Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137151) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Balassagyarmat - Diosgyor
Elhalasztva
Hivatalos

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#137152) omfgk válasza Datsyuk (#137150) üzenetére


omfgk
addikt

Farmers league... :))

1.13-as odds a Bayern végső győzelme a Bundásban...

[ Szerkesztve ]

(#137153) Ringman válasza Tibiajax (#137122) üzenetére


Ringman
nagyúr

ha visszajön pinamonti, akkor vsz. nem igazolunk csatárnak már senkit.
lautaro, lukaku kezdő, sanchez, pinamonti csere. 5. opciónak ott van esposito vagy salcedo, de közülük valaki megy kölcsönbe.

ha megérkezik vidal (aminek nem örülök), akkor van a 3 belső posztra 9 játékos a keretben (11 ha candrevát és asamoah-t is számolom, mert ők is tud belül játszani)
barella, vidal, sensi, eriksen, brozovic, gagliardini, nainggolan, vecino, joao mario.
ez baromi sok, innen ki kell szórni egy csomó embert. (+godin, perisic, rano)

(#137154) Tibiajax válasza Citroware (#137145) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azt hittem, csak az olasz dőlt még el

(#137155) villamos


villamos
őstag

Egészen a 17. percig bírta a Ráckeve együttese az FTC ellen... :)

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#137156) salesman válasza villamos (#137155) üzenetére


salesman
őstag

Dudu a Ráckeve legjobbja. :K

Türűűűdrááá!

(#137157) Cartevo válasza salesman (#137156) üzenetére


Cartevo
őstag

Előrehozott döntő.

(#137158) Ringman


Ringman
nagyúr

idén hány cserelhetőség lesz a különböző bajnokságokban és az el/bl-ben?

(#137159) Datsyuk


Datsyuk
aktív tag

Ronald Koeman has reportedly informed Spanyol Riqui Puig (21) that he’s not part of the plans.

Koemannak elment az esze (és a barcának is ha ezt hagyják).

(#137160) viharhozo válasza Datsyuk (#137150) üzenetére


viharhozo
addikt

Tegnap osszesen annyi derult ki, h a nemet klubok most nagyon megszivjak azt, h piaci alapon mukodnek. A kis-kozepes kluboknal a jegybevetel potolhatatlan, es ebbol rohadt nagy bajok lehetnek mar iden.

Az meg Magnetonak is atjott, h a Schalke emelle meg teljesen vallalhatatlan is, es mar reg ki kellett volna rugni az edzot. 16 meccsen 6 pontot szerzett 7:37-es golkulonbseggel. Ez mi? Lehet, h Wagner fasza gyerek, de a csapattal nem fer ossze. Ezek utan nagy meglepetes, h az tortent, ami, miutan osszeengedtek a vilag jelenlegi egyik legjobb csapataval.

A karantenok/serulesek nagyon bekavarhatnak a mostani szezonban, a valogatott jatekosok _minden_ heten ket meccset fognak jatszani.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#137161) Cartevo válasza villamos (#137155) üzenetére


Cartevo
őstag

Babos Tímeának is példaértékű a végeredmény.

(#137162) LyonnaisFan1 válasza Ringman (#137158) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

El/bl 3, bajnoksagoknal tudtommal a szovetsegekre van bizva.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#137163) forceberg válasza Datsyuk (#137159) üzenetére


forceberg
veterán

Arra nem elég, hogy húzza a szekeret. Egy holland / portugál topcsapatban kéne neki 1-2 év, utána jöhetne vissza.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#137164) mephi666


mephi666
nagyúr

na, a keltiknél meg pszichológust vettek fel a fraditól elszenvedett vereség után :C

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#137165) salesman válasza mephi666 (#137164) üzenetére


salesman
őstag

Megelőztél... :R

Türűűűdrááá!

