Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141551) Tibiajax válasza forceberg (#141548) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

így te azt sem értetted, amikor nemrég írtam, hogy Leo Jr. csapattársaként jön majd a Camp Nou-ba!
hát én azt úgy értelmeztem, hogy messi átigazol a psg-hez már januárban, aztán..majd jön vissza, már az új csodaszép klubjával

..az mennyire cigány meg tré lenne már, édes istenem
ilyeneket ne is írj le sztem. még groteszk humornak is rossz

(#141552) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Oroszországban a Zenit és Spartak Moscow hívek nyomtak egy kis balhét egymás között. :C

Egy kis old school történés a messzi, hideg orosz föderációból. :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#141553) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#141550) üzenetére


Peterhappy
őstag

Huha, na ez komolyan hangzik. Már önmagában a Hell is elegendő lehetne.

Pár év múlva Red Bull Salzburg - Hell Miskolc a nemzetközi kupában? :) Lenne pikantériája.

(#141554) perempe válasza gyuromoj (#141543) üzenetére


perempe
addikt

Dirk Nowitzki összement

* Brahms: 4. szimfónia *

(#141555) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#141553) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:C
A miskolci találkozó meg a Hell Energy Arénában.
Ha már annyira titeket akarunk követni minden téren, (jó 31 év kevés lesz 31 bajnoki elsőséghez. :D ), akkor elöbb utóbb a stadion névhasználati jogát valakinek jó lenne elpasszolni, hogy abból is jöjjön valamennyi.
De az talán hamarosan le is jár nektek, és akkor vagy ""hosszabít"" a G nevű cég a Fradival, vagy megkapja azt a nevet, amit igazából már a stadion avatótól viselnie kellene az Arénának. (Pénzt, paripát, lovat hátrahagyva. Mert nem hiszem, hogy az amúgy sem kicsi költségvetésben gondot jelentene annak az x összegnek az elmaradása.)
Albert Flórián Stadion. :R

Én is annak örülnék inkább, ha valami ikonikus emberről lenne elnevezve a létesítmény.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#141556) Ringman válasza LyonnaisFan1 (#141550) üzenetére


Ringman
nagyúr

a helles arc nagyon akarja azt a tatai hotelt. :(((

(#141557) mephi666 válasza DeathAdder (#141549) üzenetére


mephi666
nagyúr

tm szerint április óta alig 2millióról 17-re ugrott az értéke :K fiatal még... simán jó lenne, ha tovább fejlődne és pár év múlva ő lenne henderson utódja, gerrard szinten :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#141558) DeathAdder válasza mephi666 (#141557) üzenetére


DeathAdder
veterán

Tegnap még 5 millió volt, idijóta tmarkt :DDD s azért már most jobb játékosnak igérkezik mint Henderson :P

amúgy meg

(#141559) mephi666 válasza DeathAdder (#141558) üzenetére


mephi666
nagyúr

jaja, én kimondottan örülnék, ha hosszú távon lehetne pár fiatallal számolni :K ha cj középpályán gerrard utódja lenne, rizs williams meg cb poszton carragher-é... (ő is mit indított salah-n... vannak szép megoldásai) márminthogy kellene hozzájuk hasonló saját nevelésű játékos, aki 15+ évig a klubnál van és stabil teljesítményt hoz

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#141560) bagyulajuve válasza LyonnaisFan1 (#141550) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hát ha a Hell beszáll, akkor 3 év múlva bajnok a DVTK

Resistencia eterna

(#141561) LyonnaisFan1 válasza bagyulajuve (#141560) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:R
Legyen úgy.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#141562) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#141555) üzenetére


Peterhappy
őstag

Sajnos Albert Flórián Stadion soha nem lesz. A Fradi brand legértékesebb portékája a stadion elnevezése, igen komoly pénz jön be belőle éves szinten és a legdurvább, hogy állítólag a G-nek is nagyon megérte a biznisz (erre én pl. nem fogadtam volna nagy tétben), így ők mindenképpen hajlanának a folytatásra, ugyanakkor rebesgetik, hogy lenne aki vastagon rájuk licitálna.
Ez is nagyon c19 függő sajnos, mint minden. Hogy mikor jár le a G szerződés, azt nem tudom, nekem 10 év rémlett, de lehet hogy kevesebb, mert fenti pletykákat már egy éve hallom és egy időben csak erősödött (de sajnos most teljesen messze kerültem a tűztől, nincsenek már bennfentesebb infoim (mondjuk azokat meg addig sem publikáltam soha, sehol)

Már csak az a kérdés, mikor megy végbe a transzfer - feltételezem, Helléknek sem érdekük megvárni, míg kiesik a Diós.

(#141563) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#141562) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:Y
Kiváncsiságból meglestem, hogy az OL mennyit kap évente a Groupamától a névért.
Elvileg évente 6ME, ami nem nevezhető rossznak.
2022. Októberében ér véget?! az a megállapodás.

