Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137201) venember83 válasza vond (#137200) üzenetére


venember83
nagyúr

Sajnos ez is olyan megvalósíthatatlan ideál, mint a fizetések és átigazolási díjak/sikerdíjak drasztikus csökkentése.

(#137202) mephi666 válasza vond (#137200) üzenetére


mephi666
nagyúr

úgy is lehetne, de nem lenne jó, ha folyamatosan megtörnék a meccs ritmusát azzal, ha a varszobából 3percenként rászólnának a bíróra színészkedés miatt... jó lenne bőven, ha abban a tudatban játszanának a játékosok, hogy "utólag úgyis büntetik a színészkedést" (nem pedig: "nem vette észre a spori, megúsztam")

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#137203) vond válasza mephi666 (#137202) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Bár befolyásolják a meccsek alakulását is, de nekem utólag is megfelelne, csak büntessék rendesen.

(#137201) venember83: Igen, sajnos. :(((

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#137204) mephi666 válasza vond (#137203) üzenetére


mephi666
nagyúr

na a gunár meg azt mondja, hogy a tegnapi meccs volt az ára, hogy sokáig jutottak az európa ligában :) ...na, hát így van ez: a bayern is bizonyította pár napja, mennyit kivett a csapatból a bl-menetelés (amit végül meg is nyertek)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#137205) forceberg válasza mephi666 (#137204) üzenetére


forceberg
veterán

Dehát a junájtedi eladta az egyik legjobb játékosát, nem? :))
Ja, hogy azok is a németek voltak :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#137206) atee_13 válasza Viszlát (#137190) üzenetére


atee_13
őstag

Mondjuk azért Salát és Brunót egy környezetben említeni színészkedés kategóriában ... hát na ... nem akármi

"Mit jelent, hogy nem vitte túlzásba?" Mondjuk azt, hogy ha "Zidancsellel" agyontapos valakit akkor nem játssza el, hogy neki fáj és kap érte egy büntetőt VAR után is...

[ Szerkesztve ]

(#137207) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

a barca mikor óhajt már játszani bajnokit?

(#137208) Ringman válasza mephi666 (#137204) üzenetére


Ringman
nagyúr

Tájékozott edző, ha így felkészült a magyar szakemberek kifogásaiból.

(#137209) IreN!CuS válasza Tibiajax (#137207) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Jövőhét vasárnap

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#137210) DeathAdder válasza Viszlát (#137190) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mondjuk épp leszarom hogy poolos-e vagy nem, főleg Salaht, akit sosem kedveltem különösebben.
Pont nem védeni akarom, de nagyon sarkítasz, legalább Manét hoztad volna fel.... Salahnak hányszor rúgták már szét a lábát miközben ő ment tovább? Olyan is volt, hogy bokán rúgták, talpon maradt, belőtte, utána le kellett cserélni.. és igen, olyan is volt hogy rájátszott, sosem állítottam az ellenkezőjét.

Szóval ha már itt tartunk inkább Mané szokott ilyesmivel próbálkozni, de amúgy a játékosok 95%ára ez jellemző sajnos, még a poolba is igen, akiről azt hiszed hogy valamiért bevédem őket :DDD de a Brúnó, Bernanrdó Szilva szerű portugál végletek ezen is messze túltesznek.

Amúgy szerinted miféle szurkolói szemüveg az hogy pont egy liverpooli játékost hoztam fel negatív példának, aki az egyik legnagyobb alpári rohadék volt a liga történelmében, akibe semmilyen szégyenérzet nem szorult? :DDD

Szurkolói szemüveg valahol ott kezdődik, amikor valakit szándékosan tökönrúg az ördögi címer alatt játszó kedvenc és elkezdi bevédeni, de ha bármi vitatható szankció az ellenfél kárára történik akkor minden jogos és igazságos.

[ Szerkesztve ]

(#137211) Ringman


Ringman
nagyúr

Neymar és mbappe mellett nehéz odaférni a dobogóra műesésben.

(#137212) sh4d0w válasza Ringman (#137211) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Úgy érted Neymar, Mbappe és Suarez...

https://www.coreinfinity.tech

(#137213) máyköl válasza Ringman (#137211) üzenetére


máyköl
veterán

Neymar az utóbbi időben -legnagyobb meglepetésemre- egész leszokott róla. Suarez szerintem ennek a díjnak az abszolút nyertese.