(#137166) LyonnaisFan1 válasza mephi666 (#137164) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:C :C :C
A Dinamo Zagreb is elgondolkodhat egy ilyenen, de akár a Moldésok is nézhetik titokban a norvég pszicomókusok telefonszámait. :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#137167) LyonnaisFan1 válasza Datsyuk (#137159) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Csinálja Kúúmann Depaynak a helyet, és ha törik ha szakad összekaparja érte azt a vagy 30-at, amit a Lyon kér érte.
Nem sok ideje van már. Az üzlet lényegében a lyon és barca között már megköttetett, de ugye pénz is kell hozzá, az meg a katalánoknál ergo nincs.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#137168) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Jó kis PL középcsapatos délután ez, meglepően színvonalas volt az Everton meccs és most a Leeds is :K

(#137169) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

jó játékot nyom a Leeds :K

Resistencia eterna

(#137170) venember83 válasza viharhozo (#137160) üzenetére


venember83
nagyúr

A Schalkénál lassan az edző és az eredmények a legkisebb baj. Nagyon sok pénz kellene, nagyon gyorsan.

(#137171) atee_13 válasza DeathAdder (#137168) üzenetére


atee_13
őstag

Jó kis Jota-s délután :D

(#137172) omfgk


omfgk
addikt

A Spurs duó hivatalos.

Reguilón 30 millió euróért.
Bale fizetésének elvileg a felét fogja fizetni a Spurs. Ezzel neki többet fognak fizetni mint Kane-nek...
Opciós lehetőség a 2. évre.

(#137173) venember83


venember83
nagyúr

Roy Hodgson diszkrét, ám őszinte mosolya vagyok.

(#137174) Viszlát


Viszlát
addikt

Azt hiszem sosem láttam még ilyen lélektelenül játszani a kedvenc csapatomat, több jelzőt inkább nem írnék, szalonképesen nem menne.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#137175) mephi666 válasza Viszlát (#137174) üzenetére


mephi666
nagyúr

azért kellett a cp mellé egy var+ratkinson páros is segédnek... van de beek legalább bemutatkozott :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#137176) Viszlát válasza mephi666 (#137175) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem értek egyet, ez nem a tizin meg a visszafújáson múlt. VDB ajándék góljától én valahogy nem tudtam boldog lenni, tekintve, hogy mellette 100 percen át olyan ótvar szar, elképzelés nélküli, tompa, statikus, fostalicska játékot produkáltunk, hogy vallatni lehetett volna vele.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#137177) #12901120 válasza mephi666 (#137175) üzenetére


#12901120
törölt tag

Gyenge CP, még gyengébb MU, a VAR pedig kinyírta a futballt.

Már csak megszokásból nézek focit néha, semmi vonzó nincs már ebben a játékban. Nézők nélkül meg pláne. Biztos sokan élvezik így is.

(#137178) mephi666 válasza Viszlát (#137176) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem mondom, hogy jól játszottak, de ekkora szembeszél nélkül nem lett volna 2 gól különbség...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#137179) Viszlát válasza mephi666 (#137178) üzenetére


Viszlát
addikt

Jó, tudom nálatok vallás lett bírózni (szépen átvettétek a stafétát Wengertől), főleg ha Atkinsonról van szó. :)

Nem lett volna két gól különbség... Ezzel a kerettel ezt a harmatgyenge Palace-t úgy ki kellett volna tömni mint annak a rendje. Ehelyett arról beszélgetünk, hogy 1 vagy 2 góllal szívunk ellenük? Ne már.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#137180) venember83 válasza Viszlát (#137179) üzenetére


venember83
nagyúr

"Jó, tudom nálatok vallás lett bírózni (szépen átvettétek a stafétát Wengertől)..."

:R :R :R

Mindenhol. Pedig ritka utálatos dolognak tartom.

(#137181) ZavaBalazs válasza viharhozo (#137160) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

úgy hallottam, hogy azért nem rúgják ki Wagnert, mert nincs rá pénz.

