Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141901) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Úgy látszik, hogy Laporta elvtársnak megártott a nap.

... és egy ilyen alak akarja újra átvenni a világ egyik legjobb és legnépszerűbb együttesét. A jó isten mentse meg a Barcelonát attól az alaktól. :R
Inkább nyerje meg a Fonta a választást, annak talán még nem ment el a maradék józan esze.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#141902) Ringman


Ringman
nagyúr

amerikai kommentátorok véleménye a félidei vidal -> sensi cseréről:
com.1: sensi has made a difference
com.2: well he hasn't given away a penalty or stood watching the ball go over his head

:DDD

kolarovot és vidalt lapátra kell tenni év végén

(#141903) Tibiajax válasza Ringman (#141900) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

közben 6-2

(#141904) forceberg válasza LyonnaisFan1 (#141901) üzenetére


forceberg
veterán

Miért, már nem emlékszem, mi volt a baj, amíg ő volt? Pont Laporta idejében jött vissza a csapat a top szintre. Nyilván azért jókor is volt, jó helyen.
Én most benne jobban bíznék, mint egy új emberben, akit nem ismerünk ilyen tisztségben.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#141905) Ringman válasza Tibiajax (#141903) üzenetére


Ringman
nagyúr

és egy sérülés miatt lecserélt lukaku.
végre volt lautaronak egy jó meccse.

(#141906) BenHans


BenHans
addikt

Kezdődik, Smalling az első semmire 8 percen belül sárga, elmaradt büntető...
Remélem így is behúzzuk.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#141907) BenHans


BenHans
addikt

Uram atyám mi kamura kapott csíra Candreva szabadrúgást 20 méterről.
Ezt érdemes visszanézni ha röhögni akartok, Benny Hill.
Csávó átugrott egy lábat ami alsó hangon volt vagy 20 centire tőle, majd a levegőben összecsapta a bokáit és lehemperedett. :D

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#141908) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ijesztő események játszódtak le Portugália harmadik osztályában.

Az Alverca - Unaio Almeirim összecsapáson a hazaiak egyik játékosa, a 24 éves Alex Apolinário váratlanul összesett a pályán.
Portugál források szerint szívrohamot kapott. A segítség gyorsan érkezett, és sikerült is stabilizálni az állapotát. :R
A következő órák nagyon kritikusak lesznek számára, folyamatos orvosi megfigyelés alatt lesz tartva, és remélhetőleg semmi gond nem lesz.
Kísértetiesen hasonlít a történet Fehér Miklóséhoz. Túl sok a két eset között a párhuzam.
Életkor (24), mindketten életerős fiatalok, hirtelen rosszullét mérkőzés közben, hálistennek gyorsan érkező segítségek. Csak ne történjen meg ugyanez.
... és még a hónap is egyezik, mert Miklóssal is Januárban történt a szörnyű eset.

Kívánom gyors felépülését. :R
De ha így is lesz (legyen így), a labdarúgó karrierjének szinte bizonyosan vége. Nem fogják engedni játszani. Profi/Félprofi szinten egész biztosan nem.

#141904forceberg

Nincs jó előérzetem vele kapcsolatban, de persze nem én döntök. Január végén ez is kitisztulhat, ha megtörténik a választás.
Már ha első nekiugrásra menni fog, nem tudom hogyan megy ez. Kik szavaznak, mennyien, mi kell egy sikerhez, stb. :F

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#141909) atee_13


atee_13
őstag

Azt hiszem a cheseanek gyorsan lefőtt

(#141910) yuing válasza atee_13 (#141909) üzenetére


yuing
őstag

Sajnos Lampardnak is, úgy néz ki korai volt ez az ugrás.

(#141911) atee_13 válasza yuing (#141910) üzenetére


atee_13
őstag

pedig nem kezdtek rosszul tabella elején voltak, most marad a középmezőny, pedig ennyi elköltött pénzzel gyanítom a top4 kötelező elvárás volt

// egyre nagyobb lesz a verés hazai pályán

[ Szerkesztve ]

(#141912) LyonnaisFan1 válasza yuing (#141910) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Felkészül Tuchel? És megy oda Lőw is?
Nem lenne kis kaland Zsolt és Tamás számára. ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#141913) forceberg


forceberg
veterán

1 - 2 ; 90' L. Suárez

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#141914) Tibiajax válasza forceberg (#141913) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ne sírj, a dán csoda sokkal jobb választás!