(#137214) Ringman válasza sh4d0w (#137212) üzenetére


Ringman
nagyúr

Úgy :)

(#137215) mephi666 válasza máyköl (#137213) üzenetére


mephi666
nagyúr

én is így látom :K ez a pörgés volt nála a csúcs, de az elmúlt időszakban mintha beérett volna fejben és már-már kezd szimpatikus lenni

ui: érdekes, mert neymar nálam kezd odaérni cr7 és ibra mellé, akik így utolsó éveikben kerültek nálam a pozitív oldalra (ibra kib*szott a válogatottunkkal, rühelltem... cr7 meg a sok rinyálás és színészkedés miatt volt ellenszenves... azóta ő is komolyodott, a befektetett munkáját pedig nem lehet nem elismerni)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#137216) salesman


salesman
őstag

Kikapott a Molde
[link]

Türűűűdrááá!

(#137217) Peterhappy válasza máyköl (#137213) üzenetére


Peterhappy
őstag

Jordi Alba nem ért ezzel egyet.

(#137218) Datsyuk válasza ZavaBalazs (#137181) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Szerintem ne áltassuk magunkat a bundesligával kapcsolatban. Nézd meg a tabellát és legyünk őszinték...izgalmas/ nézhető ez a bajnokság?

A probléma pont ott rejlik, hogy 1 csapatnak van (matematikai) esélye megverni a domináns csapatot.
Míg a bayernnek a bundesliga legerősebb keretén csak javítania kell, a BvB-nek 2 évente kell új kulcsjátékosokat pótolni.
Ilyenkor jönnek a bayernesek, hogy de akkor ne adjátok el a kulcs játékosokat!
Sajnos el kell adni, mert nincs +200 Mio. € hogy a keretet egybetartsuk.
Ugyanis a kulcsjátékosok kinövik a pénzügyi keretet. Nem véletlen, hogy 17-22 éves kulcs játékosok vannak a bvb-nél és a prime korban lévő játékosok top fizetéssel Münchenben. Mert csak őket tudjuk megfizetni.
Egyébként ezért is nehéz 1 szezonon keresztül teljesíteni. A fiatal játékosok jellemzője, hogy hajlamosak a forma ingadozásra. Így kvázi esélytelen, hogy kiegyensúlyozott legyen a csapat teljesítménye. És ne feledjük ők is mennek válogatott meccsekre(ifi, felnőtt) és egyáltalán nincsenek hozzászokva a 3-as 4-es terhelésre.
A többi csapat helyzetét akik még a BvB-től is le vannak szakadva már nem is említeném.
Tipp: A következő 10 évben legalább 9x lesz bajnok a bayern.
Bevallom már én is csak a BvB meccseit nézem a bundesligából mert a többi nem érdekel.
Még a Bayern se mert nincs tét, tudom mi lesz az eredmény. Akkor inkább nézem a PL-t esetleg Laligát, Bajnokok ligáját.
Hidd el ebből szuperliga lesz.

UI: a Liverpool 30 év után nyerte meg a PL-t, kvázi mintha a Gladbach nyerte volna a bundesligát(ami a jelen körülmények között lehetetlen). Még az is több nézőt generálna mint a jelenlegi helyzet.

(#137219) Peterhappy válasza Datsyuk (#137218) üzenetére


Peterhappy
őstag

Azért csak-csak becsúszott mindegyik topbajnokságnál egy-két meglepetéscsapat az elmúlt években, 2000 után. Jó csapata volt a Werder-nek, a Deportivo-nak, a Leicester-nek stb. de senki egy árva fillért nem tett volna fel a bajnoki címükre.
Sokkal jobb esély van most egy 'Gladbach bajnoki címre, mint volt anno a 'lautern-nek.

Ettől függetlenül inkább érzem lefutottnak a Bundásligát, mint a Serie A-t.

(#137220) Cartevo válasza Peterhappy (#137219) üzenetére


Cartevo
őstag

Hosszú meccse volt a Honvédnak: egy hétig tartott.

(#137221) Datsyuk válasza Peterhappy (#137219) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Bundesliga:
90-es években 5 különböző csapat volt bajnok (4x Bayern)
2000-es években szintén 5 különböző bajnok (5x Bayern)
2010-es években összesen 2 különböző bajnok....(8x Bayern)

Kaiserslautern csődeljárás alatt (liga 3)
Bremen kiesés ellen küzd
Stuttgart most jutott fel bundesliga 1-be
Wolfsburg (ha komolyan ismét beáll VW akkor EL lehet belőle)
Dortmund (majdnem csődeljárás 2006-ban)

Az a bizonyos szakadék 2010-től fogva egyre csak nagyobb lett. A számok ezt mutatják.

(#137222) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Tök érdekes Spurs meccset nézni az amazonos sorozatukkal egy időben.