Datsyuk: az a jó a bajnokság lebonyolításában, hogy (szemben mondjuk egy forma-1-gyel) egy domináns csapattal is lehet tartani a tempót, ha a többi 16 ellen hozod amit kell. durva példa: cseréljük ki a többi csapatot a magyar megye3 mezőnyére, a bayern és a bvb is 32-0-0-ra hozza a meccseit, és az egymás ellenin múlik a bajnokság. bízzál már a csapatodban annyira, hogy a liga náluk gyengébb részével (tehát a maradék 16 csapattal) tudnak mit kezdeni :) pont most simázták le 3-0-ra azt a csapatot, amelyik legutóbb megverte Flicket :P , a padon is minőség üldögélt, ami idén főleg fontos lesz (a bayern + válogatott játékosok azt hiszem átlag 3,4 naponta játszanak idén :Y nem tudom, hogy ezt félidőig, vagy egész évre számolták)
szuperliga: úgy tudom Rummenigge egy elég nagy ellenzője, meg az utóbbi időben semmi mozgolódás nincs ezen a téren, nem hiszem, hogy közvetlen fenyegetne a veszélye.

ui.: az, hogy a pulisok a tavalyi roppant izgalmas bajnoki szezonjuk után mit gondolnak, annyira nem izgat. ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#137182) DeathAdder válasza mephi666 (#137178) üzenetére


DeathAdder
veterán

Milyen szembeszél?

Kéz volt? Igen.
Kilépett a vonalról a kapus? Igen.

Hülye a szabály? Igen.

Tavaly is ezt ugyanígy büntették.

A CP meg pont nem volt szar, azt csinálták amit tudnak, jól védekeztek, letámadták, minden kontrát villámgyorsan végigvittek, és kapuralövéssel zártak, nem mellesleg dupla annyi minőségű helyzetet alakítottak ki, mint a hazai csapat.

(#137183) Enzolord válasza Viszlát (#137176) üzenetére


Enzolord
addikt

Isteni piszok szerencse, hogy nem láttam, mert így is agyérgörcs kerülgetett, ahogy olvastam! Megint visszatértünk a kilátástalan fostalicska játékhoz, és azt megértem, hogy nyomorék Woodward nem igazol, de a jobb szélén James meg TFM ??? Mi a bánatos kékeres méteresért nem takarították már el azt a gyereket onnan? Minek játszatja Ole?? :W nem értem!!

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#137184) mephi666 válasza DeathAdder (#137182) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez a hülye szigorított kéz-szabály jó lesz a betömörülő csapatok ellen: rugdosni kell mindent a kapura/tömegbe, hátha rápattan valakinek a kezére és kiszúrja a var...

véleményes helyzetet a másik oldalra amúgy nem fújt büntetőre... ezért "bírózok" ...nem értem amúgy ezt a unitedet, hogy ilyen játékosokkal hogy tudnak ilyen gyenge eredményt produkálni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#137185) forceberg válasza Enzolord (#137183) üzenetére


forceberg
veterán

Költözz át az Etihadba :D
Ott csak az elbaxott negyed- vagy nyolcaddöntő miatt kell majd idegeskedned :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#137186) DeathAdder válasza mephi666 (#137184) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az simán csak véleményes volt. Ha megadja akkor sem fújják vissza, ha nem adja meg akkor sem változtatnak a bíró döntésén. Amúgy meg a Brúnó féle gigadiveokat is büntetni kéne, mert az semmi más, mint a játékvezető módszeres és tudatos megtévesztésére irányuló magatartás. Suárez óta nem láttam ennyire pofátlan diveokat, amiket ő előad.

Már előre tartok Jotától, fóbiám van ezektől a portugáloktól :DDD

(#137187) vond válasza Viszlát (#137174) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Mocsokszarokvótunk. :((( :(

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#137188) sh4d0w válasza mephi666 (#137184) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a MU tegnap olyan volt, mint itthon a Vidi. Hiába jó játékosok sora, az edző képtelen legalább egy épkézláb rendszert felépíteni rájuk (holott minimum kettő kellene), meccselni-cserélni nem tud.

https://www.coreinfinity.tech

(#137189) Viszlát válasza Enzolord (#137183) üzenetére


Viszlát
addikt

James-t meg kell védjem, egész meccsen talán egy értelmezhető indítást kapott, egy ilyen álldogálós játékban amit a csapat művelt tegnap ő sem tud csodát tenni, de legalább próbálkozott. TFM viszont minden szempontból gyenge, nem tudom miért nem Wan-Bissaka játszott.