(#141915) forceberg válasza Tibiajax (#141914) üzenetére


forceberg
veterán

Nem sírok, mert én sem bíztam benne a top szinten, de ligába még elég lenne.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#141916) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nincs kreatív kp-a a cselszkinek..

hazard (az eredeti, nem a madridba költözött) hogy mennyire hiányzik...szavakba nem lehet ölteni

(#141917) yuing válasza LyonnaisFan1 (#141912) üzenetére


yuing
őstag

Elég nagy az esély rá, ha menesztik az angolt. Esetleg Allegri jöhet még szóba, de ez a keret Tuchelhez jobban illik szerintem.
Mondjuk Lőw azt nyilatkozta, hogy lehet megméretteti magát vezetőedzőként, nem?

[ Szerkesztve ]

(#141918) bandus


bandus
veterán

az megvan, hogy félidőben az utolsó előtti mainz 2-vel megy a bayern otthonában? :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#141919) LyonnaisFan1 válasza bandus (#141918) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

És Herr Szalai a padon. Még neki kellene betalálnia. :C
Úgy tűnik, hogy a mainzi edzőváltás Szalainak is jót tehet.

De még mindig azt mondom, hogy hozzuk el Miskolcra :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#141920) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Az Eredmények néha tájékozódhatna, mielött egy eseményről valami ""információt"" leközöl. :W

Először is, még messze nem történt meg a tragédia, még ha a játékos jelenleg az élet és halál között kötéltáncozik.
Még egy portugál médium sem közölte le hivatalosan. Szerencsére. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#141921) forceberg válasza bandus (#141918) üzenetére


forceberg
veterán

Nem marad ez 2-2!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#141922) atee_13 válasza bandus (#141918) üzenetére


atee_13
őstag

mikor azt hiszi az ember,h kicsit lehet izgi a bundás ;] ;]

(#141923) ZavaBalazs válasza bandus (#141918) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

meg. :K

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#141924) bandus válasza ZavaBalazs (#141923) üzenetére


bandus
veterán

ez hihetetlen egyébként. mi a fenét csináltak az első félidőben? :F

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#141925) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Jó kis 17.00 és 20.00 a 2/1-re, irodától függően, nyammnyamm. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#141926) ZavaBalazs válasza bandus (#141924) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

egyszerű, Flick úgy gondolta, hogy a meccs megnyeréséhez a világ legjobb DM-je helyett most a világ legjobb RB-je kell neki a pályára...ezért kitolta oda Kimmichet. ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#141927) Ringman


Ringman
nagyúr

milan nem tudom meddig bírja még az iramot, de ma is győztek.
atalanta is lőtt egy ötöst (az 5. helyen lévő sassuolonak), napoli és róma is nyert.

tippre a juve is behúzza az udinese ellen, ők nem szoktak remekelni ellenük.

(#141928) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Nem kedveznek idén a Chelsea-nek. Hátulról bokára és se lap, se VAR...

(#141929) Phoen|x válasza Peterhappy (#141928) üzenetére


Phoen|x
őstag

Durva... :DDD

Go Gunners!

(#141930) forceberg válasza Peterhappy (#141928) üzenetére


forceberg
veterán

Szerintem Simeone beszélt a zászlóval meccs előtt telefonon.

Mit szólsz/szóltok az esti fényes diadalhoz? A tökutolsót sikerült 1-0-ra legyűrni. Nem néztem végig a meccset, de nem műfüves volt az a pálya?
Ha Kumi marad és Messi ha gólokat akar lőni, el kell mennie. Céri jó példát mutatott, egy bajnokságot full domináló csapatba kell menni, ahol alátolják a meccsenként 3-4 gólpassz értékű labdát. Mondjuk a PSG-be. Pedri a legjobb partnere jelenleg, ha jól megy, akkor Alba, a többiektől max. elnézés kérést fog kapni, nem jó labdákat, főleg nem helyzetben...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#141931) yuing válasza forceberg (#141930) üzenetére


yuing
őstag

Mondjuk azért Messi bőségesen lő kapura a szezonban, de a hatékonysága valami egészen gyatra... Tegnap is vagy 8-9 alkalommal kísérletezett?

