Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141451) Pkc83 válasza yuing (#141450) üzenetére


Pkc83
őstag

"Amúgy hol van Zidane? "

Egy Ronaldinho is beférne szerintem. :K

(#141452) yuing válasza Pkc83 (#141451) üzenetére


yuing
őstag

Megtaláltam őket, a második csapatot erősítik.


(#141453) Pkc83 válasza yuing (#141452) üzenetére


Pkc83
őstag

Szerintem ez a "második" csapat sokszor hülyét csinálna az
elsőből. :D

(#141454) sh4d0w válasza gyuromoj (#141449) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Puskás meg sehol?

https://www.coreinfinity.tech

(#141455) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

74 éves korában elhunyt Gérard Houllier labdarúgóedző.
A legnagyobb sikereket a Liverpoolnál/Lyonnál/PSG-nél érte el.
Legsikeresebb időszaka a 2000/01-es idénye volt, akkor a poolal a pl-en kívül minden begyűjthető trófeát behúzott.
A Lyonnal 2-2 alkalommal nyert bajnokságot és szuperkupát. Nagy részese volt a 7x egymás utáni bajnoki címsorozatnak, ami még mindig a leghosszabb aktív sorozat a l1-ben. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#141456) forceberg válasza Tibiajax (#141432) üzenetére


forceberg
veterán

Majd jövőre...
Jr. úgy néz ki, megúszta.
Szóval akkor már Messi csapattársaként jön a Camp Nouba februárban? :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#141457) Phobion


Phobion
őstag

Sziasztok!

Külföldi foci mérkőzéseket online lehet valahol nézni? Akár fizetős opció is jó lenne. DIGITV-nél sehol semmi.

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#141458) Phoen|x válasza LyonnaisFan1 (#141455) üzenetére


Phoen|x
őstag

R. I. P.

Go Gunners!

(#141459) IreN!CuS válasza Peterhappy (#141448) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nem is rossz ötlet ;)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#141460) venember83


venember83
nagyúr

(#141461) Tibiajax válasza venember83 (#141460) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az inter nem jutott tovább, vagy rosszul tudom?

(#141462) Datsyuk válasza venember83 (#141460) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

(#141463) Citroware válasza Tibiajax (#141461) üzenetére


Citroware
addikt

Oda jutott, ahova a MU. ;]

(#141464) NyxNyxNyx válasza Citroware (#141463) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A MU az EL-ben van. Nem sok értelme van így a képnek, vagy valamit én nem tudok.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#141465) Cartevo válasza Tibiajax (#141461) üzenetére


Cartevo
őstag

Az már álom akart lenni.

(#141466) venember83 válasza NyxNyxNyx (#141464) üzenetére


venember83
nagyúr

Jogos, jogos. Akkor ütött volna igazán, ha mindkét csapat csoportutolsóként hull ki.

(#141467) Richard! válasza Tibiajax (#141461) üzenetére


Richard!
addikt

Én meg azt hittem, hogy kizárták a pulit és a juvét... :(

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#141468) venember83


venember83
nagyúr

(#141469) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Azért azt sem gondoltam volna, hogy a 70 nyári cselzi igazolásból Havertz fog a legnagyobb flopnak kinézni.

(#141470) BenHans


BenHans
addikt

Na, Bilbao játékos fele olyan durvát nem taposott, mint Pellegrini ellenfele a Sassuoloból, mégis villant a piros. Hmm... Olyan szép ez a játékvezetői hivatás.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#141471) venember83 válasza BenHans (#141470) üzenetére


venember83
nagyúr

B+, Bilbao játékos, sassuolós ellenfél. Milyen meccs volt ez? Vagy összehangoltan MINDENHOL a Roma ellen fújnak?

(#141472) atee_13 válasza DeathAdder (#141469) üzenetére


atee_13
őstag

Azért Werner sem az a telitalálat. Volt 1-2 jó meccse, de azon is kb sok kevés volt a végeredmény így nagyon nem számított, de legalább szilveszteri műsorba már szolgáltatott tartalmat ;]
Nem volt kevés a 2 német és legalább jó magas a fizetésük. Bár még tragédia nincs mert sok van hátra.

(#141473) Datsyuk válasza atee_13 (#141472) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Náluk még kell egy kis türelem (mondjuk szerintem Werner túlértékelt volt már a bundesligában is).
Havertznek nem könnyű. Fiatal játékos egy új ligában, új kultúra, új csapat (Leverkusenben 11 éves korától játszott) utána pedig kiesett a covid miatt.
Nála inkább jövőre lehet majd egy nagyobb javulásra számítani. De ha az jön, akkor megérte a pénzét.