(#137188) sh4d0w: +1

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#137190) Viszlát válasza DeathAdder (#137186) üzenetére


Viszlát
addikt

Suárez óta nem láttam ennyire pofátlan diveokat, amiket ő előad.

:)) Nem nézed a saját csapatod meccseit? Salah neve azért ismerősen cseng? Még dalt is írtak a műeséseiről, szóval izé, nem mondom, hogy szálka vs gerenda esete, de ez a kijelentés nagyon vicces egy Pool szurkolótól.

Azzal természetesen maximálisan egyetértek, hogy büntetni kellene az ilyeneket, visszataszító, akárki is csinálja.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#137191) Citroware válasza Viszlát (#137190) üzenetére


Citroware
addikt

Ezzel nem értek egyet. Igen előfordult, hogy Salah dobta magát, de túlzásba azért nem vitte. Ha ennek mértéket lehet adni, kb a fél Spurs jobban dobálta magát Pochettino alatt, és sokan vannak még.

(#137192) Viszlát válasza Citroware (#137191) üzenetére


Viszlát
addikt

Mit jelent, hogy nem vitte túlzásba? Minden harmadik meccsen csinálta csak, minden ötödiken? Szó sem volt mennyiségről, próbáld meg értelmezni mire reagáltam, a pofátlanság volt a felvetés alapja, meg sem említettem, hogy milyen gyakran teszi, illetve arról sem volt szó, hogy rosszabb lenne másoknál vagy jobb.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#137193) Citroware válasza Viszlát (#137192) üzenetére


Citroware
addikt

Viszont DeathAddernél volt szó a mértékéről és te arra reagáltál.

Salah gyakran még akkor is felkel és továbbmegy, amikor mások elesnek, eljátsszák a halált és megkapják érte a büntetőt.

(#137194) Viszlát válasza Citroware (#137193) üzenetére


Viszlát
addikt

Suárez óta nem láttam ennyire pofátlan diveokat, amiket ő előad.

Erre regáltam, értem, hogy szurkolói szemüveg meg minden, de a szövegértést azért ne dobjuk sutba ha egy mód van rá.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#137195) Citroware válasza Viszlát (#137194) üzenetére


Citroware
addikt

Én meg erre mondtam, hogy ehhez Salah említésre sem érdemes, mert nem csinál ennyire pofátlan dive-okat.

(#137196) Viszlát válasza Citroware (#137195) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem, te elkezdtél mértékről meg másik csapatokról beszélni. Van bőven anyag az ő színészi tehetségéről is, de természetesen lehet kötni az ebet a karóhoz, nem kötelez semmi az objektivitásra törekedni.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#137197) salesman válasza LyonnaisFan1 (#137166) üzenetére


salesman
őstag

Nyugtával dicsérd a Fradit. Először meg kell nyerni a meccseket. :K

Türűűűdrááá!

(#137198) Peterhappy válasza venember83 (#136989) üzenetére


Peterhappy
őstag

(#137199) mephi666 válasza DeathAdder (#137186) üzenetére


mephi666
nagyúr

pontozni kellene utólag a színészkedést: meccsenként kiosztani a tehetségeknek 1-2-3 büntetőpontokat (annak függvényében, hogy mennyiszer játszotta el a nagyhalált), ha pedig kigyűlik 5, 1 meccs kihagyás... tiszta meccsek után pedig 1-1 pontot eltörölni :) valami utólagos szankcionálás már nagyon kellene

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#137200) vond válasza mephi666 (#137199) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nem. Azonnal, vagy legkésőbb a meccs (és visszanézés) után büntetni kellene komoly eltiltással és pénzlevonással. Addig nem fognak leszokni róla. :((( Menjenek az anyjukba színészkedni. Nem azért kapják a súlyos milliókat, hogy melyikük tudja jobban megtéveszteni a bírókat és a nézőket. :((

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.