Az a gond, hogy a gyilkos ösztön nincsen meg senkiben most elől.

(#141932) Peterhappy válasza forceberg (#141930) üzenetére


Peterhappy
őstag

Hat ez nem hangzik valami jol...
Szerencsere nem lattam a meccset, pedig szerettem volna megnezni, de ezek szerint nem sokat veszitettem...

(#141933) venember83 válasza yuing (#141931) üzenetére


venember83
nagyúr

De legalább a vezetőségben megvan. Igaz, öngyilkos, de attól még gyilkos. :))

(#141934) forceberg válasza Peterhappy (#141932) üzenetére


forceberg
veterán

+ Ewing:

Ezek voltak a lövései: a két ötös sarkáról leadottat pont láttam: az egyiket eltörte, furán pattant a labda. A másiknál Pedri passza után az átvétellel helyzetbe hozta magát, de elég éles szög volt, a kapus védett.

A lövés pontassága romlott, ez tény, de nem megy az, hogy mindig ő csinálja a helyzeteket...
Dembelé is nagy rakás xar volt.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#141935) yuing válasza forceberg (#141934) üzenetére


yuing
őstag

Dembélé elég jól meg tudja bontani a védelmet, Fatin kívül az egyetlen a keretben, aki képes szélességet adni a csapatnak, de kulcsszituációkban rendre bénázik. Rossz döntést hoz, elpattan a labda tőle, hosszan veszi át, stb... Fura játékos, zseniális megoldásokra képes, de a gyermeteg hibák is mindig benne vannak. Időnként 2 méterre képtelen pontosan passzolni.

Nagyon kellene egy gólveszélyes játékos a támadósorba. A dán szorgalmas meg jó gyerek, de nem az a szint, aki eldönt egy meccset... De nincsen pénz sajnos. Depayt jó lenne leigazolni valahogy.

(#141936) bagyulajuve válasza venember83 (#141933) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nézted a meccset tegnap?
az első félidőben idegállapotba kerültem, de aztán végül sima lett - sztem az egész szezon ilyen lesz már, néha jó a csapat, néha rossz, de általában olyan semmilyen

Resistencia eterna

(#141937) venember83 válasza bagyulajuve (#141936) üzenetére


venember83
nagyúr

Én már a Juve említésére is idegállapotba kerülök mostanában. Nem egyszerű meccset nézni, fogalmazzunk így. :U

(#141938) venember83 válasza bagyulajuve (#141936) üzenetére


venember83
nagyúr

Tessék, most is mit olvasok? Sándor Sándor koronapozitív, Demiral meg lépni akar, a klub pedig megfelelő ajánlat esetén akár el is engedné. Ja, meg Agnellit rebesgetik a Ferrari vezetése kapcsán. Mindenhol csak ezek a szar hírek. Már csak egy CR7 és Bonu szerződéshosszabbítás hiányzik. :U

[ Szerkesztve ]

(#141939) bagyulajuve válasza venember83 (#141938) üzenetére


bagyulajuve
addikt

engedjék el Bonuccit, Demiral maradjon - mondjuk értem, hogy lépni akar ha a ez kutyaütő (és p*cs) mindig a kezdő; Agnelli is mehet a Ferrarihoz, annyira nem zavar
CR7 maradhat, ha továbbra is így tolja

