Sajnos Olaszországban is elég sok a játékvezetői hiba, amit a VAR csak kis részben oldott meg, vitás helyzetek teremtésében azonban sokkal hatékonyabb. Nem látom, hogyan lehetne megoldani a nem megfelelő bíráskodás ügyét, mivel kb. mindegyik országban van sok-sok (remélhetőleg szándékolatlanul) elfújt meccs.

(#141387) Ringman válasza venember83 (#141386) üzenetére


Ringman
nagyúr

szerintem a var-nál egységesebb szabályok kellenének, hogy mikor kötelező visszanézni az esetet (vagy ilyenek most is vannak?), valamint a megfelelő kommunikáció, pl a nézők is hallják az indoklást (most tekintsünk el attól, hogy jelenleg nincsenek nézők). - mint ahogyan az amerikai fociban is van. és jó lenne ha mindig kivetítenék az esetet a stadionban is.

jó lenne, ha az edzők is igényelhetnének visszajátszást, de nem tudom hogy lehetne megoldani, hogy ne "taktikai fault" legyen az alkalmazása, pl. azért nézetnék vissza a vitás (?) esetet, hogy a másik csapat ne tudjon kontrázni.

(#141388) bandus


bandus
veterán

ejj, egy szo sem esett a tegnapi real-atletirol? illetve, hogy hirtelen megduplazodott az atleti bekapott goljainak szama? Realoskent nem vartam ezt a meccset, a forma alapjan azt vartam, hogy feltorli veluk az atleti a palyat, de ha az ellenkezoje nem is tortent, vegtelenul impotens jatekot mutattak a matracosok tegnap. ha meg ket felidot jatszanak akkor sem jutnak el golig szerintem. szoval kellemes meglepetes volt a dolog :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#141389) Phoen|x válasza bandus (#141388) üzenetére


Phoen|x
őstag

Az hagyján, de az Aston Villa is nyert! ;]

Go Gunners!

(#141390) NyxNyxNyx válasza Ringman (#141387) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én sem látok erre megoldást, a gyorsan elvégzett szabadokból induló kontrák sínylenék meg.

jelenlegi rendszerhez:
Egy olyan VAR szituációra várok már mióta, hogy az egyik csapat lő egy gólt, de nem adják meg, mert a kontra egy olyan szabálytalanságból indult ami tizenegyest jelent a másik oldalra. De ilyen még nem volt tudtommal. Biztos pörögnének a kommentek :D

Más: A Chelsea-s fórumtársak teljesen kihaltak? Oké, hogy csak 2 volt csak oszlopos tag itt korábban, de azóta sem jött senki új?

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#141391) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#141390) üzenetére


DeathAdder
veterán

Franciában volt ilyen az egyik hétvégén, én sem láttam Christophe mondta :D

Más: majd előbújnak ha Abra papa megint jó irányba terelgeti a péniszméregetőjét. De ha már: Billionaire oligarch Roman Abramovich has plunged a massive $324 million (£247 million) into Chelsea FC despite reportedly having not attended a game for over two years.

(#141392) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#141391) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ez neki olyan lehet, mint mikor én bevásárlásnál megveszem a drágább tejfölt. :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#141393) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#141390) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nekem nem hiányoznak..

;]

(#141394) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

na lássuk közben a vércse inter-t, hogyan döngöli földbe kegyelmet nem ismerve a masszív cagliari-t

(#141395) Cartevo válasza Datsyuk (#141379) üzenetére


Cartevo
őstag

Inkább most égjen a Dortmund, mint a tábora előtt. Talán így gondolkoznak.

(#141396) forceberg válasza NyxNyxNyx (#141392) üzenetére


forceberg
veterán

:N A holnap lejáró helyett a januárig jót! :))

Az eredeti kérdésre: rég volt már 2012!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#141397) Ringman válasza Tibiajax (#141394) üzenetére


Ringman
nagyúr

:DDD

jövőre azért a védők/wingbackek közül darmiant megtartanám all-rounder cserének (illetve a töltelékcsapatok ellen), de rano, kolarov, young igazán mehetne.
dambro alap hogy marad és innen fog visszavonulni, az egyenletesen teljesítő középszert szeretik az olasz edzők.

aztán megint ott tartunk, hogy a ~25 fős keretből kb 10 embernek mennie kellene :)

(#141398) Tibiajax válasza Ringman (#141397) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

darmiannal kellett volna kezdeni az ukránok ellen is, ahogy mutatták a kezdőt, ezen gondolkodtam. és 2nd-re jöhetett volna a marokkói. ezzel a jobbszél meg lenne oldva. de ott van még a balszél ugye, ami perisiccsel nulla, sajnos
meg talán sanchez is kezdhetett volna, és amikor már fáradtak volna az ukránok, akkor jöhetett volna be friss és 'gyors" martinez

(#141399) Datsyuk válasza Cartevo (#141395) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Ha lenne közönség nagyobb lenne a nyomás és gyorsabban jönne változás. Így pedig csak topogás van.

(#141400) Ringman válasza Tibiajax (#141398) üzenetére


Ringman
nagyúr

:DDD

mondjuk erős csapat a cagliari

megint sikerül összeomlani a csapatnak, hogy nem jutottunk tovább a bl-ben?

szerk:
handa látványos mozizása mindig felidegesít.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.