Ebből kiindulva a Fradi esetében is lehet 7 számjegyű az éves dolog.
Tényleg nem tűnhet rossz biznisznek.
De ahhoz kell egy megfelelő létesítmény, ez pipa, egy patinásabb együttes, ez is pipa. És a hajlandóság egy hosszabb távú együttműködésre a felek között, ez is ok.
Ugyanez miskolcon is működhetne, mégha nem is ilyen tfh. összegekkel.

Sztem akár már ebben az évben megtörténhet a transfer. A boonponthu ilyet is írt.
De, hogy tényleges kizárlólagos tulaj lesz-e a leendő, vagy sem, az is egy kérdés.
Mert az önkori még van. De sztem ők meg eladják a saját részüket. Ami hozhatna bevételt a városnak.
Én ezt tartom a legvalószínűbbnek. Jönnek a valakik, többségi tulajdon ok, kisebbségi is idővel, és 100%-ban az övéjük lesz az egész dvtk.
És lehet valami itt is megindulhat keleten. ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#141564) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Klopp az év edzője :DD :C
Liverpooli az év kapusa :DDD :))
Kriszti az év játékosa :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#141565) ZavaBalazs válasza kacsyx (#141564) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

várjál, azért tudják fokozni, fifpro XI, kapus: Alisson :DDD miközben az év kapusa Neuer

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#141566) forceberg válasza kacsyx (#141564) üzenetére


forceberg
veterán

Valami burleszk filmet nézel?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#141567) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#141563) üzenetére


Peterhappy
őstag

Jól mondtad :) Csak rosszul :D De amúgy tényleg. Én lusta voltam utánanézni.
"2014. július 2-án bejelentették, hogy a létesítmény hét évig a Groupama Aréna nevet viseli."

Kíváncsi leszek a folytatásra, eszerint bizonyos, hogy bőszen mennek már a tárgyalások a háttérben, de az is lehet, hogy a covid miatt pár hónappal tovább él a szerződés.

Egyébként ha van város, ahol rentábilisen fent lehetne még tartani egy csapatot, az talán Miskolc. De az biztos, hogy oda is teherautóval fogják eleinte hordani a pénzt.
Inkább a két szál összefutása lehet érdekes; mármint a DVTK-é és a Vidié.

Ahogy az a kérdés is új értelmet nyer, érkezik-e új befektető az Újpesthez - ami ugyebár több éves pletyka, ami néha eléggé felerősödik, viszont a belga nem hajlandó értékesíteni.
Viszont ha a DVTK-val számolni kell, a Honvéd a költözés után megtáltosodik, rég nem látott közelségbe kerülhet az újpesti kiesés. Ami viszont igencsak változtathat a matematikán...

(#141568) Peterhappy válasza forceberg (#141566) üzenetére


Peterhappy
őstag

Lewa. Hála Istennek. Ez az Ő éve volt, a világ szégyene lett volna, ha ezt "odafent" nem így látják.

(#141569) mephi666 válasza Peterhappy (#141568) üzenetére


mephi666
nagyúr

...1 hiba van csak a képen: ez nem aranylabda :) k*rva covid lewa aranylabdáját is elintézte

ui: most csak úgy ránéztem, kik kaptak eddig aranylabdát... tudtátok, hogy luis suarez is kapott? :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#141570) kacsyx válasza forceberg (#141566) üzenetére


kacsyx
aktív tag

NSO-t. Nagy hiba volt.

(#141571) Z'Z"


Z'Z"
őstag

(#141572) vond válasza Z'Z" (#141571) üzenetére


vond
MODERÁTOR

*Bazinagyszivecskeimodzsi* :)

Az milyen kemény lenne, ha 5-6 év múlva Wayne edzősége alatt mutakozna be a srác a nagycsapatban. ;]

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#141573) mephi666 válasza vond (#141572) üzenetére


mephi666
nagyúr

...meg örökölne fater mentalitásából és helyretenné a sok rinyap*nát meg primadonnát :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#141574) vond válasza mephi666 (#141573) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Azt már a fater megoldaná, ha visszajönne vezetőedzőnek. ;] Pár év, és remélem, kijelentő módban írhatom ezt.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#141575) Z'Z" válasza vond (#141574) üzenetére


Z'Z"
őstag

Úgy legyen!👍

(#141576) Richard!


Richard!
addikt

Egész ügyes ez a Pedri fiú. Megy, hajt, mint a gép, ráadásul a Sociedad ellen volt egy hatalmas mentése. Simán belelátni Iniestát és csak 6 000 000 € volt.... Az elmúlt 5 év legjobb igazolása!