Resistencia eterna

(#141940) atee_13


atee_13
őstag

Azt hiszem ez a pool kipukkant. Jönnek a potyák, minden kimarad :((

(#141941) mephi666 válasza atee_13 (#141940) üzenetére


mephi666
nagyúr

Úgy meg lettek rotálva, hogy azt sem tudják hol-mit kéne csinálni a pályán... Hendó a védelemben, TAA-ról gól... Inkább Rizs Williams kellene hátra, Henderson középre, előre meg Mané+Salah helyett a 200%ig motivált Minimanót és Shaqirit... remélem Klopp 2. félidőre nem küldi fel Salahékat, mert nagyon nem megy nekik már hetek óta... Mané is csak árnyéka önmagának... Firmino mindig is kevesebb gólt lőtt náluk, de szépen kiszolgált... most is vannak szép megoldásai, amit a másik 2 nem tud kihasználni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#141942) atee_13 válasza mephi666 (#141941) üzenetére


atee_13
őstag

1 középső védő vvd óta mindig luti most hendo lett szerintem most nem vele van a gond, salah kb 1 labdát nem jutatott csapattárshoz a 1-1 ben kapussal még csak megtolni se tudja igaz les lett, mane nemsokkal a vége előtt szinte 1az1döl mehetett volna kapuig erre megáll bevár 4 védőt majd megpróbálja keresztbe passzolni :((
borzalom és most nem az van hogy ez egy agyon nyert meccs csak nem mennek be a helyzetek

(#141943) mephi666 válasza atee_13 (#141942) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ja nem is azt mondom, hogy hazavágja a védelmet, hanem nem ott van a helye: támadásban jobb a csapat, ha nincs hátrapakolva... Rizs szerintem jobban passzol hátra... és amiből gólt kaptunk, mert TAA nem vágta ki, azt szerintem megoldotta volna...

Ez a kéz dolog érdekes: mintha nekünk ilyen miatt lőttek volna már 11est

Na, jön Shaqiri :R AlOx helyére... őt is írni akartam, hogy látni is alig lehetett ma

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#141944) forceberg


forceberg
veterán

"750 tétmeccsnél jár a Barcában, ezen a listán 18 találkozó kell még neki, hogy megelőzze Xavit."
Télen szerintem marad a Kecske.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#141945) mephi666 válasza atee_13 (#141942) üzenetére


mephi666
nagyúr

Azért tegyük hozzá, hogy egy ilyen retek bíró is kell, aki 2kezes egyértelmű lerántásokra meg Milner kemény felrúgására sem fúj semmit, másik oldalra meg minden apróságot befúj :U meg semmikre dobálja azonnal a sárgát

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#141946) mephi666 válasza mephi666 (#141945) üzenetére


mephi666
nagyúr

Gyalázat, hogy a cp kitömése óta 3 meccsen 1 lőtt gól és összesen tán 7 kaput eltaláló lövés... 3 meccs alatt... hiába a 70-80% labdabirtoklás, senki nem lő kapura... Salah is ma lőtt (mellé), ha le kellett volna adnia és leadta, amikor lőni kellett volna :U pont ezen agyaltam karácsony előtt, hogy most ünnepekre a kisebb csapatok vannak és el lehetne pontban kicsit lépni, de beütött a megszokott évvégi sz*r forma... szar meccs volt, gyenge bírói vezetéssel és egy korai potyával... gyorsan el kell felejteni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#141947) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Úgy látszik, hogy nem csak a Bestlígben van egy patinás egyesület komoly bajban.
A spanyoloknál a Valencia van igen szar helyzetben, és lehet, hogy ebben az idényben már lecsap rájuk Damoklész kardja.
Ha a tabellát és a számokat nézzük, hát egy eléggé lezülledt klub benyomását keltik (keltik ;] ) a Denevérek.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#141948) forceberg válasza LyonnaisFan1 (#141947) üzenetére


forceberg
veterán

És a Kelta Vigó? :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#141949) yuing válasza forceberg (#141944) üzenetére


yuing
őstag

Elég valószínű, mert úgy nyilatkozott, hogy a szezon végén dönt a jövőjéről. :)

Közben 2 covidos van a stábban, reggel tesztelik az egész keretet...

(#141950) yuing válasza atee_13 (#141940) üzenetére


yuing
őstag

Ings azért ezt szépen betette, bár 1-2 kamerállásból nem tűnik szándékosnak. :P Az MU élre állhat a tebllán, durva. A Milan is vezet, mi van itt kérem szépen? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.