Valaki nézte itt? (fent van a tékában is :DDD )

Mourinho meglehetősen csalódás nekem egyébként, mondjuk jó kérdés, hogy mennyire van megjátszva az egész. Az F1 sorozat nagyon nem tűnt annak, itt meg nem tudom eldönteni, hogy tényleg csak ennyi ez az ember, vagy kínosan ügyeltek hogy semmi érdemi ne történjen a kamera előtt.

Én bírom Jóskát, más arcát mutatja, mint a nyilatkozataiban, meg Ali is olyan mértékben fasz hogy szinte már megkedveltem a sorozat alatt (akár csak Verstappent) :D kiégtem amikor a masszőrét elkezdte passzívan oltani, hogy fogmosáskor milyen sorrendben vizezi és viszi fel a fogkrémet a fogkefére :DDD

[ Szerkesztve ]

(#137223) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#137222) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Még nem mertem megnézni, de egy ilyen győzelem meghozta a kedvemet. :) 4 gólpassz Kane-től, mind Son-nak.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#137224) KisTücsök


KisTücsök
addikt

:W

(#137225) bagyulajuve válasza KisTücsök (#137224) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem lesz egyszerű, de azért hajrá :)

Resistencia eterna

(#137226) KisTücsök válasza bagyulajuve (#137225) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem hiszem el, h egy pillanatra nem tudott volna felnézni és felmérni, h elérheti-e a kapus vagy mi lesz. Egy x-et jó lett volna kihozni.

(#137227) bagyulajuve válasza KisTücsök (#137226) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nehéz megítélni onnan szerintem, hogy a kapus hogy fog odaérni, de mindenképp hiba volt ez a mozdulat
még lehet x-elni, nem ritka az ilyen, bár nehéz lesz a Liverpool ellen

Resistencia eterna

(#137228) KisTücsök


KisTücsök
addikt

:DDD

Nah akk jóccakát.

(#137229) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Liverpool ott folytatja, ahol az ideny vegen abbahagyta.
Nem lassitanak, es a chelseat is kimeletlenul bedaralhatjak.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#137230) Viszlát


Viszlát
addikt

De jó szeme van Moss-nak, azt a kutya mindenit... :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#137231) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Most Paratici tényleg ennyire töketlen, vagy csak én vagyok türelmetlen az átigazolásokkal kapcsolatban?
Egyáltalán milyen céljaink vannak az idényre? Bajnoki cím? BL-ben nagy remények? Mert a keret jelenleg szerintem EGYIKRE SEM alkalmas.

Mai kezdő kész röhejnek tűnik: (11 játékos feldobálva a pályára, sok esetben posztjaik figyelembe vétele nélkül)

Ennnyi is elég lenne a Samp ellen Pirlo szerint?

Forza JUVE!!!

(#137232) venember83 válasza drachoHUN (#137231) üzenetére


venember83
nagyúr

Frabotta játszatása szerintem Paraticinek szól, aki el akarja engedni Pellegrinit, miután De Scigliót nem tudta eladni. Sok szempontból vicc az idei mercato, nyilván pénz sincs, gondolom, hogy Fabiótól elköszönnek hamarosan.

[ Szerkesztve ]

(#137233) Ringman válasza drachoHUN (#137231) üzenetére


Ringman
nagyúr

wtf ez a kezdő?

(#137234) venember83


venember83
nagyúr

1-0. Első meccs, első gól.

(#137235) bandus


bandus
veterán

ijj, de tetszik ez a real középpálya: rodrygo, vinicius és odegaard, mögöttük meg támogatásként a két öreg zseni kroos és modric :K remélem működőképes lesz így. bár van egy érzésem, hogy casemiro hiányát megérzik azért.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#137236) bagyulajuve válasza drachoHUN (#137231) üzenetére


bagyulajuve
addikt

sok sebből vérzik a csapat:
-Sandro (aki tavaly gyakorlatilag egyedül játszotta végig a balhátvéd szerepét) sérült a helyettesítésére nem tökéletes, de éppen oké Pellegrini eladásának szándéka (korábbi hiba Spinazzola elkótyavetyélése)
-nincs egyelőre "vérbeli" csatár a keretben (könnyen így is maradhat)
-ilyenek maradnak a csapatnál, mint Khedira, Ramsey

de egyelőre örülök, hogy Kulu szép góllal érkezett

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#137237) drachoHUN válasza drachoHUN (#137231) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Kis túlzással többet focizott a csapat 45 perc alatt, mint a teljes előző idényben. A felfogás tetszik. A felállás igen furcsa, meglepően innovatív és bátor Pirlo részéről. Nem tudom, hogy csak a kényszer szülte-e ezt, vagy hosszú távon ilyesmi a terv. Kell még ide játékos, de én nem látom, hogy Dzeko ide miért kéne.