(#141474) DeathAdder válasza atee_13 (#141472) üzenetére


DeathAdder
veterán

Werner lassan körözi Firminot is alullőtt xG-ben, de amúgy nem rossz, Havertz nagyobb flopnak tűnik.

Érdekes hogy az olyan univerzális játékosok, mint Havertz, akik 8-as poszttól felfelé mindenhol klasszist hoznak, edző nélkül mennyire nem tudnak működni. Konkrétan úgy néz ki Havertz, mintha posztja se lennne.

(#141475) Citroware válasza DeathAdder (#141474) üzenetére


Citroware
addikt

Havertz a Leverkusenben is úgy tűnt, mint akinek nincs posztja. Valahol ott volt elöl, középen.

(#141476) DeathAdder válasza Citroware (#141475) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ja, csak ott 8-as poszttól felfelé mindenhol kegyetlen jónak tűnt.

(#141477) BenHans


BenHans
addikt

Miről beszélsz és miért ilyen stílusban?
Hasonló bár kevésbé durva jelenetet láttam a Real Bilbao meccsen, mint a Roma Sassuolon. Ennyi.
Itt sem egyből piros volt, de nem is volt olyan durva, ezt hasonlítottam.
Amúgy biztos neked van igazad és mindenki hülye, ezért tiltanak el évente játékvezetőket Roma meccs vezetésétől.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#141478) BenHans válasza BenHans (#141477) üzenetére


BenHans
addikt

Csak még egy adalék, milyen kivételezettek vagyunk.
“I don’t understand why we are the only ones playing on Thursday, less than 72 hours before the following match, while everyone else play today” (Fonseca)
Fonseca uno di noi! 💪
Hálát adok az égnek, hogy ő az edzőnk és nem Conte! Nem keres kifogást, nem hagyja kikezdeni a játékosokat, és kiáll a csapatért. Nem egy ázott kutyaként orra alatt mormogva kifogásokat kereső egoművész.
Látom jutott Lukakunak is belőle: "“I’m one of the top five strikers in the world,” Lukaku told France Football. “I can’t do anything wrong from a tactical point of view or even the movements." :DDD :DDD :DDD Térjünk erre vissza, amikor jobb leszel mondjuk Dzekonál... :))

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#141479) BenHans


BenHans
addikt

Morata :DDD :DDD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#141480) bagyulajuve válasza BenHans (#141479) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hát akár meg is fordulhatott volna és akkor talán gól :DDD

na de közben 1:0, helyes

Resistencia eterna

(#141481) BenHans


BenHans
addikt

Stílszerűen Walcott góljával vezetnek a szentek az Arsenal ellen.
Pedig ígéretesen indult Arteta...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#141482) LyonnaisFan1 válasza BenHans (#141481) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Könnyen lehet, hogy az utolsó meccse Arteta Bácsinak.
Egyre mélyebbre süllyednek az ágyúsok. A kiesés apró szele is meg fogja csapni őket.
Lehet Pochettino lehetne megoldás? Bár ex tottenham edzőként a legnagyobb riválishoz menni? Mit kapna egy londoni klasszikuson? :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#141483) Phoen|x válasza LyonnaisFan1 (#141482) üzenetére


Phoen|x
őstag

Sol Campbell majd felkészíti. :DDD
El van átkozva ez a szezon.

Go Gunners!

(#141484) Tibiajax válasza BenHans (#141481) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

annyira szar gyenge az arsenal, hogy nehéz szavakba önteni...
nagy változások kellenek. kp-t teljesen lecserélni, hátulra is valami komolyat, arteta helyett is valaki mást
ezt az ágyús-brigádot nem lehet komolyan venni, a gyerek edző a hab a gyerekzsúr tortán

(#141485) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Egy kis MB1 helytzetjelentés:

Budapest Honvéd: 5
Diósgyőri VTK: 1
Vége!

A két tabella utolsó kettő meccselt itt egymással. De az eredmény nagyon máshogy alakult.
Ezek alapján melyik csapat eshet ki fixen az idény végén?
Várom a tippeket. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#141486) DeathAdder válasza BenHans (#141481) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ja, jól beharangoztam én is még januárban Artetat #129273 :DDD

Azt továbbra is látni vélni hogy a haladó gondolkodású edzők közé tartozik, csak hát ez önmagában nagyon úgy tűnik, hogy édeskevés, és ezt kár lenne a keretre fogni.