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#141577) Tibiajax válasza Richard! (#141576) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Az elmúlt 5 év legjobb igazolása!
.. griesmann után!

nna, itt meg a pályafutást megtörő, szilánkosra szétrugott lábas eset, a legutóbbi juventus-tizi előtt

az a baj, h ha CR pályán van, min. egy büntetőre valahogy mindig jónak érzik

[ Szerkesztve ]

(#141578) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Petryak elvtárs nagyon bebaszta a Fehérvárnál. :Y
Elég volt neki 16 másodperc a második játékrészből.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#141579) Cartevo válasza LyonnaisFan1 (#141578) üzenetére


Cartevo
őstag

Az edző úgy küldte ki őket az öltözőből, hogy mielőbb rúgjuk meg a másodikat. Engedelmes.

(#141580) venember83


venember83
nagyúr

Mindig meglep, hogy évről évre tudnak meglepően rondát húzni. Bámulatos.

(#141581) Tibiajax válasza venember83 (#141580) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hű, de szép az a harmadik..

(#141582) NyxNyxNyx válasza venember83 (#141580) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Az idei Juve mezektől hányok, de szerintem ezek teljesen jól néznek ki. (kivéve talán a harmadik számút, de lehet h játékoson jól néz ki)

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#141583) Peterhappy válasza Tibiajax (#141581) üzenetére


Peterhappy
őstag

Az még hagyján, de a második?!

szerk: off

[ Szerkesztve ]

(#141584) forceberg válasza Peterhappy (#141583) üzenetére


forceberg
veterán

Buxulni kell... :(

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#141585) venember83 válasza Tibiajax (#141581) üzenetére


venember83
nagyúr

Valamiért a Boca/dél-amerikai mezek ugranak be róla, de hogy mi köze van a Juventushoz, fogalmam nincs. De legalább szép. Ja, nem, inkább borzasztóan rusnya.

[ Szerkesztve ]

(#141586) mephi666


mephi666
nagyúr

ez azért szép stat lett... és nem is volt labdabirtoklásban annyira felborulva a pálya, mint a tottenham ellen :)

minimanóra mostantól leszek kíváncsi: ma tört meg végre nála a jég... ha innentől rendszeresen gólt lő, bizalmat nyerhet

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#141587) atee_13 válasza mephi666 (#141586) üzenetére


atee_13
őstag

Roynak lett volna humorérzéke interjúban lenyilatkozza, hogy a jobbik csapat vesztett ;]

(#141588) forceberg válasza Tibiajax (#141577) üzenetére


forceberg
veterán

Ez a ZZZmann eltakarodhatna a picsába, eddig ma is csak hátráltatja a játékot,ami egyébként sem túl jó...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#141589) Tibiajax válasza forceberg (#141588) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én nem tudom..valaki dughatja a klubbon belül a hajas babát, vagy franc tudja. egyszerűen nem látjuk, miért kell neki eljátszani a barca befejező csatárát

romario-t akarom visszaaaa..... :O :O :O :O

(#141590) alázógyík válasza mephi666 (#141586) üzenetére


alázógyík
őstag

Salah megint vezeti a góllövőlistát. :K

(#141591) alázógyík válasza atee_13 (#141587) üzenetére


alázógyík
őstag

:DDD :DDD

(#141592) forceberg


forceberg
veterán

Ezt a 11-est legalább jól csinálta.

Pedrin meg az látszik, mintha folyna át rajta a labda, kár, hogy nem 2 évvel korábban jött.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#141593) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Diósgyőr - Egerszeg 0-2
Félidő
Megérdemelten mennek egy totális szar miskolc ellen.
MB2 keleti csoport, keleti csoport. :C
Nyíregyháza kedveli ezt. Micsoda derbyk lesznek kilátással ősszel. Régi jó ismerősök. Pécs, Haladás, Nyíregy, Győr, stb. ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#141594) Peterhappy válasza forceberg (#141592) üzenetére


Peterhappy
őstag

Mutass nekem még egy játékost a világon, aki képes büntetőből gólt fejelni!
GOAT :D

(#141595) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#141593) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nyugi már, átigazolási szezonban jön a Mikulás repeta, vesztek egy zsák bukott vagy látens focistát és még az is elég lesz, hogy bent maradjatok. ;) Nem lesz itt semmiféle miskolci MB2.

(#141596) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#141595) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#141597) Cartevo válasza LyonnaisFan1 (#141593) üzenetére


Cartevo
őstag

Akkor bejön ez a jóslat.

(#141598) LyonnaisFan1 válasza Cartevo (#141597) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Az mb2 bajnoki cím is bajnoki cím. Csak nem vált valóra vágyakat.
... álmaimban csak arra vágytam, hogy játszunk a bajnokok ligjában. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#141599) forceberg válasza Peterhappy (#141594) üzenetére


forceberg
veterán

Kúmannak továbbra is van pofája nem lemondani??????

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#141600) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Valencia csak kiharcolt egy döntetlent a Barcelona otthonában. :Y
A szebb napokat is megélt csapatnak ez még sokat jelenthet a végelszámolásnál.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.