Forza JUVE!!!

(#137238) bagyulajuve válasza drachoHUN (#137237) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ha nem is ő, de egy csatár kellene a keretbe nagyon

aki eddig tetszik, és egy olyan típusú játékos lehet, mint Makelele vagy Kanté, az McKennie - persze csak egy félidő eddig, de valami hasonlóságot vélek felfedezni

Resistencia eterna

(#137239) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hátezkész :DDD jutub

(#137240) Tibiajax válasza bagyulajuve (#137238) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

új szezon, új remények. l.
“meglesz-e a juventus 10.bajnoki elsősége?” jaj, dehát nincs 9es poszton játékosuk! jaj, dehát nincs balbekkjük! jaj, hát alig áll össze egy csapat, az új edző tapasztalatlan, jaj jaj, hát így mi lesz velük, tán lehet hogy még ki is esnek...
ja, mégsem
1-0 azért megvan? meg. minden más azért megvan? meg. betojjuk a szekerüket, ha addig élünk is

(#137241) venember83 válasza bagyulajuve (#137236) üzenetére


venember83
nagyúr

Ramsey megújult. McKennie meg nagyon kellett, valakinek labdákat kell szereznie.

Tibcsi: Gondolom, hogy Ramsey sikere is hidegen hagy. De nem baj, addig mindenképp jó nekünk, amíg te panaszkodsz. :)

[ Szerkesztve ]

(#137242) forceberg válasza Tibiajax (#137240) üzenetére


forceberg
veterán

Ha jól látom, ezeket másoknál sem szokták befújni! :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#137243) bagyulajuve válasza venember83 (#137241) üzenetére


bagyulajuve
addikt

a tudása mindig is megvolt, csak ha a fele meccseken nem elérhető az nagy baj, amúgytavaly is volt 2-3 ilyen jó meccse
azt hiszem McKennie lesz a kedvenc játékosom Dybcsi után

Tibi:
azért most oké volt, sőt jobb, mint oké, de hosszú a szezon és vannak hiányposztok, meglátjuk

van videó is? pont nem láttam az eme kép alapján kéz esetet

(#137239) DeathAdder :DDD

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#137244) venember83 válasza bagyulajuve (#137243) üzenetére


venember83
nagyúr

Nincs videó. Csak nyugalom.

(#137245) Tibiajax válasza venember83 (#137244) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

első meccsen hárommal nyerés

összes meccset lehozzuk min.1góllal:

10.scudetto:

bl-cím 2021

szupercup 2021

world most valuable, most popoular and greatest club 2021->

(#137246) venember83 válasza Tibiajax (#137245) üzenetére


venember83
nagyúr

Értettem. Megpróbálom visszafogni magam. :) De Allegri és főleg Sarri után olyan jó ezt az embert látni a csapat edzőjeként. Bocsáss meg nekem, kérlek. :P

[ Szerkesztve ]

(#137247) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

'Ellenfélként ismerhettelek meg, de már akkor is jelenségnek tűntél. Az együtt töltött két év alatt rengeteget beszélgethettünk. Köszönöm a támogatást, és hogy figyeltél rám! Nélküled üres lesz az öltöző. Minden jót kívánok életed új szakaszához! Biztosan találkozunk még!'
Messi for Vidal

így van.. jövőre jössz te is utána és nyersz még egy utolsó bl-t az Interrel. Milánóban jó kaják, jó nők, jó autók vannak, krva jó buli lesz meglátod, Leo

(#137248) Peterhappy válasza venember83 (#137246) üzenetére


Peterhappy
őstag

Sarri után szerintem még én is jól mutattam volna azon a kispadon...

Én nem csípem a Juvét, de szurkolok Pirlonak, játékosként nagyon sokra tartottam.

(#137249) Peterhappy válasza Tibiajax (#137247) üzenetére


Peterhappy
őstag

ha Suárez hozzátok menne, biztos, hogy nőne az esélye annak, hogy Leo odamenjen.
(bár szerintem a $ziti le van zsírozva)

(#137250) DeathAdder válasza Tibiajax (#137247) üzenetére


DeathAdder
veterán

Eriksennel mi a bánat van?

Képességei alapján simán kinéztem Spurs után egy magasabb lépcsőfokot is, sőt már érett is nagyon, erre ilyen kegyvesztett lett. Gondolom hozzáállásbeli problémák is vannak nála :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.