Ezt meg csak úgy itthagyom h még jobban fájjon, mit tudtak Papus alatt, amikor az volt a legnagyobb problémájuk, hogy a Bayern meg a Barsza elveri őket a BL-ben :))

(#141487) forceberg válasza DeathAdder (#141486) üzenetére


forceberg
veterán

Kumival megcserélve lehet, hogy mindkét csapat jobban menne.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#141488) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Ez már tényleg no comment... Ennyi öntökönrúgást hogy lehet már csinálni?

Go Gunners!

(#141489) Redneck


Redneck
veterán

Vezet a Fradi a Paks ellen. Jól látom, hogy Frimpong elől játszik? Gólt is lőtt de arról sajnos lemaradtam.

Szerk:
Benéztem, az a "magyar Lukaku" volt, Boli.

Erre épp elvesznek egy gólt a Pakstól. :(((

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#141490) LyonnaisFan1 válasza Redneck (#141489) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

A kiskaszinóstól milyen gólt vettek el. :Y
Nem biztos, hogy az szabálytaln volt, de a zebrák annulálták végül. Pedig, mint a lónak. ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#141491) Richard!


Richard!
addikt

Schalke 04 - Sallai Roland 0:2 :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#141492) Redneck válasza LyonnaisFan1 (#141490) üzenetére


Redneck
veterán

Szép lövés volt, kár hogy bent maradt egy támadó, az 1-1-gyel izgalmasabb lehetne. Próbálkozik a Paks, egyelőre nézhető meccs.

Richard!
Szép volt, és nagyon örülök, kedvelem a srácot. Sokkal szimpatikusabb mint Szoboszlai pl.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#141493) LyonnaisFan1 válasza Redneck (#141492) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ez a Paks minket még meg fog szórni az idei 2020as év utolsó meccsén, mert végül a ftc-dvtk pótmeccs január akárhanyadikára kerül.
Pedig mi benne lettünk volna a 23.-ában is, de mindegy most már. Lehet jobb is. :DD
Még egyszer megalázódni, mint kettő alkalommal. A Honvéd meg sem szenvedett igazán, mégis eljutottak egy csillagos ÖTÖSIG. ;)

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#141494) Redneck válasza LyonnaisFan1 (#141493) üzenetére


Redneck
veterán

Ha megszórni nem is fognak, de lehet pontot csípnek. Az biztos hogy mennek előre és harcolnak, no de ez a minimum, plusz a Fradi ellen, minden magyar csapat jobban akar. Részemről bármikor inkább a hajtós Paks vigye a pontot, mint egy lagymatag Felcsút/Várda/Gyirmót/Alsóvalagpuszta és társai. ;]

Haraszti is szépen tekert...

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#141495) Peterhappy válasza Redneck (#141492) üzenetére


Peterhappy
őstag

Elfogultsag nelkul, szerintem valoban szabalytalan volt, de nagyon szep loves volt, szo szerint golt erdemelt volna. Es nem is unnepelt a volt csapata ellen, azert kulon respect.

Viszont meg kell kovetnem magam, ki nem allhatom a Kaszinost, nagyon rossz velemennyel vagyok rola, de tokos, jokepu focit jatszanak, jar nekik a kalapemeles.

Szerintem inkabb elony, hogy nem jatszik Dani, megelepoen jo volt kozephatvedkent, de a Fradi ellen a fejjatek keves, sebesseg kell, az meg nem erossege.

[ Szerkesztve ]

(#141496) Redneck válasza Peterhappy (#141495) üzenetére


Redneck
veterán

Megérdemelte volna, ha nem áll bent a támadó, tényleg szép volt. Most viszont fejeltek egy szabályos gólt, így a Fradinak is többet kell mutatnia.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#141497) Peterhappy válasza Redneck (#141496) üzenetére


Peterhappy
őstag

Meg is erdemelte a Paks. Kivancsi vagyok eronletileg meddig birjak, ugy erzem, ha a Fradi megporgeti a masodik felidei tempot - ezert "jol is jott" a bekapott gol - a Paks nem fogja birni szuflaval.

(#141498) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Gájjárdíni netto emberhátrány.. mint mindig
bár lenne egy régi formában lévő sensi, meg a balszálre még egy skilles valaki.. akkor lennénk meg

[ Szerkesztve ]

(#141499) atee_13


atee_13
őstag

De komolyan minek ez a VAR, még, hogy a spori nem veszi észre, de b+ még csak meg se nézik tök mindegy ki töketlenkedik a spori a pályán vagy a muksó a szobában 1 perc és a TV lassításban kiderül, hogy fogalmatlanok

(#141500) Ringman válasza Tibiajax (#141498) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem is tudtam, hogy hétközi forduló van.

btw gagliardini ha játszik, akkor jól szerepel a csapat (tényleg így van, bármilyen furcsa)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.